Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Furnes Etterbeek
Niedziela, 4 sierpnia 2024 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Numer | 507 | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Nord | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Bruxelles-Schuman | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Numer | 2509 | 2510 | 2511 | 2512 | 2513 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Luxembourg | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Etterbeek | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 |
Numer | 3380 | 3381 | 3382 | 3383 | 3384 |
Linia | S5 | S5 | S5 | S5 | S5 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 2:48 | 2:48 | 2:48 | 2:48 | 2:48 |
Poniedziałek, 5 sierpnia 2024 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 07:01 |
Dixmude | 07:13 |
Kortemark | 07:23 |
Lichtervelde | 07:30 |
Tielt | 07:42 |
Deinze | 07:53 |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
Numer | 3029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:16 |
Bruxelles-Midi | 08:47 |
Bruxelles-Central | 08:51 |
Numer | 7009 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:10 |
Etterbeek | 09:13 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:12 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Numer | 2181 | 2182 | 2183 | 2184 |
Linia | S4 | S4 | S4 | S4 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:30 | 2:30 | 2:30 | 2:30 |
Wtorek, 6 sierpnia 2024 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 07:01 |
Dixmude | 07:13 |
Kortemark | 07:23 |
Lichtervelde | 07:30 |
Tielt | 07:42 |
Deinze | 07:53 |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
Numer | 3029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:16 |
Bruxelles-Midi | 08:47 |
Bruxelles-Central | 08:51 |
Numer | 7009 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:10 |
Etterbeek | 09:13 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:12 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Numer | 2181 | 2182 | 2183 | 2184 |
Linia | S4 | S4 | S4 | S4 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:30 | 2:30 | 2:30 | 2:30 |
środa, 7 sierpnia 2024 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 07:01 |
Dixmude | 07:13 |
Kortemark | 07:23 |
Lichtervelde | 07:30 |
Tielt | 07:42 |
Deinze | 07:53 |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
Numer | 3029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:16 |
Bruxelles-Midi | 08:47 |
Bruxelles-Central | 08:51 |
Numer | 7009 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:10 |
Etterbeek | 09:13 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:12 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Numer | 2181 | 2182 | 2183 | 2184 |
Linia | S4 | S4 | S4 | S4 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:30 | 2:30 | 2:30 | 2:30 |
Czwartek, 8 sierpnia 2024 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 07:01 |
Dixmude | 07:13 |
Kortemark | 07:23 |
Lichtervelde | 07:30 |
Tielt | 07:42 |
Deinze | 07:53 |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
Numer | 3029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:16 |
Bruxelles-Midi | 08:47 |
Bruxelles-Central | 08:51 |
Numer | 7009 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:10 |
Etterbeek | 09:13 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:12 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Numer | 2181 | 2182 | 2183 | 2184 |
Linia | S4 | S4 | S4 | S4 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:30 | 2:30 | 2:30 | 2:30 |
Piątek, 9 sierpnia 2024 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 07:01 |
Dixmude | 07:13 |
Kortemark | 07:23 |
Lichtervelde | 07:30 |
Tielt | 07:42 |
Deinze | 07:53 |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
Numer | 3029 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:16 |
Bruxelles-Midi | 08:47 |
Bruxelles-Central | 08:51 |
Numer | 7009 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:10 |
Etterbeek | 09:13 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:12 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Numer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Numer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Numer | 2181 | 2182 | 2183 | 2184 |
Linia | S4 | S4 | S4 | S4 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:30 | 2:30 | 2:30 | 2:30 |
Sobota, 10 sierpnia 2024 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Numer | 507 | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Nord | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Bruxelles-Schuman | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Numer | 2509 | 2510 | 2511 | 2512 | 2513 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Luxembourg | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Etterbeek | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 |
Numer | 3380 | 3381 | 3382 | 3383 | 3384 |
Linia | S5 | S5 | S5 | S5 | S5 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 2:48 | 2:48 | 2:48 | 2:48 | 2:48 |