Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Binche Sterpenich-frontiere
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Binche Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Leval | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
La louvière-Sud | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
La louvière-Centre | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ecaussinnes | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Braine-Le-Comte | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Tubize | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Hal | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Midi | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Bruxelles-Central | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Bruxelles-Nord | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Numer | 3408 | 3409 | 3410 | 3411 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Libramont | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 |
Marbehan | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Arlon | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 |
Numer | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Arlon | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 |
Numer | 5912 | 5913 | 5914 | 5915 |
Linia | L | L | L | L |
Czas | 4:27 | 4:27 | 4:27 | 4:27 |
Binche La louvière-Sud Namur Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 07:18 |
Leval | 07:23 |
La louvière-Sud | 07:34 |
Numer | 3407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 07:56 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 |
Charleroi-Central | 08:19 |
Tamines | 08:30 |
Namur | 08:50 |
Numer | 3807 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:52 |
Jambes | 08:57 |
Lustin | 09:06 |
Dinant | 09:23 |
Anseremme | 09:28 |
Gendron-Celles | 09:36 |
Houyet | 09:42 |
Beauraing | 09:51 |
Bertrix | 10:36 |
Libramont | 10:46 |
Numer | 6058 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Libramont | 11:21 |
Marbehan | 11:38 |
Arlon | 11:55 |
Numer | 5861 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 12:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:14 |
Numer | 5812 |
Linia | L |
Czas | 4:56 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Binche Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Leval | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
La louvière-Sud | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
La louvière-Centre | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ecaussinnes | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Braine-Le-Comte | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Tubize | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Hal | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Midi | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Bruxelles-Central | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Bruxelles-Nord | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Numer | 3408 | 3409 | 3410 | 3411 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Libramont | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 |
Marbehan | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Arlon | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 |
Numer | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Arlon | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 |
Numer | 5912 | 5913 | 5914 | 5915 |
Linia | L | L | L | L |
Czas | 4:27 | 4:27 | 4:27 | 4:27 |
Binche La louvière-Sud Namur Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 07:18 |
Leval | 07:23 |
La louvière-Sud | 07:34 |
Numer | 3407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 07:56 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 |
Charleroi-Central | 08:19 |
Tamines | 08:30 |
Namur | 08:50 |
Numer | 3807 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:52 |
Jambes | 08:57 |
Lustin | 09:06 |
Dinant | 09:23 |
Anseremme | 09:28 |
Gendron-Celles | 09:36 |
Houyet | 09:42 |
Beauraing | 09:51 |
Bertrix | 10:36 |
Libramont | 10:46 |
Numer | 6058 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Libramont | 11:21 |
Marbehan | 11:38 |
Arlon | 11:55 |
Numer | 5861 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 12:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:14 |
Numer | 5812 |
Linia | L |
Czas | 4:56 |
środa, 11 września 2024 07:00
Binche Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Leval | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
La louvière-Sud | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
La louvière-Centre | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ecaussinnes | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Braine-Le-Comte | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Tubize | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Hal | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Midi | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Bruxelles-Central | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Bruxelles-Nord | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Numer | 3408 | 3409 | 3410 | 3411 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Libramont | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 |
Marbehan | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Arlon | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 |
Numer | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Arlon | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 |
Numer | 5912 | 5913 | 5914 | 5915 |
Linia | L | L | L | L |
Czas | 4:27 | 4:27 | 4:27 | 4:27 |
Binche La louvière-Sud Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 07:18 |
Leval | 07:23 |
La louvière-Sud | 07:34 |
Numer | 3407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 07:56 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 |
Charleroi-Central | 08:19 |
Tamines | 08:30 |
Namur | 08:50 |
Numer | 3807 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:56 |
Marbehan | 11:10 |
Arlon | 11:22 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Arlon | 11:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 11:45 |
Numer | 5911 |
Linia | L |
Czas | 4:27 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Binche Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Leval | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
La louvière-Sud | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
La louvière-Centre | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ecaussinnes | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Braine-Le-Comte | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Tubize | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Hal | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Midi | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Bruxelles-Central | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Bruxelles-Nord | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Numer | 3408 | 3409 | 3410 | 3411 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Libramont | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 |
Marbehan | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Arlon | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 |
Numer | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Arlon | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 |
Numer | 5912 | 5913 | 5914 | 5915 |
Linia | L | L | L | L |
Czas | 4:27 | 4:27 | 4:27 | 4:27 |
Binche La louvière-Sud Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 07:18 |
Leval | 07:23 |
La louvière-Sud | 07:34 |
Numer | 3407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 07:56 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 |
Charleroi-Central | 08:19 |
Tamines | 08:30 |
Namur | 08:50 |
Numer | 3807 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:56 |
Marbehan | 11:10 |
Arlon | 11:22 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Arlon | 11:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 11:45 |
Numer | 5911 |
Linia | L |
Czas | 4:27 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Binche Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Leval | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
La louvière-Sud | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
La louvière-Centre | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ecaussinnes | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Braine-Le-Comte | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Tubize | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Hal | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Midi | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Bruxelles-Central | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Bruxelles-Nord | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Numer | 3408 | 3409 | 3410 | 3411 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Ciney | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
Marloie | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Libramont | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 |
Marbehan | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Arlon | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 |
Numer | 2109 | 2110 | 2111 | 2112 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Arlon | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 |
Numer | 5912 | 5913 | 5914 | 5915 |
Linia | L | L | L | L |
Czas | 4:27 | 4:27 | 4:27 | 4:27 |
Binche La louvière-Sud Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 07:18 |
Leval | 07:23 |
La louvière-Sud | 07:34 |
Numer | 3407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 07:56 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 |
Charleroi-Central | 08:19 |
Tamines | 08:30 |
Namur | 08:50 |
Numer | 3807 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:56 |
Marbehan | 11:10 |
Arlon | 11:22 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Arlon | 11:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 11:45 |
Numer | 5911 |
Linia | L |
Czas | 4:27 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Binche La louvière-Sud Namur Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Binche | 07:11 |
Leval | 07:16 |
La louvière-Sud | 07:23 |
Numer | 3407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 07:31 |
Marchienne-Au-Pont | 07:45 |
Charleroi-Central | 07:54 |
Tamines | 08:05 |
Namur | 08:25 |
Numer | 3806 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:03 |
Marloie | 09:22 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:56 |
Marbehan | 10:10 |
Arlon | 10:29 |
Luxembourg (Lu) | 10:49 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Luxembourg (Lu) | 00:00 |
Bertrange Strassen (Lu) | 00:06 |
Mamer (Lu) | 00:11 |
Capellen (Lu) | 00:15 |
Kleinbettingen (Lu) | 00:19 |
Numer | 5943 |
Linia | L |
Czas | 17:08 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Binche La louvière-Sud Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Binche | 08:11 | 10:11 |
Leval | 08:16 | 10:16 |
La louvière-Sud | 08:23 | 10:23 |
Numer | 3408 | 3410 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
La louvière-Sud | 08:32 | 10:32 |
Marchienne-Au-Pont | 08:46 | 10:46 |
Charleroi-Central | 08:54 | 10:54 |
Tamines | 09:05 | 11:05 |
Namur | 09:25 | 11:25 |
Numer | 3807 | 3809 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Namur | 09:47 | 11:47 |
Ciney | 10:03 | 12:04 |
Marloie | 10:22 | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 12:29 |
Libramont | 10:56 | 12:56 |
Marbehan | 11:10 | 13:10 |
Arlon | 11:22 | 13:22 |
Numer | 2108 | 2110 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Arlon | 04:30 | 05:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 04:39 | 05:45 |
Numer | 5904 | 5905 |
Linia | L | L |
Czas | 20:28 | 19:34 |
Binche La louvière-Sud Namur Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Binche | 07:11 | 09:11 | 11:11 |
Leval | 07:16 | 09:16 | 11:16 |
La louvière-Sud | 07:23 | 09:23 | 11:23 |
Numer | 3407 | 3409 | 3411 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
La louvière-Sud | 07:31 | 09:31 | 11:31 |
Marchienne-Au-Pont | 07:45 | 09:45 | 11:45 |
Charleroi-Central | 07:54 | 09:54 | 11:54 |
Tamines | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Namur | 08:25 | 10:25 | 12:25 |
Numer | 3806 | 3808 | 3810 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Namur | 08:47 | 10:47 | 12:47 |
Ciney | 09:03 | 11:03 | 13:03 |
Marloie | 09:22 | 11:22 | 13:22 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 11:29 | 13:29 |
Libramont | 09:56 | 11:56 | 13:56 |
Marbehan | 10:10 | 12:10 | 14:10 |
Arlon | 10:29 | 12:29 | 14:29 |
Luxembourg (Lu) | 10:49 | 12:49 | 14:49 |
Numer | 2107 | 2109 | 2111 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Luxembourg (Lu) | 00:00 | 05:25 | 05:55 |
Bertrange Strassen (Lu) | 00:06 | 05:31 | 06:01 |
Mamer (Lu) | 00:11 | 05:36 | 06:05 |
Capellen (Lu) | 00:15 | 05:40 | 06:09 |
Kleinbettingen (Lu) | 00:19 | 05:44 | 06:13 |
Numer | 5943 | 5825 | 5925 |
Linia | L | L | L |
Czas | 17:08 | 20:33 | 19:02 |