Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Arcades Franiere
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Arcades Charleroi-Central Franière
Arcades | 08:16 |
Boondael | 08:19 |
Saint-Job | 08:25 |
Linkebeek | 08:29 |
Waterloo | 08:37 |
Braine-L'alleud | 08:41 |
Nivelles | 08:54 |
Luttre | 09:05 |
Roux | 09:14 |
Marchienne-Au-Pont | 09:18 |
Charleroi-Central | 09:22 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:54 |
Châtelet | 10:03 |
Tamines | 10:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:22 |
Franière | 10:30 |
Numer | 4159 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:14 |
Watermael Ottignies Franière
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 |
Fleurus | 09:55 |
Charleroi-Ouest | 10:07 |
Charleroi-Central | 10:16 |
Châtelet | 10:27 |
Tamines | 10:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:47 |
Franière | 10:55 |
Numer | 4559 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:39 |
Arcades Brussels airport-Zaventem Jambes Franière
Arcades | 07:42 |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:57 |
Bordet | 08:03 |
Brussels airport-Zaventem | 08:13 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 08:17 |
Bordet | 08:26 |
Bruxelles-Schuman | 08:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:38 |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:31 |
Jambes | 09:35 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Jambes | 09:39 |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Franière | 10:04 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:22 |
Delta Etterbeek Namur Franière
Delta | 07:18 |
Etterbeek | 07:21 |
Numer | 3477 |
Linia | S7 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:02 |
Gembloux | 08:15 |
Namur | 08:28 |
Numer | 2507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Franière | 09:06 |
Numer | 4580 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:48 |
Watermael Ottignies Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Franière
Watermael | 07:10 |
Boitsfort | 07:13 |
Groenendaal | 07:18 |
Hoeilaart | 07:21 |
La Hulpe | 07:26 |
Genval | 07:29 |
Rixensart | 07:32 |
Profondsart | 07:35 |
Ottignies | 07:40 |
Numer | 6556 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Numer | 2407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Numer | 7693 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Franière | 08:55 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:45 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Arcades Charleroi-Central Franière
Arcades | 08:16 |
Boondael | 08:19 |
Saint-Job | 08:25 |
Linkebeek | 08:29 |
Waterloo | 08:37 |
Braine-L'alleud | 08:41 |
Nivelles | 08:54 |
Luttre | 09:05 |
Roux | 09:14 |
Marchienne-Au-Pont | 09:18 |
Charleroi-Central | 09:22 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:54 |
Châtelet | 10:03 |
Tamines | 10:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:22 |
Franière | 10:30 |
Numer | 4159 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:14 |
Watermael Ottignies Franière
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 |
Fleurus | 09:55 |
Charleroi-Ouest | 10:07 |
Charleroi-Central | 10:16 |
Châtelet | 10:27 |
Tamines | 10:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:47 |
Franière | 10:55 |
Numer | 4559 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:39 |
Arcades Brussels airport-Zaventem Jambes Franière
Arcades | 07:42 |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:57 |
Bordet | 08:03 |
Brussels airport-Zaventem | 08:13 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 08:17 |
Bordet | 08:26 |
Bruxelles-Schuman | 08:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:38 |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:31 |
Jambes | 09:35 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Jambes | 09:39 |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Franière | 10:04 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:22 |
Delta Etterbeek Namur Franière
Delta | 07:18 |
Etterbeek | 07:21 |
Numer | 3477 |
Linia | S7 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:02 |
Gembloux | 08:15 |
Namur | 08:28 |
Numer | 2507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Franière | 09:06 |
Numer | 4580 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:48 |
Watermael Ottignies Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Franière
Watermael | 07:10 |
Boitsfort | 07:13 |
Groenendaal | 07:18 |
Hoeilaart | 07:21 |
La Hulpe | 07:26 |
Genval | 07:29 |
Rixensart | 07:32 |
Profondsart | 07:35 |
Ottignies | 07:40 |
Numer | 6556 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Numer | 2407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Numer | 7693 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Franière | 08:55 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:45 |
środa, 11 września 2024 07:00
Arcades Charleroi-Central Franière
Arcades | 08:16 |
Boondael | 08:19 |
Saint-Job | 08:25 |
Linkebeek | 08:29 |
Waterloo | 08:37 |
Braine-L'alleud | 08:41 |
Nivelles | 08:54 |
Luttre | 09:05 |
Roux | 09:14 |
Marchienne-Au-Pont | 09:18 |
Charleroi-Central | 09:22 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:54 |
Châtelet | 10:03 |
Tamines | 10:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:22 |
Franière | 10:30 |
Numer | 4159 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:14 |
Arcades Bruxelles-Luxembourg Namur Franière
Arcades | 07:42 |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:50 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:44 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Franière | 09:06 |
Numer | 4580 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:24 |
Watermael Bruxelles-Midi Charleroi-Central Franière
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:05 |
Bruxelles-Central | 08:09 |
Bruxelles-Midi | 08:13 |
Numer | 6578 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 |
Nivelles | 08:43 |
Luttre | 08:53 |
Marchienne-Au-Pont | 09:02 |
Charleroi-Central | 09:07 |
Numer | 2029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:16 |
Châtelet | 09:27 |
Tamines | 09:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 09:47 |
Franière | 09:55 |
Numer | 4558 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:10 |
Watermael Ottignies Jambes Franière
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:31 |
Jambes | 09:35 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Jambes | 09:39 |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Franière | 10:04 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:48 |
Watermael Ottignies Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Franière
Watermael | 07:10 |
Boitsfort | 07:13 |
Groenendaal | 07:18 |
Hoeilaart | 07:21 |
La Hulpe | 07:26 |
Genval | 07:29 |
Rixensart | 07:32 |
Profondsart | 07:35 |
Ottignies | 07:40 |
Numer | 6556 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Numer | 2407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Numer | 7693 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Franière | 08:55 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:45 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Arcades Charleroi-Central Franière
Arcades | 08:16 |
Boondael | 08:19 |
Saint-Job | 08:25 |
Linkebeek | 08:29 |
Waterloo | 08:37 |
Braine-L'alleud | 08:41 |
Nivelles | 08:54 |
Luttre | 09:05 |
Roux | 09:14 |
Marchienne-Au-Pont | 09:18 |
Charleroi-Central | 09:22 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:54 |
Châtelet | 10:03 |
Tamines | 10:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:22 |
Franière | 10:30 |
Numer | 4159 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:14 |
Arcades Bruxelles-Luxembourg Namur Franière
Arcades | 07:42 |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:50 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:44 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Franière | 09:06 |
Numer | 4580 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:24 |
Watermael Bruxelles-Midi Charleroi-Central Franière
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:05 |
Bruxelles-Central | 08:09 |
Bruxelles-Midi | 08:13 |
Numer | 6578 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 |
Nivelles | 08:43 |
Luttre | 08:53 |
Marchienne-Au-Pont | 09:02 |
Charleroi-Central | 09:07 |
Numer | 2029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:16 |
Châtelet | 09:27 |
Tamines | 09:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 09:47 |
Franière | 09:55 |
Numer | 4558 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:10 |
Watermael Ottignies Jambes Franière
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:31 |
Jambes | 09:35 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Jambes | 09:39 |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Franière | 10:04 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:48 |
Watermael Ottignies Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Franière
Watermael | 07:10 |
Boitsfort | 07:13 |
Groenendaal | 07:18 |
Hoeilaart | 07:21 |
La Hulpe | 07:26 |
Genval | 07:29 |
Rixensart | 07:32 |
Profondsart | 07:35 |
Ottignies | 07:40 |
Numer | 6556 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Numer | 2407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Numer | 7693 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Franière | 08:55 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:45 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Arcades Charleroi-Central Franière
Arcades | 08:16 |
Boondael | 08:19 |
Saint-Job | 08:25 |
Linkebeek | 08:29 |
Waterloo | 08:37 |
Braine-L'alleud | 08:41 |
Nivelles | 08:52 |
Luttre | 09:03 |
Roux | 09:14 |
Marchienne-Au-Pont | 09:18 |
Charleroi-Central | 09:23 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:54 |
Châtelet | 10:03 |
Tamines | 10:15 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:22 |
Franière | 10:30 |
Numer | 4159 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:14 |
Arcades Bruxelles-Luxembourg Namur Franière
Arcades | 07:42 |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:50 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:44 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Franière | 09:06 |
Numer | 4580 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:24 |
Watermael Bruxelles-Midi Charleroi-Central Franière
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:05 |
Bruxelles-Central | 08:09 |
Bruxelles-Midi | 08:13 |
Numer | 6578 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Nivelles | 08:41 |
Luttre | 08:52 |
Marchienne-Au-Pont | 09:02 |
Charleroi-Central | 09:08 |
Numer | 2029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:16 |
Châtelet | 09:27 |
Tamines | 09:40 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 09:47 |
Franière | 09:55 |
Numer | 4558 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 2:10 |
Watermael Ottignies Jambes Franière
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:31 |
Jambes | 09:35 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Jambes | 09:39 |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Franière | 10:04 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:48 |
Watermael Ottignies Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Franière
Watermael | 07:10 |
Boitsfort | 07:13 |
Groenendaal | 07:18 |
Hoeilaart | 07:21 |
La Hulpe | 07:26 |
Genval | 07:29 |
Rixensart | 07:32 |
Profondsart | 07:35 |
Ottignies | 07:40 |
Numer | 6556 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Numer | 2407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Numer | 7693 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Franière | 08:55 |
Numer | 4557 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 1:45 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Watermael Ottignies Namur Franière
Watermael | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
Ottignies | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Numer | 11760 | 11761 | 11762 | 11763 | 11764 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | |||||
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Numer | 2108 | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Namur | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Flawinne | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Franière | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Numer | 4581 | 4582 | 4583 | 4584 | 4585 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 2:27 | 2:27 | 2:27 | 2:27 | 2:27 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Watermael Ottignies Namur Franière
Watermael | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
Ottignies | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Numer | 11760 | 11761 | 11762 | 11763 | 11764 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | |||||
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Numer | 2108 | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Namur | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Flawinne | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Franière | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Numer | 4581 | 4582 | 4583 | 4584 | 4585 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 2:27 | 2:27 | 2:27 | 2:27 | 2:27 |