Agurain/Salvatierra de Alava til Ulldecona-Alcanar-La Senia Rutetabell
Tirsdag 2. juli 2024 07:00
Salvatierra/agurain Castejon de Ebro Zaragoza-Delicias Sagunt/sagunto Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 19:15 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
Nummer | 16111 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Zaragoza-Delicias | 22:42 |
Nummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 08:15 |
Carinyena | 08:59 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:52 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Sagunt/sagunto | 14:23 |
Castelló | 15:03 |
Benicàssim | 15:17 |
Orpesa | 15:25 |
Benicarló-Peñíscola | 16:02 |
Vinaròs | 16:08 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Nummer | 14302 |
Regional | |
Reisetid | 21 t 06 |
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:39 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Nummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Nummer | 03173 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Tarragona | 22:18 |
Vila-Seca | 22:28 |
CAMBRILS | 22:40 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 22:52 |
Lametlla de Mar | 23:04 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 23:12 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 23:22 |
Nummer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 06:20 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:36 |
Nummer | 14018 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 14 t 57 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 09:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Nummer | 04086 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:34 |
Nummer | 05140 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Nummer | 00694 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Nummer | 14304 |
Regional | |
Reisetid | 9 t 35 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:20 |
Nummer | 18014 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:25 |
Castejon de Ebro | 18:54 |
Tudela de Navarra | 19:08 |
Zaragoza-Delicias | 19:49 |
Nummer | 00437 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 20:01 |
Lleida | 20:50 |
Camp Tarragona | 21:18 |
Barcelona-Sants | 21:54 |
Nummer | 03931 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 06:00 |
Vilanova I La Geltrú | 06:37 |
Sant Vicenc de Calders | 06:50 |
Torredembarra | 06:58 |
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 13:46 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Nummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 18 |
Salvatierra/agurain Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Castelló Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 10:10 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Nummer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Nummer | 00602 |
Alvia | |
Bytte | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Nummer | 03143 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:17 |
Nummer | 01181 |
Euromed | |
Bytte | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 22:13 |
Nummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 12 t 03 |
Onsdag 3. juli 2024 07:00
Salvatierra/agurain Castejon de Ebro Zaragoza-Delicias Sagunt/sagunto Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 19:15 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
Nummer | 16111 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Zaragoza-Delicias | 22:42 |
Nummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 08:15 |
Carinyena | 08:59 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:52 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Sagunt/sagunto | 14:23 |
Castelló | 15:03 |
Benicàssim | 15:17 |
Orpesa | 15:25 |
Benicarló-Peñíscola | 16:02 |
Vinaròs | 16:08 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Nummer | 14302 |
Regional | |
Reisetid | 21 t 06 |
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:39 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Nummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Nummer | 03173 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Tarragona | 22:18 |
Vila-Seca | 22:28 |
CAMBRILS | 22:40 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 22:52 |
Lametlla de Mar | 23:04 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 23:12 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 23:22 |
Nummer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 06:20 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:36 |
Nummer | 14018 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 14 t 57 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 09:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Nummer | 04086 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:34 |
Nummer | 05140 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Nummer | 00694 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Nummer | 14304 |
Regional | |
Reisetid | 9 t 35 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:20 |
Nummer | 18014 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:25 |
Castejon de Ebro | 18:54 |
Tudela de Navarra | 19:08 |
Zaragoza-Delicias | 19:49 |
Nummer | 00437 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 20:01 |
Lleida | 20:50 |
Camp Tarragona | 21:18 |
Barcelona-Sants | 21:54 |
Nummer | 03931 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 06:00 |
Vilanova I La Geltrú | 06:37 |
Sant Vicenc de Calders | 06:50 |
Torredembarra | 06:58 |
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 13:46 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Nummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 18 |
Salvatierra/agurain Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Castelló Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 10:10 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Nummer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Nummer | 00602 |
Alvia | |
Bytte | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Nummer | 03143 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:17 |
Nummer | 01181 |
Euromed | |
Bytte | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 22:13 |
Nummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 12 t 03 |
Torsdag 4. juli 2024 07:00
Salvatierra/agurain Castejon de Ebro Zaragoza-Delicias Sagunt/sagunto Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 19:15 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
Nummer | 16111 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Zaragoza-Delicias | 22:42 |
Nummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 08:15 |
Carinyena | 08:59 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:52 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Sagunt/sagunto | 14:23 |
Castelló | 15:03 |
Benicàssim | 15:17 |
Orpesa | 15:25 |
Benicarló-Peñíscola | 16:02 |
Vinaròs | 16:08 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Nummer | 14302 |
Regional | |
Reisetid | 21 t 06 |
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:39 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Nummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Nummer | 03173 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Tarragona | 22:18 |
Vila-Seca | 22:28 |
CAMBRILS | 22:40 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 22:52 |
Lametlla de Mar | 23:04 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 23:12 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 23:22 |
Nummer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 06:20 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:36 |
Nummer | 14018 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 14 t 57 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 09:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Nummer | 04086 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:34 |
Nummer | 05140 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Nummer | 00694 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Nummer | 14304 |
Regional | |
Reisetid | 9 t 35 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:20 |
Nummer | 18014 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:25 |
Castejon de Ebro | 18:54 |
Tudela de Navarra | 19:08 |
Zaragoza-Delicias | 19:49 |
Nummer | 37437 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 20:01 |
Lleida | 20:50 |
Camp Tarragona | 21:18 |
Barcelona-Sants | 21:54 |
Nummer | 03931 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 06:00 |
Vilanova I La Geltrú | 06:37 |
Sant Vicenc de Calders | 06:50 |
Torredembarra | 06:58 |
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 13:46 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Nummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 18 |
Salvatierra/agurain Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Castelló Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 10:10 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Nummer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Nummer | 00602 |
Alvia | |
Bytte | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Nummer | 03143 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:17 |
Nummer | 01181 |
Euromed | |
Bytte | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 22:13 |
Nummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 12 t 03 |
Fredag 5. juli 2024 07:00
Salvatierra/agurain Castejon de Ebro Zaragoza-Delicias Sagunt/sagunto Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 19:15 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
Nummer | 16111 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Zaragoza-Delicias | 22:42 |
Nummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 08:15 |
Carinyena | 08:59 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:52 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Sagunt/sagunto | 14:23 |
Castelló | 15:03 |
Benicàssim | 15:17 |
Orpesa | 15:25 |
Benicarló-Peñíscola | 16:02 |
Vinaròs | 16:08 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Nummer | 14302 |
Regional | |
Reisetid | 21 t 06 |
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:39 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Nummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Nummer | 03173 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Tarragona | 22:18 |
Vila-Seca | 22:28 |
CAMBRILS | 22:40 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 22:52 |
Lametlla de Mar | 23:04 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 23:12 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 23:22 |
Nummer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:10 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 08:37 |
Nummer | 14014 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 16 t 58 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 09:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Nummer | 04086 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:34 |
Nummer | 05140 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Nummer | 00694 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Nummer | 14304 |
Regional | |
Reisetid | 9 t 35 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:20 |
Nummer | 18014 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:25 |
Castejon de Ebro | 18:54 |
Tudela de Navarra | 19:08 |
Zaragoza-Delicias | 19:49 |
Nummer | 00437 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 20:01 |
Lleida | 20:50 |
Camp Tarragona | 21:18 |
Barcelona-Sants | 21:54 |
Nummer | 03931 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 06:00 |
Vilanova I La Geltrú | 06:37 |
Sant Vicenc de Calders | 06:50 |
Torredembarra | 06:58 |
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 13:46 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Nummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 18 |
Salvatierra/agurain Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Castelló Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 10:10 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Nummer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Nummer | 00602 |
Alvia | |
Bytte | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Nummer | 03143 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:17 |
Nummer | 01181 |
Euromed | |
Bytte | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 22:13 |
Nummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 12 t 03 |
Lørdag 6. juli 2024 07:00
Salvatierra/agurain Castejon de Ebro Zaragoza-Delicias Sagunt/sagunto Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 19:15 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
Nummer | 16111 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Zaragoza-Delicias | 22:42 |
Nummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 08:15 |
Carinyena | 08:59 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:52 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Sagunt/sagunto | 14:23 |
Castelló | 15:03 |
Benicàssim | 15:17 |
Orpesa | 15:25 |
Benicarló-Peñíscola | 16:02 |
Vinaròs | 16:08 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Nummer | 14302 |
Regional | |
Reisetid | 21 t 06 |
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Camp Tarragona Vinaròs Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:39 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Nummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:04 |
Nummer | 03173 |
AVE | |
Bytte | |
Camp Tarragona | 08:22 |
CAMBRILS | 08:44 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:27 |
Nummer | 00697 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Vinaròs | 10:25 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 10:35 |
Nummer | 14020 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 18 t 56 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 09:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Nummer | 04086 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:34 |
Nummer | 05140 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Nummer | 00694 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Nummer | 14304 |
Regional | |
Reisetid | 9 t 35 |
Salvatierra/agurain Pamplona/Iruña Tudela de Navarra Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 10:10 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Nummer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Pamplona/Iruña | 15:08 |
Tafalla | 15:35 |
Tudela de Navarra | 16:08 |
Nummer | 00606 |
Alvia | |
Bytte | |
Tudela de Navarra | 16:18 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 |
Nummer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 17:46 |
Barcelona-Sants | 19:15 |
Nummer | 03163 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 20:00 |
Sant Vicenc de Calders | 20:53 |
Torredembarra | 21:02 |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:36 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 23:08 |
Nummer | 18189 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 12 t 58 |
Søndag 7. juli 2024 07:00
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Sagunt/sagunto Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 19:15 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:12 |
Zaragoza-Delicias | 22:10 |
Nummer | 16011 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 08:15 |
Carinyena | 08:59 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:52 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Sagunt/sagunto | 14:23 |
Castelló | 15:03 |
Benicàssim | 15:17 |
Orpesa | 15:25 |
Benicarló-Peñíscola | 16:02 |
Vinaròs | 16:08 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Nummer | 14302 |
Regional | |
Reisetid | 21 t 06 |
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:39 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Nummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Nummer | 03173 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Tarragona | 22:18 |
Vila-Seca | 22:28 |
CAMBRILS | 22:40 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 22:52 |
Lametlla de Mar | 23:04 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 23:12 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 23:22 |
Nummer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 06:20 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:36 |
Nummer | 14018 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 14 t 57 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 09:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Nummer | 04086 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:34 |
Nummer | 05140 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Nummer | 00694 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Nummer | 14304 |
Regional | |
Reisetid | 9 t 35 |
Salvatierra/agurain Pamplona/Iruña Calatayud Camp Tarragona Castelló Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 10:10 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Nummer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Nummer | 00602 |
Alvia | |
Bytte | |
Calatayud | 16:26 |
Zaragoza-Delicias | 16:52 |
Lleida | 17:37 |
Camp Tarragona | 18:04 |
Nummer | 06305 |
AVE | |
Bytte | |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:17 |
Nummer | 01181 |
Euromed | |
Bytte | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 22:13 |
Nummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 12 t 03 |
Salvatierra/agurain Vitoria/gasteiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 15:59 |
Nummer | 18014 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Nummer | 37631 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Nummer | 03183 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 06:00 |
Vilanova I La Geltrú | 06:37 |
Sant Vicenc de Calders | 06:50 |
Torredembarra | 06:58 |
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 13:46 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Nummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 18 |
Mandag 8. juli 2024 07:00
Salvatierra/agurain Castejon de Ebro Zaragoza-Delicias Sagunt/sagunto Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 19:15 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
Nummer | 16111 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Zaragoza-Delicias | 22:42 |
Nummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 08:15 |
Carinyena | 08:59 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:52 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Sagunt/sagunto | 14:23 |
Castelló | 15:03 |
Benicàssim | 15:17 |
Orpesa | 15:25 |
Benicarló-Peñíscola | 16:02 |
Vinaròs | 16:08 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Nummer | 14302 |
Regional | |
Reisetid | 21 t 06 |
Salvatierra/agurain Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:39 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Nummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Nummer | 03173 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Tarragona | 22:18 |
Vila-Seca | 22:28 |
CAMBRILS | 22:40 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 22:52 |
Lametlla de Mar | 23:04 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 23:12 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 23:22 |
Nummer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 06:20 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:36 |
Nummer | 14018 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 14 t 57 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 09:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Nummer | 04086 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:34 |
Nummer | 05140 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Nummer | 00694 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Nummer | 14304 |
Regional | |
Reisetid | 9 t 35 |
Salvatierra/agurain Miranda de Ebro Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Laldea-Amposta-Tortosa Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:20 |
Nummer | 18014 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:25 |
Castejon de Ebro | 18:54 |
Tudela de Navarra | 19:08 |
Zaragoza-Delicias | 19:49 |
Nummer | 00437 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 20:01 |
Lleida | 20:50 |
Camp Tarragona | 21:18 |
Barcelona-Sants | 21:54 |
Nummer | 03931 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 06:00 |
Vilanova I La Geltrú | 06:37 |
Sant Vicenc de Calders | 06:50 |
Torredembarra | 06:58 |
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 13:46 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Nummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 18 |
Salvatierra/agurain Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Castelló Ulldecona -Alcanar-La Senia
Salvatierra/agurain | 10:10 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Nummer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Nummer | 00602 |
Alvia | |
Bytte | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Nummer | 03143 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:17 |
Nummer | 01181 |
Euromed | |
Bytte | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 22:13 |
Nummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 12 t 03 |