Togtider
Taverny til Ponthierry - Pringy Togtider 9. september 2024 kl. 01:30
05:00 | Taverny | 2 t 04 2 bytter 30 stopp HAVOP DROPE DZOSO | 2 t 04 | 2 bytter 30 stopp | HAVOP DROPE DZOSO | HAVOP | |
05:02 | Vaucelles | ||||||
05:04 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
05:08 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
05:09 | Ermont Halte | ||||||
05:12 | Ermont - Eaubonne | ||||||
05:15 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
05:17 | Enghien-les-Bains | ||||||
05:19 | La Barre Ormesson | ||||||
05:22 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:25 | Saint-Denis | ||||||
05:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:36 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
05:40 | Châtelet les Halles | ||||||
05:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
05:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
05:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
05:59 | Créteil Pompadour | ||||||
06:03 | Villeneuve Triage | ||||||
06:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:14 | Juvisy | ||||||
06:19 | Grigny Centre | ||||||
06:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:28 | Le Bras de Fer | ||||||
06:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:49 | Essonnes Robinson | ||||||
06:52 | Villabé | ||||||
06:55 | Le Plessis Chenet | ||||||
06:57 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:01 | Saint-Fargeau | ||||||
07:05 | Ponthierry - Pringy |
05:30 | Taverny | 2 t 04 2 bytter 30 stopp HAVOP DROPE DZOSO | 2 t 04 | 2 bytter 30 stopp | HAVOP DROPE DZOSO | HAVOP | |
05:32 | Vaucelles | ||||||
05:34 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
05:38 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
05:39 | Ermont Halte | ||||||
05:42 | Ermont - Eaubonne | ||||||
05:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
05:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
05:49 | La Barre Ormesson | ||||||
05:52 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:55 | Saint-Denis | ||||||
06:02 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:06 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
06:10 | Châtelet les Halles | ||||||
06:16 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
06:29 | Créteil Pompadour | ||||||
06:33 | Villeneuve Triage | ||||||
06:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:44 | Juvisy | ||||||
06:49 | Grigny Centre | ||||||
06:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:58 | Le Bras de Fer | ||||||
07:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:19 | Essonnes Robinson | ||||||
07:22 | Villabé | ||||||
07:25 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:27 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:31 | Saint-Fargeau | ||||||
07:35 | Ponthierry - Pringy |
06:00 | Taverny | 2 t 04 2 bytter 30 stopp HAVOP DROPE DZOSO | 2 t 04 | 2 bytter 30 stopp | HAVOP DROPE DZOSO | HAVOP | |
06:02 | Vaucelles | ||||||
06:04 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
06:08 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
06:09 | Ermont Halte | ||||||
06:12 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:15 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
06:17 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:19 | La Barre Ormesson | ||||||
06:22 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:25 | Saint-Denis | ||||||
06:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:36 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
06:40 | Châtelet les Halles | ||||||
06:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
06:59 | Créteil Pompadour | ||||||
07:03 | Villeneuve Triage | ||||||
07:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:14 | Juvisy | ||||||
07:19 | Grigny Centre | ||||||
07:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:28 | Le Bras de Fer | ||||||
07:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:49 | Essonnes Robinson | ||||||
07:52 | Villabé | ||||||
07:55 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:57 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
08:01 | Saint-Fargeau | ||||||
08:05 | Ponthierry - Pringy |
06:21 | Taverny | 1 t 46 3 bytter 14 stopp HAREV DZACO RGAMO DROSA | 1 t 46 | 3 bytter 14 stopp | HAREV DZACO RGAMO DROSA | HAREV | |
06:23 | Vaucelles | ||||||
06:25 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
06:28 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
06:30 | Ermont Halte | ||||||
06:34 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:38 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:40 | La Barre Ormesson | ||||||
06:42 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:51 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:57 | Paris Gare du Nord | DZACO | |||||
07:01 | Châtelet les Halles | ||||||
07:04 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
07:42 | Melun | ||||||
07:56 | Melun | DROSA | |||||
08:01 | Vosves | ||||||
08:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
08:07 | Ponthierry - Pringy |
06:36 | Taverny | 1 t 59 2 bytter 26 stopp HAREP DRUPO DZOSO | 1 t 59 | 2 bytter 26 stopp | HAREP DRUPO DZOSO | HAREP | |
06:38 | Vaucelles | ||||||
06:40 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
06:43 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
06:45 | Ermont Halte | ||||||
06:49 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:53 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:55 | La Barre Ormesson | ||||||
06:57 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:06 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:15 | Paris Gare du Nord | DRUPO | |||||
07:19 | Châtelet les Halles | ||||||
07:25 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:51 | Juvisy | ||||||
07:53 | Viry-Châtillon | ||||||
07:57 | Grigny Centre | ||||||
08:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:06 | Le Bras de Fer | ||||||
08:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:19 | Essonnes Robinson | ||||||
08:22 | Villabé | ||||||
08:25 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:27 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
08:31 | Saint-Fargeau | ||||||
08:35 | Ponthierry - Pringy |
06:51 | Taverny | 1 t 46 3 bytter 14 stopp HAREV DZACO RKUMO DROSA | 1 t 46 | 3 bytter 14 stopp | HAREV DZACO RKUMO DROSA | HAREV | |
06:53 | Vaucelles | ||||||
06:55 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
06:58 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
07:00 | Ermont Halte | ||||||
07:04 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:08 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:10 | La Barre Ormesson | ||||||
07:12 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:21 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:27 | Paris Gare du Nord | DZACO | |||||
07:31 | Châtelet les Halles | ||||||
07:34 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
08:12 | Melun | ||||||
08:26 | Melun | DROSA | |||||
08:31 | Vosves | ||||||
08:35 | Boissise-le-Roi | ||||||
08:37 | Ponthierry - Pringy |
07:06 | Taverny | 1 t 59 2 bytter 26 stopp HAREP DRUPO DZOSO | 1 t 59 | 2 bytter 26 stopp | HAREP DRUPO DZOSO | HAREP | |
07:08 | Vaucelles | ||||||
07:10 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
07:13 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
07:15 | Ermont Halte | ||||||
07:19 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:23 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:25 | La Barre Ormesson | ||||||
07:27 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:36 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:45 | Paris Gare du Nord | DRUPO | |||||
07:49 | Châtelet les Halles | ||||||
07:55 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:16 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:21 | Juvisy | ||||||
08:23 | Viry-Châtillon | ||||||
08:27 | Grigny Centre | ||||||
08:31 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:34 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:36 | Le Bras de Fer | ||||||
08:40 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:49 | Essonnes Robinson | ||||||
08:52 | Villabé | ||||||
08:55 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:57 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
09:01 | Saint-Fargeau | ||||||
09:05 | Ponthierry - Pringy |
07:21 | Taverny | 1 t 46 3 bytter 14 stopp HAREV DZACO RGAMO DROSA | 1 t 46 | 3 bytter 14 stopp | HAREV DZACO RGAMO DROSA | HAREV | |
07:23 | Vaucelles | ||||||
07:25 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
07:28 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
07:30 | Ermont Halte | ||||||
07:34 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:38 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:40 | La Barre Ormesson | ||||||
07:42 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:51 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:57 | Paris Gare du Nord | DZACO | |||||
08:01 | Châtelet les Halles | ||||||
08:04 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
08:42 | Melun | ||||||
08:56 | Melun | DROSA | |||||
09:01 | Vosves | ||||||
09:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
09:07 | Ponthierry - Pringy |
07:36 | Taverny | 1 t 56 2 bytter 26 stopp HAREP DRUPO DZOVO | 1 t 56 | 2 bytter 26 stopp | HAREP DRUPO DZOVO | HAREP | |
07:38 | Vaucelles | ||||||
07:40 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
07:43 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
07:45 | Ermont Halte | ||||||
07:49 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:53 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:55 | La Barre Ormesson | ||||||
07:57 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:06 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:15 | Paris Gare du Nord | DRUPO | |||||
08:19 | Châtelet les Halles | ||||||
08:25 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:51 | Juvisy | ||||||
08:53 | Viry-Châtillon | ||||||
08:57 | Grigny Centre | ||||||
09:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
09:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
09:06 | Le Bras de Fer | ||||||
09:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:14 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
09:16 | Essonnes Robinson | ||||||
09:19 | Villabé | ||||||
09:22 | Le Plessis Chenet | ||||||
09:24 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
09:28 | Saint-Fargeau | ||||||
09:32 | Ponthierry - Pringy |
07:51 | Taverny | 1 t 46 3 bytter 14 stopp HAREV DZACO RKUMO DROSA | 1 t 46 | 3 bytter 14 stopp | HAREV DZACO RKUMO DROSA | HAREV | |
07:53 | Vaucelles | ||||||
07:55 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
07:58 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
08:00 | Ermont Halte | ||||||
08:04 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:08 | Enghien-les-Bains | ||||||
08:10 | La Barre Ormesson | ||||||
08:12 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:21 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:27 | Paris Gare du Nord | DZACO | |||||
08:31 | Châtelet les Halles | ||||||
08:34 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
09:12 | Melun | ||||||
09:26 | Melun | DROSA | |||||
09:31 | Vosves | ||||||
09:35 | Boissise-le-Roi | ||||||
09:37 | Ponthierry - Pringy |
08:06 | Taverny | 1 t 56 2 bytter 25 stopp HAREP DJULO DZOVO | 1 t 56 | 2 bytter 25 stopp | HAREP DJULO DZOVO | HAREP | |
08:08 | Vaucelles | ||||||
08:10 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
08:13 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
08:15 | Ermont Halte | ||||||
08:19 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:23 | Enghien-les-Bains | ||||||
08:25 | La Barre Ormesson | ||||||
08:27 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:36 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:45 | Paris Gare du Nord | DJULO | |||||
08:49 | Châtelet les Halles | ||||||
08:55 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:16 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
09:20 | Juvisy | ||||||
09:25 | Juvisy | DZOVO | |||||
09:28 | Viry-Châtillon | ||||||
09:32 | Ris-Orangis | ||||||
09:35 | Grand Bourg | ||||||
09:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
09:44 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:46 | Essonnes Robinson | ||||||
09:49 | Villabé | ||||||
09:52 | Le Plessis Chenet | ||||||
09:54 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
09:58 | Saint-Fargeau | ||||||
10:02 | Ponthierry - Pringy |
Reisetid
Reisetiden mellom Taverny og Ponthierry - Pringy er 1h29