Monforte de Lemos til La Riba Rutetabell
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Monforte de Lemos Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:08 |
Nummer | 15402 |
Regional | |
Reisetid | 28 t 08 |
Monforte de Lemos Lleida Valls La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Nummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Reisetid | 23 t 01 |
Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Nummer | 03183 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Nummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 01 |
Monforte de Lemos Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Montblanc La Riba
Monforte de Lemos | 11:53 |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Nummer | 04114 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Nummer | 05160 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:40 |
Camp Tarragona | 21:19 |
Barcelona-Sants | 22:04 |
Nummer | 01192 |
Euromed | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Montblanc | 16:11 |
Nummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Nummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 40 |
Monforte de Lemos Ourense Cuenca Fernando Zobel Castelló Tarragona La Riba
Monforte de Lemos | 15:26 |
Ourense | 16:15 |
Nummer | 12696 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Ourense | 16:25 |
Zamora | 17:36 |
Madrid-Chamartin | 19:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 20:04 |
Nummer | 05382 |
AVE | |
Bytte | |
Cuenca Fernando Zobel | 20:42 |
Requena Utiel | 21:18 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:51 |
Castelló | 22:42 |
Nummer | 05990 |
AVE | |
Bytte | |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Nummer | 01072 |
Intercity | |
Bytte | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Nummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 35 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Monforte de Lemos Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 | 11:54 |
Bembibre | 12:10 | 12:10 |
Astorga | 12:54 | 12:54 |
León | 13:37 | 13:37 |
Palencia | 14:19 | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 | 17:25 |
Tafalla | 17:55 | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 | 19:24 |
Lleida | 20:12 | 20:12 |
Nummer | 00625 | 00625 |
Alvia | Alvia | |
Bytte | ||
Lleida | 06:15 | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | - | 13:14 |
Juneda | - | 13:20 |
Les Borges Blanques | - | 13:25 |
La Floresta | - | 13:30 |
Vinaixa | - | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | - | 13:48 |
Lespluga de Francoli | - | 13:52 |
Montblanc | 07:02 | 13:58 |
Vilaverd | - | 14:03 |
La Riba | 07:10 | 14:08 |
Nummer | 15400 | 15402 |
Regional | Regional | |
Reisetid | 21 t 10 | 28 t 08 |
Monforte de Lemos Lleida Valls La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Nummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Reisetid | 23 t 01 |
Monforte de Lemos Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Montblanc La Riba
Monforte de Lemos | 11:53 |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Nummer | 04114 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Nummer | 05160 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:40 |
Camp Tarragona | 21:19 |
Barcelona-Sants | 22:04 |
Nummer | 01192 |
Euromed | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Montblanc | 16:11 |
Nummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Nummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 40 |
Monforte de Lemos Ourense Cuenca Fernando Zobel Castelló Tarragona La Riba
Monforte de Lemos | 15:26 |
Ourense | 16:15 |
Nummer | 12696 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Ourense | 16:25 |
Zamora | 17:36 |
Madrid-Chamartin | 19:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 20:04 |
Nummer | 05382 |
AVE | |
Bytte | |
Cuenca Fernando Zobel | 20:42 |
Requena Utiel | 21:18 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:51 |
Castelló | 22:42 |
Nummer | 05990 |
AVE | |
Bytte | |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Nummer | 01072 |
Intercity | |
Bytte | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Nummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 22 t 35 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Monforte de Lemos Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 | 11:54 |
Bembibre | 12:10 | 12:10 |
Astorga | 12:54 | 12:54 |
León | 13:37 | 13:37 |
Palencia | 14:19 | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 | 17:25 |
Tafalla | 17:55 | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 | 19:24 |
Lleida | 20:12 | 20:12 |
Nummer | 00621 | 00621 |
Alvia | Alvia | |
Bytte | ||
Lleida | 06:15 | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | - | 13:14 |
Juneda | - | 13:20 |
Les Borges Blanques | - | 13:25 |
La Floresta | - | 13:30 |
Vinaixa | - | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | - | 13:48 |
Lespluga de Francoli | - | 13:52 |
Montblanc | 07:02 | 13:58 |
Vilaverd | - | 14:03 |
La Riba | 07:10 | 14:08 |
Nummer | 15400 | 15402 |
Regional | Regional | |
Reisetid | 21 t 10 | 28 t 08 |
Monforte de Lemos Lleida Valls La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Nummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Reisetid | 23 t 01 |
Monforte de Lemos León Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants La Riba
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:32 |
Nummer | 37621 |
Media Distancia | |
Bytte | |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Nummer | 03183 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Nummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 01 |
Monforte de Lemos Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Montblanc La Riba
Monforte de Lemos | 11:53 |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Nummer | 04114 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Nummer | 05160 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:40 |
Camp Tarragona | 21:19 |
Barcelona-Sants | 22:04 |
Nummer | 01192 |
Euromed | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Montblanc | 16:11 |
Nummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Nummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 40 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Monforte de Lemos Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 | 11:54 |
Bembibre | 12:10 | 12:10 |
Astorga | 12:54 | 12:54 |
León | 13:37 | 13:37 |
Palencia | 14:19 | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 | 17:25 |
Tafalla | 17:55 | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 | 19:24 |
Lleida | 20:12 | 20:12 |
Nummer | 00625 | 00625 |
Alvia | Alvia | |
Bytte | ||
Lleida | 06:15 | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | - | 13:14 |
Juneda | - | 13:20 |
Les Borges Blanques | - | 13:25 |
La Floresta | - | 13:30 |
Vinaixa | - | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | - | 13:48 |
Lespluga de Francoli | - | 13:52 |
Montblanc | 07:02 | 13:58 |
Vilaverd | - | 14:03 |
La Riba | 07:10 | 14:08 |
Nummer | 15400 | 15402 |
Regional | Regional | |
Reisetid | 20 t 53 | 27 t 51 |
Monforte de Lemos Lleida Valls La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Nummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Reisetid | 22 t 44 |
Monforte de Lemos Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Montblanc La Riba
Monforte de Lemos | 11:53 |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Nummer | 04114 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Nummer | 05160 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:40 |
Camp Tarragona | 21:19 |
Barcelona-Sants | 22:04 |
Nummer | 01192 |
Euromed | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Montblanc | 16:11 |
Nummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Nummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 40 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Monforte de Lemos Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:08 |
Nummer | 15402 |
Regional | |
Reisetid | 27 t 51 |
Monforte de Lemos León Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:32 |
Nummer | 37621 |
Media Distancia | |
Bytte | |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 15:36 |
Juneda | 15:48 |
Les Borges Blanques | 15:54 |
Vinaixa | 16:08 |
Vimbodi I Poblet | 16:15 |
Lespluga de Francoli | 16:19 |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Nummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 30 t 16 |
Monforte de Lemos Lleida Valls La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Nummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Reisetid | 22 t 44 |
Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Nummer | 03183 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Nummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 27 t 44 |
Monforte de Lemos Madrid-Chamartin Aranjuez Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 11:53 |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Nummer | 04114 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:27 |
Madrid - Atocha Cercanias | 18:40 |
Aranjuez | 19:15 |
Nummer | 18042 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Aranjuez | 19:47 |
Madrid - Atocha Cercanias | 20:27 |
Nummer | 18043 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Madrid-Puerta de Atocha | 20:40 |
Guadalajara - Yebes | 21:04 |
Calatayud | 21:41 |
Zaragoza-Delicias | 22:06 |
Lleida | 22:49 |
Nummer | 03203 |
AVE | |
Bytte | |
Lleida | 17:46 |
La Riba | 18:41 |
Nummer | 15052 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 30 t 48 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Monforte de Lemos Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 | 11:54 |
Bembibre | 12:10 | 12:10 |
Astorga | 12:54 | 12:54 |
León | 13:37 | 13:37 |
Palencia | 14:19 | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 | 17:25 |
Tafalla | 17:55 | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 | 19:24 |
Lleida | 20:12 | 20:12 |
Nummer | 00625 | 00625 |
Alvia | Alvia | |
Bytte | ||
Lleida | 06:15 | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | - | 13:14 |
Juneda | - | 13:20 |
Les Borges Blanques | - | 13:25 |
La Floresta | - | 13:30 |
Vinaixa | - | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | - | 13:48 |
Lespluga de Francoli | - | 13:52 |
Montblanc | 07:02 | 13:58 |
Vilaverd | - | 14:03 |
La Riba | 07:10 | 14:08 |
Nummer | 15400 | 15402 |
Regional | Regional | |
Reisetid | 20 t 53 | 27 t 51 |
Monforte de Lemos Lleida Valls La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Nummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Reisetid | 22 t 44 |
Monforte de Lemos Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona Montblanc La Riba
Monforte de Lemos | 11:53 |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Nummer | 04114 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Nummer | 05160 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:40 |
Castelló | 19:30 |
Tarragona | 20:59 |
Nummer | 01382 |
Intercity | |
Bytte | |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Montblanc | 16:11 |
Nummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Nummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 40 |
Mandag 16. september 2024 kl. 07:00
Monforte de Lemos Lleida La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 | 11:54 |
Bembibre | 12:10 | 12:10 |
Astorga | 12:54 | 12:54 |
León | 13:37 | 13:37 |
Palencia | 14:19 | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 | 17:25 |
Tafalla | 17:55 | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 | 19:24 |
Lleida | 20:12 | 20:12 |
Nummer | 00621 | 00621 |
Alvia | Alvia | |
Bytte | ||
Lleida | 06:15 | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | - | 13:14 |
Juneda | - | 13:20 |
Les Borges Blanques | - | 13:25 |
La Floresta | - | 13:30 |
Vinaixa | - | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | - | 13:48 |
Lespluga de Francoli | - | 13:52 |
Montblanc | 07:02 | 13:58 |
Vilaverd | - | 14:03 |
La Riba | 07:10 | 14:08 |
Nummer | 15400 | 15402 |
Regional | Regional | |
Reisetid | 20 t 53 | 27 t 51 |
Monforte de Lemos Lleida Valls La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Nummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Nummer | 15151 |
Regional | |
Reisetid | 22 t 44 |
Monforte de Lemos León Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants La Riba
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:32 |
Nummer | 37621 |
Media Distancia | |
Bytte | |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Bytte | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Nummer | 03183 |
AVE | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Nummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 27 t 44 |
Monforte de Lemos Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Montblanc La Riba
Monforte de Lemos | 11:53 |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Nummer | 04114 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Nummer | 05160 |
AVE | |
Bytte | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:40 |
Camp Tarragona | 21:19 |
Barcelona-Sants | 22:04 |
Nummer | 01192 |
Euromed | |
Bytte | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Montblanc | 16:11 |
Nummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Bytte | |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Nummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reisetid | 28 t 40 |