Togtider
Bougival til Pontoise Togtider 6. august 2024 kl. 03:10
05:03 | Bougival | 1 t 19 2 bytter 23 stopp LPOSA JEAPE HOPOC | 1 t 19 | 2 bytter 23 stopp | LPOSA JEAPE HOPOC | LPOSA | |
05:05 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
05:08 | Vaucresson | ||||||
05:12 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
05:15 | Saint-Cloud | ||||||
05:17 | Le Val d'Or | ||||||
05:20 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
05:22 | Puteaux | ||||||
05:24 | La Défense | ||||||
05:27 | Courbevoie | ||||||
05:29 | Bécon les Bruyères | ||||||
05:31 | Asnières-sur-Seine | ||||||
05:37 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
05:40 | Bois-Colombes | ||||||
05:43 | Colombes | ||||||
05:45 | Le Stade | ||||||
05:49 | Argenteuil | ||||||
05:53 | Sannois | ||||||
05:56 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:01 | Ermont - Eaubonne | HOPOC | |||||
06:03 | Cernay | ||||||
06:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
06:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
06:13 | Pierrelaye | ||||||
06:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
06:20 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
06:22 | Pontoise |
05:33 | Bougival | 1 t 20 2 bytter 23 stopp LPOSA JEAPE HOPOC | 1 t 20 | 2 bytter 23 stopp | LPOSA JEAPE HOPOC | LPOSA | |
05:35 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
05:38 | Vaucresson | ||||||
05:42 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
05:45 | Saint-Cloud | ||||||
05:47 | Le Val d'Or | ||||||
05:50 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
05:52 | Puteaux | ||||||
05:54 | La Défense | ||||||
05:57 | Courbevoie | ||||||
05:59 | Bécon les Bruyères | ||||||
06:01 | Asnières-sur-Seine | ||||||
06:07 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
06:10 | Bois-Colombes | ||||||
06:13 | Colombes | ||||||
06:15 | Le Stade | ||||||
06:18 | Argenteuil | ||||||
06:23 | Sannois | ||||||
06:26 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:31 | Ermont - Eaubonne | HOPOC | |||||
06:34 | Cernay | ||||||
06:37 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
06:41 | Montigny - Beauchamp | ||||||
06:44 | Pierrelaye | ||||||
06:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
06:51 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
06:53 | Pontoise |
06:00 | Bougival | 1 t 29 1 bytte 18 stopp LPEBU JTOCA | 1 t 29 | 1 bytte 18 stopp | LPEBU JTOCA | LPEBU | |
06:02 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
06:05 | Vaucresson | ||||||
06:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:12 | Saint-Cloud | ||||||
06:14 | Le Val d'Or | ||||||
06:18 | Puteaux | ||||||
06:21 | La Défense | ||||||
06:23 | Courbevoie | ||||||
06:26 | Bécon les Bruyères | ||||||
06:33 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:50 | Paris Saint Lazare | JTOCA | |||||
07:00 | Argenteuil | ||||||
07:04 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:07 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:10 | La Frette - Montigny | ||||||
07:13 | Herblay | ||||||
07:17 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:22 | Éragny - Neuville | ||||||
07:26 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
07:29 | Pontoise |
06:28 | Bougival | 1 t 27 1 bytte 18 stopp LPEBU JTOCA | 1 t 27 | 1 bytte 18 stopp | LPEBU JTOCA | LPEBU | |
06:31 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
06:33 | Vaucresson | ||||||
06:37 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:41 | Saint-Cloud | ||||||
06:43 | Le Val d'Or | ||||||
06:47 | Puteaux | ||||||
06:50 | La Défense | ||||||
06:52 | Courbevoie | ||||||
06:55 | Bécon les Bruyères | ||||||
07:02 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:16 | Paris Saint Lazare | JTOCA | |||||
07:26 | Argenteuil | ||||||
07:30 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:35 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:38 | La Frette - Montigny | ||||||
07:40 | Herblay | ||||||
07:45 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:50 | Éragny - Neuville | ||||||
07:53 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
07:56 | Pontoise |
06:44 | Bougival | 1 t 22 3 bytter 21 stopp LPEBU ANOTE BELOT HODDA | 1 t 22 | 3 bytter 21 stopp | LPEBU ANOTE BELOT HODDA | LPEBU | |
06:47 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
06:49 | Vaucresson | ||||||
06:53 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:57 | Saint-Cloud | ||||||
06:59 | Le Val d'Or | ||||||
07:03 | Puteaux | ||||||
07:05 | La Défense | ||||||
07:08 | La Défense | ANOTE | |||||
07:12 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:15 | Auber | ||||||
07:17 | Châtelet les Halles | ||||||
07:20 | Châtelet les Halles | BELOT | |||||
07:23 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:26 | Paris Gare du Nord | HODDA | |||||
07:32 | Saint-Denis | ||||||
07:35 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:39 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:44 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:47 | Cernay | ||||||
07:50 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
07:54 | Montigny - Beauchamp | ||||||
07:58 | Pierrelaye | ||||||
08:01 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
08:04 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
08:06 | Pontoise |
06:59 | Bougival | 1 t 15 1 bytte 18 stopp LPEBU JTOCA | 1 t 15 | 1 bytte 18 stopp | LPEBU JTOCA | LPEBU | |
07:02 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
07:04 | Vaucresson | ||||||
07:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
07:12 | Saint-Cloud | ||||||
07:14 | Le Val d'Or | ||||||
07:18 | Puteaux | ||||||
07:21 | La Défense | ||||||
07:23 | Courbevoie | ||||||
07:26 | Bécon les Bruyères | ||||||
07:33 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:36 | Paris Saint Lazare | JTOCA | |||||
07:46 | Argenteuil | ||||||
07:50 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:54 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:57 | La Frette - Montigny | ||||||
08:00 | Herblay | ||||||
08:04 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
08:09 | Éragny - Neuville | ||||||
08:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
08:15 | Pontoise |
07:14 | Bougival | 1 t 22 1 bytte 16 stopp LPEBU JTOCY | 1 t 22 | 1 bytte 16 stopp | LPEBU JTOCY | LPEBU | |
07:17 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
07:19 | Vaucresson | ||||||
07:23 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
07:27 | Saint-Cloud | ||||||
07:29 | Le Val d'Or | ||||||
07:33 | Puteaux | ||||||
07:36 | La Défense | ||||||
07:38 | Courbevoie | ||||||
07:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
07:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:01 | Paris Saint Lazare | JTOCY | |||||
08:11 | Argenteuil | ||||||
08:15 | Val d'Argenteuil | ||||||
08:19 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
08:22 | La Frette - Montigny | ||||||
08:25 | Herblay | ||||||
08:30 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
08:37 | Pontoise |
07:31 | Bougival | 1 t 23 1 bytte 18 stopp LPEBU JTOCA | 1 t 23 | 1 bytte 18 stopp | LPEBU JTOCA | LPEBU | |
07:33 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
07:36 | Vaucresson | ||||||
07:41 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
07:45 | Saint-Cloud | ||||||
07:47 | Le Val d'Or | ||||||
07:51 | Puteaux | ||||||
07:54 | La Défense | ||||||
07:56 | Courbevoie | ||||||
07:59 | Bécon les Bruyères | ||||||
08:07 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:17 | Paris Saint Lazare | JTOCA | |||||
08:27 | Argenteuil | ||||||
08:31 | Val d'Argenteuil | ||||||
08:35 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
08:38 | La Frette - Montigny | ||||||
08:40 | Herblay | ||||||
08:45 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
08:49 | Éragny - Neuville | ||||||
08:52 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
08:55 | Pontoise |
07:44 | Bougival | 1 t 18 3 bytter 20 stopp LPEBU LPASA JEAPE CNORA | 1 t 18 | 3 bytter 20 stopp | LPEBU LPASA JEAPE CNORA | LPEBU | |
07:46 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
07:49 | Vaucresson | ||||||
07:53 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
07:57 | Saint-Cloud | ||||||
07:59 | Le Val d'Or | ||||||
08:03 | Puteaux | ||||||
08:05 | La Défense | ||||||
08:10 | La Défense | LPASA | |||||
08:15 | Asnières-sur-Seine | ||||||
08:19 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
08:21 | Bois-Colombes | ||||||
08:24 | Colombes | ||||||
08:27 | Le Stade | ||||||
08:31 | Argenteuil | ||||||
08:36 | Sannois | ||||||
08:38 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:40 | Ermont - Eaubonne | CNORA | |||||
08:43 | Cernay | ||||||
08:45 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
08:49 | Montigny - Beauchamp | ||||||
08:53 | Pierrelaye | ||||||
08:56 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
09:00 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
09:02 | Pontoise |
Reisetid
Reisetiden mellom Bougival og Pontoise er 1h07