Root D4 til Grengiols Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Root D4 Luzern Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:25 |
Luzern | 07:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Luzern | 08:00 |
Sursee | 08:18 |
Zofingen | 08:32 |
Bern | 09:00 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 09:07 |
Thun | 09:26 |
Visp | 10:02 |
Linje | IC6 |
Bytte | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 17 |
Root D4 Sursee Bern Brig Brig Bahnhofplatz Grengiols
Root D4 | 18:54 |
Luzern | 19:14 |
Emmenbrücke Gersag | 19:22 |
Sursee | 19:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Sursee | 20:18 |
Zofingen | 20:32 |
Bern | 21:00 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 21:34 |
Thun | 21:54 |
Spiez | 22:05 |
Brig | 23:09 |
Nummer | 1089 |
IC | |
Bytte | |
Brig Bahnhofplatz | 23:16 |
Betten Talstation | 23:32 |
Grengiols | 23:35 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 41 |
Root D4 Sursee Olten Spiez Visp Grengiols
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:14 |
Emmenbrücke Gersag | 08:22 |
Sursee | 08:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Sursee | 08:48 |
Zofingen | 09:03 |
Olten | 09:10 |
Linje | IR27 |
Bytte | |
Olten | 09:29 |
Bern | 10:04 |
Thun | 10:24 |
Spiez | 10:33 |
Linje | IC61 |
Bytte | |
Spiez | 10:36 |
Visp | 11:02 |
Linje | IC8 |
Bytte | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 48 |
Root D4 Zug Arth-Goldau Göschenen Realp Grengiols
Root D4 | 19:02 |
Rotkreuz | 19:09 |
Zug | 19:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Zug | 19:30 |
Arth-Goldau | 19:45 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 19:54 |
Schwyz | 20:02 |
Brunnen | 20:06 |
Flüelen | 20:15 |
Altdorf Ur | 20:18 |
Erstfeld | 20:25 |
Göschenen | 20:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 20:54 |
Andermatt | 21:08 |
Realp | 21:21 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Realp | 06:50 |
Oberwald | 07:12 |
Münster Vs | 07:25 |
Fiesch | 07:55 |
Grengiols | 08:09 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 13 t 07 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Root D4 Luzern Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Luzern | 08:00 |
Sursee | 08:18 |
Zofingen | 08:32 |
Bern | 09:00 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 09:07 |
Thun | 09:26 |
Visp | 10:02 |
Linje | IC6 |
Bytte | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 21 |
Root D4 Rotkreuz Zürich Hb Visp Grengiols
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Zürich Hb | 08:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Zürich Hb | 09:02 |
Bern | 10:07 |
Thun | 10:26 |
Visp | 11:02 |
Linje | IC8 |
Bytte | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 08 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Grengiols
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:09 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 07 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Root D4 Luzern Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Luzern | 08:00 |
Sursee | 08:18 |
Zofingen | 08:32 |
Bern | 09:00 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 09:07 |
Thun | 09:26 |
Visp | 10:02 |
Linje | IC6 |
Bytte | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 21 |
Root D4 Rotkreuz Zürich Hb Visp Grengiols
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Zürich Hb | 08:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Zürich Hb | 09:02 |
Bern | 10:07 |
Thun | 10:26 |
Visp | 11:02 |
Linje | IC8 |
Bytte | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 08 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Grengiols
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:09 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 07 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Root D4 Luzern Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Luzern | 08:00 |
Sursee | 08:18 |
Zofingen | 08:32 |
Bern | 09:00 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 09:07 |
Thun | 09:26 |
Visp | 10:02 |
Linje | IC6 |
Bytte | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 21 |
Root D4 Rotkreuz Zürich Hb Visp Grengiols
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Zürich Hb | 08:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Zürich Hb | 09:02 |
Bern | 10:07 |
Thun | 10:26 |
Visp | 11:02 |
Linje | IC8 |
Bytte | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 08 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Grengiols
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:09 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 07 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Root D4 Luzern Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Luzern | 08:00 |
Sursee | 08:18 |
Zofingen | 08:32 |
Bern | 09:00 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 09:07 |
Thun | 09:26 |
Visp | 10:02 |
Linje | IC6 |
Bytte | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 21 |
Root D4 Rotkreuz Zürich Hb Visp Grengiols
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Zürich Hb | 08:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Zürich Hb | 09:02 |
Bern | 10:07 |
Thun | 10:26 |
Visp | 11:02 |
Linje | IC8 |
Bytte | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 08 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Grengiols
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:09 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 07 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Root D4 Luzern Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Luzern | 08:00 |
Sursee | 08:18 |
Zofingen | 08:32 |
Bern | 09:00 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 09:07 |
Thun | 09:26 |
Visp | 10:02 |
Linje | IC6 |
Bytte | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 21 |
Root D4 Rotkreuz Zürich Hb Visp Grengiols
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Zürich Hb | 08:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Zürich Hb | 09:02 |
Bern | 10:07 |
Thun | 10:26 |
Visp | 11:02 |
Linje | IC8 |
Bytte | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 08 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Grengiols
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:09 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 07 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Root D4 Luzern Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:38 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Luzern | 07:42 |
Sursee | 08:01 |
Zofingen | 08:17 |
Bern | 08:58 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 09:07 |
Thun | 09:26 |
Visp | 10:02 |
Linje | IC6 |
Bytte | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 21 |
Root D4 Sursee Bern Visp Grengiols
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:14 |
Emmenbrücke Gersag | 08:22 |
Sursee | 08:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Sursee | 09:01 |
Zofingen | 09:17 |
Bern | 09:58 |
Linje | IR15 |
Bytte | |
Bern | 10:07 |
Thun | 10:26 |
Visp | 11:02 |
Linje | IC8 |
Bytte | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:42 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 3 t 48 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Grengiols
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:09 |
Nummer | 43 |
R | |
Reisetid | 4 t 07 |