Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Coxyde Archennes
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Louvain Archennes
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Numer | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Louvain | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 | 512 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Louvain | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 |
Heverlee | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 |
Sint-Joris-Weert | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Florival | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 |
Archennes | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 |
Numer | 3081 | 3082 | 3083 | 3084 | 3085 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Coxyde De Pinte Louvain Archennes
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Numer | 7995 |
Linia | P |
Przesiadka | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:40 |
Louvain | 09:57 |
Numer | 408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 10:25 |
Heverlee | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 10:39 |
Florival | 10:45 |
Archennes | 10:47 |
Numer | 6481 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 3:18 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Louvain Archennes
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Louvain | 10:57 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Heverlee | 11:03 | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
Sint-Joris-Weert | - | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Florival | 11:17 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Archennes | 11:19 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Numer | 3081 | 6482 | 6483 | 6484 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 3:23 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Coxyde De Pinte Louvain Archennes
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Numer | 7995 |
Linia | P |
Przesiadka | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:40 |
Louvain | 09:57 |
Numer | 408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 10:25 |
Heverlee | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 10:39 |
Florival | 10:45 |
Archennes | 10:47 |
Numer | 6481 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 3:18 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Louvain Archennes
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Louvain | 10:57 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Heverlee | 11:03 | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
Sint-Joris-Weert | - | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Florival | 11:17 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Archennes | 11:19 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Numer | 3081 | 6482 | 6483 | 6484 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 3:23 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
środa, 11 września 2024 07:00
Coxyde De Pinte Louvain Archennes
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Numer | 7995 |
Linia | P |
Przesiadka | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:40 |
Louvain | 09:57 |
Numer | 408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 10:25 |
Heverlee | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 10:39 |
Florival | 10:45 |
Archennes | 10:47 |
Numer | 6481 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 3:18 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Louvain Archennes
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Louvain | 10:57 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Heverlee | 11:03 | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
Sint-Joris-Weert | - | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Florival | 11:17 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Archennes | 11:19 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Numer | 3081 | 6482 | 6483 | 6484 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 3:23 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Coxyde De Pinte Louvain Archennes
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Numer | 7995 |
Linia | P |
Przesiadka | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:40 |
Louvain | 09:57 |
Numer | 408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 10:25 |
Heverlee | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 10:39 |
Florival | 10:45 |
Archennes | 10:47 |
Numer | 6481 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 3:18 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Louvain Archennes
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Louvain | 10:57 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Heverlee | 11:03 | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
Sint-Joris-Weert | - | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Florival | 11:17 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Archennes | 11:19 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Numer | 3081 | 6482 | 6483 | 6484 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 3:23 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Coxyde De Pinte Louvain Archennes
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Numer | 7995 |
Linia | P |
Przesiadka | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:40 |
Louvain | 09:57 |
Numer | 408 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 10:25 |
Heverlee | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 10:39 |
Florival | 10:45 |
Archennes | 10:47 |
Numer | 6481 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 3:18 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Louvain Archennes
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Louvain | 10:57 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Heverlee | 11:03 | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
Sint-Joris-Weert | - | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Florival | 11:17 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Archennes | 11:19 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Numer | 3081 | 6482 | 6483 | 6484 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 3:23 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Louvain Archennes
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Numer | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Louvain | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 | 512 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Louvain | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 |
Heverlee | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 |
Sint-Joris-Weert | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Florival | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 |
Archennes | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 |
Numer | 3081 | 3082 | 3083 | 3084 | 3085 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 |