Altafulla-Tamarit til El Burgo Ranero Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:43 |
El Burgo Ranero | 18:10 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 10 t 43 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:10 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
Palencia | 17:00 |
El Burgo Ranero | 17:55 |
Nummer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 10 t 28 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:55 | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 | 08:07 |
Nummer | 15030 | 15030 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Bytte | ||
Sant Vicenc de Calders | 08:15 | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 | 08:22 |
Salomo | 08:36 | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 | 08:45 |
Valls | 08:51 | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 | 08:58 |
La Riba | 09:02 | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 | 09:05 |
Montblanc | 09:11 | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 | 09:42 |
Juneda | 09:47 | 09:47 |
Lleida | 10:00 | 10:00 |
Nummer | 15151 | 15151 |
Regional | Regional | |
Bytte | ||
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:52 | 16:52 |
Nummer | 00626 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Bytte | ||
León | 14:36 | 17:43 |
El Burgo Ranero | 15:05 | 18:10 |
Nummer | 18214 | 12100 |
Regional Exprés. | Regional | |
Reisetid | 31 t 10 | 10 t 15 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
Nummer | 04161 |
AVE | |
Bytte | |
León | 14:36 |
El Burgo Ranero | 15:05 |
Nummer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 31 t 03 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:43 |
El Burgo Ranero | 18:10 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 10 t 43 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 14:36 |
El Burgo Ranero | 15:05 |
Nummer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 29 t 03 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 14:36 |
El Burgo Ranero | 15:05 |
Nummer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 31 t 10 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:58 |
Torredembarra | 09:02 |
Sant Vicenc de Calders | 09:11 |
Barcelona-Sants | 10:07 |
Nummer | 18184 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 18:59 |
Nummer | 04179 |
Intercity | |
Bytte | |
Palencia | 07:47 |
Sahagun | 08:34 |
El Burgo Ranero | 08:46 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 23 t 48 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 14:36 |
El Burgo Ranero | 15:05 |
Nummer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 29 t 03 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:10 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
Palencia | 17:00 |
El Burgo Ranero | 17:55 |
Nummer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 10 t 00 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 18:59 |
Nummer | 04179 |
Intercity | |
Bytte | |
Palencia | 07:47 |
Sahagun | 08:34 |
El Burgo Ranero | 08:46 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 24 t 44 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:10 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
Palencia | 17:00 |
El Burgo Ranero | 17:55 |
Nummer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 10 t 28 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:43 |
El Burgo Ranero | 18:10 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 10 t 15 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
Nummer | 04161 |
AVE | |
Bytte | |
León | 14:36 |
El Burgo Ranero | 15:05 |
Nummer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 31 t 03 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:10 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
Palencia | 17:00 |
El Burgo Ranero | 17:55 |
Nummer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 10 t 28 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:43 |
El Burgo Ranero | 18:10 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 10 t 15 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
Nummer | 04161 |
AVE | |
Bytte | |
León | 14:36 |
El Burgo Ranero | 15:05 |
Nummer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 31 t 03 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:35 |
Nummer | 18090 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:10 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
Palencia | 17:00 |
El Burgo Ranero | 17:55 |
Nummer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 10 t 28 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:10 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
Palencia | 08:05 |
Sahagun | 08:48 |
El Burgo Ranero | 08:59 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 25 t 04 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 18:52 |
El Burgo Ranero | 19:22 |
Nummer | 12602 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 35 t 20 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
Nummer | 15034 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:10 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
Palencia | 17:00 |
El Burgo Ranero | 17:55 |
Nummer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 10 t 55 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 18:52 |
El Burgo Ranero | 19:22 |
Nummer | 12602 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 11 t 27 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Cuenca Fernando Zobel León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:58 |
Torredembarra | 09:02 |
Sant Vicenc de Calders | 09:11 |
Barcelona-Sants | 10:07 |
Nummer | 18184 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 11:00 |
Zaragoza-Delicias | 12:26 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:45 |
Nummer | 03112 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:25 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:24 |
Nummer | 05742 |
AVE | |
Bytte | |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 14:36 |
El Burgo Ranero | 15:05 |
Nummer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 30 t 07 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Palencia El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 18:59 |
Nummer | 04179 |
Intercity | |
Bytte | |
Palencia | 07:47 |
Sahagun | 08:34 |
El Burgo Ranero | 08:46 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 24 t 44 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Valladolid León El Burgo Ranero
Altafulla-Tamarit | 10:27 |
Torredembarra | 10:32 |
Sant Vicenc de Calders | 10:40 |
Vilanova I La Geltrú | 10:58 |
Barcelona-Sants | 11:41 |
Nummer | 15230 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 13:00 |
Tarragona | 14:02 |
CAMBRILS | 14:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:45 |
Vinaròs | 15:00 |
Benicarló-Peñíscola | 15:06 |
Orpesa | 15:34 |
Benicàssim | 15:41 |
Castelló | 15:53 |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
Nummer | 01131 |
Intercity | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:53 |
Valladolid | 20:47 |
Nummer | 05171 |
AVE | |
Bytte | |
Valladolid | 21:27 |
Palencia | 21:52 |
León | 22:28 |
Nummer | 05183 |
AVE | |
Bytte | |
León | 17:43 |
El Burgo Ranero | 18:10 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 31 t 43 |