Togtider
Maisse til L'Étang-la-Ville Togtider 9. september 2024 kl. 15:00
15:30 | Maisse | 2 t 10 3 bytter 28 stopp DJOVA DVUPA ABABY LSEBU | 2 t 10 | 3 bytter 28 stopp | DJOVA DVUPA ABABY LSEBU | DJOVA | |
15:35 | Boutigny | ||||||
15:41 | La Ferté-Alais | ||||||
15:46 | Ballancourt | ||||||
15:51 | Mennecy | ||||||
15:56 | Moulin Galant | ||||||
16:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:08 | Grand Bourg | ||||||
16:12 | Ris-Orangis | ||||||
16:16 | Viry-Châtillon | ||||||
16:18 | Juvisy | ||||||
16:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
16:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:49 | Paris Gare de Lyon | ABABY | |||||
16:52 | Châtelet les Halles | ||||||
16:55 | Auber | ||||||
16:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:02 | La Défense | ||||||
17:11 | La Défense | LSEBU | |||||
17:13 | Puteaux | ||||||
17:17 | Le Val d'Or | ||||||
17:20 | Saint-Cloud | ||||||
17:24 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
17:28 | Vaucresson | ||||||
17:30 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
17:33 | Bougival | ||||||
17:35 | Louveciennes | ||||||
17:39 | Marly-le-Roi | ||||||
17:41 | L'Étang-la-Ville |
16:30 | Maisse | 2 t 10 3 bytter 28 stopp DJOVA DVUPA AYSTO LSEBU | 2 t 10 | 3 bytter 28 stopp | DJOVA DVUPA AYSTO LSEBU | DJOVA | |
16:35 | Boutigny | ||||||
16:41 | La Ferté-Alais | ||||||
16:46 | Ballancourt | ||||||
16:51 | Mennecy | ||||||
16:56 | Moulin Galant | ||||||
17:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:08 | Grand Bourg | ||||||
17:12 | Ris-Orangis | ||||||
17:16 | Viry-Châtillon | ||||||
17:18 | Juvisy | ||||||
17:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:49 | Paris Gare de Lyon | AYSTO | |||||
17:52 | Châtelet les Halles | ||||||
17:55 | Auber | ||||||
17:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:02 | La Défense | ||||||
18:11 | La Défense | LSEBU | |||||
18:13 | Puteaux | ||||||
18:17 | Le Val d'Or | ||||||
18:20 | Saint-Cloud | ||||||
18:24 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
18:28 | Vaucresson | ||||||
18:31 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
18:33 | Bougival | ||||||
18:35 | Louveciennes | ||||||
18:39 | Marly-le-Roi | ||||||
18:41 | L'Étang-la-Ville |
17:00 | Maisse | 2 t 10 3 bytter 28 stopp DJOVA DVUPA ATAXE LSEBU | 2 t 10 | 3 bytter 28 stopp | DJOVA DVUPA ATAXE LSEBU | DJOVA | |
17:05 | Boutigny | ||||||
17:11 | La Ferté-Alais | ||||||
17:16 | Ballancourt | ||||||
17:21 | Mennecy | ||||||
17:26 | Moulin Galant | ||||||
17:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:38 | Grand Bourg | ||||||
17:42 | Ris-Orangis | ||||||
17:46 | Viry-Châtillon | ||||||
17:48 | Juvisy | ||||||
17:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:17 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:19 | Paris Gare de Lyon | ATAXE | |||||
18:22 | Châtelet les Halles | ||||||
18:25 | Auber | ||||||
18:28 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:32 | La Défense | ||||||
18:41 | La Défense | LSEBU | |||||
18:43 | Puteaux | ||||||
18:47 | Le Val d'Or | ||||||
18:50 | Saint-Cloud | ||||||
18:54 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
18:58 | Vaucresson | ||||||
19:01 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
19:03 | Bougival | ||||||
19:05 | Louveciennes | ||||||
19:09 | Marly-le-Roi | ||||||
19:11 | L'Étang-la-Ville |
17:30 | Maisse | 2 t 10 3 bytter 28 stopp DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | 2 t 10 | 3 bytter 28 stopp | DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | DJOVA | |
17:35 | Boutigny | ||||||
17:41 | La Ferté-Alais | ||||||
17:46 | Ballancourt | ||||||
17:51 | Mennecy | ||||||
17:56 | Moulin Galant | ||||||
18:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:08 | Grand Bourg | ||||||
18:12 | Ris-Orangis | ||||||
18:16 | Viry-Châtillon | ||||||
18:18 | Juvisy | ||||||
18:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
18:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:49 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
18:52 | Châtelet les Halles | ||||||
18:55 | Auber | ||||||
18:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
19:02 | La Défense | ||||||
19:11 | La Défense | LSEBU | |||||
19:13 | Puteaux | ||||||
19:17 | Le Val d'Or | ||||||
19:20 | Saint-Cloud | ||||||
19:24 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
19:28 | Vaucresson | ||||||
19:31 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
19:33 | Bougival | ||||||
19:35 | Louveciennes | ||||||
19:39 | Marly-le-Roi | ||||||
19:41 | L'Étang-la-Ville |
18:00 | Maisse | 2 t 07 3 bytter 28 stopp DJOVA DVUPA ABLOK LSEBU | 2 t 07 | 3 bytter 28 stopp | DJOVA DVUPA ABLOK LSEBU | DJOVA | |
18:05 | Boutigny | ||||||
18:11 | La Ferté-Alais | ||||||
18:16 | Ballancourt | ||||||
18:21 | Mennecy | ||||||
18:26 | Moulin Galant | ||||||
18:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:38 | Grand Bourg | ||||||
18:42 | Ris-Orangis | ||||||
18:46 | Viry-Châtillon | ||||||
18:48 | Juvisy | ||||||
18:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
18:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:17 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:19 | Paris Gare de Lyon | ABLOK | |||||
19:22 | Châtelet les Halles | ||||||
19:25 | Auber | ||||||
19:28 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
19:32 | La Défense | ||||||
19:40 | La Défense | LSEBU | |||||
19:42 | Puteaux | ||||||
19:46 | Le Val d'Or | ||||||
19:48 | Saint-Cloud | ||||||
19:52 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
19:56 | Vaucresson | ||||||
19:58 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
20:00 | Bougival | ||||||
20:03 | Louveciennes | ||||||
20:06 | Marly-le-Roi | ||||||
20:08 | L'Étang-la-Ville |
18:30 | Maisse | 2 t 07 3 bytter 28 stopp DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | 2 t 07 | 3 bytter 28 stopp | DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | DJOVA | |
18:35 | Boutigny | ||||||
18:41 | La Ferté-Alais | ||||||
18:46 | Ballancourt | ||||||
18:51 | Mennecy | ||||||
18:56 | Moulin Galant | ||||||
19:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:08 | Grand Bourg | ||||||
19:12 | Ris-Orangis | ||||||
19:16 | Viry-Châtillon | ||||||
19:18 | Juvisy | ||||||
19:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
19:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:49 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
19:52 | Châtelet les Halles | ||||||
19:55 | Auber | ||||||
19:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
20:02 | La Défense | ||||||
20:10 | La Défense | LSEBU | |||||
20:12 | Puteaux | ||||||
20:16 | Le Val d'Or | ||||||
20:18 | Saint-Cloud | ||||||
20:22 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
20:26 | Vaucresson | ||||||
20:28 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
20:30 | Bougival | ||||||
20:33 | Louveciennes | ||||||
20:36 | Marly-le-Roi | ||||||
20:38 | L'Étang-la-Ville |
19:00 | Maisse | 11 t 23 3 bytter 29 stopp DJOVA DDUPA AZUMO LSOPA | 11 t 23 | 3 bytter 29 stopp | DJOVA DDUPA AZUMO LSOPA | DJOVA | |
19:05 | Boutigny | ||||||
19:11 | La Ferté-Alais | ||||||
19:16 | Ballancourt | ||||||
19:21 | Mennecy | ||||||
19:26 | Moulin Galant | ||||||
19:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:38 | Grand Bourg | ||||||
19:42 | Ris-Orangis | ||||||
19:46 | Viry-Châtillon | ||||||
19:48 | Juvisy | ||||||
19:54 | Juvisy | DDUPA | |||||
19:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
20:18 | Paris Gare de Lyon | ||||||
20:22 | Paris Gare de Lyon | AZUMO | |||||
20:26 | Châtelet les Halles | ||||||
20:28 | Auber | ||||||
20:31 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
20:35 | La Défense | ||||||
05:55 | La Défense | LSOPA | |||||
05:58 | Puteaux | ||||||
06:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
06:03 | Le Val d'Or | ||||||
06:05 | Saint-Cloud | ||||||
06:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:12 | Vaucresson | ||||||
06:15 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
06:17 | Bougival | ||||||
06:19 | Louveciennes | ||||||
06:22 | Marly-le-Roi | ||||||
06:24 | L'Étang-la-Ville |
20:00 | Maisse | 10 t 38 3 bytter 28 stopp DJOVA DVUPA AZUMO LSEBU | 10 t 38 | 3 bytter 28 stopp | DJOVA DVUPA AZUMO LSEBU | DJOVA | |
20:05 | Boutigny | ||||||
20:11 | La Ferté-Alais | ||||||
20:16 | Ballancourt | ||||||
20:21 | Mennecy | ||||||
20:26 | Moulin Galant | ||||||
20:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
20:38 | Grand Bourg | ||||||
20:42 | Ris-Orangis | ||||||
20:46 | Viry-Châtillon | ||||||
20:48 | Juvisy | ||||||
20:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
20:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
21:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
21:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
21:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
21:23 | Châtelet les Halles | ||||||
21:26 | Châtelet les Halles | AZUMO | |||||
21:28 | Auber | ||||||
21:31 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:35 | La Défense | ||||||
06:11 | La Défense | LSEBU | |||||
06:13 | Puteaux | ||||||
06:17 | Le Val d'Or | ||||||
06:20 | Saint-Cloud | ||||||
06:23 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
06:27 | Vaucresson | ||||||
06:29 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
06:31 | Bougival | ||||||
06:34 | Louveciennes | ||||||
06:37 | Marly-le-Roi | ||||||
06:39 | L'Étang-la-Ville |
Reisetid
Reisetiden mellom Maisse og L'Étang-la-Ville er 2h05