Rozkład jazdy pociągów
Furnes Eppegem Rozkład jazdy pociągów 4 sierpnia 2024 06:20
07:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 12 przystanki IC3606 IC507 S11759 | 2:31 | 2 przesiadki 12 przystanki | IC3606 IC507 S11759 | IC3606 | |
07:13 | Dixmude | ||||||
07:23 | Kortemark | ||||||
07:30 | Lichtervelde | ||||||
07:42 | Tielt | ||||||
07:53 | Deinze | ||||||
08:00 | De Pinte | ||||||
08:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
08:25 | Gand-Saint-Pierre | IC507 | |||||
08:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:01 | Bruxelles-Central | ||||||
09:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:17 | Bruxelles-Nord | S11759 | |||||
09:21 | Schaerbeek | ||||||
09:27 | Vilvorde | ||||||
09:32 | Eppegem |
08:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 12 przystanki IC3607 IC508 S11760 | 2:31 | 2 przesiadki 12 przystanki | IC3607 IC508 S11760 | IC3607 | |
08:13 | Dixmude | ||||||
08:23 | Kortemark | ||||||
08:30 | Lichtervelde | ||||||
08:42 | Tielt | ||||||
08:53 | Deinze | ||||||
09:00 | De Pinte | ||||||
09:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
09:25 | Gand-Saint-Pierre | IC508 | |||||
09:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:01 | Bruxelles-Central | ||||||
10:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:17 | Bruxelles-Nord | S11760 | |||||
10:21 | Schaerbeek | ||||||
10:27 | Vilvorde | ||||||
10:32 | Eppegem |
09:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 12 przystanki IC3608 IC509 S11761 | 2:31 | 2 przesiadki 12 przystanki | IC3608 IC509 S11761 | IC3608 | |
09:13 | Dixmude | ||||||
09:23 | Kortemark | ||||||
09:30 | Lichtervelde | ||||||
09:42 | Tielt | ||||||
09:53 | Deinze | ||||||
10:00 | De Pinte | ||||||
10:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
10:25 | Gand-Saint-Pierre | IC509 | |||||
10:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:01 | Bruxelles-Central | ||||||
11:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:17 | Bruxelles-Nord | S11761 | |||||
11:21 | Schaerbeek | ||||||
11:27 | Vilvorde | ||||||
11:32 | Eppegem |
10:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 12 przystanki IC3609 IC510 S11762 | 2:31 | 2 przesiadki 12 przystanki | IC3609 IC510 S11762 | IC3609 | |
10:13 | Dixmude | ||||||
10:23 | Kortemark | ||||||
10:30 | Lichtervelde | ||||||
10:42 | Tielt | ||||||
10:53 | Deinze | ||||||
11:00 | De Pinte | ||||||
11:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
11:25 | Gand-Saint-Pierre | IC510 | |||||
11:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:01 | Bruxelles-Central | ||||||
12:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:17 | Bruxelles-Nord | S11762 | |||||
12:21 | Schaerbeek | ||||||
12:27 | Vilvorde | ||||||
12:32 | Eppegem |
11:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 12 przystanki IC3610 IC511 S11763 | 2:31 | 2 przesiadki 12 przystanki | IC3610 IC511 S11763 | IC3610 | |
11:13 | Dixmude | ||||||
11:23 | Kortemark | ||||||
11:30 | Lichtervelde | ||||||
11:42 | Tielt | ||||||
11:53 | Deinze | ||||||
12:00 | De Pinte | ||||||
12:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
12:25 | Gand-Saint-Pierre | IC511 | |||||
12:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:01 | Bruxelles-Central | ||||||
13:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:17 | Bruxelles-Nord | S11763 | |||||
13:21 | Schaerbeek | ||||||
13:27 | Vilvorde | ||||||
13:32 | Eppegem |
12:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 11 przystanki IC3611 EXP18248 S11764 | 2:31 | 2 przesiadki 11 przystanki | IC3611 EXP18248 S11764 | IC3611 | |
12:13 | Dixmude | ||||||
12:23 | Kortemark | ||||||
12:30 | Lichtervelde | ||||||
12:42 | Tielt | ||||||
12:53 | Deinze | ||||||
13:00 | De Pinte | ||||||
13:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
13:18 | Gand-Saint-Pierre | EXP18248 | |||||
13:48 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:55 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:17 | Bruxelles-Nord | S11764 | |||||
14:21 | Schaerbeek | ||||||
14:27 | Vilvorde | ||||||
14:32 | Eppegem |
13:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 11 przystanki IC3612 EXP18249 S11765 | 2:31 | 2 przesiadki 11 przystanki | IC3612 EXP18249 S11765 | IC3612 | |
13:13 | Dixmude | ||||||
13:23 | Kortemark | ||||||
13:30 | Lichtervelde | ||||||
13:42 | Tielt | ||||||
13:53 | Deinze | ||||||
14:00 | De Pinte | ||||||
14:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
14:20 | Gand-Saint-Pierre | EXP18249 | |||||
14:48 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:55 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:17 | Bruxelles-Nord | S11765 | |||||
15:21 | Schaerbeek | ||||||
15:27 | Vilvorde | ||||||
15:32 | Eppegem |
14:01 | Furnes | 2:27 2 przesiadki 12 przystanki IC3613 IC514 S11766 | 2:27 | 2 przesiadki 12 przystanki | IC3613 IC514 S11766 | IC3613 | |
14:13 | Dixmude | ||||||
14:23 | Kortemark | ||||||
14:30 | Lichtervelde | ||||||
14:42 | Tielt | ||||||
14:53 | Deinze | ||||||
15:00 | De Pinte | ||||||
15:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
15:25 | Gand-Saint-Pierre | IC514 | |||||
15:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:01 | Bruxelles-Central | ||||||
16:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:13 | Bruxelles-Nord | S11766 | |||||
16:17 | Schaerbeek | ||||||
16:23 | Vilvorde | ||||||
16:28 | Eppegem |
15:01 | Furnes | 2:31 2 przesiadki 12 przystanki IC3614 IC515 S11767 | 2:31 | 2 przesiadki 12 przystanki | IC3614 IC515 S11767 | IC3614 | |
15:13 | Dixmude | ||||||
15:23 | Kortemark | ||||||
15:30 | Lichtervelde | ||||||
15:42 | Tielt | ||||||
15:53 | Deinze | ||||||
16:00 | De Pinte | ||||||
16:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
16:25 | Gand-Saint-Pierre | IC515 | |||||
16:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
17:01 | Bruxelles-Central | ||||||
17:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
17:17 | Bruxelles-Nord | S11767 | |||||
17:21 | Schaerbeek | ||||||
17:27 | Vilvorde | ||||||
17:32 | Eppegem |
Czas podróży
Czas podróży między Furnes a Eppegem wynosi 2:29