Togtider
Boissy-l'Aillerie til Moulin Galant Togtider 19. juli 2024 kl. 14:30
15:07 | Boissy-l'Aillerie | 1 t 49 2 bytter 17 stopp JPOCA CDEBA DBOVO | 1 t 49 | 2 bytter 17 stopp | JPOCA CDEBA DBOVO | JPOCA | |
15:11 | Osny | ||||||
15:16 | Pontoise | ||||||
15:19 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
15:22 | Éragny - Neuville | ||||||
15:27 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
15:31 | Herblay | ||||||
15:34 | La Frette - Montigny | ||||||
15:37 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
15:41 | Val d'Argenteuil | ||||||
15:44 | Argenteuil | ||||||
15:55 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:21 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
16:30 | Juvisy | ||||||
16:34 | Juvisy | DBOVO | |||||
16:37 | Viry-Châtillon | ||||||
16:42 | Ris-Orangis | ||||||
16:45 | Grand Bourg | ||||||
16:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:57 | Moulin Galant |
15:55 | Boissy-l'Aillerie | 2 t 07 2 bytter 17 stopp JPOCI CELBA DBOVO | 2 t 07 | 2 bytter 17 stopp | JPOCI CELBA DBOVO | JPOCI | |
15:58 | Osny | ||||||
16:03 | Pontoise | ||||||
16:05 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
16:09 | Éragny - Neuville | ||||||
16:13 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:17 | Herblay | ||||||
16:20 | La Frette - Montigny | ||||||
16:23 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:27 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:30 | Argenteuil | ||||||
16:43 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:21 | Bibliothèque François Mitterrand | CELBA | |||||
17:30 | Juvisy | ||||||
17:40 | Juvisy | DBOVO | |||||
17:43 | Viry-Châtillon | ||||||
17:47 | Ris-Orangis | ||||||
17:50 | Grand Bourg | ||||||
17:53 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:59 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:02 | Moulin Galant |
16:33 | Boissy-l'Aillerie | 1 t 44 2 bytter 17 stopp JPOCI CDEBA DBOVO | 1 t 44 | 2 bytter 17 stopp | JPOCI CDEBA DBOVO | JPOCI | |
16:36 | Osny | ||||||
16:41 | Pontoise | ||||||
16:44 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
16:47 | Éragny - Neuville | ||||||
16:51 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:56 | Herblay | ||||||
16:58 | La Frette - Montigny | ||||||
17:01 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
17:04 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:08 | Argenteuil | ||||||
17:19 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:42 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
17:52 | Juvisy | ||||||
17:55 | Juvisy | DBOVO | |||||
17:58 | Viry-Châtillon | ||||||
18:02 | Ris-Orangis | ||||||
18:05 | Grand Bourg | ||||||
18:08 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:14 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:17 | Moulin Galant |
17:01 | Boissy-l'Aillerie | 1 t 46 2 bytter 17 stopp JPOCI CDEBA DBOVO | 1 t 46 | 2 bytter 17 stopp | JPOCI CDEBA DBOVO | JPOCI | |
17:04 | Osny | ||||||
17:09 | Pontoise | ||||||
17:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
17:16 | Éragny - Neuville | ||||||
17:20 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:25 | Herblay | ||||||
17:28 | La Frette - Montigny | ||||||
17:30 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
17:34 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:38 | Argenteuil | ||||||
17:49 | Paris Saint Lazare | ||||||
18:12 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
18:22 | Juvisy | ||||||
18:25 | Juvisy | DBOVO | |||||
18:28 | Viry-Châtillon | ||||||
18:32 | Ris-Orangis | ||||||
18:35 | Grand Bourg | ||||||
18:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:44 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:47 | Moulin Galant |
17:42 | Boissy-l'Aillerie | 1 t 50 2 bytter 15 stopp JPEXA CELBA DBOVO | 1 t 50 | 2 bytter 15 stopp | JPEXA CELBA DBOVO | JPEXA | |
17:46 | Osny | ||||||
17:51 | Pontoise | ||||||
17:59 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
18:04 | Herblay | ||||||
18:07 | La Frette - Montigny | ||||||
18:09 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
18:14 | Val d'Argenteuil | ||||||
18:17 | Argenteuil | ||||||
18:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
18:51 | Bibliothèque François Mitterrand | CELBA | |||||
19:00 | Juvisy | ||||||
19:10 | Juvisy | DBOVO | |||||
19:13 | Viry-Châtillon | ||||||
19:17 | Ris-Orangis | ||||||
19:20 | Grand Bourg | ||||||
19:23 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:29 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:32 | Moulin Galant |
19:19 | Boissy-l'Aillerie | 1 t 58 2 bytter 15 stopp JPEXA CELBA DBOVO | 1 t 58 | 2 bytter 15 stopp | JPEXA CELBA DBOVO | JPEXA | |
19:22 | Osny | ||||||
19:28 | Pontoise | ||||||
19:43 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
19:47 | Herblay | ||||||
19:50 | La Frette - Montigny | ||||||
19:53 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
19:58 | Val d'Argenteuil | ||||||
20:01 | Argenteuil | ||||||
20:12 | Paris Saint Lazare | ||||||
20:34 | Bibliothèque François Mitterrand | CELBA | |||||
20:45 | Juvisy | ||||||
20:55 | Juvisy | DBOVO | |||||
20:58 | Viry-Châtillon | ||||||
21:02 | Ris-Orangis | ||||||
21:05 | Grand Bourg | ||||||
21:08 | Évry - Val de Seine | ||||||
21:14 | Corbeil-Essonnes | ||||||
21:17 | Moulin Galant |
21:10 | Boissy-l'Aillerie | 2 t 02 2 bytter 24 stopp JPOCI DROPO DBOVO | 2 t 02 | 2 bytter 24 stopp | JPOCI DROPO DBOVO | JPOCI | |
21:13 | Osny | ||||||
21:18 | Pontoise | ||||||
21:21 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
21:24 | Éragny - Neuville | ||||||
21:28 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
21:33 | Herblay | ||||||
21:35 | La Frette - Montigny | ||||||
21:38 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
21:42 | Val d'Argenteuil | ||||||
21:45 | Argenteuil | ||||||
21:56 | Paris Saint Lazare | ||||||
22:16 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
22:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
22:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
22:29 | Créteil Pompadour | ||||||
22:33 | Villeneuve Triage | ||||||
22:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
22:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
22:44 | Juvisy | ||||||
22:47 | Viry-Châtillon | ||||||
22:50 | Grigny Centre | ||||||
22:54 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
22:57 | Évry - Courcouronnes | ||||||
23:00 | Le Bras de Fer | ||||||
23:03 | Corbeil-Essonnes | ||||||
23:08 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
23:12 | Moulin Galant |
06:37 Dag+1 | Boissy-l'Aillerie | 1 t 50 2 bytter 17 stopp JPOCA CDEBA DBOVO | 1 t 50 | 2 bytter 17 stopp | JPOCA CDEBA DBOVO | JPOCA | |
06:40 | Osny | ||||||
06:46 | Pontoise | ||||||
06:48 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
06:52 | Éragny - Neuville | ||||||
06:56 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:01 | Herblay | ||||||
07:03 | La Frette - Montigny | ||||||
07:06 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:10 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:13 | Argenteuil | ||||||
07:26 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:51 Dag+1 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
08:00 | Juvisy | ||||||
08:05 Dag+1 | Juvisy | DBOVO | |||||
08:08 | Viry-Châtillon | ||||||
08:12 | Ris-Orangis | ||||||
08:15 | Grand Bourg | ||||||
08:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
08:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:27 | Moulin Galant |
07:04 Dag+1 | Boissy-l'Aillerie | 3 t 23 3 bytter 23 stopp JPOCI RGOMO DJUVA DBOVO | 3 t 23 | 3 bytter 23 stopp | JPOCI RGOMO DJUVA DBOVO | JPOCI | |
07:07 | Osny | ||||||
07:12 | Pontoise | ||||||
07:15 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
07:18 | Éragny - Neuville | ||||||
07:22 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:27 | Herblay | ||||||
07:29 | La Frette - Montigny | ||||||
07:32 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:36 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:39 | Argenteuil | ||||||
07:50 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:16 Dag+1 | Paris Gare de Lyon | RGOMO | |||||
08:42 | Melun | ||||||
09:05 Dag+1 | Melun | DJUVA | |||||
09:10 | Vosves | ||||||
09:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
09:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
09:21 | Saint-Fargeau | ||||||
09:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
09:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
09:30 | Villabé | ||||||
09:33 | Essonnes Robinson | ||||||
09:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:39 | Évry - Val de Seine | ||||||
10:18 Dag+1 | Évry - Val de Seine | DBOVO | |||||
10:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
10:27 | Moulin Galant |
Reisetid
Reisetiden mellom Boissy-l'Aillerie og Moulin Galant er 1h41