Togtider
Malnate til Diecimo-Pescaglia Togtider 9. september 2024 kl. 10:10
16:22 | Malnate | 13 t 54 3 bytter 43 stopp RE1900058 S124159 2595 19145*19146 | 13 t 54 | 3 bytter 43 stopp | RE1900058 S124159 2595 19145*19146 | RE1900058 | |
16:34 | Tradate | ||||||
16:48 | Saronno | ||||||
17:00 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
17:06 | Milano Bovisa Politecnico | S124159 | |||||
17:12 | Milano Lancetti | ||||||
17:15 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
17:17 | Milano Repubblica | ||||||
17:19 | Milano Porta Venezia | ||||||
17:22 | Milano Dateo | ||||||
17:26 | Milano Porta Vittoria | ||||||
17:35 | Milano Rogoredo | ||||||
17:40 | S.donato Milanese | ||||||
17:43 | Borgolombardo | ||||||
17:46 | S.giuliano Milanese | ||||||
17:50 | Melegnano | ||||||
17:55 | S.zenone Al Lambro | ||||||
18:01 | Tavazzano | ||||||
18:07 | Lodi | ||||||
18:11 | Lodi | 2595 | |||||
18:21 | Casalpusterlengo | ||||||
18:26 | Codogno | ||||||
18:42 | Piacenza | ||||||
18:56 | Fiorenzuola | ||||||
19:06 | Fidenza | ||||||
19:26 | Fornovo | ||||||
19:38 | Solignano | ||||||
19:45 | Berceto | ||||||
19:59 | Ostia Parmense | ||||||
20:06 | Borgo Val Taro | ||||||
20:25 | Pontremoli | ||||||
20:40 | Villafranca-Bagn | ||||||
20:50 | Aulla Lunigiana | ||||||
20:59 | S.Stefano Magra | ||||||
21:11 | Sarzana | ||||||
21:19 | Carrara Avenza | ||||||
21:25 | Massa Centro | ||||||
21:32 | Forte Dei Marmi | ||||||
21:36 | Pietrasanta | ||||||
21:46 | Viareggio | ||||||
21:58 | Pisa S.Rossore | ||||||
05:30 | Pisa S.Rossore | 19145*19146 | |||||
05:37 | S.Giuliano Terme | ||||||
05:43 | Rigoli | ||||||
05:48 | Ripafratta | ||||||
06:01 | Lucca | ||||||
06:09 | Ponte A Moriano | ||||||
06:17 | Diecimo-Pescagl. |
19:22 | Malnate | 18 t 26 4 bytter 41 stopp RE1900078 S124171 2593 18515 19208 | 18 t 26 | 4 bytter 41 stopp | RE1900078 S124171 2593 18515 19208 | RE1900078 | |
19:34 | Tradate | ||||||
19:48 | Saronno | ||||||
20:00 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
20:06 | Milano Bovisa Politecnico | S124171 | |||||
20:12 | Milano Lancetti | ||||||
20:15 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
20:17 | Milano Repubblica | ||||||
20:19 | Milano Porta Venezia | ||||||
20:22 | Milano Dateo | ||||||
20:26 | Milano Porta Vittoria | ||||||
20:35 | Milano Rogoredo | ||||||
20:40 | S.donato Milanese | ||||||
20:43 | Borgolombardo | ||||||
20:46 | S.giuliano Milanese | ||||||
20:50 | Melegnano | ||||||
20:55 | S.zenone Al Lambro | ||||||
21:01 | Tavazzano | ||||||
21:07 | Lodi | ||||||
07:29 | Lodi | 2593 | |||||
07:41 | Casalpusterlengo | ||||||
07:46 | Codogno | ||||||
07:59 | Piacenza | ||||||
08:21 | Fidenza | ||||||
08:38 | Fornovo | ||||||
08:50 | Solignano | ||||||
08:59 | Berceto | ||||||
09:18 | Ostia Parmense | ||||||
09:25 | Borgo Val Taro | ||||||
09:53 | Pontremoli | ||||||
10:01 | Filattiera | ||||||
10:08 | Villafranca-Bagn | ||||||
10:19 | Aulla Lunigiana | ||||||
10:26 | S.Stefano Magra | ||||||
10:43 | Sarzana | ||||||
10:52 | Carrara Avenza | ||||||
11:00 | Massa Centro | ||||||
11:08 | Forte Dei Marmi | ||||||
11:14 | Pietrasanta | ||||||
11:22 | Viareggio | ||||||
12:07 | Viareggio | 18515 | |||||
12:15 | Massarosa Bozzan | ||||||
12:27 | Lucca | ||||||
13:32 | Lucca | 19208 | |||||
13:38 | S.Pietro A Vico | ||||||
13:42 | Ponte A Moriano | ||||||
13:49 | Diecimo-Pescagl. |
06:52 Dag+1 | Malnate | 11 t 41 4 bytter 38 stopp RE1902016 S124121 RE1333189 19361 19179*1918 | 11 t 41 | 4 bytter 38 stopp | RE1902016 S124121 RE1333189 19361 19179*1918 | RE1902016 | |
07:04 | Tradate | ||||||
07:18 | Saronno | ||||||
07:30 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
07:36 Dag+1 | Milano Bovisa Politecnico | S124121 | |||||
07:42 | Milano Lancetti | ||||||
07:45 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
07:47 | Milano Repubblica | ||||||
07:49 | Milano Porta Venezia | ||||||
07:52 | Milano Dateo | ||||||
07:56 | Milano Porta Vittoria | ||||||
08:03 | Milano Rogoredo | ||||||
08:21 Dag+1 | Milano Rogoredo | RE1333189 | |||||
08:43 | Pavia | ||||||
09:02 | Voghera | ||||||
09:45 | Isola del Cantone | ||||||
10:01 | Busalla | ||||||
10:26 | Genova Piazza Principe | ||||||
10:34 | Genova Brignole | ||||||
11:19 | Recco | ||||||
11:23 | Camogli S.fruttuoso | ||||||
11:30 | S.margherita Ligure Portofino | ||||||
11:36 | Rapallo | ||||||
11:48 | Chiavari | ||||||
11:59 | Sestri Levante | ||||||
12:28 | Levanto | ||||||
13:01 | La Spezia Centrale | ||||||
13:19 Dag+1 | La Spezia C. | 19361 | |||||
13:24 | La Spezia Migl. | ||||||
13:35 | Sarzana | ||||||
13:43 | Carrara Avenza | ||||||
13:49 | Massa Centro | ||||||
13:55 | Forte Dei Marmi | ||||||
13:59 | Pietrasanta | ||||||
14:06 | Viareggio | ||||||
14:11 | Torre Del Lago | ||||||
14:20 | Pisa S.Rossore | ||||||
17:55 Dag+1 | Pisa S.Rossore | 19179*1918 | |||||
18:01 | S.Giuliano Terme | ||||||
18:08 | Ripafratta | ||||||
18:18 | Lucca | ||||||
18:24 | S.Pietro A Vico | ||||||
18:28 | Ponte A Moriano | ||||||
18:34 | Diecimo-Pescagl. |
Reisetid
Reisetiden mellom Malnate og Diecimo-Pescaglia er 7h00