Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Hoeilaart Kortemark
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Hoeilaart Denderleeuw Kortemark
Hoeilaart | 07:35 | 08:35 | 09:35 |
Watermael | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:52 | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 09:04 | 10:04 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 | 10:08 |
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Anderlecht | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
Liedekerke | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Denderleeuw | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Numer | 6579 | 6580 | 6581 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Denderleeuw | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Kortemark | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Numer | 3631 | 3632 | 3633 |
Linia | IC | IC | IC |
Czas | 3:02 | 3:02 | 3:02 |
Hoeilaart Liedekerke Kortemark
Hoeilaart | 10:35 | 11:35 |
Watermael | 10:45 | 11:45 |
Etterbeek | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 11:04 | 12:04 |
Bruxelles-Central | 11:08 | 12:08 |
Bruxelles-Midi | 11:15 | 12:15 |
Anderlecht | 11:21 | 12:21 |
Liedekerke | 11:30 | 12:30 |
Numer | 6582 | 6583 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Liedekerke | 12:03 | 14:03 |
Denderleeuw | 12:28 | 14:28 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 | 14:53 |
De Pinte | 13:01 | 15:01 |
Deinze | 13:09 | 15:09 |
Tielt | 13:19 | 15:19 |
Lichtervelde | 13:32 | 15:32 |
Kortemark | 13:37 | 15:37 |
Numer | 3634 | 3636 |
Linia | IC | IC |
Czas | 3:02 | 4:02 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Hoeilaart Bruxelles-Central Lichtervelde Kortemark
Hoeilaart | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Boitsfort | 07:41 | - | - | - | - |
Watermael | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Numer | 6578 | 6579 | 6580 | 6581 | 6582 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Numer | 2331 | 2332 | 2333 | 2334 | 2335 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Lichtervelde | 10:32 | 12:32 | 14:32 | 16:32 | 17:32 |
Kortemark | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:37 | 17:37 |
Numer | 3008 | 3010 | 3012 | 3014 | 3015 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Czas | 3:02 | 4:02 | 5:02 | 6:02 | 6:02 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Hoeilaart Bruxelles-Central Lichtervelde Kortemark
Hoeilaart | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Boitsfort | 07:41 | - | - | - | - |
Watermael | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Numer | 6578 | 6579 | 6580 | 6581 | 6582 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Numer | 2331 | 2332 | 2333 | 2334 | 2335 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Lichtervelde | 10:32 | 12:32 | 14:32 | 16:32 | 17:32 |
Kortemark | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:37 | 17:37 |
Numer | 3008 | 3010 | 3012 | 3014 | 3015 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Czas | 3:02 | 4:02 | 5:02 | 6:02 | 6:02 |
środa, 11 września 2024 07:00
Hoeilaart Bruxelles-Central Lichtervelde Kortemark
Hoeilaart | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Boitsfort | 07:41 | - | - | - | - |
Watermael | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Numer | 6578 | 6579 | 6580 | 6581 | 6582 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Numer | 2331 | 2332 | 2333 | 2334 | 2335 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:00 |
Kortemark | 10:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 | 17:05 |
Numer | 3008 | 3009 | 3011 | 3013 | 8995 |
Linia | IC | IC | IC | IC | P |
Czas | 3:02 | 3:02 | 4:02 | 5:02 | 5:30 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Hoeilaart Bruxelles-Central Lichtervelde Kortemark
Hoeilaart | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Boitsfort | 07:41 | - | - | - | - |
Watermael | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Numer | 6578 | 6579 | 6580 | 6581 | 6582 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Numer | 2331 | 2332 | 2333 | 2334 | 2335 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:00 |
Kortemark | 10:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 | 17:05 |
Numer | 3008 | 3009 | 3011 | 3013 | 8995 |
Linia | IC | IC | IC | IC | P |
Czas | 3:02 | 3:02 | 4:02 | 5:02 | 5:30 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Hoeilaart Bruxelles-Central Lichtervelde Kortemark
Hoeilaart | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Boitsfort | 07:41 | - | - | - | - |
Watermael | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Numer | 6578 | 6579 | 6580 | 6581 | 6582 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Numer | 2331 | 2332 | 2333 | 2334 | 2335 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:00 |
Kortemark | 10:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 | 17:05 |
Numer | 3008 | 3009 | 3011 | 3013 | 8995 |
Linia | IC | IC | IC | IC | P |
Czas | 3:02 | 3:02 | 4:02 | 5:02 | 5:30 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Hoeilaart Bruxelles-Luxembourg Liedekerke Kortemark
Hoeilaart | 07:08 | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Numer | 11778 | 11779 | 11780 | 11781 | 11782 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Luxembourg | 07:54 | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Bruxelles-Central | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Anderlecht | 08:21 | 09:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 |
Liedekerke | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Numer | 6579 | 6580 | 6581 | 6582 | 6583 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Liedekerke | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 |
Numer | 3631 | 3632 | 3633 | 3634 | 3635 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Czas | 3:29 | 3:29 | 3:29 | 3:29 | 3:29 |