Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Audenarde Auvelais
Niedziela, 4 sierpnia 2024 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 07:29 | 08:29 | 09:29 | 11:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 08:37 | 09:37 | 11:37 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 11:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 12:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 12:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 12:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 12:32 |
Numer | 2305 | 2306 | 2307 | 2309 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 12:43 |
Bruxelles-Schuman | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 12:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 12:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 13:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 13:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 13:44 |
Numer | 2108 | 2109 | 2110 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Namur | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 13:53 |
Flawinne | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 14:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 14:16 |
Auvelais | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 14:21 |
Numer | 4581 | 4582 | 4583 | 4585 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:52 | 2:52 | 2:52 | 2:52 |
Audenarde Courtrai Mouscron Tamines Auvelais
Audenarde | 09:32 |
Courtrai | 09:49 |
Numer | 2331 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Courtrai | 10:14 |
Mouscron | 10:24 |
Numer | 19712 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mouscron | 11:07 |
Tournai | 11:21 |
Antoing | 11:28 |
Saint-Ghislain | 11:51 |
Jemappes | 11:59 |
Mons | 12:07 |
La louvière-Centre | 12:22 |
Marchienne-Au-Pont | 12:47 |
Charleroi-Central | 12:54 |
Tamines | 13:04 |
Numer | 3811 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Tamines | 13:37 |
Auvelais | 13:41 |
Numer | 4562 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 4:09 |
Poniedziałek, 5 sierpnia 2024 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Bruxelles-Central | 08:00 |
Bruxelles-Nord | 08:04 |
Numer | 5106 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Numer | 2408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:13 |
Auvelais | 10:18 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:16 |
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Auvelais
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 |
Numer | 2305 | 2306 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:15 | 10:15 |
Numer | 2108 | 2109 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 09:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 |
Fleurus | 09:55 | 10:55 |
Charleroi-Ouest | 10:07 | 11:07 |
Charleroi-Central | 10:16 | 11:16 |
Châtelet | 10:27 | 11:27 |
Tamines | 10:40 | 11:40 |
Auvelais | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4559 | 4560 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Czas | 3:11 | 3:11 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Auvelais
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
Numer | 1658 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
Numer | 2259 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
Numer | 6560 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 12:22 |
Court-Saint-Etienne | 12:28 |
Fleurus | 12:55 |
Charleroi-Ouest | 13:07 |
Charleroi-Central | 13:16 |
Châtelet | 13:27 |
Tamines | 13:40 |
Auvelais | 13:43 |
Numer | 4562 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 4:24 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Namur Auvelais
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
Numer | 1659 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
Numer | 2260 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
Numer | 6561 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 13:02 |
Gembloux | 13:15 |
Namur | 13:28 |
Numer | 2512 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 13:47 |
Floreffe | 14:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:13 |
Auvelais | 14:18 |
Numer | 4585 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:59 |
Wtorek, 6 sierpnia 2024 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Bruxelles-Central | 08:00 |
Bruxelles-Nord | 08:04 |
Numer | 5106 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Numer | 2408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:13 |
Auvelais | 10:18 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:16 |
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Auvelais
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 |
Numer | 2305 | 2306 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:15 | 10:15 |
Numer | 2108 | 2109 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 09:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 |
Fleurus | 09:55 | 10:55 |
Charleroi-Ouest | 10:07 | 11:07 |
Charleroi-Central | 10:16 | 11:16 |
Châtelet | 10:27 | 11:27 |
Tamines | 10:40 | 11:40 |
Auvelais | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4559 | 4560 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Czas | 3:11 | 3:11 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Auvelais
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
Numer | 1658 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
Numer | 2259 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
Numer | 6560 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 12:22 |
Court-Saint-Etienne | 12:28 |
Fleurus | 12:55 |
Charleroi-Ouest | 13:07 |
Charleroi-Central | 13:16 |
Châtelet | 13:27 |
Tamines | 13:40 |
Auvelais | 13:43 |
Numer | 4562 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 4:24 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Namur Auvelais
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
Numer | 1659 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
Numer | 2260 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
Numer | 6561 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 13:02 |
Gembloux | 13:15 |
Namur | 13:28 |
Numer | 2512 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 13:47 |
Floreffe | 14:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:13 |
Auvelais | 14:18 |
Numer | 4585 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:59 |
środa, 7 sierpnia 2024 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Bruxelles-Central | 08:00 |
Bruxelles-Nord | 08:04 |
Numer | 5106 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Numer | 2408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:13 |
Auvelais | 10:18 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:16 |
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Auvelais
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 |
Numer | 2305 | 2306 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:15 | 10:15 |
Numer | 2108 | 2109 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 09:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 |
Fleurus | 09:55 | 10:55 |
Charleroi-Ouest | 10:07 | 11:07 |
Charleroi-Central | 10:16 | 11:16 |
Châtelet | 10:27 | 11:27 |
Tamines | 10:40 | 11:40 |
Auvelais | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4559 | 4560 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Czas | 3:11 | 3:11 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Auvelais
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
Numer | 1658 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
Numer | 2259 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
Numer | 6560 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 12:22 |
Court-Saint-Etienne | 12:28 |
Fleurus | 12:55 |
Charleroi-Ouest | 13:07 |
Charleroi-Central | 13:16 |
Châtelet | 13:27 |
Tamines | 13:40 |
Auvelais | 13:43 |
Numer | 4562 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 4:24 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Namur Auvelais
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
Numer | 1659 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
Numer | 2260 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
Numer | 6561 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 13:02 |
Gembloux | 13:15 |
Namur | 13:28 |
Numer | 2512 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 13:47 |
Floreffe | 14:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:13 |
Auvelais | 14:18 |
Numer | 4585 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:59 |
Czwartek, 8 sierpnia 2024 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Bruxelles-Central | 08:00 |
Bruxelles-Nord | 08:04 |
Numer | 5106 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Numer | 2408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:13 |
Auvelais | 10:18 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:16 |
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Auvelais
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 |
Numer | 2305 | 2306 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:15 | 10:15 |
Numer | 2108 | 2109 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 09:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 |
Fleurus | 09:55 | 10:55 |
Charleroi-Ouest | 10:07 | 11:07 |
Charleroi-Central | 10:16 | 11:16 |
Châtelet | 10:27 | 11:27 |
Tamines | 10:40 | 11:40 |
Auvelais | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4559 | 4560 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Czas | 3:11 | 3:11 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Auvelais
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
Numer | 1658 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
Numer | 2259 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
Numer | 6560 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 12:22 |
Court-Saint-Etienne | 12:28 |
Fleurus | 12:55 |
Charleroi-Ouest | 13:07 |
Charleroi-Central | 13:16 |
Châtelet | 13:27 |
Tamines | 13:40 |
Auvelais | 13:43 |
Numer | 4562 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 4:24 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Namur Auvelais
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
Numer | 1659 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
Numer | 2260 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
Numer | 6561 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 13:02 |
Gembloux | 13:15 |
Namur | 13:28 |
Numer | 2512 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 13:47 |
Floreffe | 14:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:13 |
Auvelais | 14:18 |
Numer | 4585 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:59 |
Piątek, 9 sierpnia 2024 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Bruxelles-Central | 08:00 |
Bruxelles-Nord | 08:04 |
Numer | 5106 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Numer | 2408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Floreffe | 10:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:13 |
Auvelais | 10:18 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:16 |
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Auvelais
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 |
Numer | 2305 | 2306 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:15 | 10:15 |
Numer | 2108 | 2109 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 09:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 |
Fleurus | 09:55 | 10:55 |
Charleroi-Ouest | 10:07 | 11:07 |
Charleroi-Central | 10:16 | 11:16 |
Châtelet | 10:27 | 11:27 |
Tamines | 10:40 | 11:40 |
Auvelais | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4559 | 4560 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Czas | 3:11 | 3:11 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Auvelais
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
Numer | 1658 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
Numer | 2259 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
Numer | 6560 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 12:22 |
Court-Saint-Etienne | 12:28 |
Fleurus | 12:55 |
Charleroi-Ouest | 13:07 |
Charleroi-Central | 13:16 |
Châtelet | 13:27 |
Tamines | 13:40 |
Auvelais | 13:43 |
Numer | 4562 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 4:24 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Namur Auvelais
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
Numer | 1659 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
Numer | 2260 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
Numer | 6561 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 13:02 |
Gembloux | 13:15 |
Namur | 13:28 |
Numer | 2512 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 13:47 |
Floreffe | 14:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:13 |
Auvelais | 14:18 |
Numer | 4585 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 3:59 |
Sobota, 10 sierpnia 2024 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 07:29 | 08:29 | 09:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 08:37 | 09:37 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Numer | 2305 | 2306 | 2307 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Bruxelles-Nord | 08:46 | 09:46 | 10:46 |
Bruxelles-Schuman | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Numer | 2108 | 2109 | 2110 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Namur | 09:53 | 10:53 | 11:54 |
Flawinne | 10:00 | 11:00 | 12:01 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 10:16 | 11:16 | 12:17 |
Auvelais | 10:21 | 11:21 | 12:22 |
Numer | 4581 | 4582 | 4583 |
Linia | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Czas | 2:52 | 2:52 | 2:53 |
Audenarde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Namur Auvelais
Audenarde | 09:33 |
Zingem | 09:42 |
Gavere-Asper | 09:46 |
De Pinte | 09:55 |
Gand-Saint-Pierre | 10:03 |
Numer | 759 |
Linia | S51 |
S | |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 10:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 |
Bruxelles-Nord | 11:05 |
Numer | 509 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 11:14 |
Bruxelles-Schuman | 11:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:27 |
Ottignies | 11:48 |
Gembloux | 12:01 |
Namur | 12:13 |
Numer | 2511 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 13:53 |
Flawinne | 14:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:16 |
Auvelais | 14:21 |
Numer | 4585 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 4:48 |
Audenarde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Auvelais
Audenarde | 10:33 |
Zingem | 10:42 |
Gavere-Asper | 10:46 |
De Pinte | 10:55 |
Gand-Saint-Pierre | 11:03 |
Numer | 760 |
Linia | S51 |
S | |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 11:25 |
Bruxelles-Midi | 11:56 |
Bruxelles-Central | 12:01 |
Bruxelles-Nord | 12:05 |
Numer | 510 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 12:14 |
Bruxelles-Schuman | 12:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:27 |
Ottignies | 12:46 |
Numer | 2512 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 14:22 |
Court-Saint-Etienne | 14:28 |
Fleurus | 14:55 |
Charleroi-Ouest | 15:07 |
Charleroi-Central | 15:17 |
Châtelet | 15:25 |
Tamines | 15:37 |
Auvelais | 15:41 |
Numer | 4564 |
Linia | S61 |
S | |
Czas | 5:08 |