Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Etterbeek Genly
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Etterbeek Brussels airport-Zaventem Mons Genly
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:53 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 |
Bordet | 09:03 |
Brussels airport-Zaventem | 09:13 |
Numer | 4007 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 10:30 |
Bruxelles-Nord | 10:43 |
Bruxelles-Central | 10:48 |
Bruxelles-Midi | 10:55 |
Braine-Le-Comte | 11:17 |
Soignies | 11:24 |
Jurbise | 11:34 |
Mons | 11:43 |
Numer | 3731 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 16:50 |
Genly | 16:58 |
Numer | 8880 |
Linia | P |
Czas | 8:11 |
Etterbeek Enghien Tournai Genly
Etterbeek | 07:22 |
Saint-Job | 07:32 |
Hal | 07:46 |
Enghien | 07:57 |
Numer | 3577 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Enghien | 08:10 |
Silly | 08:17 |
Ath | 08:29 |
Leuze | 08:38 |
Tournai | 08:50 |
Numer | 3229 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Tournai | 11:24 |
Antoing | 11:32 |
Blaton | 11:46 |
Saint-Ghislain | 11:55 |
Jemappes | 12:03 |
Mons | 12:22 |
Frameries | 12:29 |
Genly | 12:32 |
Numer | 4682 |
Linia | L |
Czas | 5:10 |
Etterbeek Hal Mons Genly
Etterbeek | 08:52 |
Saint-Job | 09:02 |
Hal | 09:16 |
Numer | 3379 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 09:35 |
Braine-Le-Comte | 09:47 |
Soignies | 09:54 |
Jurbise | 10:03 |
Mons | 10:12 |
Numer | 1730 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 10:22 |
Frameries | 10:29 |
Genly | 10:32 |
Numer | 4680 |
Linia | L |
Czas | 1:40 |
Etterbeek Hal Tournai Genly
Etterbeek | 07:52 |
Saint-Job | 08:02 |
Hal | 08:16 |
Numer | 3378 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 08:24 |
Enghien | 08:35 |
Silly | 08:42 |
Ath | 08:53 |
Leuze | 09:02 |
Tournai | 09:15 |
Numer | 1929 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Tournai | 12:24 |
Antoing | 12:32 |
Blaton | 12:46 |
Saint-Ghislain | 12:55 |
Jemappes | 13:03 |
Mons | 13:22 |
Frameries | 13:29 |
Genly | 13:32 |
Numer | 4683 |
Linia | L |
Czas | 5:40 |
Etterbeek Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Hal | 09:46 |
Numer | 3579 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 09:53 |
Tubize | 10:00 |
Braine-Le-Comte | 10:10 |
Numer | 3680 |
Linia | S2 |
S | |
Przesiadka | |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
Numer | 3730 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 11:22 |
Frameries | 11:29 |
Genly | 11:32 |
Numer | 4681 |
Linia | L |
Czas | 2:10 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Etterbeek Bruxelles-Central Mons Genly
Etterbeek | 13:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:52 |
Bruxelles-Schuman | 13:55 |
Bruxelles-Nord | 14:05 |
Bruxelles-Central | 14:08 |
Numer | 6584 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Central | 14:18 |
Bruxelles-Midi | 14:25 |
Hal | 14:35 |
Braine-Le-Comte | 14:47 |
Soignies | 14:54 |
Jurbise | 15:03 |
Mons | 15:12 |
Numer | 1735 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 16:22 |
Frameries | 16:29 |
Genly | 16:32 |
Numer | 4686 |
Linia | L |
Czas | 2:44 |
Etterbeek Bruxelles-Midi Mons Genly
Etterbeek | 13:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:19 |
Bruxelles-Schuman | 13:22 |
Bruxelles-Nord | 13:31 |
Bruxelles-Central | 13:35 |
Bruxelles-Midi | 13:39 |
Numer | 3984 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 13:56 |
Braine-Le-Comte | 14:17 |
Soignies | 14:24 |
Jurbise | 14:34 |
Mons | 14:43 |
Numer | 3734 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 15:22 |
Frameries | 15:29 |
Genly | 15:32 |
Numer | 4685 |
Linia | L |
Czas | 2:17 |
Etterbeek Enghien Tournai Genly
Etterbeek | 07:22 |
Saint-Job | 07:32 |
Hal | 07:46 |
Enghien | 07:57 |
Numer | 3577 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Enghien | 08:10 |
Silly | 08:17 |
Ath | 08:29 |
Leuze | 08:38 |
Tournai | 08:50 |
Numer | 3229 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Tournai | 11:24 |
Antoing | 11:32 |
Blaton | 11:46 |
Saint-Ghislain | 11:55 |
Jemappes | 12:03 |
Mons | 12:22 |
Frameries | 12:29 |
Genly | 12:32 |
Numer | 4682 |
Linia | L |
Czas | 5:10 |
Etterbeek Hal Tournai Genly
Etterbeek | 07:52 |
Saint-Job | 08:02 |
Hal | 08:16 |
Numer | 3378 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 08:24 |
Enghien | 08:35 |
Silly | 08:42 |
Ath | 08:53 |
Leuze | 09:02 |
Tournai | 09:15 |
Numer | 1929 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Tournai | 12:24 |
Antoing | 12:32 |
Blaton | 12:46 |
Saint-Ghislain | 12:55 |
Jemappes | 13:03 |
Mons | 13:22 |
Frameries | 13:29 |
Genly | 13:32 |
Numer | 4683 |
Linia | L |
Czas | 5:40 |
Etterbeek Marchienne-Au-Pont Mons Genly
Etterbeek | 13:13 |
Boondael | 13:19 |
Saint-Job | 13:25 |
Linkebeek | 13:29 |
Waterloo | 13:37 |
Braine-L'alleud | 13:41 |
Nivelles | 13:54 |
Luttre | 14:05 |
Roux | 14:14 |
Marchienne-Au-Pont | 14:17 |
Numer | 4034 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Marchienne-Au-Pont | 14:52 |
La louvière-Sud | 15:06 |
Mons | 15:21 |
Numer | 3835 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 16:22 |
Frameries | 16:29 |
Genly | 16:32 |
Numer | 4686 |
Linia | L |
Czas | 3:19 |
środa, 11 września 2024 07:00
Etterbeek Brussels airport-Zaventem Mons Genly
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:53 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 |
Bordet | 09:03 |
Brussels airport-Zaventem | 09:13 |
Numer | 4007 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 09:30 |
Bruxelles-Nord | 09:43 |
Bruxelles-Central | 09:48 |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
Numer | 3730 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 17:29 |
Frameries | 17:36 |
Genly | 17:39 |
Numer | 8801 |
Linia | P |
Czas | 8:52 |
Etterbeek Bruxelles-Central Mons Genly
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 |
Numer | 6578 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Central | 08:18 |
Bruxelles-Midi | 08:25 |
Hal | 08:35 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Soignies | 08:54 |
Jurbise | 09:03 |
Mons | 09:12 |
Numer | 1729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 10:22 |
Frameries | 10:29 |
Genly | 10:32 |
Numer | 4680 |
Linia | L |
Czas | 2:44 |
Etterbeek Bruxelles-Midi Mons Genly
Etterbeek | 07:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:19 |
Bruxelles-Schuman | 07:22 |
Bruxelles-Nord | 07:31 |
Bruxelles-Central | 07:35 |
Bruxelles-Midi | 07:39 |
Numer | 3978 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 07:56 |
Braine-Le-Comte | 08:18 |
Soignies | 08:24 |
Jurbise | 08:34 |
Mons | 08:43 |
Numer | 3728 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 09:22 |
Frameries | 09:29 |
Genly | 09:32 |
Numer | 4679 |
Linia | L |
Czas | 2:17 |
Etterbeek Hal Tournai Genly
Etterbeek | 08:22 |
Saint-Job | 08:32 |
Hal | 08:46 |
Numer | 3578 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 08:58 |
Enghien | 09:10 |
Silly | 09:17 |
Ath | 09:29 |
Leuze | 09:38 |
Tournai | 09:50 |
Numer | 3230 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Tournai | 12:24 |
Antoing | 12:32 |
Blaton | 12:46 |
Saint-Ghislain | 12:55 |
Jemappes | 13:03 |
Mons | 13:22 |
Frameries | 13:29 |
Genly | 13:32 |
Numer | 4683 |
Linia | L |
Czas | 5:10 |
Etterbeek Hal Ath Mons Genly
Etterbeek | 07:52 |
Saint-Job | 08:02 |
Hal | 08:16 |
Numer | 3378 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 08:24 |
Enghien | 08:35 |
Silly | 08:42 |
Ath | 08:51 |
Numer | 1929 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ath | 08:59 |
Cambron-Casteau | 09:12 |
Jurbise | 09:21 |
Mons | 09:34 |
Numer | 4858 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Mons | 12:54 |
Frameries | 13:01 |
Genly | 13:04 |
Numer | 7882 |
Linia | P |
Czas | 5:12 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Etterbeek Hal Genly
Etterbeek | 14:52 |
Saint-Job | 15:02 |
Hal | 15:16 |
Numer | 3385 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 17:29 |
Braine-Le-Comte | 17:43 |
Soignies | 17:49 |
Jurbise | 17:59 |
Mons | 18:10 |
Frameries | 18:17 |
Genly | 18:20 |
Numer | 8802 |
Linia | P |
Czas | 3:28 |
Etterbeek Bruxelles-Central Mons Genly
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 |
Numer | 6578 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Central | 08:18 |
Bruxelles-Midi | 08:25 |
Hal | 08:35 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Soignies | 08:54 |
Jurbise | 09:03 |
Mons | 09:12 |
Numer | 1729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 10:24 |
Genly | 10:47 |
Numer | 11828 |
Linia | BUS |
Czas | 2:59 |
Etterbeek Bruxelles-Midi Mons Genly
Etterbeek | 07:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:19 |
Bruxelles-Schuman | 07:22 |
Bruxelles-Nord | 07:31 |
Bruxelles-Central | 07:35 |
Bruxelles-Midi | 07:39 |
Numer | 3978 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 07:56 |
Braine-Le-Comte | 08:18 |
Soignies | 08:24 |
Jurbise | 08:34 |
Mons | 08:43 |
Numer | 3728 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 09:24 |
Genly | 09:47 |
Numer | 11827 |
Linia | BUS |
Czas | 2:32 |
Etterbeek Hal Tournai Genly
Etterbeek | 08:22 |
Saint-Job | 08:32 |
Hal | 08:46 |
Numer | 3578 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 08:58 |
Enghien | 09:10 |
Silly | 09:17 |
Ath | 09:29 |
Leuze | 09:38 |
Tournai | 09:50 |
Numer | 3230 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Tournai | 14:24 |
Antoing | 14:32 |
Blaton | 14:46 |
Saint-Ghislain | 14:55 |
Jemappes | 15:02 |
Mons | 15:32 |
Frameries | 15:39 |
Genly | 15:42 |
Numer | 4685 |
Linia | L |
Czas | 7:20 |
Etterbeek Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Etterbeek | 07:52 |
Saint-Job | 08:02 |
Hal | 08:16 |
Numer | 3378 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 08:21 |
Tubize | 08:28 |
Braine-Le-Comte | 08:39 |
Numer | 3778 |
Linia | S2 |
S | |
Przesiadka | |
Braine-Le-Comte | 09:17 |
Soignies | 09:24 |
Jurbise | 09:34 |
Mons | 09:43 |
Numer | 3729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 14:24 |
Genly | 14:47 |
Numer | 11832 |
Linia | BUS |
Czas | 6:55 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Etterbeek Hal Genly
Etterbeek | 14:52 |
Saint-Job | 15:02 |
Hal | 15:16 |
Numer | 3385 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 17:29 |
Braine-Le-Comte | 17:43 |
Soignies | 17:49 |
Jurbise | 17:59 |
Mons | 18:10 |
Frameries | 18:17 |
Genly | 18:20 |
Numer | 8802 |
Linia | P |
Czas | 3:28 |
Etterbeek Bruxelles-Central Mons Genly
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 |
Numer | 6578 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Central | 08:18 |
Bruxelles-Midi | 08:25 |
Hal | 08:35 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Soignies | 08:54 |
Jurbise | 09:03 |
Mons | 09:12 |
Numer | 1729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 10:22 |
Frameries | 10:29 |
Genly | 10:32 |
Numer | 4680 |
Linia | L |
Czas | 2:44 |
Etterbeek Bruxelles-Midi Mons Genly
Etterbeek | 07:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:19 |
Bruxelles-Schuman | 07:22 |
Bruxelles-Nord | 07:31 |
Bruxelles-Central | 07:35 |
Bruxelles-Midi | 07:39 |
Numer | 3978 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 07:56 |
Braine-Le-Comte | 08:18 |
Soignies | 08:24 |
Jurbise | 08:34 |
Mons | 08:43 |
Numer | 3728 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 09:22 |
Frameries | 09:29 |
Genly | 09:32 |
Numer | 4679 |
Linia | L |
Czas | 2:17 |
Etterbeek Hal Tournai Genly
Etterbeek | 07:52 | 08:22 |
Saint-Job | 08:02 | 08:32 |
Hal | 08:16 | 08:46 |
Numer | 3378 | 3578 |
Linia | S5 | S5 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Hal | 08:24 | 08:58 |
Enghien | 08:35 | 09:10 |
Silly | 08:42 | 09:17 |
Ath | 08:53 | 09:29 |
Leuze | 09:02 | 09:38 |
Tournai | 09:15 | 09:50 |
Numer | 1929 | 3230 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Tournai | 12:24 | 13:24 |
Antoing | 12:32 | 13:32 |
Blaton | 12:46 | 13:46 |
Saint-Ghislain | 12:55 | 13:55 |
Jemappes | 13:03 | 14:02 |
Mons | 13:22 | 14:22 |
Frameries | 13:29 | 14:29 |
Genly | 13:32 | 14:32 |
Numer | 4683 | 4684 |
Linia | L | L |
Czas | 5:40 | 6:10 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Etterbeek Brussels airport-Zaventem Jurbise Genly
Etterbeek | 08:34 | 09:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 09:42 |
Bruxelles-Schuman | 08:45 | 09:45 |
Bordet | 08:51 | 09:51 |
Brussels airport-Zaventem | 09:00 | 10:00 |
Numer | 4007 | 4008 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Brussels airport-Zaventem | 09:30 | 10:30 |
Bruxelles-Nord | 09:43 | 10:43 |
Bruxelles-Central | 09:48 | 10:48 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:55 |
Braine-Le-Comte | 10:17 | 11:17 |
Soignies | 10:23 | 11:23 |
Jurbise | 10:31 | 11:31 |
Numer | 3730 | 3731 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Jurbise | 10:40 | 11:40 |
Mons | 10:54 | 11:54 |
Frameries | 11:00 | 12:00 |
Genly | 11:03 | 12:03 |
Numer | 13753 | 13754 |
Linia | L | L |
Czas | 2:29 | 2:29 |
Etterbeek Brussels airport-Zaventem Mons Genly
Etterbeek | 07:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:42 |
Bruxelles-Schuman | 07:45 |
Bordet | 07:51 |
Brussels airport-Zaventem | 08:00 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 08:30 |
Bruxelles-Nord | 08:43 |
Bruxelles-Central | 08:48 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Braine-Le-Comte | 09:17 |
Soignies | 09:23 |
Jurbise | 09:33 |
Mons | 09:42 |
Numer | 3729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 09:54 |
Frameries | 10:00 |
Genly | 10:03 |
Numer | 13752 |
Linia | L |
Czas | 2:29 |
Etterbeek Braine-L'alleud Marchienne-Au-Pont Mons Genly
Etterbeek | 12:28 |
Boondael | 12:32 |
Saint-Job | 12:38 |
Linkebeek | 12:42 |
Rhode-Saint-Genèse | 12:46 |
Waterloo | 12:51 |
Braine-L'alleud | 12:54 |
Numer | 4033 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Braine-L'alleud | 13:22 |
Nivelles | 13:34 |
Luttre | 13:44 |
Marchienne-Au-Pont | 13:52 |
Numer | 3133 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Marchienne-Au-Pont | 14:16 |
La louvière-Sud | 14:30 |
Mons | 14:44 |
Numer | 3835 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 15:54 |
Frameries | 16:00 |
Genly | 16:03 |
Numer | 13758 |
Linia | L |
Czas | 3:35 |
Etterbeek Hal Ath Jurbise Genly
Etterbeek | 09:50 |
Saint-Job | 10:00 |
Hal | 10:15 |
Numer | 3380 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 10:24 |
Enghien | 10:35 |
Silly | 10:42 |
Ath | 10:51 |
Numer | 1931 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ath | 11:40 |
Jurbise | 12:19 |
Numer | 11823 |
Linia | BUS |
Przesiadka | |
Jurbise | 13:40 |
Mons | 13:54 |
Frameries | 14:00 |
Genly | 14:03 |
Numer | 13756 |
Linia | L |
Czas | 4:13 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Etterbeek Brussels airport-Zaventem Jurbise Genly
Etterbeek | 08:34 | 09:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 09:42 |
Bruxelles-Schuman | 08:45 | 09:45 |
Bordet | 08:51 | 09:51 |
Brussels airport-Zaventem | 09:00 | 10:00 |
Numer | 4007 | 4008 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Brussels airport-Zaventem | 09:30 | 10:30 |
Bruxelles-Nord | 09:43 | 10:43 |
Bruxelles-Central | 09:48 | 10:48 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:55 |
Braine-Le-Comte | 10:16 | 11:17 |
Soignies | - | 11:23 |
Jurbise | 10:29 | 11:31 |
Numer | 3730 | 3731 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Jurbise | 10:40 | 11:40 |
Mons | 10:54 | 11:54 |
Frameries | 11:00 | 12:00 |
Genly | 11:03 | 12:03 |
Numer | 13753 | 13754 |
Linia | L | L |
Czas | 2:29 | 2:29 |
Etterbeek Brussels airport-Zaventem Mons Genly
Etterbeek | 07:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:42 |
Bruxelles-Schuman | 07:45 |
Bordet | 07:51 |
Brussels airport-Zaventem | 08:00 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 08:30 |
Bruxelles-Nord | 08:43 |
Bruxelles-Central | 08:48 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Braine-Le-Comte | 09:16 |
Jurbise | 09:33 |
Mons | 09:42 |
Numer | 3729 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 09:54 |
Frameries | 10:00 |
Genly | 10:03 |
Numer | 13752 |
Linia | L |
Czas | 2:29 |
Etterbeek Braine-L'alleud Marchienne-Au-Pont Mons Genly
Etterbeek | 12:28 |
Boondael | 12:32 |
Saint-Job | 12:38 |
Linkebeek | 12:42 |
Rhode-Saint-Genèse | 12:46 |
Waterloo | 12:51 |
Braine-L'alleud | 12:54 |
Numer | 4033 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Braine-L'alleud | 13:22 |
Nivelles | 13:34 |
Luttre | 13:44 |
Marchienne-Au-Pont | 13:52 |
Numer | 3133 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Marchienne-Au-Pont | 14:16 |
La louvière-Sud | 14:30 |
Mons | 14:44 |
Numer | 3835 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 18:54 |
Frameries | 19:00 |
Genly | 19:03 |
Numer | 13761 |
Linia | L |
Czas | 6:35 |
Etterbeek Hal Ath Jurbise Genly
Etterbeek | 09:50 |
Saint-Job | 10:00 |
Hal | 10:15 |
Numer | 3380 |
Linia | S5 |
S | |
Przesiadka | |
Hal | 10:24 |
Enghien | 10:35 |
Silly | 10:42 |
Ath | 10:51 |
Numer | 1931 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ath | 11:40 |
Jurbise | 12:19 |
Numer | 11823 |
Linia | BUS |
Przesiadka | |
Jurbise | 13:40 |
Mons | 13:54 |
Frameries | 14:00 |
Genly | 14:03 |
Numer | 13756 |
Linia | L |
Czas | 4:13 |