Untervaz-Trimmis til Schüpfheim Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Bern Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 07:01 | 09:01 |
Landquart | 07:11 | 09:11 |
Nummer | 1576 | 102778 |
Linje | S2 | |
S | ||
Bytte | ||
Landquart | 07:18 | 09:18 |
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 10:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:32 | 10:32 |
Bern | 09:28 | 11:28 |
Linje | IC1 | IC1 |
Bytte | ||
Bern | 09:36 | 11:36 |
Langnau i.E. | 10:06 | 12:06 |
Trubschachen | 10:14 | 12:14 |
Schüpfheim | 10:28 | 12:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Thalwil Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:01 |
Landquart | 08:11 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Bytte | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:11 |
Luzern | 10:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Nummer | 7 |
RE | |
Bytte | |
Wolhusen | 11:15 |
Schüpfheim | 11:28 |
Nummer | 7 |
RE | |
Reisetid | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:31 |
Landquart | 08:41 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:10 |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
Linje | IR70 |
Bytte | |
Luzern | 11:16 |
Malters | 11:29 |
Wolhusen | 11:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Bytte | |
Wolhusen | 11:44 |
Schüpfheim | 11:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Reisetid | 3 t 27 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Bern Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 07:01 | 09:01 |
Landquart | 07:11 | 09:11 |
Nummer | 1576 | 102778 |
Linje | S2 | |
S | ||
Bytte | ||
Landquart | 07:18 | 09:18 |
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 10:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:32 | 10:32 |
Bern | 09:28 | 11:28 |
Linje | IC1 | IC1 |
Bytte | ||
Bern | 09:36 | 11:36 |
Langnau i.E. | 10:06 | 12:06 |
Trubschachen | 10:14 | 12:14 |
Schüpfheim | 10:28 | 12:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Thalwil Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:01 | 09:31 |
Landquart | 08:11 | 09:41 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S2 | S1 |
Bytte | ||
Landquart | 08:25 | 10:25 |
Walenstadt | 08:44 | 10:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 11:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 | 11:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 | 11:19 |
Wädenswil | 09:29 | 11:29 |
Thalwil | 09:38 | 11:38 |
Linje | IR35 | IR35 |
Bytte | ||
Thalwil | 09:45 | 11:45 |
Zug | 10:03 | 12:03 |
Rotkreuz | 10:11 | 12:11 |
Luzern | 10:25 | 12:25 |
Linje | IR75 | IR75 |
Bytte | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Wolhusen | 11:13 | 13:13 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Bytte | ||
Wolhusen | 11:15 | 13:15 |
Schüpfheim | 11:28 | 13:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 57 |
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:31 |
Landquart | 08:41 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:10 |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
Linje | IR70 |
Bytte | |
Luzern | 11:16 |
Malters | 11:29 |
Wolhusen | 11:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Bytte | |
Wolhusen | 11:44 |
Schüpfheim | 11:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Reisetid | 3 t 27 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Bern Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 07:01 | 09:01 |
Landquart | 07:11 | 09:11 |
Nummer | 1576 | 102778 |
Linje | S2 | |
S | ||
Bytte | ||
Landquart | 07:18 | 09:18 |
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 10:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:32 | 10:32 |
Bern | 09:28 | 11:28 |
Linje | IC1 | IC1 |
Bytte | ||
Bern | 09:36 | 11:36 |
Langnau i.E. | 10:06 | 12:06 |
Trubschachen | 10:14 | 12:14 |
Schüpfheim | 10:28 | 12:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Thalwil Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:01 | 09:31 |
Landquart | 08:11 | 09:41 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S2 | S1 |
Bytte | ||
Landquart | 08:25 | 10:25 |
Walenstadt | 08:44 | 10:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 11:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 | 11:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 | 11:19 |
Wädenswil | 09:29 | 11:29 |
Thalwil | 09:38 | 11:38 |
Linje | IR35 | IR35 |
Bytte | ||
Thalwil | 09:45 | 11:45 |
Zug | 10:03 | 12:03 |
Rotkreuz | 10:11 | 12:11 |
Luzern | 10:25 | 12:25 |
Linje | IR75 | IR75 |
Bytte | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Wolhusen | 11:13 | 13:13 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Bytte | ||
Wolhusen | 11:15 | 13:15 |
Schüpfheim | 11:28 | 13:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 57 |
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:31 |
Landquart | 08:41 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:10 |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
Linje | IR70 |
Bytte | |
Luzern | 11:16 |
Malters | 11:29 |
Wolhusen | 11:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Bytte | |
Wolhusen | 11:44 |
Schüpfheim | 11:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Reisetid | 3 t 27 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Bern Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 07:01 | 09:01 |
Landquart | 07:11 | 09:11 |
Nummer | 1576 | 102778 |
Linje | S2 | |
S | ||
Bytte | ||
Landquart | 07:18 | 09:18 |
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 10:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:32 | 10:32 |
Bern | 09:28 | 11:28 |
Linje | IC1 | IC1 |
Bytte | ||
Bern | 09:36 | 11:36 |
Langnau i.E. | 10:06 | 12:06 |
Trubschachen | 10:14 | 12:14 |
Schüpfheim | 10:28 | 12:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Thalwil Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:01 |
Landquart | 08:11 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Bytte | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:11 |
Luzern | 10:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Nummer | 7 |
RE | |
Bytte | |
Wolhusen | 11:15 |
Schüpfheim | 11:28 |
Nummer | 7 |
RE | |
Reisetid | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:31 |
Landquart | 08:41 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:10 |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
Linje | IR70 |
Bytte | |
Luzern | 11:16 |
Malters | 11:29 |
Wolhusen | 11:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Bytte | |
Wolhusen | 11:44 |
Schüpfheim | 11:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Reisetid | 3 t 27 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Bern Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 07:01 | 09:01 |
Landquart | 07:11 | 09:11 |
Nummer | 1576 | 102778 |
Linje | S2 | |
S | ||
Bytte | ||
Landquart | 07:18 | 09:18 |
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 10:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:32 | 10:32 |
Bern | 09:28 | 11:28 |
Linje | IC1 | IC1 |
Bytte | ||
Bern | 09:36 | 11:36 |
Langnau i.E. | 10:06 | 12:06 |
Trubschachen | 10:14 | 12:14 |
Schüpfheim | 10:28 | 12:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Thalwil Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:01 |
Landquart | 08:11 |
Nummer | 102778 |
Linje | S2 |
Bytte | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:11 |
Luzern | 10:25 |
Linje | IR75 |
Bytte | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Nummer | 7 |
RE | |
Bytte | |
Wolhusen | 11:15 |
Schüpfheim | 11:28 |
Nummer | 7 |
RE | |
Reisetid | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:31 |
Landquart | 08:41 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:10 |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
Linje | IR70 |
Bytte | |
Luzern | 11:16 |
Malters | 11:29 |
Wolhusen | 11:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Bytte | |
Wolhusen | 11:44 |
Schüpfheim | 11:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Reisetid | 3 t 27 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Untervaz-Trimmis Landquart Thalwil Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 07:01 | 07:31 | 09:01 |
Landquart | 07:11 | 07:41 | 09:11 |
Nummer | 1576 | 102778 | 102778 |
Linje | S1 | S2 | |
S | |||
Bytte | |||
Landquart | 07:25 | 08:25 | 09:25 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 | 10:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 | 09:19 | 10:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 | 10:29 |
Thalwil | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Bytte | |||
Thalwil | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:03 | 10:03 | 11:03 |
Rotkreuz | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
Luzern | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Linje | IR75 | IR75 | IR75 |
Bytte | |||
Luzern | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Wolhusen | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Wolhusen | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Schüpfheim | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 57 | 3 t 27 |
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:31 |
Landquart | 08:41 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:10 |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
Linje | IR70 |
Bytte | |
Luzern | 11:16 |
Malters | 11:29 |
Wolhusen | 11:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Bytte | |
Wolhusen | 11:44 |
Schüpfheim | 11:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Reisetid | 3 t 27 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Untervaz-Trimmis Landquart Thalwil Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 07:01 | 07:31 |
Landquart | 07:11 | 07:41 |
Nummer | 1576 | 102778 |
Linje | S1 | |
S | ||
Bytte | ||
Landquart | 07:25 | 08:25 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:38 | 09:38 |
Linje | IR35 | IR35 |
Bytte | ||
Thalwil | 08:45 | 09:45 |
Zug | 09:03 | 10:03 |
Rotkreuz | 09:11 | 10:11 |
Luzern | 09:25 | 10:25 |
Linje | IR75 | IR75 |
Bytte | ||
Luzern | 09:57 | 10:57 |
Wolhusen | 10:13 | 11:13 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Bytte | ||
Wolhusen | 10:15 | 11:15 |
Schüpfheim | 10:28 | 11:28 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reisetid | 3 t 27 | 3 t 57 |
Untervaz-Trimmis Landquart Zürich Hb Luzern Wolhusen Schüpfheim
Untervaz-Trimmis | 08:31 |
Landquart | 08:41 |
Nummer | 102778 |
Linje | S1 |
Bytte | |
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:10 |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
Linje | IR70 |
Bytte | |
Luzern | 11:16 |
Malters | 11:29 |
Wolhusen | 11:40 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Bytte | |
Wolhusen | 11:44 |
Schüpfheim | 11:58 |
Nummer | 102778 |
Linje | S6 |
Reisetid | 3 t 27 |