Villahermosa til A Rua-Petin Rutetabell
Lørdag 7. september 2024 kl. 07:00
Villahermosa Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Villahermosa | 07:50 | 20:09 |
Carinyena | 08:17 | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 | 21:18 |
Nummer | 18500 | 18506 |
Regional | Media Distancia | |
Bytte | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00626 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 11 t 36 | 23 t 17 |
Villahermosa Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Villahermosa | 09:31 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Nummer | 14405 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Reisetid | 25 t 35 |
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Villahermosa Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Villahermosa | 07:50 | 20:09 |
Carinyena | 08:17 | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 | 21:18 |
Nummer | 18500 | 18506 |
Regional | Media Distancia | |
Bytte | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00622 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 11 t 36 | 23 t 17 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Villahermosa Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Villahermosa | 07:50 | 20:09 |
Carinyena | 08:17 | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 | 21:18 |
Nummer | 18500 | 18506 |
Regional | Media Distancia | |
Bytte | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00626 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 11 t 36 | 23 t 17 |
Villahermosa Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Villahermosa | 09:31 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Nummer | 14405 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Reisetid | 25 t 35 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Villahermosa Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Villahermosa | 07:50 | 20:09 |
Carinyena | 08:17 | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 | 21:18 |
Nummer | 18500 | 18506 |
Regional | Media Distancia | |
Bytte | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00626 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 11 t 36 | 23 t 17 |
Villahermosa Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Villahermosa | 09:31 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Nummer | 14405 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Reisetid | 25 t 35 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Villahermosa Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Villahermosa | 07:50 | 20:09 |
Carinyena | 08:17 | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 | 21:18 |
Nummer | 18500 | 18506 |
Regional | Media Distancia | |
Bytte | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00622 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 11 t 36 | 23 t 17 |
Villahermosa Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Villahermosa | 09:31 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Nummer | 14405 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Reisetid | 25 t 35 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Villahermosa Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Villahermosa | 07:50 | 20:09 |
Carinyena | 08:17 | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 | 21:18 |
Nummer | 18500 | 18506 |
Regional | Media Distancia | |
Bytte | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00626 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 11 t 36 | 23 t 17 |
Villahermosa Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Villahermosa | 09:31 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Nummer | 14405 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00625 |
Alvia | |
Reisetid | 25 t 35 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Villahermosa Zaragoza-Delicias A Rua-Petin
Villahermosa | 07:50 | 20:09 |
Carinyena | 08:17 | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 | 21:18 |
Nummer | 18500 | 18506 |
Regional | Media Distancia | |
Bytte | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 | 19:26 |
Nummer | 00622 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Reisetid | 11 t 36 | 23 t 17 |
Villahermosa Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense A Rua-Petin
Villahermosa | 09:31 |
Santa Eulalia del Campo | 10:28 |
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Nummer | 18511 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Nummer | 14405 |
Media Distancia | |
Bytte | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Nummer | 04181 |
Alvia | |
Bytte | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Nummer | 04175 |
Alvia | |
Bytte | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:06 |
Nummer | 00621 |
Alvia | |
Reisetid | 25 t 35 |