Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Dilbeek Chastre
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Dilbeek Bruxelles-Nord Gembloux Chastre
Dilbeek | 07:17 |
Jette | 07:28 |
Bockstael | 07:33 |
Bruxelles-Nord | 07:37 |
Numer | 7075 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:29 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:32 |
Ernage | 08:37 |
Chastre | 08:40 |
Numer | 6278 |
Linia | L |
Czas | 1:23 |
Dilbeek Bruxelles-Nord Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:36 |
Jette | 07:45 |
Bruxelles-Nord | 07:53 |
Numer | 2078 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:12 |
Chastre | 09:18 |
Numer | 6259 |
Linia | L |
Czas | 1:42 |
Dilbeek Bruxelles-Schuman Ottignies Chastre
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Numer | 7076 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:15 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:05 |
Mont-Saint-Guibert | 10:12 |
Chastre | 10:18 |
Numer | 6260 |
Linia | L |
Czas | 2:02 |
Dilbeek Etterbeek Gembloux Chastre
Dilbeek | 08:02 |
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Numer | 2179 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:13 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 09:32 |
Ernage | 09:37 |
Chastre | 09:40 |
Numer | 6279 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Dilbeek Etterbeek Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:02 |
Jette | 07:11 |
Bockstael | 07:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 |
Etterbeek | 07:31 |
Numer | 2178 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:00 |
Numer | 2507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:05 |
Mont-Saint-Guibert | 08:12 |
Chastre | 08:18 |
Numer | 6258 |
Linia | L |
Czas | 1:16 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Dilbeek Bruxelles-Nord Gembloux Chastre
Dilbeek | 07:17 |
Jette | 07:28 |
Bockstael | 07:33 |
Bruxelles-Nord | 07:37 |
Numer | 7075 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:29 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:32 |
Ernage | 08:37 |
Chastre | 08:40 |
Numer | 6278 |
Linia | L |
Czas | 1:23 |
Dilbeek Bruxelles-Nord Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:36 |
Jette | 07:45 |
Bruxelles-Nord | 07:53 |
Numer | 2078 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:12 |
Chastre | 09:18 |
Numer | 6259 |
Linia | L |
Czas | 1:42 |
Dilbeek Bruxelles-Schuman Ottignies Chastre
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Numer | 7076 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:15 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:05 |
Mont-Saint-Guibert | 10:12 |
Chastre | 10:18 |
Numer | 6260 |
Linia | L |
Czas | 2:02 |
Dilbeek Etterbeek Gembloux Chastre
Dilbeek | 08:02 |
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Numer | 2179 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:13 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 09:32 |
Ernage | 09:37 |
Chastre | 09:40 |
Numer | 6279 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Dilbeek Etterbeek Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:02 |
Jette | 07:11 |
Bockstael | 07:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 |
Etterbeek | 07:31 |
Numer | 2178 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:00 |
Numer | 2507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:05 |
Mont-Saint-Guibert | 08:12 |
Chastre | 08:18 |
Numer | 6258 |
Linia | L |
Czas | 1:16 |
środa, 11 września 2024 07:00
Dilbeek Bruxelles-Nord Gembloux Chastre
Dilbeek | 07:17 |
Jette | 07:28 |
Bockstael | 07:33 |
Bruxelles-Nord | 07:37 |
Numer | 7075 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:29 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:32 |
Ernage | 08:37 |
Chastre | 08:40 |
Numer | 6278 |
Linia | L |
Czas | 1:23 |
Dilbeek Bruxelles-Nord Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:36 |
Jette | 07:45 |
Bruxelles-Nord | 07:53 |
Numer | 2078 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:12 |
Chastre | 09:18 |
Numer | 6259 |
Linia | L |
Czas | 1:42 |
Dilbeek Bruxelles-Schuman Ottignies Chastre
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Numer | 7076 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:15 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:05 |
Mont-Saint-Guibert | 10:12 |
Chastre | 10:18 |
Numer | 6260 |
Linia | L |
Czas | 2:02 |
Dilbeek Etterbeek Gembloux Chastre
Dilbeek | 08:02 |
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Numer | 2179 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:13 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 09:32 |
Ernage | 09:37 |
Chastre | 09:40 |
Numer | 6279 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Dilbeek Etterbeek Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:02 |
Jette | 07:11 |
Bockstael | 07:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 |
Etterbeek | 07:31 |
Numer | 2178 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:00 |
Numer | 2507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:05 |
Mont-Saint-Guibert | 08:12 |
Chastre | 08:18 |
Numer | 6258 |
Linia | L |
Czas | 1:16 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Dilbeek Bruxelles-Nord Gembloux Chastre
Dilbeek | 07:17 |
Jette | 07:28 |
Bockstael | 07:33 |
Bruxelles-Nord | 07:37 |
Numer | 7075 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:29 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:32 |
Ernage | 08:37 |
Chastre | 08:40 |
Numer | 6278 |
Linia | L |
Czas | 1:23 |
Dilbeek Bruxelles-Nord Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:36 |
Jette | 07:45 |
Bruxelles-Nord | 07:53 |
Numer | 2078 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:12 |
Chastre | 09:18 |
Numer | 6259 |
Linia | L |
Czas | 1:42 |
Dilbeek Bruxelles-Schuman Ottignies Chastre
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Numer | 7076 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:15 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:05 |
Mont-Saint-Guibert | 10:12 |
Chastre | 10:18 |
Numer | 6260 |
Linia | L |
Czas | 2:02 |
Dilbeek Etterbeek Gembloux Chastre
Dilbeek | 08:02 |
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Numer | 2179 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:13 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 09:32 |
Ernage | 09:37 |
Chastre | 09:40 |
Numer | 6279 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Dilbeek Etterbeek Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:02 |
Jette | 07:11 |
Bockstael | 07:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 |
Etterbeek | 07:31 |
Numer | 2178 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:00 |
Numer | 2507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:05 |
Mont-Saint-Guibert | 08:12 |
Chastre | 08:18 |
Numer | 6258 |
Linia | L |
Czas | 1:16 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Dilbeek Bruxelles-Nord Gembloux Chastre
Dilbeek | 07:17 |
Jette | 07:28 |
Bockstael | 07:33 |
Bruxelles-Nord | 07:37 |
Numer | 7075 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:29 |
Numer | 2107 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 08:32 |
Ernage | 08:37 |
Chastre | 08:40 |
Numer | 6278 |
Linia | L |
Czas | 1:23 |
Dilbeek Bruxelles-Nord Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:36 |
Jette | 07:45 |
Bruxelles-Nord | 07:53 |
Numer | 2078 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:16 |
Boitsfort | 08:19 |
Genval | 08:32 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:12 |
Chastre | 09:18 |
Numer | 6259 |
Linia | L |
Czas | 1:42 |
Dilbeek Bruxelles-Schuman Ottignies Chastre
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Numer | 7076 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:15 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:05 |
Mont-Saint-Guibert | 10:12 |
Chastre | 10:18 |
Numer | 6260 |
Linia | L |
Czas | 2:02 |
Dilbeek Etterbeek Gembloux Chastre
Dilbeek | 08:02 |
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Numer | 2179 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:13 |
Numer | 2508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gembloux | 09:32 |
Ernage | 09:37 |
Chastre | 09:40 |
Numer | 6279 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Dilbeek Etterbeek Ottignies Chastre
Dilbeek | 07:02 |
Jette | 07:11 |
Bockstael | 07:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 |
Etterbeek | 07:31 |
Numer | 2178 |
Linia | S4 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:00 |
Numer | 2507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:05 |
Mont-Saint-Guibert | 08:12 |
Chastre | 08:18 |
Numer | 6258 |
Linia | L |
Czas | 1:16 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Dilbeek Bruxelles-Nord Gembloux Chastre
Dilbeek | 07:36 | 09:36 | 11:36 | 15:36 |
Jette | 07:45 | 09:45 | 11:45 | 15:45 |
Bruxelles-Nord | 07:53 | 09:53 | 11:53 | 15:53 |
Numer | 2078 | 2080 | 2082 | 2086 |
Linia | S10 | S10 | S10 | S10 |
S | S | S | S | |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 08:28 | 10:28 | 12:28 | 16:28 |
Ottignies | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 17:17 |
Gembloux | 09:29 | 11:29 | 13:29 | 17:29 |
Numer | 2108 | 2110 | 2112 | 2116 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gembloux | 09:37 | 11:37 | 15:37 | 17:37 |
Ernage | 09:42 | 11:42 | 15:42 | 17:42 |
Chastre | 09:45 | 11:45 | 15:45 | 17:45 |
Numer | 6279 | 6281 | 6285 | 6287 |
Linia | L | L | L | L |
Czas | 2:09 | 2:09 | 4:09 | 2:09 |
Dilbeek Bruxelles-Nord Ottignies Chastre
Dilbeek | 10:36 |
Jette | 10:45 |
Bruxelles-Nord | 10:53 |
Numer | 2081 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 11:28 |
Ottignies | 12:15 |
Numer | 2111 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 14:04 |
Mont-Saint-Guibert | 14:11 |
Chastre | 14:17 |
Numer | 6264 |
Linia | L |
Czas | 3:41 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Dilbeek Bruxelles-Nord Gembloux Chastre
Dilbeek | 07:36 | 08:36 | 10:36 |
Jette | 07:45 | 08:45 | 10:45 |
Bruxelles-Nord | 07:53 | 08:53 | 10:53 |
Numer | 2078 | 2079 | 2081 |
Linia | S10 | S10 | S10 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Bruxelles-Nord | 08:27 | 09:27 | 11:27 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:29 | 10:29 | 12:29 |
Numer | 2108 | 2109 | 2111 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Gembloux | 09:37 | 11:37 | 13:37 |
Ernage | 09:42 | 11:42 | 13:42 |
Chastre | 09:45 | 11:45 | 13:45 |
Numer | 6279 | 6281 | 6283 |
Linia | L | L | L |
Czas | 2:09 | 3:09 | 3:09 |
Dilbeek Bruxelles-Nord Ottignies Chastre
Dilbeek | 09:36 | 11:36 |
Jette | 09:45 | 11:45 |
Bruxelles-Nord | 09:53 | 11:53 |
Numer | 2080 | 2082 |
Linia | S10 | S10 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 10:17 | 12:27 |
Louvain | 10:37 | - |
Wavre | 10:56 | - |
Bierges-Walibi | 11:00 | - |
Ottignies | 11:05 | 13:15 |
Numer | 18024 | 2112 |
Linia | T | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 12:04 | 16:04 |
Mont-Saint-Guibert | 12:11 | 16:11 |
Chastre | 12:17 | 16:17 |
Numer | 6262 | 6266 |
Linia | L | L |
Czas | 2:41 | 4:41 |