Togtider
Montgeron - Crosne til Essonnes Robinson Togtider 9. september 2024 kl. 09:40
10:29 | Montgeron - Crosne | 1 t 03 1 bytte 16 stopp DZACO DJUVA | 1 t 03 | 1 bytte 16 stopp | DZACO DJUVA | DZACO | |
10:32 | Yerres | ||||||
10:35 | Brunoy | ||||||
10:38 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
10:41 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
10:46 | Lieusaint - Moissy | ||||||
10:50 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
10:54 | Cesson | ||||||
10:58 | Le Mée | ||||||
11:01 | Melun | ||||||
11:05 | Melun | DJUVA | |||||
11:10 | Vosves | ||||||
11:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
11:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
11:21 | Saint-Fargeau | ||||||
11:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
11:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
11:30 | Villabé | ||||||
11:32 | Essonnes Robinson |
11:17 | Montgeron - Crosne | 1 t 15 1 bytte 16 stopp DZACO DJUVA | 1 t 15 | 1 bytte 16 stopp | DZACO DJUVA | DZACO | |
11:20 | Yerres | ||||||
11:23 | Brunoy | ||||||
11:26 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
11:29 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
11:34 | Lieusaint - Moissy | ||||||
11:38 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
11:42 | Cesson | ||||||
11:46 | Le Mée | ||||||
11:49 | Melun | ||||||
12:05 | Melun | DJUVA | |||||
12:10 | Vosves | ||||||
12:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
12:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
12:21 | Saint-Fargeau | ||||||
12:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
12:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
12:30 | Villabé | ||||||
12:32 | Essonnes Robinson |
11:28 | Montgeron - Crosne | 1 t 28 2 bytter 9 stopp DFACA DROPO DZOVO | 1 t 28 | 2 bytter 9 stopp | DFACA DROPO DZOVO | DFACA | |
11:32 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
11:36 | Villeneuve-Saint-Georges | DROPO | |||||
11:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
11:44 | Juvisy | ||||||
11:47 | Viry-Châtillon | ||||||
11:50 | Grigny Centre | ||||||
11:54 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
11:57 | Évry - Courcouronnes | ||||||
12:00 | Le Bras de Fer | ||||||
12:03 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
12:56 | Essonnes Robinson |
12:17 | Montgeron - Crosne | 1 t 15 1 bytte 16 stopp DZACO DJUVA | 1 t 15 | 1 bytte 16 stopp | DZACO DJUVA | DZACO | |
12:20 | Yerres | ||||||
12:23 | Brunoy | ||||||
12:26 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
12:29 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
12:34 | Lieusaint - Moissy | ||||||
12:38 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
12:42 | Cesson | ||||||
12:46 | Le Mée | ||||||
12:49 | Melun | ||||||
13:05 | Melun | DJUVA | |||||
13:10 | Vosves | ||||||
13:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
13:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
13:21 | Saint-Fargeau | ||||||
13:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
13:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
13:30 | Villabé | ||||||
13:32 | Essonnes Robinson |
13:13 | Montgeron - Crosne | 43 min 2 bytter 9 stopp DFACA DROPO DZOVO | 43 min | 2 bytter 9 stopp | DFACA DROPO DZOVO | DFACA | |
13:17 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:21 | Villeneuve-Saint-Georges | DROPO | |||||
13:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
13:29 | Juvisy | ||||||
13:32 | Viry-Châtillon | ||||||
13:35 | Grigny Centre | ||||||
13:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
13:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
13:44 | Le Bras de Fer | ||||||
13:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
13:56 | Essonnes Robinson |
13:17 | Montgeron - Crosne | 1 t 15 1 bytte 16 stopp DZACO DJUVA | 1 t 15 | 1 bytte 16 stopp | DZACO DJUVA | DZACO | |
13:20 | Yerres | ||||||
13:23 | Brunoy | ||||||
13:26 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
13:29 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
13:34 | Lieusaint - Moissy | ||||||
13:38 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
13:42 | Cesson | ||||||
13:46 | Le Mée | ||||||
13:49 | Melun | ||||||
14:05 | Melun | DJUVA | |||||
14:10 | Vosves | ||||||
14:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
14:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
14:21 | Saint-Fargeau | ||||||
14:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
14:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
14:30 | Villabé | ||||||
14:32 | Essonnes Robinson |
14:13 | Montgeron - Crosne | 43 min 2 bytter 9 stopp DFACA DROPO DZOVO | 43 min | 2 bytter 9 stopp | DFACA DROPO DZOVO | DFACA | |
14:17 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:21 | Villeneuve-Saint-Georges | DROPO | |||||
14:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:29 | Juvisy | ||||||
14:32 | Viry-Châtillon | ||||||
14:35 | Grigny Centre | ||||||
14:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
14:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
14:44 | Le Bras de Fer | ||||||
14:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
14:56 | Essonnes Robinson |
14:17 | Montgeron - Crosne | 1 t 15 1 bytte 16 stopp DZACO DJUVA | 1 t 15 | 1 bytte 16 stopp | DZACO DJUVA | DZACO | |
14:20 | Yerres | ||||||
14:23 | Brunoy | ||||||
14:26 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
14:29 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
14:34 | Lieusaint - Moissy | ||||||
14:38 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
14:42 | Cesson | ||||||
14:46 | Le Mée | ||||||
14:49 | Melun | ||||||
15:05 | Melun | DJUVA | |||||
15:10 | Vosves | ||||||
15:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
15:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
15:21 | Saint-Fargeau | ||||||
15:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:30 | Villabé | ||||||
15:32 | Essonnes Robinson |
15:13 | Montgeron - Crosne | 51 min 2 bytter 9 stopp DFACA DROPO DZOSO | 51 min | 2 bytter 9 stopp | DFACA DROPO DZOSO | DFACA | |
15:17 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:21 | Villeneuve-Saint-Georges | DROPO | |||||
15:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:29 | Juvisy | ||||||
15:32 | Viry-Châtillon | ||||||
15:35 | Grigny Centre | ||||||
15:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
15:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
15:44 | Le Bras de Fer | ||||||
15:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
16:04 | Essonnes Robinson |
15:43 | Montgeron - Crosne | 58 min 2 bytter 9 stopp DFACA DROPO DZOVO | 58 min | 2 bytter 9 stopp | DFACA DROPO DZOVO | DFACA | |
15:47 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:51 | Villeneuve-Saint-Georges | DROPO | |||||
15:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:59 | Juvisy | ||||||
16:02 | Viry-Châtillon | ||||||
16:05 | Grigny Centre | ||||||
16:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:14 | Le Bras de Fer | ||||||
16:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:38 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
16:41 | Essonnes Robinson |
15:58 | Montgeron - Crosne | 43 min 2 bytter 9 stopp DFACA DROPO DZOVO | 43 min | 2 bytter 9 stopp | DFACA DROPO DZOVO | DFACA | |
16:02 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:06 | Villeneuve-Saint-Georges | DROPO | |||||
16:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:14 | Juvisy | ||||||
16:17 | Viry-Châtillon | ||||||
16:20 | Grigny Centre | ||||||
16:24 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:27 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:30 | Le Bras de Fer | ||||||
16:33 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:38 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
16:41 | Essonnes Robinson |
Reisetid
Reisetiden mellom Montgeron - Crosne og Essonnes Robinson er 33 minutter