Rozkład jazdy pociągów
Audenarde Aubange-frontiere-luxembourg Rozkład jazdy pociągów 4 sierpnia 2024 04:50
05:29 | Audenarde | 4:28 2 przesiadki 18 przystanki IC2303 IC2106 L5981 | 4:28 | 2 przesiadki 18 przystanki | IC2303 IC2106 L5981 | IC2303 | |
05:37 | Munkzwalm | ||||||
05:45 | Zottegem | ||||||
06:01 | Denderleeuw | ||||||
06:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
06:28 | Bruxelles-Central | ||||||
06:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
06:43 | Bruxelles-Nord | IC2106 | |||||
06:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
06:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
07:17 | Ottignies | ||||||
07:31 | Gembloux | ||||||
07:47 | Namur | ||||||
08:03 | Ciney | ||||||
08:22 | Marloie | ||||||
08:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
08:56 | Libramont | ||||||
09:10 | Marbehan | ||||||
09:22 | Arlon | ||||||
09:40 | Arlon | L5981 | |||||
09:52 | Messancy | ||||||
09:57 | Athus |
07:29 | Audenarde | 4:28 2 przesiadki 18 przystanki IC2305 IC2108 L5983 | 4:28 | 2 przesiadki 18 przystanki | IC2305 IC2108 L5983 | IC2305 | |
07:37 | Munkzwalm | ||||||
07:45 | Zottegem | ||||||
08:01 | Denderleeuw | ||||||
08:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:28 | Bruxelles-Central | ||||||
08:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:43 | Bruxelles-Nord | IC2108 | |||||
08:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
08:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
09:17 | Ottignies | ||||||
09:31 | Gembloux | ||||||
09:47 | Namur | ||||||
10:03 | Ciney | ||||||
10:22 | Marloie | ||||||
10:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
10:56 | Libramont | ||||||
11:10 | Marbehan | ||||||
11:22 | Arlon | ||||||
11:40 | Arlon | L5983 | |||||
11:52 | Messancy | ||||||
11:57 | Athus |
08:29 | Audenarde | 5:26 3 przesiadki 27 przystanki IC2306 IC2109 L4713 L4713 | 5:26 | 3 przesiadki 27 przystanki | IC2306 IC2109 L4713 L4713 | IC2306 | |
08:37 | Munkzwalm | ||||||
08:45 | Zottegem | ||||||
09:01 | Denderleeuw | ||||||
09:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:28 | Bruxelles-Central | ||||||
09:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:43 | Bruxelles-Nord | IC2109 | |||||
09:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:17 | Ottignies | ||||||
10:31 | Gembloux | ||||||
10:47 | Namur | ||||||
11:03 | Ciney | ||||||
11:22 | Marloie | ||||||
11:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
11:56 | Libramont | ||||||
12:10 | Marbehan | ||||||
12:29 | Arlon | ||||||
12:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
13:20 | Luxembourg (Lu) | L4713 | |||||
13:23 | Hollerich (Lu) | ||||||
13:27 | Leudelange (Lu) | ||||||
13:32 | Dippach-Reckange (lu) | ||||||
13:35 | Schouweiler (Lu) | ||||||
13:39 | Bascharage-Sanem (lu) | ||||||
13:44 | Pétange (Lu) | ||||||
13:47 | Lamadeleine (Lu) | ||||||
13:50 | Rodange (Lu) | ||||||
13:52 | Athus-Frontière | ||||||
13:52 | Athus-Frontière | L4713 | |||||
13:55 | Athus |
09:29 | Audenarde | 4:28 3 przesiadki 18 przystanki IC2307 IC2110 IC2110 L5985 | 4:28 | 3 przesiadki 18 przystanki | IC2307 IC2110 IC2110 L5985 | IC2307 | |
09:37 | Munkzwalm | ||||||
09:45 | Zottegem | ||||||
10:01 | Denderleeuw | ||||||
10:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:28 | Bruxelles-Central | ||||||
10:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:43 | Bruxelles-Nord | IC2110 | |||||
10:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
10:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
11:17 | Ottignies | ||||||
11:31 | Gembloux | ||||||
11:47 | Namur | ||||||
12:03 | Ciney | ||||||
12:22 | Marloie | ||||||
12:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
12:52 | Libramont | ||||||
12:56 | Libramont | IC2110 | |||||
13:10 | Marbehan | ||||||
13:22 | Arlon | ||||||
13:40 | Arlon | L5985 | |||||
13:52 | Messancy | ||||||
13:57 | Athus |
10:32 | Audenarde | 5:25 4 przesiadki 18 przystanki IC2332 IC732 IC1510 IC2112 L5987 | 5:25 | 4 przesiadki 18 przystanki | IC2332 IC732 IC1510 IC2112 L5987 | IC2332 | |
10:49 | Courtrai | ||||||
10:58 | Courtrai | IC732 | |||||
11:08 | Waregem | ||||||
11:24 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
11:40 | Gand-Saint-Pierre | IC1510 | |||||
12:12 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:17 | Bruxelles-Central | ||||||
12:21 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:43 | Bruxelles-Nord | IC2112 | |||||
12:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
12:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
13:17 | Ottignies | ||||||
13:31 | Gembloux | ||||||
13:47 | Namur | ||||||
14:03 | Ciney | ||||||
14:22 | Marloie | ||||||
14:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
14:56 | Libramont | ||||||
15:10 | Marbehan | ||||||
15:22 | Arlon | ||||||
15:40 | Arlon | L5987 | |||||
15:52 | Messancy | ||||||
15:57 | Athus |
11:32 | Audenarde | 6:25 4 przesiadki 18 przystanki IC2333 IC733 IC1511 IC2113 L5989 | 6:25 | 4 przesiadki 18 przystanki | IC2333 IC733 IC1511 IC2113 L5989 | IC2333 | |
11:49 | Courtrai | ||||||
11:58 | Courtrai | IC733 | |||||
12:08 | Waregem | ||||||
12:24 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
12:40 | Gand-Saint-Pierre | IC1511 | |||||
13:12 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:17 | Bruxelles-Central | ||||||
13:21 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:43 | Bruxelles-Nord | IC2113 | |||||
13:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
13:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
14:17 | Ottignies | ||||||
14:31 | Gembloux | ||||||
14:47 | Namur | ||||||
15:03 | Ciney | ||||||
15:22 | Marloie | ||||||
15:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
15:56 | Libramont | ||||||
16:10 | Marbehan | ||||||
16:22 | Arlon | ||||||
17:40 | Arlon | L5989 | |||||
17:52 | Messancy | ||||||
17:57 | Athus |
12:32 | Audenarde | 6:23 5 przesiadki 27 przystanki IC2334 IC734 IC1512 IC2114 L4718 L4718 | 6:23 | 5 przesiadki 27 przystanki | IC2334 IC734 IC1512 IC2114 L4718 L4718 | IC2334 | |
12:49 | Courtrai | ||||||
12:58 | Courtrai | IC734 | |||||
13:08 | Waregem | ||||||
13:24 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
13:40 | Gand-Saint-Pierre | IC1512 | |||||
14:12 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:17 | Bruxelles-Central | ||||||
14:21 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:43 | Bruxelles-Nord | IC2114 | |||||
14:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
14:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
15:17 | Ottignies | ||||||
15:31 | Gembloux | ||||||
15:47 | Namur | ||||||
16:03 | Ciney | ||||||
16:22 | Marloie | ||||||
16:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
16:56 | Libramont | ||||||
17:10 | Marbehan | ||||||
17:29 | Arlon | ||||||
17:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
18:20 | Luxembourg (Lu) | L4718 | |||||
18:23 | Hollerich (Lu) | ||||||
18:27 | Leudelange (Lu) | ||||||
18:32 | Dippach-Reckange (lu) | ||||||
18:35 | Schouweiler (Lu) | ||||||
18:39 | Bascharage-Sanem (lu) | ||||||
18:44 | Pétange (Lu) | ||||||
18:47 | Lamadeleine (Lu) | ||||||
18:50 | Rodange (Lu) | ||||||
18:52 | Athus-Frontière | ||||||
18:52 | Athus-Frontière | L4718 | |||||
18:55 | Athus |
13:32 | Audenarde | 6:23 5 przesiadki 27 przystanki IC2335 IC735 IC1513 IC2115 L4719 L4719 | 6:23 | 5 przesiadki 27 przystanki | IC2335 IC735 IC1513 IC2115 L4719 L4719 | IC2335 | |
13:49 | Courtrai | ||||||
13:58 | Courtrai | IC735 | |||||
14:08 | Waregem | ||||||
14:24 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
14:40 | Gand-Saint-Pierre | IC1513 | |||||
15:12 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:17 | Bruxelles-Central | ||||||
15:21 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:43 | Bruxelles-Nord | IC2115 | |||||
15:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
15:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
16:17 | Ottignies | ||||||
16:31 | Gembloux | ||||||
16:47 | Namur | ||||||
17:03 | Ciney | ||||||
17:22 | Marloie | ||||||
17:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
17:56 | Libramont | ||||||
18:10 | Marbehan | ||||||
18:29 | Arlon | ||||||
18:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
19:20 | Luxembourg (Lu) | L4719 | |||||
19:23 | Hollerich (Lu) | ||||||
19:27 | Leudelange (Lu) | ||||||
19:32 | Dippach-Reckange (lu) | ||||||
19:35 | Schouweiler (Lu) | ||||||
19:39 | Bascharage-Sanem (lu) | ||||||
19:44 | Pétange (Lu) | ||||||
19:47 | Lamadeleine (Lu) | ||||||
19:50 | Rodange (Lu) | ||||||
19:52 | Athus-Frontière | ||||||
19:52 | Athus-Frontière | L4719 | |||||
19:55 | Athus |
14:32 | Audenarde | 5:25 4 przesiadki 18 przystanki IC2336 IC736 IC1514 IC2116 L5991 | 5:25 | 4 przesiadki 18 przystanki | IC2336 IC736 IC1514 IC2116 L5991 | IC2336 | |
14:49 | Courtrai | ||||||
14:58 | Courtrai | IC736 | |||||
15:08 | Waregem | ||||||
15:24 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
15:40 | Gand-Saint-Pierre | IC1514 | |||||
16:12 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:17 | Bruxelles-Central | ||||||
16:21 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:43 | Bruxelles-Nord | IC2116 | |||||
16:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
16:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
17:17 | Ottignies | ||||||
17:31 | Gembloux | ||||||
17:47 | Namur | ||||||
18:03 | Ciney | ||||||
18:22 | Marloie | ||||||
18:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
18:56 | Libramont | ||||||
19:10 | Marbehan | ||||||
19:22 | Arlon | ||||||
19:40 | Arlon | L5991 | |||||
19:52 | Messancy | ||||||
19:57 | Athus |
Czas podróży
Czas podróży między Audenarde a Aubange-frontiere-luxembourg wynosi 4:23