Tygodniowy rozkład jazdy pociągów La Roche (Brabant) Statte
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
La Roche (Brabant) Ottignies Statte
La Roche (Brabant) | 11:24 |
Court-Saint-Etienne | 11:31 |
Ottignies | 11:38 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 11:47 |
Gembloux | 12:03 |
Namur | 12:19 |
Andenne | 12:33 |
Statte | 12:40 |
Numer | 2411 |
Linia | IC |
Czas | 1:16 |
La Roche (Brabant) Charleroi-Central Huy Statte
La Roche (Brabant) | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Fleurus | 07:55 | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Charleroi-Ouest | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Numer | 4557 | 4558 | 4559 | 4560 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | |
Przesiadka | ||||
Charleroi-Central | 08:19 | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
Tamines | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Namur | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:53 |
Andenne | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:06 |
Huy | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:14 |
Numer | 3807 | 3808 | 3809 | 3810 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Huy | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 |
Statte | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Numer | 2430 | 2431 | 2432 | 2433 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Czas | 1:42 | 1:42 | 1:42 | 1:42 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
La Roche (Brabant) Ottignies Statte
La Roche (Brabant) | 11:24 |
Court-Saint-Etienne | 11:31 |
Ottignies | 11:38 |
Numer | 4581 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 11:47 |
Gembloux | 12:03 |
Namur | 12:19 |
Andenne | 12:33 |
Statte | 12:40 |
Numer | 2411 |
Linia | IC |
Czas | 1:16 |
La Roche (Brabant) Charleroi-Central Huy Statte
La Roche (Brabant) | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Fleurus | 07:55 | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Charleroi-Ouest | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Numer | 4557 | 4558 | 4559 | 4560 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | |
Przesiadka | ||||
Charleroi-Central | 08:19 | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
Tamines | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Namur | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Andenne | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Huy | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Numer | 3807 | 3808 | 3809 | 3810 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Huy | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 |
Statte | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Numer | 2430 | 2431 | 2432 | 2433 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Czas | 1:42 | 1:42 | 1:42 | 1:42 |
środa, 11 września 2024 07:00
La Roche (Brabant) Ottignies Statte
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 |
Ottignies | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Numer | 4577 | 4578 | 4579 |
Linia | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Ottignies | 07:47 | 08:49 | 09:47 |
Gembloux | 08:03 | 09:03 | 10:03 |
Namur | 08:19 | 09:19 | 10:19 |
Andenne | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Statte | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Numer | 2407 | 2408 | 2409 |
Linia | IC | IC | IC |
Czas | 1:16 | 1:16 | 1:16 |
La Roche (Brabant) Charleroi-Central Huy Statte
La Roche (Brabant) | 07:36 | 08:36 |
Fleurus | 07:55 | 08:55 |
Charleroi-Ouest | 08:07 | 09:07 |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:10 |
Numer | 4557 | 4558 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Charleroi-Central | 08:19 | 09:19 |
Tamines | 08:30 | 09:30 |
Namur | 08:52 | 09:52 |
Andenne | 09:05 | 10:05 |
Huy | 09:13 | 10:13 |
Numer | 3807 | 3808 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Huy | 09:16 | 10:16 |
Statte | 09:18 | 10:18 |
Numer | 2430 | 2431 |
Linia | IC | IC |
Czas | 1:42 | 1:42 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
La Roche (Brabant) Ottignies Statte
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 |
Ottignies | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Numer | 4577 | 4578 | 4579 |
Linia | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Ottignies | 07:47 | 08:49 | 09:47 |
Gembloux | 08:03 | 09:03 | 10:03 |
Namur | 08:19 | 09:19 | 10:19 |
Andenne | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Statte | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Numer | 2407 | 2408 | 2409 |
Linia | IC | IC | IC |
Czas | 1:16 | 1:16 | 1:16 |
La Roche (Brabant) Charleroi-Central Huy Statte
La Roche (Brabant) | 07:36 | 08:36 |
Fleurus | 07:55 | 08:55 |
Charleroi-Ouest | 08:07 | 09:07 |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:10 |
Numer | 4557 | 4558 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Charleroi-Central | 08:19 | 09:19 |
Tamines | 08:30 | 09:30 |
Namur | 08:52 | 09:52 |
Andenne | 09:05 | 10:05 |
Huy | 09:13 | 10:13 |
Numer | 3807 | 3808 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Huy | 09:16 | 10:16 |
Statte | 09:18 | 10:18 |
Numer | 2430 | 2431 |
Linia | IC | IC |
Czas | 1:42 | 1:42 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
La Roche (Brabant) Ottignies Statte
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 |
Ottignies | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Numer | 4577 | 4578 | 4579 |
Linia | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Ottignies | 07:47 | 08:49 | 09:47 |
Gembloux | 08:03 | 09:03 | 10:03 |
Namur | 08:19 | 09:19 | 10:19 |
Andenne | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Statte | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Numer | 2407 | 2408 | 2409 |
Linia | IC | IC | IC |
Czas | 1:16 | 1:16 | 1:16 |
La Roche (Brabant) Charleroi-Central Huy Statte
La Roche (Brabant) | 07:36 | 08:36 |
Fleurus | 07:55 | 08:55 |
Charleroi-Ouest | 08:07 | 09:07 |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:10 |
Numer | 4557 | 4558 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Charleroi-Central | 08:19 | 09:19 |
Tamines | 08:30 | 09:30 |
Namur | 08:52 | 09:52 |
Andenne | 09:05 | 10:05 |
Huy | 09:13 | 10:13 |
Numer | 3807 | 3808 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Huy | 09:16 | 10:16 |
Statte | 09:18 | 10:18 |
Numer | 2430 | 2431 |
Linia | IC | IC |
Czas | 1:42 | 1:42 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
La Roche (Brabant) Fleurus Namur Statte
La Roche (Brabant) | 11:08 |
Fleurus | 11:45 |
Numer | 11846 |
Linia | BUS |
Przesiadka | |
Fleurus | 11:55 |
Charleroi-Ouest | 12:07 |
Charleroi-Central | 12:17 |
Châtelet | 12:25 |
Tamines | 12:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 12:45 |
Floreffe | 12:57 |
Namur | 13:09 |
Numer | 4561 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 13:35 |
Statte | 14:16 |
Numer | 11630 |
Linia | BUS |
Czas | 3:08 |
La Roche (Brabant) Ottignies Namur Statte
La Roche (Brabant) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Ottignies | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Numer | 11857 | 11858 | 11859 | 11860 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | ||||
Ottignies | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Numer | 2107 | 2108 | 2109 | 2110 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Namur | 09:03 | 10:35 | 11:03 | 12:35 |
Statte | 09:55 | 11:16 | 11:55 | 13:16 |
Numer | 11659 | 11627 | 11661 | 11629 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS |
Czas | 2:05 | 2:26 | 2:05 | 2:26 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
La Roche (Brabant) Fleurus Namur Statte
La Roche (Brabant) | 11:08 |
Fleurus | 11:45 |
Numer | 11846 |
Linia | BUS |
Przesiadka | |
Fleurus | 11:55 |
Charleroi-Ouest | 12:07 |
Charleroi-Central | 12:17 |
Châtelet | 12:25 |
Tamines | 12:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 12:45 |
Floreffe | 12:57 |
Namur | 13:09 |
Numer | 4561 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Namur | 13:35 |
Statte | 14:16 |
Numer | 11630 |
Linia | BUS |
Czas | 3:08 |
La Roche (Brabant) Ottignies Namur Statte
La Roche (Brabant) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Ottignies | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Numer | 11857 | 11858 | 11859 | 11860 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | ||||
Ottignies | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Numer | 2107 | 2108 | 2109 | 2110 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Namur | 09:03 | 10:35 | 11:03 | 12:35 |
Statte | 09:55 | 11:16 | 11:55 | 13:16 |
Numer | 11659 | 11627 | 11661 | 11629 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS |
Czas | 2:05 | 2:26 | 2:05 | 2:26 |