Stettbach til Dieni Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Stettbach Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Stettbach | 07:04 | 09:47 |
Zürich Stadelhofen | 07:09 | - |
Zürich Hb | 07:12 | 09:55 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S12 | S3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 07:38 | 10:07 |
Sargans | 08:33 | 11:03 |
Landquart | 08:42 | 11:12 |
Chur | 08:52 | 11:22 |
Nummer | 30271 | |
Linje | IC3 | |
ICE | ||
Bytte | ||
Chur | 08:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 12:06 |
Trin | 09:12 | 12:12 |
Castrisch | 09:28 | 12:28 |
Ilanz | 09:33 | 12:33 |
Trun | 09:54 | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 13:11 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Bytte | ||
Disentis/Mustér | 10:14 | 13:14 |
Dieni | 10:36 | 13:36 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 32 | 3 t 49 |
Stettbach Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:47 | 09:34 |
Zürich Stadelhofen | - | 09:39 |
Zürich Hb | 07:55 | 09:42 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S3 | S12 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:05 | 10:05 |
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:50 | 11:50 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Göschenen | 09:54 | 11:54 |
Andermatt | 10:06 | 12:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Andermatt | 10:28 | 12:28 |
Oberalppass | 10:50 | 12:50 |
Dieni | 11:10 | 13:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 23 | 3 t 36 |
Stettbach Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 09:50 |
Zürich Hb | 09:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S11 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Nummer | 327 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 12:54 |
Andermatt | 13:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 13:28 |
Oberalppass | 13:50 |
Dieni | 14:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 4 t 20 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Stettbach Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Stettbach | 07:04 | 07:20 |
Zürich Stadelhofen | 07:09 | - |
Zürich Hb | 07:12 | 07:28 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S12 | S11 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 07:38 | 08:07 |
Sargans | 08:33 | 09:03 |
Landquart | 08:42 | 09:12 |
Chur | 08:52 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Chur | 08:55 | 09:26 |
Domat/Ems | 09:02 | - |
Reichenau-Tamins | 09:06 | - |
Trin | 09:12 | - |
Castrisch | 09:28 | - |
Ilanz | 09:33 | - |
Trun | 09:54 | - |
Disentis/Mustér | 10:11 | 10:28 |
Nummer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Bytte | ||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 32 | 4 t 16 |
Stettbach Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:17 |
Zürich Hb | 07:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 53 |
Stettbach Zürich Altstetten Olten Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:34 |
Zürich Stadelhofen | 07:39 |
Zürich Hb | 07:44 |
Zürich Altstetten | 07:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S12 |
Bytte | |
Zürich Altstetten | 07:59 |
Olten | 08:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 08:30 |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 4 t 36 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Stettbach Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Stettbach | 07:04 | 07:20 |
Zürich Stadelhofen | 07:09 | - |
Zürich Hb | 07:12 | 07:28 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S12 | S11 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 07:38 | 08:07 |
Sargans | 08:33 | 09:03 |
Landquart | 08:42 | 09:12 |
Chur | 08:52 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Chur | 08:55 | 09:26 |
Domat/Ems | 09:02 | - |
Reichenau-Tamins | 09:06 | - |
Trin | 09:12 | - |
Castrisch | 09:28 | - |
Ilanz | 09:33 | - |
Trun | 09:54 | - |
Disentis/Mustér | 10:11 | 10:28 |
Nummer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Bytte | ||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 32 | 4 t 16 |
Stettbach Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:17 |
Zürich Hb | 07:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 53 |
Stettbach Zürich Altstetten Olten Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:34 |
Zürich Stadelhofen | 07:39 |
Zürich Hb | 07:44 |
Zürich Altstetten | 07:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S12 |
Bytte | |
Zürich Altstetten | 07:59 |
Olten | 08:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 08:30 |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 4 t 36 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Stettbach Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Stettbach | 07:04 | 07:20 |
Zürich Stadelhofen | 07:09 | - |
Zürich Hb | 07:12 | 07:28 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S12 | S11 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 07:38 | 08:07 |
Sargans | 08:33 | 09:03 |
Landquart | 08:42 | 09:12 |
Chur | 08:52 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Chur | 08:55 | 09:26 |
Domat/Ems | 09:02 | - |
Reichenau-Tamins | 09:06 | - |
Trin | 09:12 | - |
Castrisch | 09:28 | - |
Ilanz | 09:33 | - |
Trun | 09:54 | - |
Disentis/Mustér | 10:11 | 10:28 |
Nummer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Bytte | ||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 32 | 4 t 16 |
Stettbach Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:17 |
Zürich Hb | 07:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 53 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Stettbach Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Stettbach | 07:04 | 07:20 |
Zürich Stadelhofen | 07:09 | - |
Zürich Hb | 07:12 | 07:28 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S12 | S11 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 07:38 | 08:07 |
Sargans | 08:33 | 09:03 |
Landquart | 08:42 | 09:12 |
Chur | 08:52 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Chur | 08:55 | 09:26 |
Domat/Ems | 09:02 | - |
Reichenau-Tamins | 09:06 | - |
Trin | 09:12 | - |
Castrisch | 09:28 | - |
Ilanz | 09:33 | - |
Trun | 09:54 | - |
Disentis/Mustér | 10:11 | 10:28 |
Nummer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Bytte | ||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 32 | 4 t 16 |
Stettbach Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:17 |
Zürich Hb | 07:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 53 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Stettbach Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Stettbach | 07:04 | 07:20 | 07:54 |
Zürich Stadelhofen | 07:09 | - | 07:59 |
Zürich Hb | 07:12 | 07:28 | 08:02 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S12 | S11 | S9 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 07:38 | 08:07 | 08:12 |
Pfäffikon Sz | - | - | 08:41 |
Ziegelbrücke | - | - | 09:00 |
Sargans | 08:33 | 09:03 | - |
Landquart | 08:42 | 09:12 | 09:34 |
Chur | 08:52 | 09:22 | 09:43 |
Linje | IC3 | IC3 | IR35 |
Bytte | |||
Chur | 08:55 | 09:26 | 09:55 |
Domat/Ems | 09:02 | - | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | - | 10:06 |
Trin | 09:12 | - | 10:12 |
Castrisch | 09:28 | - | 10:28 |
Ilanz | 09:33 | - | 10:33 |
Trun | 09:54 | - | 10:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 10:28 | 11:11 |
Nummer | 7 | GEX | 7 |
RE | PE | RE | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reisetid | 3 t 32 | 4 t 16 | 4 t 42 |
Stettbach Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:17 |
Zürich Hb | 07:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 53 |
Stettbach Zürich Altstetten Olten Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:34 |
Zürich Stadelhofen | 07:39 |
Zürich Hb | 07:44 |
Zürich Altstetten | 07:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S12 |
Bytte | |
Zürich Altstetten | 07:59 |
Olten | 08:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 08:30 |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 4 t 36 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Stettbach Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Stettbach | 07:17 |
Zürich Hb | 07:25 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 07:38 |
Sargans | 08:33 |
Landquart | 08:42 |
Chur | 08:52 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Nummer | GEX |
PE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Dieni | 11:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 4 t 19 |
Stettbach Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Stettbach | 07:04 |
Zürich Stadelhofen | 07:09 |
Zürich Hb | 07:12 |
Nummer | 102778 |
Linje | S12 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 4 t 06 |