Asco til Betanzos-Infesta Rutetabell
Lørdag 7. september 2024 kl. 07:00
Asco Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Reisetid | 11 t 46 |
Asco Tarragona Alicante/alacant Ourense A Coruña Betanzos-Infesta
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:02 |
Nummer | 00165 |
Intercity | |
Bytte | |
Alicante/alacant | 07:24 |
Albacete-Los Llanos | 08:14 |
Cuenca Fernando Zobel | 08:48 |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
Nummer | 05273 |
AVE | |
Bytte | |
Ourense | 12:30 |
Santiago de Compostela | 13:12 |
A Coruña | 13:40 |
Nummer | 09120 |
Avant | |
Bytte | |
A Coruña | 15:04 |
Betanzos-Infesta | 15:28 |
Nummer | 12684 |
Media Distancia | |
Reisetid | 27 t 29 |
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Asco Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Reisetid | 11 t 46 |
Asco Tarragona Alicante/alacant Ourense A Coruña Betanzos-Infesta
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:02 |
Nummer | 00165 |
Intercity | |
Bytte | |
Alicante/alacant | 07:24 |
Albacete-Los Llanos | 08:14 |
Cuenca Fernando Zobel | 08:48 |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
Nummer | 05273 |
AVE | |
Bytte | |
Ourense | 12:30 |
Santiago de Compostela | 13:12 |
A Coruña | 13:40 |
Nummer | 09120 |
Avant | |
Bytte | |
A Coruña | 15:04 |
Betanzos-Infesta | 15:28 |
Nummer | 12684 |
Media Distancia | |
Reisetid | 27 t 29 |
Asco Tarragona Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Asco | 13:57 |
Reus | 15:20 |
Tarragona | 15:55 |
Nummer | 17050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:38 |
Nummer | 00165 |
Intercity | |
Bytte | |
Castelló | 18:14 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 |
Nummer | 01161 |
Euromed | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 |
Madrid-Chamartin | 21:38 |
Nummer | 05191 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
Nummer | 04095 |
Alvia | |
Reisetid | 22 t 50 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Asco Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Reisetid | 11 t 46 |
Asco Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Lugo Betanzos-Infesta
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
Nummer | 00165 |
Intercity | |
Bytte | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
Nummer | 05763 |
AVE | |
Bytte | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
Nummer | 04325 |
Alvia | |
Bytte | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Nummer | 12646 |
Media Distancia | |
Reisetid | 35 t 03 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Asco Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Reisetid | 11 t 46 |
Asco Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Lugo Betanzos-Infesta
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
Nummer | 00165 |
Intercity | |
Bytte | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
Nummer | 05763 |
AVE | |
Bytte | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
Nummer | 04325 |
Alvia | |
Bytte | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Nummer | 12646 |
Media Distancia | |
Reisetid | 35 t 03 |
Asco Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Betanzos-Infesta
Asco | 18:38 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza-Delicias | 21:14 |
Nummer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Nummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Miranda de Ebro | 13:27 |
Briviesca | 13:56 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:25 |
Venta de Baños | 15:38 |
Valladolid | 16:02 |
Medina del Campo | 16:27 |
Nummer | 18012 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
Nummer | 04775 |
AVE | |
Bytte | |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Nummer | 37175 |
Media Distancia | |
Reisetid | 28 t 37 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Asco Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Asco | 11:29 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Nummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Reisetid | 11 t 46 |
Asco Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Lugo Betanzos-Infesta
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
Nummer | 00165 |
Intercity | |
Bytte | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
Nummer | 05763 |
AVE | |
Bytte | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
Nummer | 04325 |
Alvia | |
Bytte | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Nummer | 12646 |
Media Distancia | |
Reisetid | 35 t 03 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Asco Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Lugo Betanzos-Infesta
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
Nummer | 00165 |
Intercity | |
Bytte | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
Nummer | 05763 |
AVE | |
Bytte | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
Nummer | 04325 |
Alvia | |
Bytte | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Nummer | 12646 |
Media Distancia | |
Reisetid | 35 t 03 |
Asco Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Cuenca Fernando Zobel Ourense Betanzos-Infesta
Asco | 17:22 |
Mora La Nova | 17:37 |
Reus | 18:32 |
Tarragona | 18:53 |
Nummer | 15036 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 20:32 |
Castelló | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:07 |
Nummer | 01201 |
Intercity | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:57 |
Requena Utiel | 07:25 |
Cuenca Fernando Zobel | 08:00 |
Nummer | 05871 |
AVE | |
Bytte | |
Cuenca Fernando Zobel | 08:48 |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
Nummer | 05273 |
AVE | |
Bytte | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Reisetid | 29 t 53 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Asco Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Asco | 11:59 |
Mora La Nova | 12:14 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
Nummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 14:02 |
CAMBRILS | 14:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:45 |
Vinaròs | 15:00 |
Benicarló-Peñíscola | 15:06 |
Orpesa | 15:34 |
Benicàssim | 15:41 |
Castelló | 15:53 |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
Nummer | 01131 |
Intercity | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
Nummer | 05171 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
Nummer | 04095 |
Alvia | |
Reisetid | 24 t 48 |
Asco Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense Betanzos-Infesta
Asco | 17:22 |
Mora La Nova | 17:37 |
Reus | 18:32 |
Tarragona | 18:53 |
Nummer | 15036 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Tarragona | 20:32 |
Castelló | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:07 |
Nummer | 01201 |
Intercity | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 07:42 |
Madrid-Chamartin | 09:38 |
Nummer | 05071 |
AVE | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
Nummer | 05273 |
AVE | |
Bytte | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Nummer | 12646 |
Media Distancia | |
Reisetid | 29 t 40 |