Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Gedinne Watermael
Wtorek, 2 lipca 2024 07:00
Gedinne Libramont Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Watermael
Gedinne | 07:04 |
Graide | 07:10 |
Bertrix | 07:36 |
Libramont | 07:46 |
Numer | 6055 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Libramont | 08:05 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 |
Marloie | 08:37 |
Ciney | 08:54 |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:49 |
Louvain | 10:17 |
Bruxelles-Nord | 10:36 |
Bruxelles-Central | 10:39 |
Numer | 2130 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 11:05 |
Etterbeek | 11:08 |
Watermael | 11:10 |
Numer | 6560 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 4:06 |
Gedinne Libramont Ottignies Watermael
Gedinne | 09:04 |
Graide | 09:10 |
Bertrix | 09:36 |
Libramont | 09:46 |
Numer | 6057 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Libramont | 10:05 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Marloie | 10:37 |
Ciney | 10:54 |
Namur | 11:15 |
Gembloux | 11:29 |
Ottignies | 11:41 |
Numer | 2132 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 12:17 |
Profondsart | 12:22 |
Genval | 12:28 |
La Hulpe | 12:31 |
Watermael | 12:44 |
Numer | 6583 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 3:40 |
Gedinne Lustin Etterbeek Boondael
Gedinne | 10:57 |
Beauraing | 11:12 |
Houyet | 11:21 |
Anseremme | 11:33 |
Dinant | 11:38 |
Lustin | 11:54 |
Numer | 6082 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Lustin | 12:16 |
Jambes | 12:25 |
Namur | 12:32 |
Gembloux | 12:45 |
Ottignies | 12:58 |
Etterbeek | 13:17 |
Numer | 2533 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Etterbeek | 13:22 |
Boondael | 13:26 |
Numer | 3583 |
Linia | S5 |
S | |
Czas | 2:29 |
Gedinne Namur Ottignies Watermael
Gedinne | 08:57 | 12:57 |
Beauraing | 09:12 | 13:12 |
Houyet | 09:21 | 13:21 |
Anseremme | 09:33 | 13:33 |
Dinant | 09:38 | 13:38 |
Jambes | 10:03 | 14:03 |
Namur | 10:08 | 14:08 |
Numer | 6080 | 6084 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Namur | 10:15 | 14:15 |
Gembloux | 10:29 | 14:29 |
Ottignies | 10:41 | 14:41 |
Numer | 2131 | 2135 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 11:17 | 15:17 |
Profondsart | 11:22 | 15:22 |
Genval | 11:28 | 15:28 |
La Hulpe | 11:31 | 15:31 |
Watermael | 11:44 | 15:44 |
Numer | 6582 | 6586 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Czas | 2:47 | 2:47 |
środa, 3 lipca 2024 07:00
Gedinne Libramont Ottignies Watermael
Gedinne | 07:04 | 09:04 |
Graide | 07:10 | 09:10 |
Bertrix | 07:36 | 09:36 |
Libramont | 07:46 | 09:46 |
Numer | 6055 | 6057 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Libramont | 08:05 | 10:05 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 | 10:29 |
Marloie | 08:37 | 10:37 |
Ciney | 08:54 | 10:54 |
Namur | 09:15 | 11:15 |
Gembloux | 09:29 | 11:29 |
Ottignies | 09:41 | 11:41 |
Numer | 2130 | 2132 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 10:17 | 12:17 |
Profondsart | 10:22 | 12:22 |
Genval | 10:28 | 12:28 |
La Hulpe | 10:31 | 12:31 |
Watermael | 10:44 | 12:44 |
Numer | 6581 | 6583 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Czas | 3:40 | 3:40 |
Gedinne Namur Ottignies Watermael
Gedinne | 08:57 | 10:57 | 12:57 |
Beauraing | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Houyet | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Anseremme | 09:33 | 11:33 | 13:33 |
Dinant | 09:38 | 11:38 | 13:38 |
Jambes | 10:03 | 12:03 | 14:03 |
Namur | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Numer | 6080 | 6082 | 6084 |
Linia | L | L | L |
Przesiadka | |||
Namur | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Gembloux | 10:29 | 12:29 | 14:29 |
Ottignies | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Numer | 2131 | 2133 | 2135 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Ottignies | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Profondsart | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Genval | 11:28 | 13:28 | 15:28 |
La Hulpe | 11:31 | 13:31 | 15:31 |
Watermael | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Numer | 6582 | 6584 | 6586 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Czas | 2:47 | 2:47 | 2:47 |
Czwartek, 4 lipca 2024 07:00
Gedinne Libramont Ottignies Watermael
Gedinne | 07:04 | 09:04 |
Graide | 07:10 | 09:10 |
Bertrix | 07:36 | 09:36 |
Libramont | 07:46 | 09:46 |
Numer | 6055 | 6057 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Libramont | 08:05 | 10:05 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 | 10:29 |
Marloie | 08:37 | 10:37 |
Ciney | 08:54 | 10:54 |
Namur | 09:15 | 11:15 |
Gembloux | 09:29 | 11:29 |
Ottignies | 09:41 | 11:41 |
Numer | 2130 | 2132 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 10:17 | 12:17 |
Profondsart | 10:22 | 12:22 |
Genval | 10:28 | 12:28 |
La Hulpe | 10:31 | 12:31 |
Watermael | 10:44 | 12:44 |
Numer | 6581 | 6583 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Czas | 3:40 | 3:40 |
Gedinne Namur Ottignies Watermael
Gedinne | 08:57 | 10:57 | 12:57 |
Beauraing | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Houyet | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Anseremme | 09:33 | 11:33 | 13:33 |
Dinant | 09:38 | 11:38 | 13:38 |
Jambes | 10:03 | 12:03 | 14:03 |
Namur | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Numer | 6080 | 6082 | 6084 |
Linia | L | L | L |
Przesiadka | |||
Namur | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Gembloux | 10:29 | 12:29 | 14:29 |
Ottignies | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Numer | 2131 | 2133 | 2135 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Ottignies | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Profondsart | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Genval | 11:28 | 13:28 | 15:28 |
La Hulpe | 11:31 | 13:31 | 15:31 |
Watermael | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Numer | 6582 | 6584 | 6586 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Czas | 2:47 | 2:47 | 2:47 |
Piątek, 5 lipca 2024 07:00
Gedinne Libramont Ottignies Watermael
Gedinne | 07:04 | 09:04 |
Graide | 07:10 | 09:10 |
Bertrix | 07:36 | 09:36 |
Libramont | 07:46 | 09:46 |
Numer | 6055 | 6057 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Libramont | 08:05 | 10:05 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 | 10:29 |
Marloie | 08:37 | 10:37 |
Ciney | 08:54 | 10:54 |
Namur | 09:15 | 11:15 |
Gembloux | 09:29 | 11:29 |
Ottignies | 09:41 | 11:41 |
Numer | 2130 | 2132 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Ottignies | 10:17 | 12:17 |
Profondsart | 10:22 | 12:22 |
Genval | 10:28 | 12:28 |
La Hulpe | 10:31 | 12:31 |
Watermael | 10:44 | 12:44 |
Numer | 6581 | 6583 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Czas | 3:40 | 3:40 |
Gedinne Namur Ottignies Watermael
Gedinne | 08:57 | 10:57 | 12:57 |
Beauraing | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Houyet | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Anseremme | 09:33 | 11:33 | 13:33 |
Dinant | 09:38 | 11:38 | 13:38 |
Jambes | 10:03 | 12:03 | 14:03 |
Namur | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Numer | 6080 | 6082 | 6084 |
Linia | L | L | L |
Przesiadka | |||
Namur | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Gembloux | 10:29 | 12:29 | 14:29 |
Ottignies | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Numer | 2131 | 2133 | 2135 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Ottignies | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Profondsart | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Genval | 11:28 | 13:28 | 15:28 |
La Hulpe | 11:31 | 13:31 | 15:31 |
Watermael | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Numer | 6582 | 6584 | 6586 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Czas | 2:47 | 2:47 | 2:47 |
Poniedziałek, 8 lipca 2024 07:00
Gedinne Libramont Bruxelles-Luxembourg Boondael
Gedinne | 07:04 | 09:04 |
Graide | 07:10 | 09:10 |
Bertrix | 07:36 | 09:36 |
Libramont | 07:46 | 09:46 |
Numer | 6055 | 6057 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Libramont | 08:07 | 10:07 |
Rochefort-Jemelle | 08:31 | 10:31 |
Marloie | 08:39 | 10:39 |
Ciney | 08:56 | 10:56 |
Namur | 09:15 | 11:15 |
Gembloux | 09:29 | 11:29 |
Ottignies | 09:43 | 11:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 | 12:03 |
Numer | 2130 | 2132 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Luxembourg | 10:10 | 12:10 |
Etterbeek | 10:15 | 12:15 |
Boondael | 10:18 | 12:18 |
Numer | 4031 | 4033 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 3:14 | 3:14 |
Gedinne Namur Bruxelles-Luxembourg Boondael
Gedinne | 08:57 | 10:57 | 12:57 |
Beauraing | 09:12 | 11:12 | 13:12 |
Houyet | 09:21 | 11:21 | 13:21 |
Anseremme | 09:33 | 11:33 | 13:33 |
Dinant | 09:38 | 11:38 | 13:38 |
Jambes | 10:03 | 12:03 | 14:03 |
Namur | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Numer | 6080 | 6082 | 6084 |
Linia | L | L | L |
Przesiadka | |||
Namur | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Gembloux | 10:29 | 12:29 | 14:29 |
Ottignies | 10:43 | 12:43 | 14:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 | 13:03 | 15:03 |
Numer | 2131 | 2133 | 2135 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Bruxelles-Luxembourg | 11:10 | 13:10 | 15:10 |
Etterbeek | 11:15 | 13:15 | 15:15 |
Boondael | 11:18 | 13:18 | 15:18 |
Numer | 4032 | 4034 | 4036 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 2:21 | 2:21 | 2:21 |