Asco til A Rua-Petin Rutetabell
Lørdag 7. september 2024 kl. 07:00
Asco Barcelona-Sants A Rua-Petin
Asco | 11:59 | 19:03 |
Mora La Nova | 12:14 | 19:18 |
Reus | 13:05 | 20:15 |
Tarragona | 13:23 | 21:23 |
Altafulla-Tamarit | - | 21:30 |
Torredembarra | 13:36 | 21:34 |
Sant Vicenc de Calders | 13:45 | - |
Vilanova I La Geltrú | 13:59 | 22:15 |
Barcelona-Sants | 14:38 | 22:38 |
Nummer | 15912 | 15016 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Bytte | ||
Barcelona-Sants | 09:05 | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 | 09:41 |
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00622 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 31 t 27 | 24 t 23 |
Asco Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Asco | 18:38 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza-Delicias | 21:14 |
Nummer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Reisetid | 24 t 48 |
Asco Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Reisetid | 23 t 37 |
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Asco Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Reisetid | 23 t 37 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Asco Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Asco | 18:38 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza-Delicias | 21:14 |
Nummer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Reisetid | 24 t 48 |
Asco Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Reisetid | 23 t 37 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Asco Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Asco | 18:38 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza-Delicias | 21:14 |
Nummer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Reisetid | 24 t 48 |
Asco Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Reisetid | 23 t 37 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Asco Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Asco | 18:38 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza-Delicias | 21:14 |
Nummer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Reisetid | 24 t 48 |
Asco Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 37621 |
Media Distancia | |
Reisetid | 23 t 37 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Asco Barcelona-Sants A Rua-Petin
Asco | 17:22 |
Mora La Nova | 17:37 |
Reus | 18:32 |
Tarragona | 18:55 |
Torredembarra | 19:07 |
Sant Vicenc de Calders | 19:16 |
Vilanova I La Geltrú | 19:31 |
Barcelona-Sants | 20:10 |
Nummer | 15036 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Nummer | 00622 |
Alvia | |
Reisetid | 26 t 04 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Asco Barcelona-Sants A Rua-Petin
Asco | 17:22 |
Mora La Nova | 17:37 |
Reus | 18:32 |
Tarragona | 18:55 |
Torredembarra | 19:07 |
Sant Vicenc de Calders | 19:16 |
Vilanova I La Geltrú | 19:31 |
Barcelona-Sants | 20:10 |
Nummer | 15036 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Nummer | 00626 |
Alvia | |
Reisetid | 26 t 04 |
Asco Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 14:02 |
CAMBRILS | 14:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:45 |
Vinaròs | 15:00 |
Benicarló-Peñíscola | 15:06 |
Orpesa | 15:34 |
Benicàssim | 15:41 |
Castelló | 15:53 |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
Nummer | 01131 |
Intercity | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
Nummer | 05171 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 20:23 |
Zamora | 21:28 |
Ourense | 22:37 |
Nummer | 04205 |
AVE | |
Bytte | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Reisetid | 23 t 07 |