Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Aiseau Merode
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Aiseau Charleroi-Central Bordet Mérode
Aiseau | 07:50 |
Châtelet | 07:59 |
Charleroi-Central | 08:07 |
Numer | 4178 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 |
Roux | 08:47 |
Luttre | 08:56 |
Nivelles | 09:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 |
Waterloo | 09:22 |
Linkebeek | 09:32 |
Saint-Job | 09:36 |
Boondael | 09:41 |
Etterbeek | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:54 |
Bruxelles-Schuman | 09:57 |
Bordet | 10:02 |
Numer | 4008 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 10:12 |
Meiser | 10:17 |
Mérode | 10:19 |
Numer | 2159 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:29 |
Aiseau Namur Bordet Mérode
Aiseau | 07:36 |
Tamines | 07:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:47 |
Floreffe | 07:59 |
Namur | 08:11 |
Numer | 4556 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 08:32 |
Gembloux | 08:45 |
Ottignies | 08:58 |
Etterbeek | 09:18 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:22 |
Bruxelles-Schuman | 09:26 |
Bordet | 09:32 |
Numer | 2529 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bordet | 10:02 |
Meiser | 10:08 |
Mérode | 10:11 |
Numer | 3480 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 2:35 |
Aiseau Ottignies Etterbeek Mérode
Aiseau | 08:25 |
Châtelet | 08:34 |
Charleroi-Central | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 08:54 |
Fleurus | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 09:31 |
Ottignies | 09:38 |
Numer | 4579 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:47 |
Rixensart | 09:53 |
Genval | 09:56 |
La Hulpe | 09:59 |
Groenendaal | 10:04 |
Etterbeek | 10:13 |
Numer | 3981 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 10:32 |
Delta | 10:37 |
Mérode | 10:40 |
Numer | 2181 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:15 |
Aiseau Charleroi-Central Bruxelles-Nord Bockstael Mérode
Aiseau | 07:25 |
Châtelet | 07:34 |
Charleroi-Central | 07:44 |
Numer | 4578 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 07:53 |
Marchienne-Au-Pont | 07:59 |
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:54 |
Bruxelles-Nord | 08:58 |
Numer | 2007 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:09 |
Bockstael | 09:13 |
Numer | 2058 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Numer | 2180 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:15 |
Aiseau Namur Bruxelles-Schuman Meiser Mérode
Aiseau | 08:36 |
Tamines | 08:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:59 |
Namur | 09:11 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:08 |
Numer | 2130 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 10:18 |
Meiser | 10:22 |
Numer | 3359 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Meiser | 11:08 |
Mérode | 11:11 |
Numer | 3481 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 2:35 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Aiseau Charleroi-Central Bordet Mérode
Aiseau | 07:50 |
Châtelet | 07:59 |
Charleroi-Central | 08:07 |
Numer | 4178 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 |
Roux | 08:47 |
Luttre | 08:56 |
Nivelles | 09:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 |
Waterloo | 09:22 |
Linkebeek | 09:32 |
Saint-Job | 09:36 |
Boondael | 09:41 |
Etterbeek | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:54 |
Bruxelles-Schuman | 09:57 |
Bordet | 10:02 |
Numer | 4008 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 10:12 |
Meiser | 10:17 |
Mérode | 10:19 |
Numer | 2159 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:29 |
Aiseau Namur Bordet Mérode
Aiseau | 07:36 |
Tamines | 07:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:47 |
Floreffe | 07:59 |
Namur | 08:11 |
Numer | 4556 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 08:32 |
Gembloux | 08:45 |
Ottignies | 08:58 |
Etterbeek | 09:18 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:22 |
Bruxelles-Schuman | 09:26 |
Bordet | 09:32 |
Numer | 2529 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bordet | 10:02 |
Meiser | 10:08 |
Mérode | 10:11 |
Numer | 3480 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 2:35 |
Aiseau Ottignies Etterbeek Mérode
Aiseau | 08:25 |
Châtelet | 08:34 |
Charleroi-Central | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 08:54 |
Fleurus | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 09:31 |
Ottignies | 09:38 |
Numer | 4579 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:47 |
Rixensart | 09:53 |
Genval | 09:56 |
La Hulpe | 09:59 |
Groenendaal | 10:04 |
Etterbeek | 10:13 |
Numer | 3981 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 10:32 |
Delta | 10:37 |
Mérode | 10:40 |
Numer | 2181 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:15 |
Aiseau Charleroi-Central Bruxelles-Nord Bockstael Mérode
Aiseau | 07:25 |
Châtelet | 07:34 |
Charleroi-Central | 07:44 |
Numer | 4578 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 07:53 |
Marchienne-Au-Pont | 07:59 |
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:54 |
Bruxelles-Nord | 08:58 |
Numer | 2007 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:09 |
Bockstael | 09:13 |
Numer | 2058 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Numer | 2180 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:15 |
Aiseau Namur Bruxelles-Schuman Meiser Mérode
Aiseau | 08:36 |
Tamines | 08:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:59 |
Namur | 09:11 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:08 |
Numer | 2130 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 10:18 |
Meiser | 10:22 |
Numer | 3359 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Meiser | 11:08 |
Mérode | 11:11 |
Numer | 3481 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 2:35 |
środa, 11 września 2024 07:00
Aiseau Charleroi-Central Bordet Mérode
Aiseau | 07:50 |
Châtelet | 07:59 |
Charleroi-Central | 08:07 |
Numer | 4178 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 |
Roux | 08:47 |
Luttre | 08:56 |
Nivelles | 09:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 |
Waterloo | 09:22 |
Linkebeek | 09:32 |
Saint-Job | 09:36 |
Boondael | 09:41 |
Etterbeek | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:54 |
Bruxelles-Schuman | 09:57 |
Bordet | 10:02 |
Numer | 4008 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 10:12 |
Meiser | 10:17 |
Mérode | 10:19 |
Numer | 2159 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:29 |
Aiseau Namur Etterbeek Mérode
Aiseau | 07:36 |
Tamines | 07:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:47 |
Floreffe | 07:59 |
Namur | 08:11 |
Numer | 4556 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 08:32 |
Gembloux | 08:45 |
Ottignies | 08:58 |
Etterbeek | 09:17 |
Numer | 2529 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Numer | 2180 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:04 |
Aiseau Ottignies Etterbeek Mérode
Aiseau | 08:25 |
Châtelet | 08:34 |
Charleroi-Central | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 08:54 |
Fleurus | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 09:31 |
Ottignies | 09:38 |
Numer | 4579 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:47 |
Rixensart | 09:53 |
Genval | 09:56 |
La Hulpe | 09:59 |
Groenendaal | 10:04 |
Etterbeek | 10:13 |
Numer | 3981 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 10:32 |
Delta | 10:37 |
Mérode | 10:40 |
Numer | 2181 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:15 |
Aiseau Namur Bruxelles-Schuman Meiser Mérode
Aiseau | 08:36 |
Tamines | 08:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:59 |
Namur | 09:11 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:08 |
Numer | 2130 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 10:18 |
Meiser | 10:22 |
Numer | 3359 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Meiser | 11:08 |
Mérode | 11:11 |
Numer | 3481 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 2:35 |
Aiseau Jemeppe-Sur-Sambre Gembloux Bruxelles-Schuman Bordet Mérode
Aiseau | 07:12 |
Tamines | 07:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:21 |
Numer | 4156 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:37 |
Gembloux | 07:53 |
Numer | 7692 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:38 |
Numer | 2428 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:57 |
Bordet | 09:02 |
Numer | 4007 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 09:12 |
Meiser | 09:17 |
Mérode | 09:19 |
Numer | 2158 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:07 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Aiseau Charleroi-Central Bordet Mérode
Aiseau | 07:50 |
Châtelet | 07:59 |
Charleroi-Central | 08:07 |
Numer | 4178 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 |
Roux | 08:47 |
Luttre | 08:56 |
Nivelles | 09:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 |
Waterloo | 09:22 |
Linkebeek | 09:32 |
Saint-Job | 09:36 |
Boondael | 09:41 |
Etterbeek | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:54 |
Bruxelles-Schuman | 09:57 |
Bordet | 10:02 |
Numer | 4008 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 10:12 |
Meiser | 10:17 |
Mérode | 10:19 |
Numer | 2159 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:29 |
Aiseau Namur Etterbeek Mérode
Aiseau | 07:36 |
Tamines | 07:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:47 |
Floreffe | 07:59 |
Namur | 08:11 |
Numer | 4556 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 08:32 |
Gembloux | 08:45 |
Ottignies | 08:58 |
Etterbeek | 09:17 |
Numer | 2529 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Numer | 2180 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:04 |
Aiseau Ottignies Etterbeek Mérode
Aiseau | 08:25 |
Châtelet | 08:34 |
Charleroi-Central | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 08:54 |
Fleurus | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 09:31 |
Ottignies | 09:38 |
Numer | 4579 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:47 |
Rixensart | 09:53 |
Genval | 09:56 |
La Hulpe | 09:59 |
Groenendaal | 10:04 |
Etterbeek | 10:13 |
Numer | 3981 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 10:32 |
Delta | 10:37 |
Mérode | 10:40 |
Numer | 2181 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:15 |
Aiseau Namur Bruxelles-Schuman Meiser Mérode
Aiseau | 08:36 |
Tamines | 08:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:59 |
Namur | 09:11 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:08 |
Numer | 2130 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 10:18 |
Meiser | 10:22 |
Numer | 3359 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Meiser | 11:08 |
Mérode | 11:11 |
Numer | 3481 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 2:35 |
Aiseau Jemeppe-Sur-Sambre Gembloux Bruxelles-Schuman Bordet Mérode
Aiseau | 07:12 |
Tamines | 07:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:21 |
Numer | 4156 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:37 |
Gembloux | 07:53 |
Numer | 7692 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:38 |
Numer | 2428 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:57 |
Bordet | 09:02 |
Numer | 4007 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 09:12 |
Meiser | 09:17 |
Mérode | 09:19 |
Numer | 2158 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:07 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Aiseau Charleroi-Central Bordet Mérode
Aiseau | 07:50 |
Châtelet | 07:59 |
Charleroi-Central | 08:07 |
Numer | 4178 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 |
Roux | 08:47 |
Luttre | 08:56 |
Nivelles | 09:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 |
Waterloo | 09:22 |
Linkebeek | 09:32 |
Saint-Job | 09:36 |
Boondael | 09:41 |
Etterbeek | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:54 |
Bruxelles-Schuman | 09:57 |
Bordet | 10:02 |
Numer | 4008 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 10:12 |
Meiser | 10:17 |
Mérode | 10:19 |
Numer | 2159 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:29 |
Aiseau Namur Etterbeek Mérode
Aiseau | 07:36 |
Tamines | 07:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:47 |
Floreffe | 07:59 |
Namur | 08:11 |
Numer | 4556 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 08:32 |
Gembloux | 08:45 |
Ottignies | 08:58 |
Etterbeek | 09:17 |
Numer | 2529 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Numer | 2180 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:04 |
Aiseau Ottignies Etterbeek Mérode
Aiseau | 08:25 |
Châtelet | 08:34 |
Charleroi-Central | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 08:54 |
Fleurus | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 09:31 |
Ottignies | 09:38 |
Numer | 4579 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:47 |
Rixensart | 09:53 |
Genval | 09:56 |
La Hulpe | 09:59 |
Groenendaal | 10:04 |
Etterbeek | 10:13 |
Numer | 3981 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 10:32 |
Delta | 10:37 |
Mérode | 10:40 |
Numer | 2181 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:15 |
Aiseau Namur Bruxelles-Schuman Meiser Mérode
Aiseau | 08:36 |
Tamines | 08:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:59 |
Namur | 09:11 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:08 |
Numer | 2130 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 10:18 |
Meiser | 10:22 |
Numer | 3359 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Meiser | 11:08 |
Mérode | 11:11 |
Numer | 3481 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 2:35 |
Aiseau Jemeppe-Sur-Sambre Gembloux Bruxelles-Schuman Bordet Mérode
Aiseau | 07:12 |
Tamines | 07:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:21 |
Numer | 4156 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 07:37 |
Gembloux | 07:53 |
Numer | 7692 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:38 |
Numer | 2428 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:57 |
Bordet | 09:02 |
Numer | 4007 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bordet | 09:12 |
Meiser | 09:17 |
Mérode | 09:19 |
Numer | 2158 |
Linia | S4 |
S | |
Czas | 2:07 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Aiseau Charleroi-Central Vilvorde Mérode
Aiseau | 08:28 |
Châtelet | 08:36 |
Charleroi-Central | 08:42 |
Numer | 4579 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:05 |
Marchienne-Au-Pont | 09:10 |
Luttre | 09:20 |
Nivelles | 09:30 |
Braine-L'alleud | 09:41 |
Bruxelles-Midi | 09:59 |
Bruxelles-Central | 10:04 |
Bruxelles-Nord | 10:10 |
Vilvorde | 10:18 |
Numer | 3109 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Vilvorde | 05:53 |
Bordet | 06:02 |
Meiser | 06:08 |
Mérode | 06:11 |
Numer | 3476 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 21:43 |
Aiseau Namur Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Mérode
Aiseau | 14:33 |
Tamines | 14:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:45 |
Floreffe | 14:57 |
Namur | 15:09 |
Numer | 4563 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 15:15 |
Gembloux | 15:29 |
Ottignies | 15:47 |
Bruxelles-Nord | 16:35 |
Bruxelles-Central | 16:38 |
Numer | 2136 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 06:33 |
Etterbeek | 06:37 |
Delta | 06:44 |
Mérode | 06:47 |
Numer | 3456 |
Linia | S7 |
S | |
Czas | 16:14 |
Aiseau Charleroi-Central Braine-L'alleud Etterbeek Mérode
Aiseau | 07:28 | 09:28 |
Châtelet | 07:36 | 09:36 |
Charleroi-Central | 07:42 | 09:42 |
Numer | 4578 | 4580 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Charleroi-Central | 08:05 | 10:05 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 | 10:10 |
Luttre | 08:20 | 10:20 |
Nivelles | 08:30 | 10:30 |
Braine-L'alleud | 08:39 | 10:39 |
Numer | 3108 | 3110 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Braine-L'alleud | 09:04 | 11:04 |
Waterloo | 09:08 | 11:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:13 | 11:13 |
Linkebeek | 09:19 | 11:19 |
Saint-Job | 09:23 | 11:23 |
Boondael | 09:28 | 11:28 |
Etterbeek | 09:32 | 11:32 |
Numer | 4008 | 4010 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Etterbeek | 05:37 | 06:32 |
Delta | 05:45 | 06:37 |
Mérode | 05:48 | 06:40 |
Numer | 3455 | 2177 |
Linia | S7 | S4 |
S | S | |
Czas | 22:20 | 21:12 |