Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Rixensart Testelt
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Rixensart Bruxelles-Nord Diest Testelt
Rixensart | 07:58 |
La Hulpe | 08:02 |
Boitsfort | 08:09 |
Etterbeek | 08:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:20 |
Bruxelles-Schuman | 08:24 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 3979 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:55 |
Aarschot | 09:21 |
Diest | 09:33 |
Numer | 2207 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 10:15 |
Zichem | 10:20 |
Testelt | 10:23 |
Numer | 2480 |
Linia | L |
Czas | 2:25 |
Rixensart Bruxelles-Nord Hasselt Testelt
Rixensart | 08:25 |
Genval | 08:28 |
La Hulpe | 08:31 |
Watermael | 08:45 |
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:02 |
Numer | 6579 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:22 |
Louvain | 09:42 |
Tirlemont | 09:55 |
Landen | 10:06 |
Saint-Trond | 10:15 |
Alken | 10:24 |
Hasselt | 10:30 |
Numer | 1507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Hasselt | 11:56 |
Schulen | 12:06 |
Diest | 12:15 |
Zichem | 12:20 |
Testelt | 12:23 |
Numer | 2482 |
Linia | L |
Czas | 3:58 |
Rixensart Ottignies Louvain Testelt
Rixensart | 08:05 |
Ottignies | 08:11 |
Numer | 3956 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:13 |
Wavre | 08:20 |
Heverlee | 08:36 |
Louvain | 08:41 |
Numer | 5707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 11:13 |
Wezemaal | 11:21 |
Aarschot | 11:27 |
Testelt | 11:36 |
Numer | 2461 |
Linia | L |
Czas | 3:31 |
Rixensart Etterbeek Brussels airport-Zaventem Diest Testelt
Rixensart | 07:24 |
La Hulpe | 07:28 |
Groenendaal | 07:33 |
Boitsfort | 07:37 |
Etterbeek | 07:41 |
Numer | 7665 |
Linia | S81 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:57 |
Bordet | 08:03 |
Brussels airport-Zaventem | 08:13 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 08:21 |
Louvain | 08:42 |
Aarschot | 08:57 |
Diest | 09:09 |
Numer | 2607 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 09:15 |
Zichem | 09:20 |
Testelt | 09:23 |
Numer | 2479 |
Linia | L |
Czas | 1:59 |
Rixensart Ottignies Louvain Diest Testelt
Rixensart | 08:34 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:55 |
Wavre | 09:05 |
Basse-Wavre | 09:08 |
Archennes | 09:14 |
Sint-Joris-Weert | 09:22 |
Heverlee | 09:31 |
Louvain | 09:35 |
Numer | 6458 |
Linia | S20 |
S | |
Przesiadka | |
Louvain | 09:42 |
Aarschot | 09:57 |
Diest | 10:09 |
Numer | 2608 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 10:15 |
Zichem | 10:20 |
Testelt | 10:23 |
Numer | 2480 |
Linia | L |
Czas | 1:49 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Rixensart Bruxelles-Nord Diest Testelt
Rixensart | 07:58 |
La Hulpe | 08:02 |
Boitsfort | 08:09 |
Etterbeek | 08:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:20 |
Bruxelles-Schuman | 08:24 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 3979 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:55 |
Aarschot | 09:21 |
Diest | 09:33 |
Numer | 2207 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 10:15 |
Zichem | 10:20 |
Testelt | 10:23 |
Numer | 2480 |
Linia | L |
Czas | 2:25 |
Rixensart Bruxelles-Nord Hasselt Testelt
Rixensart | 08:25 |
Genval | 08:28 |
La Hulpe | 08:31 |
Watermael | 08:45 |
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:02 |
Numer | 6579 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:22 |
Louvain | 09:42 |
Tirlemont | 09:55 |
Landen | 10:06 |
Saint-Trond | 10:15 |
Alken | 10:24 |
Hasselt | 10:30 |
Numer | 1507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Hasselt | 11:56 |
Schulen | 12:06 |
Diest | 12:15 |
Zichem | 12:20 |
Testelt | 12:23 |
Numer | 2482 |
Linia | L |
Czas | 3:58 |
Rixensart Ottignies Louvain Testelt
Rixensart | 08:05 |
Ottignies | 08:11 |
Numer | 3956 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:13 |
Wavre | 08:20 |
Heverlee | 08:36 |
Louvain | 08:41 |
Numer | 5707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 11:13 |
Wezemaal | 11:21 |
Aarschot | 11:27 |
Testelt | 11:36 |
Numer | 2461 |
Linia | L |
Czas | 3:31 |
Rixensart Etterbeek Brussels airport-Zaventem Diest Testelt
Rixensart | 07:24 |
La Hulpe | 07:28 |
Groenendaal | 07:33 |
Boitsfort | 07:37 |
Etterbeek | 07:41 |
Numer | 7665 |
Linia | S81 |
S | |
Przesiadka | |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:57 |
Bordet | 08:03 |
Brussels airport-Zaventem | 08:13 |
Numer | 4006 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Brussels airport-Zaventem | 08:21 |
Louvain | 08:42 |
Aarschot | 08:57 |
Diest | 09:09 |
Numer | 2607 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 09:15 |
Zichem | 09:20 |
Testelt | 09:23 |
Numer | 2479 |
Linia | L |
Czas | 1:59 |
Rixensart Ottignies Louvain Diest Testelt
Rixensart | 08:34 |
Ottignies | 08:42 |
Numer | 6557 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:55 |
Wavre | 09:05 |
Basse-Wavre | 09:08 |
Archennes | 09:14 |
Sint-Joris-Weert | 09:22 |
Heverlee | 09:31 |
Louvain | 09:35 |
Numer | 6458 |
Linia | S20 |
S | |
Przesiadka | |
Louvain | 09:42 |
Aarschot | 09:57 |
Diest | 10:09 |
Numer | 2608 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 10:15 |
Zichem | 10:20 |
Testelt | 10:23 |
Numer | 2480 |
Linia | L |
Czas | 1:49 |
środa, 11 września 2024 07:00
Rixensart Bruxelles-Nord Aarschot Testelt
Rixensart | 07:58 |
La Hulpe | 08:02 |
Boitsfort | 08:09 |
Etterbeek | 08:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:20 |
Bruxelles-Schuman | 08:24 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 3979 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:55 |
Aarschot | 09:19 |
Numer | 2207 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Aarschot | 09:27 |
Testelt | 09:36 |
Numer | 2459 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Rixensart Bruxelles-Nord Diest Testelt
Rixensart | 08:25 |
Genval | 08:28 |
La Hulpe | 08:31 |
Watermael | 08:45 |
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:02 |
Numer | 6579 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:55 |
Aarschot | 10:21 |
Diest | 10:33 |
Numer | 2208 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 11:15 |
Zichem | 11:20 |
Testelt | 11:23 |
Numer | 2481 |
Linia | L |
Czas | 2:58 |
Rixensart Ottignies Louvain Testelt
Rixensart | 07:05 |
Ottignies | 07:11 |
Numer | 3955 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:13 |
Wavre | 07:20 |
Heverlee | 07:36 |
Louvain | 07:41 |
Numer | 5706 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 08:13 |
Wezemaal | 08:21 |
Aarschot | 08:27 |
Testelt | 08:36 |
Numer | 2458 |
Linia | L |
Czas | 1:31 |
Rixensart Ottignies Louvain Diest Testelt
Rixensart | 07:32 | 08:05 |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:11 |
Numer | 6556 | 3956 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Ottignies | 07:55 | 08:13 |
Wavre | 08:05 | 08:20 |
Basse-Wavre | 08:08 | - |
Archennes | 08:14 | - |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | - |
Heverlee | 08:31 | 08:36 |
Louvain | 08:35 | 08:41 |
Numer | 6457 | 5707 |
Linia | S20 | IC |
S | ||
Przesiadka | ||
Louvain | 08:42 | 09:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 |
Diest | 09:09 | 10:09 |
Numer | 2607 | 2608 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Diest | 09:15 | 10:15 |
Zichem | 09:20 | 10:20 |
Testelt | 09:23 | 10:23 |
Numer | 2479 | 2480 |
Linia | L | L |
Czas | 1:51 | 2:18 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Rixensart Bruxelles-Nord Aarschot Testelt
Rixensart | 07:58 |
La Hulpe | 08:02 |
Boitsfort | 08:09 |
Etterbeek | 08:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:20 |
Bruxelles-Schuman | 08:24 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 3979 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:55 |
Aarschot | 09:19 |
Numer | 2207 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Aarschot | 09:27 |
Testelt | 09:36 |
Numer | 2459 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Rixensart Bruxelles-Nord Diest Testelt
Rixensart | 08:25 |
Genval | 08:28 |
La Hulpe | 08:31 |
Watermael | 08:45 |
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:02 |
Numer | 6579 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:55 |
Aarschot | 10:21 |
Diest | 10:33 |
Numer | 2208 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 11:15 |
Zichem | 11:20 |
Testelt | 11:23 |
Numer | 2481 |
Linia | L |
Czas | 2:58 |
Rixensart Ottignies Louvain Testelt
Rixensart | 07:05 |
Ottignies | 07:11 |
Numer | 3955 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:13 |
Wavre | 07:20 |
Heverlee | 07:36 |
Louvain | 07:41 |
Numer | 5706 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 08:13 |
Wezemaal | 08:21 |
Aarschot | 08:27 |
Testelt | 08:36 |
Numer | 2458 |
Linia | L |
Czas | 1:31 |
Rixensart Ottignies Louvain Diest Testelt
Rixensart | 07:32 | 08:05 |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:11 |
Numer | 6556 | 3956 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Ottignies | 07:55 | 08:13 |
Wavre | 08:05 | 08:20 |
Basse-Wavre | 08:08 | - |
Archennes | 08:14 | - |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | - |
Heverlee | 08:31 | 08:36 |
Louvain | 08:35 | 08:41 |
Numer | 6457 | 5707 |
Linia | S20 | IC |
S | ||
Przesiadka | ||
Louvain | 08:42 | 09:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 |
Diest | 09:09 | 10:09 |
Numer | 2607 | 2608 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Diest | 09:15 | 10:15 |
Zichem | 09:20 | 10:20 |
Testelt | 09:23 | 10:23 |
Numer | 2479 | 2480 |
Linia | L | L |
Czas | 1:51 | 2:18 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Rixensart Bruxelles-Nord Aarschot Testelt
Rixensart | 07:58 |
La Hulpe | 08:02 |
Boitsfort | 08:09 |
Etterbeek | 08:15 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:20 |
Bruxelles-Schuman | 08:24 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 3979 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:55 |
Aarschot | 09:19 |
Numer | 2207 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Aarschot | 09:27 |
Testelt | 09:36 |
Numer | 2459 |
Linia | L |
Czas | 1:38 |
Rixensart Bruxelles-Nord Diest Testelt
Rixensart | 08:25 |
Genval | 08:28 |
La Hulpe | 08:31 |
Watermael | 08:45 |
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:02 |
Numer | 6579 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:55 |
Aarschot | 10:21 |
Diest | 10:33 |
Numer | 2208 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Diest | 11:15 |
Zichem | 11:20 |
Testelt | 11:23 |
Numer | 2481 |
Linia | L |
Czas | 2:58 |
Rixensart Ottignies Louvain Testelt
Rixensart | 07:05 |
Ottignies | 07:11 |
Numer | 3955 |
Linia | S8 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 07:13 |
Wavre | 07:20 |
Heverlee | 07:36 |
Louvain | 07:41 |
Numer | 5706 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 08:13 |
Wezemaal | 08:21 |
Aarschot | 08:27 |
Testelt | 08:36 |
Numer | 2458 |
Linia | L |
Czas | 1:31 |
Rixensart Ottignies Louvain Diest Testelt
Rixensart | 07:32 | 08:05 |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:11 |
Numer | 6556 | 3956 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Ottignies | 07:55 | 08:13 |
Wavre | 08:05 | 08:20 |
Basse-Wavre | 08:08 | - |
Archennes | 08:14 | - |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | - |
Heverlee | 08:31 | 08:36 |
Louvain | 08:35 | 08:41 |
Numer | 6457 | 5707 |
Linia | S20 | IC |
S | ||
Przesiadka | ||
Louvain | 08:42 | 09:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 |
Diest | 09:09 | 10:09 |
Numer | 2607 | 2608 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Diest | 09:15 | 10:15 |
Zichem | 09:20 | 10:20 |
Testelt | 09:23 | 10:23 |
Numer | 2479 | 2480 |
Linia | L | L |
Czas | 1:51 | 2:18 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Rixensart Ottignies Louvain Testelt
Rixensart | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Ottignies | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Numer | 11759 | 11760 | 11761 | 11762 | 11763 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | |||||
Ottignies | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Bierges-Walibi | - | - | 10:19 | 11:19 | - |
Wavre | 08:20 | 09:20 | 10:23 | 11:23 | 12:20 |
Heverlee | 08:36 | 09:36 | 10:38 | 11:38 | 12:36 |
Louvain | 08:41 | 09:41 | 10:42 | 11:42 | 12:41 |
Numer | 5707 | 5708 | 5709 | 5710 | 5711 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Louvain | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 |
Wezemaal | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Aarschot | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Testelt | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Numer | 2608 | 2609 | 2610 | 2611 | 2612 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Czas | 2:28 | 2:28 | 2:28 | 2:28 | 2:28 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Rixensart Ottignies Louvain Testelt
Rixensart | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Ottignies | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Numer | 11759 | 11760 | 11761 | 11762 | 11763 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | |||||
Ottignies | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Bierges-Walibi | - | - | 10:19 | 11:19 | - |
Wavre | 08:20 | 09:20 | 10:23 | 11:23 | 12:20 |
Heverlee | 08:36 | 09:36 | 10:38 | 11:38 | 12:36 |
Louvain | 08:41 | 09:41 | 10:42 | 11:42 | 12:41 |
Numer | 5707 | 5708 | 5709 | 5710 | 5711 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Louvain | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 |
Wezemaal | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Aarschot | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Testelt | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Numer | 2608 | 2609 | 2610 | 2611 | 2612 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Czas | 2:28 | 2:28 | 2:28 | 2:28 | 2:28 |