Altafulla-Tamarit til Villamanin Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 09:18 |
Villamanin | 10:05 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 26 t 38 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Pola de Lena Villamanin
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:51 |
Pola de Lena | 21:25 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 30 t 50 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Castelló Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:24 |
Nummer | 00697 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Castelló | 11:26 |
Sagunt/sagunto | 11:52 |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:58 |
Segovia Guiomar | 15:26 |
Valladolid | 16:00 |
Palencia | 16:25 |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 33 t 50 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 08:58 |
Torredembarra | 09:02 |
Sant Vicenc de Calders | 09:11 |
Barcelona-Sants | 10:07 |
Nummer | 18184 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
Nummer | 04161 |
AVE | |
Bytte | |
León | 09:18 |
Villamanin | 10:05 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 25 t 07 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 32 t 57 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 09:18 |
Villamanin | 10:05 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 26 t 38 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Pola de Lena Villamanin
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:51 |
Pola de Lena | 21:25 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 30 t 50 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Castelló Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
Nummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:24 |
Nummer | 00697 |
Torre Oro | |
Bytte | |
Castelló | 11:26 |
Sagunt/sagunto | 11:52 |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:58 |
Segovia Guiomar | 15:26 |
Valladolid | 16:00 |
Palencia | 16:25 |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 33 t 50 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
Nummer | 04161 |
AVE | |
Bytte | |
León | 09:18 |
Villamanin | 10:05 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 26 t 03 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 32 t 57 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Pola de Lena Villamanin
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:51 |
Pola de Lena | 21:25 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 30 t 50 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 08:58 |
Torredembarra | 09:02 |
Sant Vicenc de Calders | 09:11 |
Barcelona-Sants | 10:07 |
Nummer | 18184 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
Nummer | 04161 |
AVE | |
Bytte | |
León | 09:18 |
Villamanin | 10:05 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 25 t 07 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 32 t 57 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 09:18 |
Villamanin | 10:05 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 26 t 38 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 32 t 57 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Nummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 09:29 |
Villamanin | 10:18 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 26 t 51 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 32 t 57 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
Nummer | 15034 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 09:29 |
Villamanin | 10:18 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 27 t 18 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León Pola de Lena Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:35 |
Nummer | 18090 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 20:51 |
Pola de Lena | 21:25 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Pola de Lena | 21:30 |
Villamanin | 22:48 |
Nummer | 12102 |
Regional | |
Reisetid | 39 t 21 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants León Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
Nummer | 15034 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Nummer | 05721 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 20:55 |
Villamanin | 22:48 |
Nummer | 12102 |
Regional | |
Reisetid | 15 t 48 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida León Villamanin
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Nummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Bytte | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Bytte | |
León | 09:18 |
Villamanin | 10:05 |
Nummer | 12101 |
Regional | |
Reisetid | 26 t 10 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Oviedo Villamanin
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Nummer | 15400 |
Regional | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Nummer | 01101 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Nummer | 05135 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:38 |
Oviedo | 19:41 |
Nummer | 04161 |
AVE | |
Bytte | |
Oviedo | 14:47 |
Mieres-Puente | 15:10 |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Villamanin | 16:52 |
Nummer | 12100 |
Regional | |
Reisetid | 32 t 50 |