Rozkład jazdy pociągów
Sterpenich-frontiere Coxyde Rozkład jazdy pociągów 8 września 2024 11:40
00:21 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 9:43 4 przesiadki 27 przystanki L5943 L5943 IC2127 IC2330 IC3007 | 9:43 | 4 przesiadki 27 przystanki | L5943 L5943 IC2127 IC2330 IC3007 | L5943 | |
00:22 | Sterpenich-Frontière | ||||||
00:22 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | L5943 | |||||
00:29 | Arlon | ||||||
04:36 Dzień+1 | Arlon | IC2127 Peron 3 | |||||
04:49 | Marbehan | ||||||
05:07 | Libramont | ||||||
05:31 | Rochefort-Jemelle | ||||||
05:39 | Marloie | ||||||
05:57 | Ciney | ||||||
06:14 | Namur | ||||||
06:27 | Gembloux | ||||||
06:41 | Ottignies | ||||||
07:05 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
07:08 | Bruxelles-Schuman | ||||||
07:18 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:22 | Bruxelles-Central | ||||||
07:32 Dzień+1 | Bruxelles-Central | IC2330 Peron 4 | |||||
07:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:46 | Anderlecht | ||||||
08:00 | Denderleeuw | ||||||
08:18 | Zottegem | ||||||
08:32 | Audenarde | ||||||
08:55 | Courtrai | ||||||
09:06 | Ingelmunster | ||||||
09:10 | Izegem | ||||||
09:17 | Roulers | ||||||
09:23 | Lichtervelde | ||||||
09:32 Dzień+1 | Lichtervelde | IC3007 Peron 5 | |||||
09:38 | Kortemark | ||||||
09:49 | Dixmude | ||||||
10:01 | Furnes | ||||||
10:04 | Coxyde |
04:40 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 6:24 5 przesiadki 31 przystanki L5904 IC4628 IC4628 IC2128 IC2331 IC3008 | 6:24 | 5 przesiadki 31 przystanki | L5904 IC4628 IC4628 IC2128 IC2331 IC3008 | L5904 | |
04:44 | Capellen (Lu) | ||||||
04:48 | Mamer (Lu) | ||||||
04:52 | Bertrange Strassen (Lu) | ||||||
04:58 | Luxembourg (Lu) | ||||||
05:11 Dzień+1 | Luxembourg (Lu) | IC4628 | |||||
05:24 | Sterpenich-Frontière | ||||||
05:24 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | IC4628 | |||||
05:31 | Arlon | ||||||
05:36 Dzień+1 | Arlon | IC2128 Peron 4 | |||||
05:49 | Marbehan | ||||||
06:07 | Libramont | ||||||
06:31 | Rochefort-Jemelle | ||||||
06:39 | Marloie | ||||||
06:56 | Ciney | ||||||
07:15 | Namur | ||||||
07:29 | Gembloux | ||||||
07:43 | Ottignies | ||||||
08:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
08:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
08:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:23 | Bruxelles-Central | ||||||
08:32 Dzień+1 | Bruxelles-Central | IC2331 Peron 4 | |||||
08:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:46 | Anderlecht | ||||||
09:00 | Denderleeuw | ||||||
09:18 | Zottegem | ||||||
09:32 | Audenarde | ||||||
09:55 | Courtrai | ||||||
10:06 | Ingelmunster | ||||||
10:10 | Izegem | ||||||
10:17 | Roulers | ||||||
10:23 | Lichtervelde | ||||||
10:32 Dzień+1 | Lichtervelde | IC3008 Peron 5 | |||||
10:38 | Kortemark | ||||||
10:49 | Dixmude | ||||||
11:01 | Furnes | ||||||
11:04 | Coxyde |
05:46 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 6:18 4 przesiadki 27 przystanki L5825 L5825 IC2129 IC2332 IC3009 | 6:18 | 4 przesiadki 27 przystanki | L5825 L5825 IC2129 IC2332 IC3009 | L5825 | |
05:47 | Sterpenich-Frontière | ||||||
05:47 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | L5825 | |||||
05:54 | Arlon | ||||||
06:36 Dzień+1 | Arlon | IC2129 Peron 2 | |||||
06:49 | Marbehan | ||||||
07:08 | Libramont | ||||||
07:32 | Rochefort-Jemelle | ||||||
07:40 | Marloie | ||||||
07:57 | Ciney | ||||||
08:15 | Namur | ||||||
08:29 | Gembloux | ||||||
08:43 | Ottignies | ||||||
09:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
09:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:23 | Bruxelles-Central | ||||||
09:32 Dzień+1 | Bruxelles-Central | IC2332 Peron 4 | |||||
09:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:46 | Anderlecht | ||||||
10:00 | Denderleeuw | ||||||
10:18 | Zottegem | ||||||
10:32 | Audenarde | ||||||
10:55 | Courtrai | ||||||
11:06 | Ingelmunster | ||||||
11:10 | Izegem | ||||||
11:17 | Roulers | ||||||
11:23 | Lichtervelde | ||||||
11:32 Dzień+1 | Lichtervelde | IC3009 Peron 5 | |||||
11:38 | Kortemark | ||||||
11:49 | Dixmude | ||||||
12:01 | Furnes | ||||||
12:04 | Coxyde |
06:14 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 6:50 4 przesiadki 27 przystanki L5925 L5925 IC2130 IC2333 IC3010 | 6:50 | 4 przesiadki 27 przystanki | L5925 L5925 IC2130 IC2333 IC3010 | L5925 | |
06:16 | Sterpenich-Frontière | ||||||
06:16 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | L5925 | |||||
06:23 | Arlon | ||||||
07:36 Dzień+1 | Arlon | IC2130 Peron 5 | |||||
07:49 | Marbehan | ||||||
08:07 | Libramont | ||||||
08:31 | Rochefort-Jemelle | ||||||
08:39 | Marloie | ||||||
08:56 | Ciney | ||||||
09:15 | Namur | ||||||
09:29 | Gembloux | ||||||
09:43 | Ottignies | ||||||
10:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
10:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:23 | Bruxelles-Central | ||||||
10:32 Dzień+1 | Bruxelles-Central | IC2333 Peron 4 | |||||
10:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:46 | Anderlecht | ||||||
11:00 | Denderleeuw | ||||||
11:18 | Zottegem | ||||||
11:32 | Audenarde | ||||||
11:55 | Courtrai | ||||||
12:06 | Ingelmunster | ||||||
12:10 | Izegem | ||||||
12:17 | Roulers | ||||||
12:23 | Lichtervelde | ||||||
12:32 Dzień+1 | Lichtervelde | IC3010 Peron 5 | |||||
12:38 | Kortemark | ||||||
12:49 | Dixmude | ||||||
13:01 | Furnes | ||||||
13:04 | Coxyde |
06:46 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 7:18 4 przesiadki 18 przystanki L5826 L5826 P7630 IC432 IC3011 | 7:18 | 4 przesiadki 18 przystanki | L5826 L5826 P7630 IC432 IC3011 | L5826 | |
06:47 | Sterpenich-Frontière | ||||||
06:47 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | L5826 | |||||
06:54 | Arlon | ||||||
08:15 Dzień+1 | Arlon | P7630 Peron 3 | |||||
08:28 | Marbehan | ||||||
08:43 | Libramont | ||||||
09:41 | Namur | ||||||
10:27 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:30 | Bruxelles-Schuman | ||||||
10:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:49 | Bruxelles-Central | ||||||
10:53 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:37 Dzień+1 | Bruxelles-Midi | IC432 Peron 9 | |||||
12:09 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
12:15 | De Pinte | ||||||
13:01 Dzień+1 | De Pinte | IC3011 Peron 3 | |||||
13:09 | Deinze | ||||||
13:19 | Tielt | ||||||
13:32 | Lichtervelde | ||||||
13:38 | Kortemark | ||||||
13:49 | Dixmude | ||||||
14:01 | Furnes | ||||||
14:04 | Coxyde |
08:14 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 6:50 4 przesiadki 27 przystanki L5927 L5927 IC2131 IC2334 IC3012 | 6:50 | 4 przesiadki 27 przystanki | L5927 L5927 IC2131 IC2334 IC3012 | L5927 | |
08:16 | Sterpenich-Frontière | ||||||
08:16 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | L5927 | |||||
08:23 | Arlon | ||||||
08:36 Dzień+1 | Arlon | IC2131 Peron 3 | |||||
08:49 | Marbehan | ||||||
09:07 | Libramont | ||||||
09:31 | Rochefort-Jemelle | ||||||
09:39 | Marloie | ||||||
09:56 | Ciney | ||||||
10:15 | Namur | ||||||
10:29 | Gembloux | ||||||
10:43 | Ottignies | ||||||
11:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
11:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
11:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:23 | Bruxelles-Central | ||||||
11:32 Dzień+1 | Bruxelles-Central | IC2334 Peron 4 | |||||
11:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:46 | Anderlecht | ||||||
12:00 | Denderleeuw | ||||||
12:18 | Zottegem | ||||||
12:32 | Audenarde | ||||||
12:55 | Courtrai | ||||||
13:06 | Ingelmunster | ||||||
13:10 | Izegem | ||||||
13:17 | Roulers | ||||||
13:23 | Lichtervelde | ||||||
14:32 Dzień+1 | Lichtervelde | IC3012 Peron 5 | |||||
14:38 | Kortemark | ||||||
14:49 | Dixmude | ||||||
15:01 | Furnes | ||||||
15:04 | Coxyde |
09:14 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 6:50 4 przesiadki 27 przystanki L5928 L5928 IC2132 IC2335 IC3013 | 6:50 | 4 przesiadki 27 przystanki | L5928 L5928 IC2132 IC2335 IC3013 | L5928 | |
09:16 | Sterpenich-Frontière | ||||||
09:16 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | L5928 | |||||
09:23 | Arlon | ||||||
09:36 Dzień+1 | Arlon | IC2132 Peron 3 | |||||
09:49 | Marbehan | ||||||
10:07 | Libramont | ||||||
10:31 | Rochefort-Jemelle | ||||||
10:39 | Marloie | ||||||
10:56 | Ciney | ||||||
11:15 | Namur | ||||||
11:29 | Gembloux | ||||||
11:43 | Ottignies | ||||||
12:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
12:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
12:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:23 | Bruxelles-Central | ||||||
12:32 Dzień+1 | Bruxelles-Central | IC2335 Peron 4 | |||||
12:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:46 | Anderlecht | ||||||
13:00 | Denderleeuw | ||||||
13:18 | Zottegem | ||||||
13:32 | Audenarde | ||||||
13:55 | Courtrai | ||||||
14:06 | Ingelmunster | ||||||
14:10 | Izegem | ||||||
14:17 | Roulers | ||||||
14:23 | Lichtervelde | ||||||
15:32 Dzień+1 | Lichtervelde | IC3013 Peron 5 | |||||
15:38 | Kortemark | ||||||
15:49 | Dixmude | ||||||
16:01 | Furnes | ||||||
16:04 | Coxyde |
10:14 Dzień+1 | Kleinbettingen (Lu) | 7:50 5 przesiadki 31 przystanki L5929 L5929 IC2133 IC5135 IC737 IC3015 | 7:50 | 5 przesiadki 31 przystanki | L5929 L5929 IC2133 IC5135 IC737 IC3015 | L5929 | |
10:16 | Sterpenich-Frontière | ||||||
10:16 Dzień+1 | Sterpenich-Frontière | L5929 | |||||
10:23 | Arlon | ||||||
10:36 Dzień+1 | Arlon | IC2133 Peron 3 | |||||
10:49 | Marbehan | ||||||
11:07 | Libramont | ||||||
11:31 | Rochefort-Jemelle | ||||||
11:39 | Marloie | ||||||
11:56 | Ciney | ||||||
12:15 | Namur | ||||||
12:29 | Gembloux | ||||||
12:43 | Ottignies | ||||||
13:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
13:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
13:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:24 | Bruxelles-Central | ||||||
13:28 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:07 Dzień+1 | Bruxelles-Midi | IC5135 Peron 15 | |||||
14:25 | Denderleeuw | ||||||
14:36 | Burst | ||||||
14:45 | Zottegem | ||||||
14:58 | Audenarde | ||||||
15:16 | Courtrai | ||||||
15:59 Dzień+1 | Courtrai | IC737 Peron 3 | |||||
16:09 | Waregem | ||||||
16:27 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
16:35 | Gand-Dampoort | ||||||
16:41 Dzień+1 | Gand-Dampoort | IC3015 Peron 1 | |||||
16:53 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
17:01 | De Pinte | ||||||
17:09 | Deinze | ||||||
17:19 | Tielt | ||||||
17:32 | Lichtervelde | ||||||
17:38 | Kortemark | ||||||
17:49 | Dixmude | ||||||
18:01 | Furnes | ||||||
18:04 | Coxyde |
Czas podróży
Czas podróży między Sterpenich-frontiere a Coxyde wynosi 5:13