Rozkład jazdy pociągów
Furnes Etterbeek Rozkład jazdy pociągów 4 sierpnia 2024 06:20
07:01 | Furnes | 2:48 3 przesiadki 12 przystanki IC3606 IC507 IC2509 S53380 | 2:48 | 3 przesiadki 12 przystanki | IC3606 IC507 IC2509 S53380 | IC3606 | |
07:13 | Dixmude | ||||||
07:23 | Kortemark | ||||||
07:30 | Lichtervelde | ||||||
07:42 | Tielt | ||||||
07:53 | Deinze | ||||||
08:00 | De Pinte | ||||||
08:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
08:25 | Gand-Saint-Pierre | IC507 | |||||
08:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:01 | Bruxelles-Central | ||||||
09:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:14 | Bruxelles-Nord | IC2509 | |||||
09:22 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:24 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
09:44 | Bruxelles-Luxembourg | S53380 | |||||
09:49 | Etterbeek |
08:01 | Furnes | 2:48 3 przesiadki 12 przystanki IC3607 IC508 IC2510 S53381 | 2:48 | 3 przesiadki 12 przystanki | IC3607 IC508 IC2510 S53381 | IC3607 | |
08:13 | Dixmude | ||||||
08:23 | Kortemark | ||||||
08:30 | Lichtervelde | ||||||
08:42 | Tielt | ||||||
08:53 | Deinze | ||||||
09:00 | De Pinte | ||||||
09:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
09:25 | Gand-Saint-Pierre | IC508 | |||||
09:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:01 | Bruxelles-Central | ||||||
10:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:14 | Bruxelles-Nord | IC2510 | |||||
10:22 | Bruxelles-Schuman | ||||||
10:24 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:44 | Bruxelles-Luxembourg | S53381 | |||||
10:49 | Etterbeek |
09:01 | Furnes | 2:48 3 przesiadki 12 przystanki IC3608 IC509 IC2511 S53382 | 2:48 | 3 przesiadki 12 przystanki | IC3608 IC509 IC2511 S53382 | IC3608 | |
09:13 | Dixmude | ||||||
09:23 | Kortemark | ||||||
09:30 | Lichtervelde | ||||||
09:42 | Tielt | ||||||
09:53 | Deinze | ||||||
10:00 | De Pinte | ||||||
10:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
10:25 | Gand-Saint-Pierre | IC509 | |||||
10:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:01 | Bruxelles-Central | ||||||
11:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:14 | Bruxelles-Nord | IC2511 | |||||
11:22 | Bruxelles-Schuman | ||||||
11:24 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
11:44 | Bruxelles-Luxembourg | S53382 | |||||
11:49 | Etterbeek |
10:01 | Furnes | 2:48 3 przesiadki 12 przystanki IC3609 IC510 IC2512 S53383 | 2:48 | 3 przesiadki 12 przystanki | IC3609 IC510 IC2512 S53383 | IC3609 | |
10:13 | Dixmude | ||||||
10:23 | Kortemark | ||||||
10:30 | Lichtervelde | ||||||
10:42 | Tielt | ||||||
10:53 | Deinze | ||||||
11:00 | De Pinte | ||||||
11:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
11:25 | Gand-Saint-Pierre | IC510 | |||||
11:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:01 | Bruxelles-Central | ||||||
12:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:14 | Bruxelles-Nord | IC2512 | |||||
12:22 | Bruxelles-Schuman | ||||||
12:24 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
12:44 | Bruxelles-Luxembourg | S53383 | |||||
12:49 | Etterbeek |
11:01 | Furnes | 2:48 3 przesiadki 12 przystanki IC3610 IC511 IC2513 S53384 | 2:48 | 3 przesiadki 12 przystanki | IC3610 IC511 IC2513 S53384 | IC3610 | |
11:13 | Dixmude | ||||||
11:23 | Kortemark | ||||||
11:30 | Lichtervelde | ||||||
11:42 | Tielt | ||||||
11:53 | Deinze | ||||||
12:00 | De Pinte | ||||||
12:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
12:25 | Gand-Saint-Pierre | IC511 | |||||
12:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:01 | Bruxelles-Central | ||||||
13:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:14 | Bruxelles-Nord | IC2513 | |||||
13:22 | Bruxelles-Schuman | ||||||
13:24 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
13:44 | Bruxelles-Luxembourg | S53384 | |||||
13:49 | Etterbeek |
12:01 | Furnes | 2:26 2 przesiadki 9 przystanki IC3611 EXP18248 S194035 | 2:26 | 2 przesiadki 9 przystanki | IC3611 EXP18248 S194035 | IC3611 | |
12:13 | Dixmude | ||||||
12:23 | Kortemark | ||||||
12:30 | Lichtervelde | ||||||
12:42 | Tielt | ||||||
12:53 | Deinze | ||||||
13:00 | De Pinte | ||||||
13:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
13:18 | Gand-Saint-Pierre | EXP18248 | |||||
13:48 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:51 | Bruxelles-Central | ||||||
14:24 | Bruxelles-Luxembourg | S194035 | |||||
14:27 | Etterbeek |
13:01 | Furnes | 2:26 2 przesiadki 9 przystanki IC3612 EXP18249 S194036 | 2:26 | 2 przesiadki 9 przystanki | IC3612 EXP18249 S194036 | IC3612 | |
13:13 | Dixmude | ||||||
13:23 | Kortemark | ||||||
13:30 | Lichtervelde | ||||||
13:42 | Tielt | ||||||
13:53 | Deinze | ||||||
14:00 | De Pinte | ||||||
14:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
14:20 | Gand-Saint-Pierre | EXP18249 | |||||
14:48 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:51 | Bruxelles-Central | ||||||
15:24 | Bruxelles-Luxembourg | S194036 | |||||
15:27 | Etterbeek |
14:01 | Furnes | 2:48 3 przesiadki 12 przystanki IC3613 IC514 IC2516 S53387 | 2:48 | 3 przesiadki 12 przystanki | IC3613 IC514 IC2516 S53387 | IC3613 | |
14:13 | Dixmude | ||||||
14:23 | Kortemark | ||||||
14:30 | Lichtervelde | ||||||
14:42 | Tielt | ||||||
14:53 | Deinze | ||||||
15:00 | De Pinte | ||||||
15:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
15:25 | Gand-Saint-Pierre | IC514 | |||||
15:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:01 | Bruxelles-Central | ||||||
16:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:14 | Bruxelles-Nord | IC2516 | |||||
16:22 | Bruxelles-Schuman | ||||||
16:24 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
16:44 | Bruxelles-Luxembourg | S53387 | |||||
16:49 | Etterbeek |
15:01 | Furnes | 2:48 3 przesiadki 12 przystanki IC3614 IC515 IC2517 S53388 | 2:48 | 3 przesiadki 12 przystanki | IC3614 IC515 IC2517 S53388 | IC3614 | |
15:13 | Dixmude | ||||||
15:23 | Kortemark | ||||||
15:30 | Lichtervelde | ||||||
15:42 | Tielt | ||||||
15:53 | Deinze | ||||||
16:00 | De Pinte | ||||||
16:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
16:25 | Gand-Saint-Pierre | IC515 | |||||
16:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
17:01 | Bruxelles-Central | ||||||
17:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
17:14 | Bruxelles-Nord | IC2517 | |||||
17:22 | Bruxelles-Schuman | ||||||
17:24 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
17:44 | Bruxelles-Luxembourg | S53388 | |||||
17:49 | Etterbeek |
Czas podróży
Czas podróży między Furnes a Etterbeek wynosi 2:11