Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Saint-Ghislain Baasrode-zuid
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 08:31 | 09:31 |
Quaregnon | 08:36 | 09:36 |
Jemappes | 08:40 | 09:40 |
Mons | 08:50 | 09:50 |
Jurbise | 09:00 | 10:00 |
Soignies | 09:09 | 10:09 |
Braine-Le-Comte | 09:16 | 10:16 |
Hal | 09:26 | 10:26 |
Bruxelles-Midi | 09:38 | 10:38 |
Bruxelles-Central | 09:43 | 10:43 |
Bruxelles-Nord | 09:47 | 10:47 |
Numer | 1708 | 1709 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 09:49 | 10:49 |
Schaerbeek | 09:53 | 10:53 |
Vilvorde | 10:00 | 11:00 |
Malines | 10:13 | 11:13 |
Numer | 1958 | 1959 |
Linia | S1 | S1 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Malines | 10:31 | 11:31 |
Londerzeel | 10:44 | 11:44 |
Buggenhout | 10:51 | 11:51 |
Baasrode-Zuid | 10:55 | 11:55 |
Numer | 582 | 583 |
Linia | L | L |
Czas | 2:24 | 2:24 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:31 |
Quaregnon | 07:36 |
Jemappes | 07:40 |
Mons | 07:50 |
Jurbise | 08:00 |
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 |
Bruxelles-Nord | 08:47 |
Numer | 1707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:50 |
Bockstael | 08:55 |
Jette | 08:58 |
Asse | 09:08 |
Merchtem | 09:15 |
Opwijk | 09:19 |
Termonde | 09:32 |
Numer | 2257 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Termonde | 11:00 |
Baasrode-Zuid | 11:04 |
Numer | 559 |
Linia | L |
Czas | 3:33 |
Saint-Ghislain La louvière-Sud Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 10:05 |
Mons | 10:15 |
La louvière-Sud | 10:30 |
Numer | 909 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 10:38 |
La louvière-Centre | 10:44 |
Ecaussinnes | 10:58 |
Braine-Le-Comte | 11:06 |
Tubize | 11:14 |
Hal | 11:20 |
Bruxelles-Midi | 11:33 |
Bruxelles-Central | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 11:44 |
Vilvorde | 11:54 |
Malines | 12:02 |
Numer | 3410 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Malines | 12:31 |
Londerzeel | 12:44 |
Buggenhout | 12:51 |
Baasrode-Zuid | 12:55 |
Numer | 584 |
Linia | L |
Czas | 2:50 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Nord Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:38 |
Quaregnon | 07:42 |
Jemappes | 07:46 |
Mons | 07:52 |
Numer | 7868 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Mons | 08:19 |
Jurbise | 08:30 |
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:09 |
Bruxelles-Central | 09:14 |
Bruxelles-Nord | 09:18 |
Numer | 3708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:29 |
Jette | 09:36 |
Termonde | 09:55 |
Numer | 3207 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Termonde | 10:00 |
Baasrode-Zuid | 10:04 |
Numer | 558 |
Linia | L |
Czas | 2:26 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 08:31 | 09:31 |
Quaregnon | 08:36 | 09:36 |
Jemappes | 08:40 | 09:40 |
Mons | 08:50 | 09:50 |
Jurbise | 09:00 | 10:00 |
Soignies | 09:09 | 10:09 |
Braine-Le-Comte | 09:16 | 10:16 |
Hal | 09:26 | 10:26 |
Bruxelles-Midi | 09:38 | 10:38 |
Bruxelles-Central | 09:43 | 10:43 |
Bruxelles-Nord | 09:47 | 10:47 |
Numer | 1708 | 1709 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Nord | 09:49 | 10:49 |
Schaerbeek | 09:53 | 10:53 |
Vilvorde | 10:00 | 11:00 |
Malines | 10:13 | 11:13 |
Numer | 1958 | 1959 |
Linia | S1 | S1 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Malines | 10:31 | 11:31 |
Londerzeel | 10:44 | 11:44 |
Buggenhout | 10:51 | 11:51 |
Baasrode-Zuid | 10:55 | 11:55 |
Numer | 582 | 583 |
Linia | L | L |
Czas | 2:24 | 2:24 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:31 |
Quaregnon | 07:36 |
Jemappes | 07:40 |
Mons | 07:50 |
Jurbise | 08:00 |
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 |
Bruxelles-Nord | 08:47 |
Numer | 1707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:50 |
Bockstael | 08:55 |
Jette | 08:58 |
Asse | 09:08 |
Merchtem | 09:15 |
Opwijk | 09:19 |
Termonde | 09:32 |
Numer | 2257 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Termonde | 11:00 |
Baasrode-Zuid | 11:04 |
Numer | 559 |
Linia | L |
Czas | 3:33 |
Saint-Ghislain La louvière-Sud Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 10:05 |
Mons | 10:15 |
La louvière-Sud | 10:30 |
Numer | 909 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 10:38 |
La louvière-Centre | 10:44 |
Ecaussinnes | 10:58 |
Braine-Le-Comte | 11:06 |
Tubize | 11:14 |
Hal | 11:20 |
Bruxelles-Midi | 11:33 |
Bruxelles-Central | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 11:44 |
Vilvorde | 11:54 |
Malines | 12:02 |
Numer | 3410 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Malines | 12:31 |
Londerzeel | 12:44 |
Buggenhout | 12:51 |
Baasrode-Zuid | 12:55 |
Numer | 584 |
Linia | L |
Czas | 2:50 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Nord Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:38 |
Quaregnon | 07:42 |
Jemappes | 07:46 |
Mons | 07:52 |
Numer | 7868 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Mons | 08:19 |
Jurbise | 08:30 |
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:09 |
Bruxelles-Central | 09:14 |
Bruxelles-Nord | 09:18 |
Numer | 3708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:29 |
Jette | 09:36 |
Termonde | 09:55 |
Numer | 3207 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Termonde | 10:00 |
Baasrode-Zuid | 10:04 |
Numer | 558 |
Linia | L |
Czas | 2:26 |
środa, 11 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:31 |
Quaregnon | 07:36 |
Jemappes | 07:40 |
Mons | 07:50 |
Jurbise | 08:00 |
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:36 |
Numer | 1707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:38 |
Bruxelles-Central | 08:42 |
Bruxelles-Nord | 08:49 |
Schaerbeek | 08:53 |
Vilvorde | 09:00 |
Malines | 09:13 |
Numer | 1957 |
Linia | S1 |
S | |
Przesiadka | |
Malines | 09:31 |
Londerzeel | 09:44 |
Buggenhout | 09:51 |
Baasrode-Zuid | 09:55 |
Numer | 581 |
Linia | L |
Czas | 2:24 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 08:31 |
Quaregnon | 08:36 |
Jemappes | 08:40 |
Mons | 08:50 |
Jurbise | 09:00 |
Soignies | 09:09 |
Braine-Le-Comte | 09:16 |
Hal | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 09:38 |
Bruxelles-Central | 09:43 |
Bruxelles-Nord | 09:47 |
Numer | 1708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:49 |
Schaerbeek | 09:53 |
Vilvorde | 10:00 |
Malines | 10:13 |
Numer | 1958 |
Linia | S1 |
S | |
Przesiadka | |
Malines | 10:31 |
Londerzeel | 10:44 |
Buggenhout | 10:51 |
Baasrode-Zuid | 10:55 |
Numer | 582 |
Linia | L |
Czas | 2:24 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 09:31 |
Quaregnon | 09:36 |
Jemappes | 09:40 |
Mons | 09:50 |
Jurbise | 10:00 |
Soignies | 10:09 |
Braine-Le-Comte | 10:16 |
Hal | 10:26 |
Bruxelles-Midi | 10:38 |
Bruxelles-Central | 10:43 |
Bruxelles-Nord | 10:47 |
Numer | 1709 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 10:50 |
Bockstael | 10:55 |
Jette | 10:58 |
Asse | 11:08 |
Merchtem | 11:15 |
Opwijk | 11:19 |
Termonde | 11:32 |
Numer | 2259 |
Linia | S3 |
S | |
Przesiadka | |
Termonde | 12:27 |
Baasrode-Zuid | 12:32 |
Numer | 7091 |
Linia | P |
Czas | 3:01 |
Saint-Ghislain La louvière-Sud Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 10:05 |
Mons | 10:15 |
La louvière-Sud | 10:30 |
Numer | 909 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
La louvière-Sud | 10:38 |
La louvière-Centre | 10:44 |
Ecaussinnes | 10:58 |
Braine-Le-Comte | 11:06 |
Tubize | 11:14 |
Hal | 11:20 |
Bruxelles-Midi | 11:33 |
Bruxelles-Central | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 11:44 |
Vilvorde | 11:54 |
Malines | 12:02 |
Numer | 3410 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Malines | 12:31 |
Londerzeel | 12:44 |
Buggenhout | 12:51 |
Baasrode-Zuid | 12:55 |
Numer | 584 |
Linia | L |
Czas | 2:50 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:05 |
Mons | 07:13 |
Numer | 906 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 07:18 |
Jurbise | 07:28 |
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Numer | 3707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:06 |
Bruxelles-Ouest | 08:12 |
Jette | 08:21 |
Asse | 08:30 |
Merchtem | 08:37 |
Opwijk | 08:41 |
Termonde | 08:52 |
Numer | 3878 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Termonde | 09:00 |
Baasrode-Zuid | 09:04 |
Numer | 557 |
Linia | L |
Czas | 1:59 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Midi Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:31 |
Quaregnon | 07:36 |
Jemappes | 07:40 |
Mons | 07:50 |
Jurbise | 08:00 |
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:36 |
Numer | 1707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:38 |
Bruxelles-Central | 08:42 |
Bruxelles-Nord | 08:49 |
Schaerbeek | 08:53 |
Vilvorde | 09:00 |
Malines | 09:13 |
Numer | 1957 |
Linia | S1 |
S | |
Przesiadka | |
Malines | 09:31 |
Londerzeel | 09:44 |
Buggenhout | 09:51 |
Baasrode-Zuid | 09:55 |
Numer | 581 |
Linia | L |
Czas | 2:24 |
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Quaregnon | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Jemappes | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Mons | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Jurbise | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Soignies | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Braine-Le-Comte | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Hal | 09:26 | 10:26 | 11:26 |
Bruxelles-Midi | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Central | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Bruxelles-Nord | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Numer | 1708 | 1709 | 1710 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Bruxelles-Nord | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Schaerbeek | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
Vilvorde | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Malines | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Numer | 1958 | 1959 | 1960 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Malines | 10:31 | 12:31 | 14:31 |
Londerzeel | 10:44 | 12:44 | 14:44 |
Buggenhout | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Baasrode-Zuid | 10:55 | 12:55 | 14:55 |
Numer | 582 | 584 | 586 |
Linia | L | L | L |
Czas | 2:24 | 3:24 | 4:24 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:05 |
Mons | 07:13 |
Numer | 906 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 07:18 |
Jurbise | 07:28 |
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Numer | 3707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:06 |
Bruxelles-Ouest | 08:12 |
Jette | 08:21 |
Asse | 08:30 |
Merchtem | 08:37 |
Opwijk | 08:41 |
Termonde | 08:52 |
Numer | 3878 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Termonde | 09:00 |
Baasrode-Zuid | 09:04 |
Numer | 557 |
Linia | L |
Czas | 1:59 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Bruxelles-Nord Malines Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Quaregnon | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Jemappes | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Mons | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Jurbise | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Soignies | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Hal | 08:27 | 09:26 | 10:26 | 11:26 |
Bruxelles-Midi | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Bruxelles-Nord | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Numer | 1707 | 1708 | 1709 | 1710 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Nord | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Schaerbeek | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
Vilvorde | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Malines | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Numer | 1957 | 1958 | 1959 | 1960 |
Linia | S1 | S1 | S1 | S1 |
S | S | S | S | |
Przesiadka | ||||
Malines | 09:31 | 10:31 | 12:31 | 14:31 |
Londerzeel | 09:44 | 10:44 | 12:44 | 14:44 |
Buggenhout | 09:51 | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Baasrode-Zuid | 09:55 | 10:55 | 12:55 | 14:55 |
Numer | 581 | 582 | 584 | 586 |
Linia | L | L | L | L |
Czas | 2:24 | 2:24 | 3:24 | 4:24 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Termonde Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:05 |
Mons | 07:13 |
Numer | 906 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Mons | 07:18 |
Jurbise | 07:28 |
Soignies | 07:38 |
Braine-Le-Comte | 07:45 |
Bruxelles-Midi | 08:04 |
Numer | 3707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 08:06 |
Bruxelles-Ouest | 08:12 |
Jette | 08:21 |
Asse | 08:30 |
Merchtem | 08:37 |
Opwijk | 08:41 |
Termonde | 08:52 |
Numer | 3878 |
Linia | S10 |
S | |
Przesiadka | |
Termonde | 09:00 |
Baasrode-Zuid | 09:04 |
Numer | 557 |
Linia | L |
Czas | 1:59 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Midi Wetteren Baasrode-Zuid
Saint-Ghislain | 07:00 | 07:51 |
Quaregnon | - | 07:56 |
Jemappes | 07:08 | 07:59 |
Mons | 07:14 | 08:04 |
Numer | 3806 | 4657 |
Linia | IC | L |
Przesiadka | ||
Mons | 07:19 | 08:19 |
Jurbise | 07:30 | 08:32 |
Soignies | 07:40 | 08:41 |
Braine-Le-Comte | 07:47 | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 08:05 | 09:05 |
Numer | 3707 | 3708 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 |
Liedekerke | 08:36 | 09:36 |
Denderleeuw | 08:42 | 09:42 |
Alost | 08:51 | 09:51 |
Lede | 08:56 | 09:56 |
Wetteren | 09:02 | 10:02 |
Numer | 2229 | 2230 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Wetteren | 04:39 | 05:39 |
Schellebelle | 04:43 | 05:43 |
Termonde | 05:00 | 06:00 |
Baasrode-Zuid | 05:04 | 06:04 |
Numer | 553 | 554 |
Linia | L | L |
Czas | 22:04 | 22:13 |