Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Etterbeek Gendron-celles
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Etterbeek Yvoir Gendron-Celles
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Numer | 2507 | 2508 | 2509 | 2510 | 2511 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Numer | 6058 | 6059 | 6060 | 6061 | 6062 |
Linia | L | L | L | L | L |
Czas | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Etterbeek Yvoir Gendron-Celles
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Numer | 2507 | 2508 | 2509 | 2510 | 2511 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Numer | 6058 | 6059 | 6060 | 6061 | 6062 |
Linia | L | L | L | L | L |
Czas | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 |
środa, 11 września 2024 07:00
Etterbeek Yvoir Gendron-Celles
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Numer | 2507 | 2508 | 2509 | 2510 | 2511 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Numer | 6058 | 6059 | 6060 | 6061 | 6062 |
Linia | L | L | L | L | L |
Czas | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Etterbeek Yvoir Gendron-Celles
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Numer | 2507 | 2508 | 2509 | 2510 | 2511 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Numer | 6058 | 6059 | 6060 | 6061 | 6062 |
Linia | L | L | L | L | L |
Czas | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Etterbeek Yvoir Gendron-Celles
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Numer | 2507 | 2508 | 2509 | 2510 | 2511 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Numer | 6058 | 6059 | 6060 | 6061 | 6062 |
Linia | L | L | L | L | L |
Czas | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 | 1:53 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Etterbeek Ottignies Dinant Gendron-Celles
Etterbeek | 09:32 | 10:32 |
Ottignies | 10:47 | 11:47 |
Numer | 11762 | 11763 |
Linia | BUS | BUS |
Przesiadka | ||
Ottignies | 11:48 | 12:48 |
Gembloux | 12:01 | 13:01 |
Namur | 12:16 | 13:16 |
Jambes | 12:21 | 13:21 |
Lustin | 12:30 | 13:30 |
Godinne | 12:35 | 13:35 |
Dinant | 12:47 | 13:47 |
Numer | 2511 | 2512 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Dinant | 12:56 | 13:56 |
Gendron-Celles | 13:21 | 14:21 |
Numer | 11620 | 11608 |
Linia | BUS | BUS |
Czas | 3:49 | 3:49 |
Etterbeek Louvain Ottignies Dinant Gendron-Celles
Etterbeek | 07:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:42 |
Bruxelles-Schuman | 07:45 |
Bordet | 07:51 |
Brussels airport-Zaventem | 08:02 |
Louvain | 08:15 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Louvain | 08:19 |
Heverlee | 08:25 |
Wavre | 08:40 |
Ottignies | 08:47 |
Numer | 5729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:48 |
Gembloux | 10:01 |
Namur | 10:16 |
Jambes | 10:21 |
Lustin | 10:30 |
Godinne | 10:35 |
Dinant | 10:47 |
Numer | 2509 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Dinant | 11:56 |
Gendron-Celles | 12:21 |
Numer | 11606 |
Linia | BUS |
Czas | 4:47 |
Etterbeek Ottignies Namur Dinant Gendron-Celles
Etterbeek | 07:32 |
Ottignies | 08:47 |
Numer | 11760 |
Linia | BUS |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:52 |
Jambes | 09:56 |
Lustin | 10:06 |
Dinant | 10:22 |
Numer | 13604 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Dinant | 10:56 |
Gendron-Celles | 11:21 |
Numer | 11618 |
Linia | BUS |
Czas | 3:49 |
Etterbeek Braine-L'alleud Charleroi-Central Jambes Dinant Gendron-Celles
Etterbeek | 14:28 |
Boondael | 14:32 |
Saint-Job | 14:38 |
Linkebeek | 14:42 |
Rhode-Saint-Genèse | 14:46 |
Waterloo | 14:51 |
Braine-L'alleud | 14:54 |
Numer | 4035 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Braine-L'alleud | 15:22 |
Nivelles | 15:34 |
Luttre | 15:44 |
Marchienne-Au-Pont | 15:53 |
Charleroi-Central | 15:57 |
Numer | 3135 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 16:17 |
Châtelet | 16:25 |
Tamines | 16:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 16:45 |
Floreffe | 16:57 |
Namur | 17:12 |
Jambes | 17:16 |
Numer | 4565 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Jambes | 18:21 |
Lustin | 18:30 |
Godinne | 18:35 |
Yvoir | 18:41 |
Dinant | 18:48 |
Numer | 2517 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Dinant | 05:56 |
Gendron-Celles | 06:21 |
Numer | 11600 |
Linia | BUS |
Czas | 15:53 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Etterbeek Ottignies Dinant Gendron-Celles
Etterbeek | 09:32 | 10:32 |
Ottignies | 10:47 | 11:47 |
Numer | 11762 | 11763 |
Linia | BUS | BUS |
Przesiadka | ||
Ottignies | 11:48 | 12:48 |
Gembloux | 12:01 | 13:01 |
Namur | 12:16 | 13:16 |
Jambes | 12:21 | 13:21 |
Lustin | 12:30 | 13:30 |
Godinne | 12:35 | 13:35 |
Dinant | 12:47 | 13:47 |
Numer | 2511 | 2512 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Dinant | 12:56 | 13:56 |
Gendron-Celles | 13:21 | 14:21 |
Numer | 11620 | 11608 |
Linia | BUS | BUS |
Czas | 3:49 | 3:49 |
Etterbeek Braine-L'alleud Charleroi-Central Jambes Gendron-Celles
Etterbeek | 16:28 |
Boondael | 16:32 |
Saint-Job | 16:38 |
Linkebeek | 16:42 |
Rhode-Saint-Genèse | 16:46 |
Waterloo | 16:51 |
Braine-L'alleud | 16:54 |
Numer | 4037 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Braine-L'alleud | 17:22 |
Nivelles | 17:34 |
Luttre | 17:44 |
Marchienne-Au-Pont | 17:53 |
Charleroi-Central | 17:57 |
Numer | 3137 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 18:17 |
Châtelet | 18:25 |
Tamines | 18:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 18:45 |
Floreffe | 18:57 |
Namur | 19:12 |
Jambes | 19:16 |
Numer | 4567 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Jambes | 05:57 |
Lustin | 06:06 |
Dinant | 06:23 |
Anseremme | 06:28 |
Gendron-Celles | 06:35 |
Numer | 6055 |
Linia | L |
Czas | 14:07 |
Etterbeek Louvain Ottignies Dinant Gendron-Celles
Etterbeek | 07:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:42 |
Bruxelles-Schuman | 07:45 |
Bordet | 07:51 |
Brussels airport-Zaventem | 08:02 |
Louvain | 08:15 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Louvain | 08:19 |
Heverlee | 08:25 |
Wavre | 08:40 |
Ottignies | 08:47 |
Numer | 5729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:48 |
Gembloux | 10:01 |
Namur | 10:16 |
Jambes | 10:21 |
Lustin | 10:30 |
Godinne | 10:35 |
Dinant | 10:47 |
Numer | 2509 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Dinant | 11:56 |
Gendron-Celles | 12:21 |
Numer | 11606 |
Linia | BUS |
Czas | 4:47 |
Etterbeek Ottignies Namur Dinant Gendron-Celles
Etterbeek | 07:32 |
Ottignies | 08:47 |
Numer | 11760 |
Linia | BUS |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Numer | 2108 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Namur | 09:52 |
Jambes | 09:56 |
Lustin | 10:06 |
Dinant | 10:22 |
Numer | 13604 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Dinant | 10:56 |
Gendron-Celles | 11:21 |
Numer | 11618 |
Linia | BUS |
Czas | 3:49 |