Aulla Lunigiana til Milano Cadorna Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Aulla Lunigiana Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 07:12 | 20:07 |
Villafranca-Bagn | 07:21 | 20:22 |
Filattiera | - | 20:32 |
Pontremoli | 07:34 | 20:40 |
Borgo Val Taro | 07:54 | 20:59 |
Berceto | 08:11 | 21:16 |
Solignano | 08:18 | 21:23 |
Fornovo | 08:41 | 21:36 |
Medesano | 08:51 | 21:43 |
Fidenza | 09:05 | 21:58 |
Fiorenzuola | 09:13 | - |
Piacenza | 09:30 | 22:25 |
Lodi | 09:57 | 22:50 |
Milano Rogoredo | 10:15 | 23:10 |
Nummer | 2594 | 2596 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 10:23 | 23:38 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 | 23:45 |
Milano Dateo | 10:33 | 23:48 |
Milano Porta Venezia | 10:36 | 23:51 |
Milano Repubblica | 10:38 | 23:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 | 23:56 |
Milano Lancetti | 10:44 | 23:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 | 00:05 |
Nummer | 24230 | 24384 |
Linje | S2 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 10:57 | 00:21 |
Milano Domodossola | - | 00:24 |
Milano Cadorna | 11:04 | 00:28 |
Nummer | 900334 | 900892 |
Linje | S3 | |
Reisetid | 3 t 52 | 4 t 21 |
Aulla Lunigiana Parma Piadena Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 13:32 | 16:32 |
Villafranca-Bagn | 13:39 | 16:39 |
Filattiera | 13:45 | 16:45 |
Pontremoli | 13:52 | 16:52 |
Borgo Val Taro | 14:09 | 17:09 |
Ostia Parmense | 14:17 | 17:17 |
Berceto | 14:29 | 17:29 |
Solignano | 14:36 | 17:36 |
Fornovo | 14:47 | 17:47 |
Ozzano Taro | 14:52 | 17:52 |
Collecchio | 15:01 | 18:01 |
Vicofertile | 15:05 | 18:05 |
Parma | 15:14 | 18:14 |
Nummer | 19248 | 19254 |
Bytte | ||
Parma | 16:12 | 19:12 |
Torrile S.polo | 16:22 | 19:22 |
Colorno | 16:29 | 19:29 |
Mezzani Rondani | 16:34 | 19:34 |
Casalmaggiore | 16:39 | 19:39 |
S.giovanni in Croce | 16:48 | 19:48 |
Piadena | 16:56 | 19:56 |
Nummer | 10834 | 10840 |
Linje | R8 | R8 |
Bytte | ||
Piadena | 17:12 | 21:12 |
Cremona | 17:30 | 21:30 |
Ponte d'Adda | 17:44 | 21:44 |
Codogno | 17:53 | 21:53 |
Lodi | 18:08 | 22:08 |
Milano Rogoredo | 18:27 | 22:27 |
Nummer | 2178 | 2186 |
Linje | RE11 | RE11 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 18:38 | 22:38 |
Milano Porta Vittoria | 18:45 | 22:45 |
Milano Dateo | 18:48 | 22:48 |
Milano Porta Venezia | 18:51 | 22:51 |
Milano Repubblica | 18:53 | 22:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:56 | 22:56 |
Milano Lancetti | 18:59 | 22:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 19:05 | 23:05 |
Nummer | 24364 | 24380 |
Linje | S13 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 19:06 | 23:10 |
Milano Domodossola | 19:10 | 23:14 |
Milano Cadorna | 19:14 | 23:18 |
Nummer | 901270 | 900188 |
Linje | R27 | R17 |
Reisetid | 5 t 42 | 6 t 46 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Aulla Lunigiana Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 07:12 | 20:07 |
Villafranca-Bagn | 07:21 | 20:22 |
Filattiera | - | 20:32 |
Pontremoli | 07:34 | 20:40 |
Borgo Val Taro | 07:54 | 20:59 |
Berceto | 08:11 | 21:16 |
Solignano | 08:18 | 21:23 |
Fornovo | 08:41 | 21:36 |
Medesano | 08:51 | 21:43 |
Fidenza | 09:05 | 21:58 |
Fiorenzuola | 09:13 | - |
Piacenza | 09:30 | 22:25 |
Lodi | 09:57 | 22:50 |
Milano Rogoredo | 10:15 | 23:10 |
Nummer | 2594 | 2596 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 10:23 | 23:38 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 | 23:45 |
Milano Dateo | 10:33 | 23:48 |
Milano Porta Venezia | 10:36 | 23:51 |
Milano Repubblica | 10:38 | 23:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 | 23:56 |
Milano Lancetti | 10:44 | 23:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 | 00:05 |
Nummer | 24230 | 24384 |
Linje | S2 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 10:57 | 00:21 |
Milano Domodossola | - | 00:24 |
Milano Cadorna | 11:04 | 00:28 |
Nummer | 900334 | 900892 |
Linje | S3 | |
Reisetid | 3 t 52 | 4 t 21 |
Aulla Lunigiana Parma Piadena Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 13:32 | 16:32 |
Villafranca-Bagn | 13:39 | 16:39 |
Filattiera | 13:45 | 16:45 |
Pontremoli | 13:52 | 16:52 |
Borgo Val Taro | 14:09 | 17:09 |
Ostia Parmense | 14:17 | 17:17 |
Berceto | 14:29 | 17:29 |
Solignano | 14:36 | 17:36 |
Fornovo | 14:47 | 17:47 |
Ozzano Taro | 14:52 | 17:52 |
Collecchio | 15:01 | 18:01 |
Vicofertile | 15:05 | 18:05 |
Parma | 15:14 | 18:14 |
Nummer | 19248 | 19254 |
Bytte | ||
Parma | 16:12 | 19:12 |
Torrile S.polo | 16:22 | 19:22 |
Colorno | 16:29 | 19:29 |
Mezzani Rondani | 16:34 | 19:34 |
Casalmaggiore | 16:39 | 19:39 |
S.giovanni in Croce | 16:48 | 19:48 |
Piadena | 16:56 | 19:56 |
Nummer | 10834 | 10840 |
Linje | R8 | R8 |
Bytte | ||
Piadena | 17:12 | 21:12 |
Cremona | 17:30 | 21:30 |
Ponte d'Adda | 17:44 | 21:44 |
Codogno | 17:53 | 21:53 |
Lodi | 18:08 | 22:08 |
Milano Rogoredo | 18:27 | 22:27 |
Nummer | 2178 | 2186 |
Linje | RE11 | RE11 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 18:38 | 22:38 |
Milano Porta Vittoria | 18:45 | 22:45 |
Milano Dateo | 18:48 | 22:48 |
Milano Porta Venezia | 18:51 | 22:51 |
Milano Repubblica | 18:53 | 22:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:56 | 22:56 |
Milano Lancetti | 18:59 | 22:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 19:05 | 23:05 |
Nummer | 24364 | 24380 |
Linje | S13 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 19:06 | 23:10 |
Milano Domodossola | 19:10 | 23:14 |
Milano Cadorna | 19:14 | 23:18 |
Nummer | 901270 | 900188 |
Linje | R27 | R17 |
Reisetid | 5 t 42 | 6 t 46 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Aulla Lunigiana Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 07:12 | 20:07 |
Villafranca-Bagn | 07:21 | 20:22 |
Filattiera | - | 20:32 |
Pontremoli | 07:34 | 20:40 |
Borgo Val Taro | 07:54 | 20:59 |
Berceto | 08:11 | 21:16 |
Solignano | 08:18 | 21:23 |
Fornovo | 08:41 | 21:36 |
Medesano | 08:51 | 21:43 |
Fidenza | 09:05 | 21:58 |
Fiorenzuola | 09:13 | - |
Piacenza | 09:30 | 22:25 |
Lodi | 09:57 | 22:50 |
Milano Rogoredo | 10:15 | 23:10 |
Nummer | 2594 | 2596 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 10:23 | 23:38 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 | 23:45 |
Milano Dateo | 10:33 | 23:48 |
Milano Porta Venezia | 10:36 | 23:51 |
Milano Repubblica | 10:38 | 23:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 | 23:56 |
Milano Lancetti | 10:44 | 23:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 | 00:05 |
Nummer | 24230 | 24384 |
Linje | S2 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 10:57 | 00:21 |
Milano Domodossola | - | 00:24 |
Milano Cadorna | 11:04 | 00:28 |
Nummer | 900334 | 900892 |
Linje | S3 | |
Reisetid | 3 t 52 | 4 t 21 |
Aulla Lunigiana Parma Piadena Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 13:32 | 16:32 |
Villafranca-Bagn | 13:39 | 16:39 |
Filattiera | 13:45 | 16:45 |
Pontremoli | 13:52 | 16:52 |
Borgo Val Taro | 14:09 | 17:09 |
Ostia Parmense | 14:17 | 17:17 |
Berceto | 14:29 | 17:29 |
Solignano | 14:36 | 17:36 |
Fornovo | 14:47 | 17:47 |
Ozzano Taro | 14:52 | 17:52 |
Collecchio | 15:01 | 18:01 |
Vicofertile | 15:05 | 18:05 |
Parma | 15:14 | 18:14 |
Nummer | 19248 | 19254 |
Bytte | ||
Parma | 16:12 | 19:12 |
Torrile S.polo | 16:22 | 19:22 |
Colorno | 16:29 | 19:29 |
Mezzani Rondani | 16:34 | 19:34 |
Casalmaggiore | 16:39 | 19:39 |
S.giovanni in Croce | 16:48 | 19:48 |
Piadena | 16:56 | 19:56 |
Nummer | 10834 | 10840 |
Linje | R8 | R8 |
Bytte | ||
Piadena | 17:12 | 21:12 |
Cremona | 17:30 | 21:30 |
Ponte d'Adda | 17:44 | 21:44 |
Codogno | 17:53 | 21:53 |
Lodi | 18:08 | 22:08 |
Milano Rogoredo | 18:27 | 22:27 |
Nummer | 2178 | 2186 |
Linje | RE11 | RE11 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 18:38 | 22:38 |
Milano Porta Vittoria | 18:45 | 22:45 |
Milano Dateo | 18:48 | 22:48 |
Milano Porta Venezia | 18:51 | 22:51 |
Milano Repubblica | 18:53 | 22:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:56 | 22:56 |
Milano Lancetti | 18:59 | 22:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 19:05 | 23:05 |
Nummer | 24364 | 24380 |
Linje | S13 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 19:06 | 23:10 |
Milano Domodossola | 19:10 | 23:14 |
Milano Cadorna | 19:14 | 23:18 |
Nummer | 901270 | 900188 |
Linje | R27 | R17 |
Reisetid | 5 t 42 | 6 t 46 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Aulla Lunigiana Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 07:12 | 20:07 |
Villafranca-Bagn | 07:21 | 20:22 |
Filattiera | - | 20:32 |
Pontremoli | 07:34 | 20:40 |
Borgo Val Taro | 07:54 | 20:59 |
Berceto | 08:11 | 21:16 |
Solignano | 08:18 | 21:23 |
Fornovo | 08:41 | 21:36 |
Medesano | 08:51 | 21:43 |
Fidenza | 09:05 | 21:58 |
Fiorenzuola | 09:13 | - |
Piacenza | 09:30 | 22:25 |
Lodi | 09:57 | 22:50 |
Milano Rogoredo | 10:15 | 23:10 |
Nummer | 2594 | 2596 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 10:23 | 23:38 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 | 23:45 |
Milano Dateo | 10:33 | 23:48 |
Milano Porta Venezia | 10:36 | 23:51 |
Milano Repubblica | 10:38 | 23:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 | 23:56 |
Milano Lancetti | 10:44 | 23:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 | 00:05 |
Nummer | 24230 | 24384 |
Linje | S2 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 10:57 | 00:21 |
Milano Domodossola | - | 00:24 |
Milano Cadorna | 11:04 | 00:28 |
Nummer | 900334 | 900892 |
Linje | S3 | |
Reisetid | 3 t 52 | 4 t 21 |
Aulla Lunigiana Parma Piadena Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 13:32 | 16:32 |
Villafranca-Bagn | 13:39 | 16:39 |
Filattiera | 13:45 | 16:45 |
Pontremoli | 13:52 | 16:52 |
Borgo Val Taro | 14:09 | 17:09 |
Ostia Parmense | 14:17 | 17:17 |
Berceto | 14:29 | 17:29 |
Solignano | 14:36 | 17:36 |
Fornovo | 14:47 | 17:47 |
Ozzano Taro | 14:52 | 17:52 |
Collecchio | 15:01 | 18:01 |
Vicofertile | 15:05 | 18:05 |
Parma | 15:14 | 18:14 |
Nummer | 19248 | 19254 |
Bytte | ||
Parma | 16:12 | 19:12 |
Torrile S.polo | 16:22 | 19:22 |
Colorno | 16:29 | 19:29 |
Mezzani Rondani | 16:34 | 19:34 |
Casalmaggiore | 16:39 | 19:39 |
S.giovanni in Croce | 16:48 | 19:48 |
Piadena | 16:56 | 19:56 |
Nummer | 10834 | 10840 |
Linje | R8 | R8 |
Bytte | ||
Piadena | 17:12 | 21:12 |
Cremona | 17:30 | 21:30 |
Ponte d'Adda | 17:44 | 21:44 |
Codogno | 17:53 | 21:53 |
Lodi | 18:08 | 22:08 |
Milano Rogoredo | 18:27 | 22:27 |
Nummer | 2178 | 2186 |
Linje | RE11 | RE11 |
Bytte | ||
Milano Rogoredo | 18:38 | 22:38 |
Milano Porta Vittoria | 18:45 | 22:45 |
Milano Dateo | 18:48 | 22:48 |
Milano Porta Venezia | 18:51 | 22:51 |
Milano Repubblica | 18:53 | 22:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:56 | 22:56 |
Milano Lancetti | 18:59 | 22:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 19:05 | 23:05 |
Nummer | 24364 | 24380 |
Linje | S13 | S13 |
Bytte | ||
Milano Bovisa Politecnico | 19:06 | 23:10 |
Milano Domodossola | 19:10 | 23:14 |
Milano Cadorna | 19:14 | 23:18 |
Nummer | 901270 | 900188 |
Linje | R27 | R17 |
Reisetid | 5 t 42 | 6 t 46 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Aulla Lunigiana Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 07:12 |
Villafranca-Bagn | 07:21 |
Pontremoli | 07:34 |
Borgo Val Taro | 07:54 |
Berceto | 08:11 |
Solignano | 08:18 |
Fornovo | 08:41 |
Medesano | 08:51 |
Fidenza | 09:05 |
Fiorenzuola | 09:13 |
Piacenza | 09:30 |
Lodi | 09:57 |
Milano Rogoredo | 10:15 |
Nummer | 2594 |
Bytte | |
Milano Rogoredo | 10:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 |
Milano Dateo | 10:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 |
Milano Repubblica | 10:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 |
Milano Lancetti | 10:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 |
Nummer | 24230 |
Linje | S2 |
Bytte | |
Milano Bovisa Politecnico | 10:57 |
Milano Cadorna | 11:04 |
Nummer | 900334 |
Reisetid | 3 t 52 |
Aulla Lunigiana Parma Brescia Milano Centrale Saronno Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 17:32 |
Villafranca-Bagn | 17:39 |
Filattiera | 17:45 |
Pontremoli | 17:52 |
Borgo Val Taro | 18:09 |
Ostia Parmense | 18:17 |
Berceto | 18:29 |
Solignano | 18:36 |
Fornovo | 18:47 |
Ozzano Taro | 18:52 |
Collecchio | 19:01 |
Vicofertile | 19:05 |
Parma | 19:14 |
Nummer | 19256 |
Bytte | |
Parma | 20:12 |
Torrile S.polo | 20:22 |
Colorno | 20:29 |
Mezzani Rondani | 20:34 |
Casalmaggiore | 20:39 |
S.giovanni in Croce | 20:48 |
Piadena | 20:58 |
Canneto sull'Oglio | 21:02 |
Asola | 21:10 |
Remedello Sotto | 21:15 |
Remedello Sopra | 21:19 |
Visano | 21:29 |
Calvisano | 21:34 |
Viadana Bresciana | 21:38 |
Ghedi | 21:44 |
Montirone | 21:51 |
S.zeno Folzano | 21:59 |
Brescia | 22:07 |
Nummer | 10842 |
Linje | R8 |
Bytte | |
Brescia | 22:28 |
Rovato | 22:38 |
Chiari | 22:44 |
Romano | 22:53 |
Treviglio | 23:05 |
Pioltello Limito | 23:20 |
Milano Lambrate | 23:28 |
Milano Centrale | 23:37 |
Nummer | 2648 |
Linje | RE6 |
Bytte | |
Milano Centrale | 05:25 |
Milano Porta Garibaldi | 05:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 05:42 |
Saronno | 05:54 |
Nummer | 2916 |
Linje | R28 |
Bytte | |
Saronno | 05:57 |
Milano Bovisa Politecnico | 06:10 |
Milano Domodossola | 06:14 |
Milano Cadorna | 06:18 |
Nummer | 900110 |
Linje | R17 |
Reisetid | 12 t 46 |
Aulla Lunigiana Parma Piadena Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 13:32 | 16:32 | 18:32 |
Villafranca-Bagn | 13:39 | 16:39 | 18:39 |
Filattiera | 13:45 | 16:45 | 18:45 |
Pontremoli | 13:52 | 16:52 | 18:52 |
Borgo Val Taro | 14:09 | 17:09 | 19:09 |
Ostia Parmense | 14:17 | 17:17 | 19:17 |
Berceto | 14:29 | 17:29 | 19:29 |
Solignano | 14:36 | 17:36 | 19:36 |
Fornovo | 14:47 | 17:47 | 19:47 |
Ozzano Taro | 14:52 | 17:52 | 19:52 |
Collecchio | 15:01 | 18:01 | 20:01 |
Vicofertile | 15:05 | 18:05 | 20:05 |
Parma | 15:14 | 18:14 | 20:14 |
Nummer | 19248 | 19254 | 19258 |
Bytte | |||
Parma | 16:12 | 19:12 | 21:12 |
Torrile S.polo | 16:22 | 19:22 | 21:22 |
Colorno | 16:29 | 19:29 | 21:29 |
Mezzani Rondani | 16:34 | 19:34 | 21:34 |
Casalmaggiore | 16:39 | 19:39 | 21:39 |
S.giovanni in Croce | 16:48 | 19:48 | 21:48 |
Piadena | 16:56 | 19:56 | 21:56 |
Nummer | 10834 | 10840 | 10844 |
Linje | R8 | R8 | R8 |
Bytte | |||
Piadena | 17:12 | 21:12 | 05:47 |
Torre de' picenardi | - | - | 05:53 |
Gazzo Pieve S.giacomo | - | - | 05:59 |
Villetta Malagnino | - | - | 06:06 |
Cremona | 17:30 | 21:30 | 06:13 |
Ponte d'Adda | 17:44 | 21:44 | 06:28 |
Codogno | 17:53 | 21:53 | 06:39 |
Lodi | 18:08 | 22:08 | 06:58 |
Milano Rogoredo | 18:27 | 22:27 | 07:13 |
Nummer | 2178 | 2186 | 2154 |
Linje | RE11 | RE11 | RE11 |
Bytte | |||
Milano Rogoredo | 18:38 | 22:38 | 07:27 |
Milano Porta Vittoria | 18:45 | 22:45 | 07:34 |
Milano Dateo | 18:48 | 22:48 | 07:37 |
Milano Porta Venezia | 18:51 | 22:51 | 07:40 |
Milano Repubblica | 18:53 | 22:53 | 07:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:56 | 22:56 | 07:45 |
Milano Lancetti | 18:59 | 22:59 | 07:48 |
Milano Bovisa Politecnico | 19:05 | 23:05 | 07:54 |
Nummer | 24364 | 24380 | 24118 |
Linje | S13 | S13 | S1 |
Bytte | |||
Milano Bovisa Politecnico | 19:06 | 23:10 | 07:57 |
Milano Domodossola | 19:10 | 23:14 | - |
Milano Cadorna | 19:14 | 23:18 | 08:04 |
Nummer | 901270 | 900188 | 900318 |
Linje | R27 | R17 | |
Reisetid | 5 t 42 | 6 t 46 | 13 t 32 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Aulla Lunigiana La Spezia C. La Spezia Centrale Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 12:28 |
S.Stefano Magra | 12:34 |
Vezzano Ligure | 12:39 |
Ca`Di Boschetti | 12:43 |
La Spezia Migl. | 12:47 |
La Spezia C. | 12:54 |
Nummer | 19239 |
Bytte | |
La Spezia Centrale | 18:10 |
Levanto | 18:33 |
Sestri Levante | 18:51 |
Chiavari | 18:59 |
Rapallo | 19:07 |
S.margherita Ligure Portofino | 19:11 |
Camogli S.fruttuoso | 19:17 |
Recco | 19:21 |
Genova Brignole | 19:45 |
Genova Piazza Principe | 19:55 |
Busalla | 20:18 |
Isola del Cantone | 20:28 |
Voghera | 21:02 |
Pavia | 21:18 |
Milano Rogoredo | 21:40 |
Nummer | 33186 |
Linje | RE13 |
Bytte | |
Milano Rogoredo | 22:08 |
Milano Porta Vittoria | 22:15 |
Milano Dateo | 22:18 |
Milano Porta Venezia | 22:21 |
Milano Repubblica | 22:23 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 22:26 |
Milano Lancetti | 22:29 |
Milano Bovisa Politecnico | 22:35 |
Nummer | 24378 |
Linje | S13 |
Bytte | |
Milano Bovisa Politecnico | 22:51 |
Milano Domodossola | 22:54 |
Milano Cadorna | 22:58 |
Nummer | 900886 |
Linje | S3 |
Reisetid | 10 t 30 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Aulla Lunigiana La Spezia C. La Spezia Centrale Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Milano Cadorna
Aulla Lunigiana | 07:28 |
S.Stefano Magra | 07:34 |
Vezzano Ligure | 07:39 |
Ca`Di Boschetti | 07:43 |
La Spezia Migl. | 07:47 |
La Spezia C. | 07:54 |
Nummer | 19231 |
Bytte | |
La Spezia Centrale | 18:10 |
Levanto | 18:33 |
Sestri Levante | 18:51 |
Chiavari | 18:59 |
Rapallo | 19:07 |
S.margherita Ligure Portofino | 19:11 |
Camogli S.fruttuoso | 19:17 |
Recco | 19:21 |
Genova Brignole | 19:45 |
Genova Piazza Principe | 19:55 |
Busalla | 20:18 |
Isola del Cantone | 20:28 |
Voghera | 21:02 |
Pavia | 21:18 |
Milano Rogoredo | 21:40 |
Nummer | 33186 |
Linje | RE13 |
Bytte | |
Milano Rogoredo | 22:08 |
Milano Porta Vittoria | 22:15 |
Milano Dateo | 22:18 |
Milano Porta Venezia | 22:21 |
Milano Repubblica | 22:23 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 22:26 |
Milano Lancetti | 22:29 |
Milano Bovisa Politecnico | 22:35 |
Nummer | 24378 |
Linje | S13 |
Bytte | |
Milano Bovisa Politecnico | 22:51 |
Milano Domodossola | 22:54 |
Milano Cadorna | 22:58 |
Nummer | 900886 |
Linje | S3 |
Reisetid | 15 t 30 |