Oberriet til Andermatt Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Oberriet SG Uznach Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 07:33 | 09:33 | 17:33 |
Heerbrugg | 07:45 | 09:45 | 17:45 |
St. Gallen | 08:27 | 10:27 | 18:27 |
Herisau | 08:36 | 10:36 | 18:36 |
Wattwil | 09:01 | 11:01 | 19:01 |
Uznach | 09:12 | 11:12 | 19:12 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Bytte | |||
Uznach | 09:43 | 11:43 | 19:43 |
Rapperswil Sg | 09:56 | 11:56 | 19:56 |
Pfäffikon Sz | 10:02 | 12:02 | 20:02 |
Biberbrugg | 10:20 | 12:20 | 20:20 |
Rothenthurm | 10:29 | 12:29 | 20:29 |
Arth-Goldau | 10:45 | 12:45 | 20:45 |
Nummer | VAE | VAE | VAE |
IR | IR | IR | |
Bytte | |||
Arth-Goldau | 10:54 | 12:54 | 20:54 |
Schwyz | 11:02 | 13:02 | 21:02 |
Brunnen | 11:06 | 13:06 | 21:06 |
Flüelen | 11:15 | 13:15 | 21:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 13:18 | 21:18 |
Erstfeld | 11:25 | 13:25 | 21:25 |
Göschenen | 11:50 | 13:50 | 21:50 |
Linje | IR46 | IR46 | IR46 |
Bytte | |||
Göschenen | 11:54 | 13:54 | 21:54 |
Andermatt | 12:06 | 14:06 | 22:06 |
Nummer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Reisetid | 4 t 33 | 4 t 33 | 4 t 33 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Nummer | 198 |
EC | |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 33 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Oberriet SG | 18:33 |
Heerbrugg | 18:45 |
St. Gallen | 19:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
St. Gallen | 19:29 |
Winterthur | 20:03 |
Zürich Flughafen | 20:18 |
Zürich Hb | 20:27 |
Nummer | 98 |
EC | |
Bytte | |
Zürich Hb | 20:32 |
Bern | 21:28 |
Linje | IC1 |
Bytte | |
Bern | 21:34 |
Thun | 21:54 |
Spiez | 22:05 |
Brig | 23:09 |
Nummer | 1089 |
IC | |
Bytte | |
Brig Bahnhofplatz | 06:23 |
Betten Talstation | 06:39 |
Grengiols | 06:43 |
Fiesch | 06:56 |
Fürgangen-Bellwald Talstation | 07:03 |
Münster Vs | 07:25 |
Oberwald | 07:42 |
Realp | 08:05 |
Andermatt | 08:20 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 13 t 47 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Oberriet SG Heerbrugg Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:33 |
Heerbrugg | 07:44 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Heerbrugg | 07:53 |
Altstätten Sg | 07:59 |
Sargans | 08:27 |
Bad Ragaz | 08:33 |
Landquart | 08:38 |
Chur | 08:48 |
Linje | IR13 |
Bytte | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 10:37 |
Andermatt | 11:52 |
Nummer | GEX |
PE | |
Reisetid | 4 t 19 |
Oberriet SG Sargans Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:25 | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Bytte | |||
Sargans | 08:03 | 09:03 | 10:06 |
Landquart | 08:12 | 09:12 | - |
Chur | 08:22 | 09:22 | 10:26 |
Nummer | 102778 | ||
Linje | IC3 | IC3 | S12 |
Bytte | |||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Oberalppass | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Andermatt | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reisetid | 3 t 57 | 3 t 57 | 3 t 57 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Nummer | 198 |
EC | |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 33 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Oberriet SG Heerbrugg Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:33 |
Heerbrugg | 07:44 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Heerbrugg | 07:53 |
Altstätten Sg | 07:59 |
Sargans | 08:27 |
Bad Ragaz | 08:33 |
Landquart | 08:38 |
Chur | 08:48 |
Linje | IR13 |
Bytte | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 10:37 |
Andermatt | 11:52 |
Nummer | GEX |
PE | |
Reisetid | 4 t 19 |
Oberriet SG Sargans Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:25 | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Bytte | |||
Sargans | 08:03 | 09:03 | 10:06 |
Landquart | 08:12 | 09:12 | - |
Chur | 08:22 | 09:22 | 10:26 |
Nummer | 102778 | ||
Linje | IC3 | IC3 | S12 |
Bytte | |||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Oberalppass | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Andermatt | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reisetid | 3 t 57 | 3 t 57 | 3 t 57 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Nummer | 198 |
EC | |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 33 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Oberriet SG Heerbrugg Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:33 |
Heerbrugg | 07:44 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Heerbrugg | 07:53 |
Altstätten Sg | 07:59 |
Sargans | 08:27 |
Bad Ragaz | 08:33 |
Landquart | 08:38 |
Chur | 08:48 |
Linje | IR13 |
Bytte | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 10:37 |
Andermatt | 11:52 |
Nummer | GEX |
PE | |
Reisetid | 4 t 19 |
Oberriet SG Sargans Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:25 | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Bytte | |||
Sargans | 08:03 | 09:03 | 10:06 |
Landquart | 08:12 | 09:12 | - |
Chur | 08:22 | 09:22 | 10:26 |
Nummer | 102778 | ||
Linje | IC3 | IC3 | S12 |
Bytte | |||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Oberalppass | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Andermatt | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reisetid | 3 t 57 | 3 t 57 | 3 t 57 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Nummer | 198 |
EC | |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 33 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Oberriet SG Heerbrugg Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:33 |
Heerbrugg | 07:44 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Heerbrugg | 07:53 |
Altstätten Sg | 07:59 |
Sargans | 08:27 |
Bad Ragaz | 08:33 |
Landquart | 08:38 |
Chur | 08:48 |
Linje | IR13 |
Bytte | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 10:37 |
Andermatt | 11:52 |
Nummer | GEX |
PE | |
Reisetid | 4 t 19 |
Oberriet SG Sargans Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:25 | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Bytte | |||
Sargans | 08:03 | 09:03 | 10:06 |
Landquart | 08:12 | 09:12 | - |
Chur | 08:22 | 09:22 | 10:26 |
Nummer | 102778 | ||
Linje | IC3 | IC3 | S12 |
Bytte | |||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Oberalppass | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Andermatt | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reisetid | 3 t 57 | 3 t 57 | 3 t 57 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Nummer | 198 |
EC | |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 33 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Oberriet SG Heerbrugg Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:33 |
Heerbrugg | 07:44 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Heerbrugg | 07:53 |
Altstätten Sg | 07:59 |
Sargans | 08:27 |
Bad Ragaz | 08:33 |
Landquart | 08:38 |
Chur | 08:48 |
Linje | IR13 |
Bytte | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 10:37 |
Andermatt | 11:52 |
Nummer | GEX |
PE | |
Reisetid | 4 t 19 |
Oberriet SG Sargans Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:25 | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
Bytte | |||
Sargans | 08:03 | 09:03 | 10:06 |
Landquart | 08:12 | 09:12 | - |
Chur | 08:22 | 09:22 | 10:26 |
Nummer | 102778 | ||
Linje | IC3 | IC3 | S12 |
Bytte | |||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Oberalppass | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Andermatt | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reisetid | 3 t 57 | 3 t 57 | 3 t 57 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Nummer | 198 |
EC | |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 33 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Oberriet SG Heerbrugg Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:44 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linje | IR13 |
Bytte | |
Chur | 11:05 |
Disentis/Mustér | 12:18 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 12:37 |
Andermatt | 13:52 |
Nummer | GEX |
PE | |
Reisetid | 5 t 19 |
Oberriet SG Sargans Chur Disentis/Mustér Andermatt
Oberriet SG | 07:25 |
Buchs Sg | 07:47 |
Sargans | 08:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Sargans | 08:03 |
Landquart | 08:12 |
Chur | 08:22 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 10:37 |
Andermatt | 11:52 |
Nummer | GEX |
PE | |
Reisetid | 4 t 27 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 09:25 |
Buchs Sg | 09:47 |
Sargans | 10:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Sargans | 10:23 |
Zürich Hb | 11:20 |
Nummer | 366 |
RJX | |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:05 |
Zug | 12:30 |
Arth-Goldau | 12:54 |
Schwyz | 13:02 |
Brunnen | 13:06 |
Flüelen | 13:15 |
Altdorf Ur | 13:18 |
Erstfeld | 13:25 |
Göschenen | 13:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 13:54 |
Andermatt | 14:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 41 |
Oberriet SG Uznach Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 07:33 |
Heerbrugg | 07:45 |
St. Gallen | 08:27 |
Herisau | 08:36 |
Wattwil | 09:01 |
Uznach | 09:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Uznach | 09:43 |
Rapperswil Sg | 09:56 |
Pfäffikon Sz | 10:02 |
Biberbrugg | 10:20 |
Rothenthurm | 10:29 |
Arth-Goldau | 10:45 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:54 |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 33 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt
Oberriet SG | 08:25 |
Buchs Sg | 08:47 |
Sargans | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S4 |
Bytte | |
Sargans | 09:27 |
Zürich Hb | 10:22 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Reisetid | 4 t 41 |