Landsberg (B Halle/Saale) til Hohenroda Rutetabell
Fredag 12. juli 2024 07:00
Landsberg(b. Halle/Saale) Bitterfeld Leipzig, Hauptbahnhof Eilenburg, Bahnhof Hohenroda, Bahnhof
Landsberg(b. Halle/Saale) | 08:02 | 10:02 | 12:02 |
Brehna | 08:06 | 10:06 | 12:06 |
Roitzsch(Bitterf) | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Bitterfeld | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
Bytte | |||
Bitterfeld | 08:31 | 10:31 | 12:31 |
Delitzsch, Unterer Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 |
Leipzig, Bf. Messe | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Linje | RE13 | RE13 | RE13 |
Bytte | |||
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Taucha | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Linje | RE10 | RE10 | RE10 |
Bytte | |||
Eilenburg, Bahnhof | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Kämmereiforst | 09:46 | 11:46 | 13:46 |
Krensitz | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Hohenroda, Bahnhof | 09:53 | 11:53 | 13:53 |
Linje | S9 | S9 | S9 |
Reisetid | 1 t 51 | 1 t 51 | 1 t 51 |
Lørdag 13. juli 2024 07:00
Landsberg(b. Halle/Saale) Bitterfeld Leipzig, Hauptbahnhof Eilenburg, Bahnhof Hohenroda, Bahnhof
Landsberg(b. Halle/Saale) | 08:02 | 10:02 | 12:02 |
Brehna | 08:06 | 10:06 | 12:06 |
Roitzsch(Bitterf) | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Bitterfeld | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
Bytte | |||
Bitterfeld | 08:31 | 10:31 | 12:31 |
Delitzsch, Unterer Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 |
Leipzig, Bf. Messe | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Linje | RE13 | RE13 | RE13 |
Bytte | |||
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Taucha | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Linje | RE10 | RE10 | RE10 |
Bytte | |||
Eilenburg, Bahnhof | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Kämmereiforst | 09:46 | 11:46 | 13:46 |
Krensitz | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Hohenroda, Bahnhof | 09:53 | 11:53 | 13:53 |
Linje | S9 | S9 | S9 |
Reisetid | 1 t 51 | 1 t 51 | 1 t 51 |
Søndag 14. juli 2024 07:00
Landsberg(b. Halle/Saale) Bitterfeld Leipzig, Hauptbahnhof Eilenburg, Bahnhof Hohenroda, Bahnhof
Landsberg(b. Halle/Saale) | 08:02 | 10:02 | 12:02 |
Brehna | 08:06 | 10:06 | 12:06 |
Roitzsch(Bitterf) | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Bitterfeld | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
Bytte | |||
Bitterfeld | 08:31 | 10:31 | 12:31 |
Delitzsch, Unterer Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 |
Leipzig, Bf. Messe | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Linje | RE13 | RE13 | RE13 |
Bytte | |||
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Taucha | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Linje | RE10 | RE10 | RE10 |
Bytte | |||
Eilenburg, Bahnhof | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Kämmereiforst | 09:46 | 11:46 | 13:46 |
Krensitz | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Hohenroda, Bahnhof | 09:53 | 11:53 | 13:53 |
Linje | S9 | S9 | S9 |
Reisetid | 1 t 51 | 1 t 51 | 1 t 51 |
Mandag 15. juli 2024 07:00
Landsberg(b. Halle/Saale) Bitterfeld Leipzig, Hauptbahnhof Eilenburg, Bahnhof Hohenroda, Bahnhof
Landsberg(b. Halle/Saale) | 08:02 | 10:02 | 12:02 |
Brehna | 08:06 | 10:06 | 12:06 |
Roitzsch(Bitterf) | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Bitterfeld | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
Bytte | |||
Bitterfeld | 08:31 | 10:31 | 12:31 |
Delitzsch, Unterer Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 |
Leipzig, Bf. Messe | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Linje | RE13 | RE13 | RE13 |
Bytte | |||
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Taucha | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Linje | RE10 | RE10 | RE10 |
Bytte | |||
Eilenburg, Bahnhof | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Kämmereiforst | 09:46 | 11:46 | 13:46 |
Krensitz | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Hohenroda, Bahnhof | 09:53 | 11:53 | 13:53 |
Linje | S9 | S9 | S9 |
Reisetid | 1 t 51 | 1 t 51 | 1 t 51 |
Tirsdag 16. juli 2024 07:00
Landsberg(b. Halle/Saale) Bitterfeld Leipzig, Hauptbahnhof Eilenburg, Bahnhof Hohenroda, Bahnhof
Landsberg(b. Halle/Saale) | 08:02 | 10:02 | 12:02 |
Brehna | 08:06 | 10:06 | 12:06 |
Roitzsch(Bitterf) | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Bitterfeld | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
Bytte | |||
Bitterfeld | 08:31 | 10:31 | 12:31 |
Delitzsch, Unterer Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 |
Leipzig, Bf. Messe | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Linje | RE13 | RE13 | RE13 |
Bytte | |||
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Taucha | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Linje | RE10 | RE10 | RE10 |
Bytte | |||
Eilenburg, Bahnhof | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Kämmereiforst | 09:46 | 11:46 | 13:46 |
Krensitz | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Hohenroda, Bahnhof | 09:53 | 11:53 | 13:53 |
Linje | S9 | S9 | S9 |
Reisetid | 1 t 51 | 1 t 51 | 1 t 51 |
Onsdag 17. juli 2024 07:00
Landsberg(b. Halle/Saale) Bitterfeld Leipzig, Hauptbahnhof Eilenburg, Bahnhof Hohenroda, Bahnhof
Landsberg(b. Halle/Saale) | 08:02 | 10:02 | 12:02 |
Brehna | 08:06 | 10:06 | 12:06 |
Roitzsch(Bitterf) | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Bitterfeld | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
Bytte | |||
Bitterfeld | 08:31 | 10:31 | 12:31 |
Delitzsch, Unterer Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 |
Leipzig, Bf. Messe | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Linje | RE13 | RE13 | RE13 |
Bytte | |||
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Taucha | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Linje | RE10 | RE10 | RE10 |
Bytte | |||
Eilenburg, Bahnhof | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Kämmereiforst | 09:46 | 11:46 | 13:46 |
Krensitz | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Hohenroda, Bahnhof | 09:53 | 11:53 | 13:53 |
Linje | S9 | S9 | S9 |
Reisetid | 1 t 51 | 1 t 51 | 1 t 51 |
Torsdag 18. juli 2024 07:00
Landsberg(b. Halle/Saale) Bitterfeld Leipzig, Hauptbahnhof Eilenburg, Bahnhof Hohenroda, Bahnhof
Landsberg(b. Halle/Saale) | 08:02 | 10:02 | 12:02 |
Brehna | 08:06 | 10:06 | 12:06 |
Roitzsch(Bitterf) | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Bitterfeld | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
Bytte | |||
Bitterfeld | 08:31 | 10:31 | 12:31 |
Delitzsch, Unterer Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 |
Leipzig, Bf. Messe | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Linje | RE13 | RE13 | RE13 |
Bytte | |||
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Taucha | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Linje | RE10 | RE10 | RE10 |
Bytte | |||
Eilenburg, Bahnhof | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Kämmereiforst | 09:46 | 11:46 | 13:46 |
Krensitz | 09:50 | 11:50 | 13:50 |
Hohenroda, Bahnhof | 09:53 | 11:53 | 13:53 |
Linje | S9 | S9 | S9 |
Reisetid | 1 t 51 | 1 t 51 | 1 t 51 |