Togtider
Maisse til L'Isle-Adam - Parmain Togtider 9. september 2024 kl. 14:50
15:30 | Maisse | 2 t 39 2 bytter 31 stopp DJOVA DVUPA HPERA | 2 t 39 | 2 bytter 31 stopp | DJOVA DVUPA HPERA | DJOVA | |
15:35 | Boutigny | ||||||
15:41 | La Ferté-Alais | ||||||
15:46 | Ballancourt | ||||||
15:51 | Mennecy | ||||||
15:56 | Moulin Galant | ||||||
16:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:08 | Grand Bourg | ||||||
16:12 | Ris-Orangis | ||||||
16:16 | Viry-Châtillon | ||||||
16:18 | Juvisy | ||||||
16:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
16:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:49 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:54 | Châtelet les Halles | ||||||
16:57 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:23 | Paris Gare du Nord | HPERA | |||||
17:31 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:34 | La Barre Ormesson | ||||||
17:36 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:44 | Ermont Halte | ||||||
17:46 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:49 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:51 | Vaucelles | ||||||
17:53 | Taverny | ||||||
17:56 | Bessancourt | ||||||
17:58 | Frépillon | ||||||
18:01 | Méry-sur-Oise | ||||||
18:04 | Mériel | ||||||
18:07 | Valmondois | ||||||
18:10 | L'Isle-Adam - Parmain |
16:30 | Maisse | 2 t 39 2 bytter 31 stopp DJOVA DVUPA HPERA | 2 t 39 | 2 bytter 31 stopp | DJOVA DVUPA HPERA | DJOVA | |
16:35 | Boutigny | ||||||
16:41 | La Ferté-Alais | ||||||
16:46 | Ballancourt | ||||||
16:51 | Mennecy | ||||||
16:56 | Moulin Galant | ||||||
17:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:08 | Grand Bourg | ||||||
17:12 | Ris-Orangis | ||||||
17:16 | Viry-Châtillon | ||||||
17:18 | Juvisy | ||||||
17:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:49 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:54 | Châtelet les Halles | ||||||
17:57 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:23 | Paris Gare du Nord | HPERA | |||||
18:31 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:34 | La Barre Ormesson | ||||||
18:36 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:44 | Ermont Halte | ||||||
18:46 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
18:49 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
18:51 | Vaucelles | ||||||
18:53 | Taverny | ||||||
18:56 | Bessancourt | ||||||
18:58 | Frépillon | ||||||
19:01 | Méry-sur-Oise | ||||||
19:04 | Mériel | ||||||
19:07 | Valmondois | ||||||
19:10 | L'Isle-Adam - Parmain |
17:00 | Maisse | 2 t 39 2 bytter 31 stopp DJOVA DVUPA HPERA | 2 t 39 | 2 bytter 31 stopp | DJOVA DVUPA HPERA | DJOVA | |
17:05 | Boutigny | ||||||
17:11 | La Ferté-Alais | ||||||
17:16 | Ballancourt | ||||||
17:21 | Mennecy | ||||||
17:26 | Moulin Galant | ||||||
17:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:38 | Grand Bourg | ||||||
17:42 | Ris-Orangis | ||||||
17:46 | Viry-Châtillon | ||||||
17:48 | Juvisy | ||||||
17:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:24 | Châtelet les Halles | ||||||
18:27 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:53 | Paris Gare du Nord | HPERA | |||||
19:01 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:04 | La Barre Ormesson | ||||||
19:06 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:14 | Ermont Halte | ||||||
19:16 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
19:19 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
19:21 | Vaucelles | ||||||
19:23 | Taverny | ||||||
19:26 | Bessancourt | ||||||
19:28 | Frépillon | ||||||
19:31 | Méry-sur-Oise | ||||||
19:34 | Mériel | ||||||
19:37 | Valmondois | ||||||
19:40 | L'Isle-Adam - Parmain |
17:30 | Maisse | 2 t 38 2 bytter 31 stopp DJOVA DVUPA HPERA | 2 t 38 | 2 bytter 31 stopp | DJOVA DVUPA HPERA | DJOVA | |
17:35 | Boutigny | ||||||
17:41 | La Ferté-Alais | ||||||
17:46 | Ballancourt | ||||||
17:51 | Mennecy | ||||||
17:56 | Moulin Galant | ||||||
18:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:08 | Grand Bourg | ||||||
18:12 | Ris-Orangis | ||||||
18:16 | Viry-Châtillon | ||||||
18:18 | Juvisy | ||||||
18:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
18:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:49 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:54 | Châtelet les Halles | ||||||
18:57 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:23 | Paris Gare du Nord | HPERA | |||||
19:31 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:34 | La Barre Ormesson | ||||||
19:36 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:43 | Ermont Halte | ||||||
19:45 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
19:48 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
19:51 | Vaucelles | ||||||
19:53 | Taverny | ||||||
19:55 | Bessancourt | ||||||
19:58 | Frépillon | ||||||
20:00 | Méry-sur-Oise | ||||||
20:03 | Mériel | ||||||
20:06 | Valmondois | ||||||
20:09 | L'Isle-Adam - Parmain |
18:00 | Maisse | 2 t 31 3 bytter 31 stopp DJOVA DVUPA HVERA HTSOL | 2 t 31 | 3 bytter 31 stopp | DJOVA DVUPA HVERA HTSOL | DJOVA | |
18:05 | Boutigny | ||||||
18:11 | La Ferté-Alais | ||||||
18:16 | Ballancourt | ||||||
18:21 | Mennecy | ||||||
18:26 | Moulin Galant | ||||||
18:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:38 | Grand Bourg | ||||||
18:42 | Ris-Orangis | ||||||
18:46 | Viry-Châtillon | ||||||
18:48 | Juvisy | ||||||
18:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
18:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:24 | Châtelet les Halles | ||||||
19:27 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:38 | Paris Gare du Nord | HVERA | |||||
19:46 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:49 | La Barre Ormesson | ||||||
19:51 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:56 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:59 | Ermont Halte | ||||||
20:01 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
20:04 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
20:06 | Vaucelles | ||||||
20:08 | Taverny | ||||||
20:11 | Bessancourt | ||||||
20:13 | Frépillon | ||||||
20:16 | Méry-sur-Oise | ||||||
20:19 | Mériel | ||||||
20:22 | Valmondois | ||||||
20:29 | Valmondois | HTSOL | |||||
20:31 | L'Isle-Adam - Parmain |
18:30 | Maisse | 2 t 44 2 bytter 34 stopp DJOVA DVUPA HPOVA | 2 t 44 | 2 bytter 34 stopp | DJOVA DVUPA HPOVA | DJOVA | |
18:35 | Boutigny | ||||||
18:41 | La Ferté-Alais | ||||||
18:46 | Ballancourt | ||||||
18:51 | Mennecy | ||||||
18:56 | Moulin Galant | ||||||
19:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:08 | Grand Bourg | ||||||
19:12 | Ris-Orangis | ||||||
19:16 | Viry-Châtillon | ||||||
19:18 | Juvisy | ||||||
19:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
19:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:49 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:54 | Châtelet les Halles | ||||||
19:58 | Paris Gare du Nord | ||||||
20:03 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
20:05 | Saint-Denis | ||||||
20:32 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
20:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
20:38 | La Barre Ormesson | ||||||
20:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
20:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
20:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:48 | Ermont Halte | ||||||
20:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
20:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
20:56 | Vaucelles | ||||||
20:58 | Taverny | ||||||
21:00 | Bessancourt | ||||||
21:03 | Frépillon | ||||||
21:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
21:09 | Mériel | ||||||
21:12 | Valmondois | ||||||
21:15 | L'Isle-Adam - Parmain |
19:00 | Maisse | 2 t 33 4 bytter 29 stopp DJOVA CLARA BIJEL HPOMA HTOLI | 2 t 33 | 4 bytter 29 stopp | DJOVA CLARA BIJEL HPOMA HTOLI | DJOVA | |
19:05 | Boutigny | ||||||
19:11 | La Ferté-Alais | ||||||
19:16 | Ballancourt | ||||||
19:21 | Mennecy | ||||||
19:26 | Moulin Galant | ||||||
19:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:38 | Grand Bourg | ||||||
19:42 | Ris-Orangis | ||||||
19:46 | Viry-Châtillon | ||||||
19:48 | Juvisy | ||||||
19:59 | Juvisy | CLARA | |||||
20:11 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
20:14 | Paris Austerlitz | ||||||
20:17 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
20:20 | Saint-Michel Notre-Dame | BIJEL | |||||
20:23 | Châtelet les Halles | ||||||
20:26 | Paris Gare du Nord | ||||||
20:34 | Paris Gare du Nord | HPOMA | |||||
20:40 | Saint-Denis | ||||||
20:44 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
20:47 | Deuil - Montmagny | ||||||
20:50 | Groslay | ||||||
20:53 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
20:56 | Écouen - Ézanville | ||||||
20:59 | Domont | ||||||
21:02 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
21:06 | Montsoult - Maffliers | ||||||
21:12 | Presles - Courcelles | ||||||
21:15 | Nointel - Mours | ||||||
21:19 | Persan - Beaumont | ||||||
21:26 | Persan - Beaumont | HTOLI | |||||
21:31 | Champagne-sur-Oise | ||||||
21:34 | L'Isle-Adam - Parmain |
19:30 | Maisse | 2 t 44 2 bytter 34 stopp DJOVA DVUPA HPOVA | 2 t 44 | 2 bytter 34 stopp | DJOVA DVUPA HPOVA | DJOVA | |
19:35 | Boutigny | ||||||
19:41 | La Ferté-Alais | ||||||
19:46 | Ballancourt | ||||||
19:51 | Mennecy | ||||||
19:56 | Moulin Galant | ||||||
20:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
20:08 | Grand Bourg | ||||||
20:12 | Ris-Orangis | ||||||
20:16 | Viry-Châtillon | ||||||
20:18 | Juvisy | ||||||
20:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
20:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
20:49 | Paris Gare de Lyon | ||||||
20:54 | Châtelet les Halles | ||||||
20:58 | Paris Gare du Nord | ||||||
21:03 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
21:05 | Saint-Denis | ||||||
21:32 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
21:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
21:38 | La Barre Ormesson | ||||||
21:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
21:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
21:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
21:48 | Ermont Halte | ||||||
21:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
21:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
21:56 | Vaucelles | ||||||
21:58 | Taverny | ||||||
22:00 | Bessancourt | ||||||
22:03 | Frépillon | ||||||
22:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
22:09 | Mériel | ||||||
22:12 | Valmondois | ||||||
22:15 | L'Isle-Adam - Parmain |
20:00 | Maisse | 2 t 44 2 bytter 34 stopp DJOVA DVUPA HPOVA | 2 t 44 | 2 bytter 34 stopp | DJOVA DVUPA HPOVA | DJOVA | |
20:05 | Boutigny | ||||||
20:11 | La Ferté-Alais | ||||||
20:16 | Ballancourt | ||||||
20:21 | Mennecy | ||||||
20:26 | Moulin Galant | ||||||
20:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
20:38 | Grand Bourg | ||||||
20:42 | Ris-Orangis | ||||||
20:46 | Viry-Châtillon | ||||||
20:48 | Juvisy | ||||||
20:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
20:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
21:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
21:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
21:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
21:24 | Châtelet les Halles | ||||||
21:28 | Paris Gare du Nord | ||||||
21:33 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
21:35 | Saint-Denis | ||||||
22:02 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
22:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
22:08 | La Barre Ormesson | ||||||
22:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
22:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
22:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
22:19 | Ermont Halte | ||||||
22:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
22:24 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
22:26 | Vaucelles | ||||||
22:28 | Taverny | ||||||
22:30 | Bessancourt | ||||||
22:33 | Frépillon | ||||||
22:35 | Méry-sur-Oise | ||||||
22:39 | Mériel | ||||||
22:42 | Valmondois | ||||||
22:45 | L'Isle-Adam - Parmain |
Reisetid
Reisetiden mellom Maisse og L'Isle-Adam - Parmain er 2h18