Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Saint-Ghislain Basse-wavre
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:31 |
Quaregnon | 07:36 |
Jemappes | 07:40 |
Mons | 07:50 |
Jurbise | 08:00 |
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 |
Bruxelles-Nord | 08:49 |
Louvain | 09:07 |
Numer | 1707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 09:25 |
Heverlee | 09:30 |
Sint-Joris-Weert | 09:39 |
Florival | 09:45 |
Gastuche | 09:50 |
Basse-Wavre | 09:53 |
Numer | 6480 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 2:22 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Bierges-Walibi Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:05 | 08:05 | 09:05 | 10:05 |
Mons | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
La louvière-Sud | 07:31 | 08:31 | 09:32 | 10:32 |
Charleroi-Central | 07:47 | 08:47 | 09:48 | 10:48 |
Numer | 906 | 907 | 908 | 909 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Charleroi-Central | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Fleurus | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Ottignies | 08:41 | 09:40 | 10:40 | 11:41 |
Bierges-Walibi | 08:48 | 09:47 | 10:47 | 11:48 |
Numer | 4578 | 4579 | 4580 | 4581 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | |
Przesiadka | ||||
Bierges-Walibi | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Wavre | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Basse-Wavre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 6458 | 6459 | 6460 | 6461 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:02 | 2:02 | 2:02 | 2:02 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:31 |
Quaregnon | 07:36 |
Jemappes | 07:40 |
Mons | 07:50 |
Jurbise | 08:00 |
Soignies | 08:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 |
Hal | 08:27 |
Bruxelles-Midi | 08:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 |
Bruxelles-Nord | 08:49 |
Louvain | 09:07 |
Numer | 1707 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 09:25 |
Heverlee | 09:30 |
Sint-Joris-Weert | 09:39 |
Florival | 09:45 |
Gastuche | 09:50 |
Basse-Wavre | 09:53 |
Numer | 6480 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 2:22 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Bierges-Walibi Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:05 | 08:05 | 09:05 | 10:05 |
Mons | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
La louvière-Sud | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Charleroi-Central | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Numer | 906 | 907 | 908 | 909 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Charleroi-Central | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Fleurus | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Ottignies | 08:41 | 09:40 | 10:40 | 11:41 |
Bierges-Walibi | 08:48 | 09:47 | 10:47 | 11:48 |
Numer | 4578 | 4579 | 4580 | 4581 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | |
Przesiadka | ||||
Bierges-Walibi | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Wavre | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Basse-Wavre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Numer | 6458 | 6459 | 6460 | 6461 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:02 | 2:02 | 2:02 | 2:02 |
środa, 11 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:31 | 08:31 |
Quaregnon | 07:36 | 08:36 |
Jemappes | 07:40 | 08:40 |
Mons | 07:50 | 08:50 |
Jurbise | 08:00 | 09:00 |
Soignies | 08:09 | 09:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 | 09:16 |
Hal | 08:27 | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 08:38 | 09:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 | 09:43 |
Bruxelles-Nord | 08:49 | 09:49 |
Louvain | 09:07 | 10:07 |
Numer | 1707 | 1708 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Louvain | 09:25 | 10:25 |
Heverlee | 09:30 | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 09:39 | 10:39 |
Florival | 09:45 | 10:45 |
Gastuche | 09:50 | 10:50 |
Basse-Wavre | 09:53 | 10:53 |
Numer | 6480 | 6481 |
Linia | S20 | S20 |
S | S | |
Czas | 2:22 | 2:22 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Bierges-Walibi Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:05 | 08:05 |
Mons | 07:15 | 08:15 |
La louvière-Sud | 07:31 | 08:31 |
Charleroi-Central | 07:47 | 08:47 |
Numer | 906 | 907 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Charleroi-Central | 07:50 | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 | 08:54 |
Fleurus | 08:05 | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 | 09:31 |
Ottignies | 08:41 | 09:40 |
Bierges-Walibi | 08:48 | 09:47 |
Numer | 4578 | 4579 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Bierges-Walibi | 09:02 | 10:02 |
Wavre | 09:05 | 10:05 |
Basse-Wavre | 09:07 | 10:07 |
Numer | 6458 | 6459 |
Linia | S20 | S20 |
S | S | |
Czas | 2:02 | 2:02 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Nord Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:08 |
Quaregnon | 07:14 |
Jemappes | 07:17 |
Mons | 07:23 |
Numer | 7883 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Mons | 07:33 |
Jurbise | 07:44 |
Soignies | 07:54 |
Braine-Le-Comte | 08:01 |
Bruxelles-Midi | 08:22 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 7803 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:40 |
Louvain | 08:55 |
Numer | 407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 08:57 |
Heverlee | 09:03 |
Florival | 09:17 |
Gastuche | 09:22 |
Basse-Wavre | 09:25 |
Numer | 3079 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 2:17 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:31 | 08:31 |
Quaregnon | 07:36 | 08:36 |
Jemappes | 07:40 | 08:40 |
Mons | 07:50 | 08:50 |
Jurbise | 08:00 | 09:00 |
Soignies | 08:09 | 09:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 | 09:16 |
Hal | 08:27 | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 08:38 | 09:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 | 09:43 |
Bruxelles-Nord | 08:49 | 09:49 |
Louvain | 09:07 | 10:07 |
Numer | 1707 | 1708 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Louvain | 09:25 | 10:25 |
Heverlee | 09:30 | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 09:39 | 10:39 |
Florival | 09:45 | 10:45 |
Gastuche | 09:50 | 10:50 |
Basse-Wavre | 09:53 | 10:53 |
Numer | 6480 | 6481 |
Linia | S20 | S20 |
S | S | |
Czas | 2:22 | 2:22 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Bierges-Walibi Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:05 | 08:05 |
Mons | 07:15 | 08:15 |
La louvière-Sud | 07:31 | 08:31 |
Charleroi-Central | 07:47 | 08:47 |
Numer | 906 | 907 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Charleroi-Central | 07:50 | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 | 08:54 |
Fleurus | 08:05 | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 | 09:31 |
Ottignies | 08:41 | 09:40 |
Bierges-Walibi | 08:48 | 09:47 |
Numer | 4578 | 4579 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Bierges-Walibi | 09:02 | 10:02 |
Wavre | 09:05 | 10:05 |
Basse-Wavre | 09:07 | 10:07 |
Numer | 6458 | 6459 |
Linia | S20 | S20 |
S | S | |
Czas | 2:02 | 2:02 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Nord Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:08 |
Quaregnon | 07:14 |
Jemappes | 07:17 |
Mons | 07:23 |
Numer | 7883 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Mons | 07:33 |
Jurbise | 07:44 |
Soignies | 07:54 |
Braine-Le-Comte | 08:01 |
Bruxelles-Midi | 08:22 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 7803 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:40 |
Louvain | 08:55 |
Numer | 407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 08:57 |
Heverlee | 09:03 |
Florival | 09:17 |
Gastuche | 09:22 |
Basse-Wavre | 09:25 |
Numer | 3079 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 2:17 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:31 | 08:31 |
Quaregnon | 07:36 | 08:36 |
Jemappes | 07:40 | 08:40 |
Mons | 07:50 | 08:50 |
Jurbise | 08:00 | 09:00 |
Soignies | 08:09 | 09:09 |
Braine-Le-Comte | 08:16 | 09:16 |
Hal | 08:27 | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 08:38 | 09:38 |
Bruxelles-Central | 08:43 | 09:43 |
Bruxelles-Nord | 08:49 | 09:49 |
Louvain | 09:07 | 10:07 |
Numer | 1707 | 1708 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Louvain | 09:25 | 10:25 |
Heverlee | 09:30 | 10:30 |
Sint-Joris-Weert | 09:39 | 10:39 |
Florival | 09:45 | 10:45 |
Gastuche | 09:50 | 10:50 |
Basse-Wavre | 09:53 | 10:53 |
Numer | 6480 | 6481 |
Linia | S20 | S20 |
S | S | |
Czas | 2:22 | 2:22 |
Saint-Ghislain Charleroi-Central Bierges-Walibi Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:05 | 08:05 |
Mons | 07:15 | 08:15 |
La louvière-Sud | 07:31 | 08:31 |
Charleroi-Central | 07:47 | 08:47 |
Numer | 906 | 907 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Charleroi-Central | 07:50 | 08:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 | 08:54 |
Fleurus | 08:05 | 09:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 | 09:31 |
Ottignies | 08:41 | 09:40 |
Bierges-Walibi | 08:48 | 09:47 |
Numer | 4578 | 4579 |
Linia | S61 | S61 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Bierges-Walibi | 09:02 | 10:02 |
Wavre | 09:05 | 10:05 |
Basse-Wavre | 09:07 | 10:07 |
Numer | 6458 | 6459 |
Linia | S20 | S20 |
S | S | |
Czas | 2:02 | 2:02 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Nord Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:08 |
Quaregnon | 07:14 |
Jemappes | 07:17 |
Mons | 07:23 |
Numer | 7883 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Mons | 07:33 |
Jurbise | 07:44 |
Soignies | 07:54 |
Braine-Le-Comte | 08:01 |
Bruxelles-Midi | 08:22 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Bruxelles-Nord | 08:31 |
Numer | 7803 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 08:40 |
Louvain | 08:55 |
Numer | 407 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 08:57 |
Heverlee | 09:03 |
Florival | 09:17 |
Gastuche | 09:22 |
Basse-Wavre | 09:25 |
Numer | 3079 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 2:17 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Namur Ottignies Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:00 | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Jemappes | 07:08 | 08:08 | 09:08 | 10:08 |
Mons | 07:16 | 08:17 | 09:16 | 10:16 |
La louvière-Sud | 07:31 | 08:32 | 09:31 | 10:32 |
Marchienne-Au-Pont | 07:45 | 08:46 | 09:45 | 10:46 |
Charleroi-Central | 07:54 | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Tamines | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Namur | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Numer | 3806 | 3807 | 3808 | 3809 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Namur | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Gembloux | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Ottignies | 09:11 | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 2529 | 2530 | 2531 | 2532 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Ottignies | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Wavre | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Basse-Wavre | 09:34 | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Numer | 3059 | 3060 | 3061 | 3062 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:34 | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Nord Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:51 |
Quaregnon | 07:56 |
Jemappes | 07:59 |
Mons | 08:04 |
Numer | 4657 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Mons | 08:19 |
Jurbise | 08:30 |
Soignies | 08:40 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:09 |
Bruxelles-Central | 09:14 |
Bruxelles-Nord | 09:18 |
Numer | 3708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:23 |
Louvain | 09:40 |
Numer | 1507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 09:57 |
Heverlee | 10:03 |
Sint-Joris-Weert | 10:12 |
Florival | 10:18 |
Gastuche | 10:23 |
Basse-Wavre | 10:26 |
Numer | 3080 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 2:35 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Saint-Ghislain Namur Ottignies Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:00 | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Jemappes | 07:08 | 08:08 | 09:08 | 10:08 |
Mons | 07:16 | 08:17 | 09:16 | 10:17 |
La louvière-Sud | 07:31 | 08:32 | 09:31 | 10:32 |
Marchienne-Au-Pont | 07:45 | 08:46 | 09:45 | 10:46 |
Charleroi-Central | 07:54 | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Tamines | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Namur | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Numer | 3806 | 3807 | 3808 | 3809 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Namur | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Gembloux | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Ottignies | 09:11 | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 2529 | 2530 | 2531 | 2532 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Ottignies | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Wavre | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Basse-Wavre | 09:34 | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Numer | 3059 | 3060 | 3061 | 3062 |
Linia | S20 | S20 | S20 | S20 |
S | S | S | S | |
Czas | 2:34 | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Saint-Ghislain Mons Bruxelles-Nord Louvain Basse-Wavre
Saint-Ghislain | 07:51 |
Quaregnon | 07:56 |
Jemappes | 07:59 |
Mons | 08:04 |
Numer | 4657 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Mons | 08:19 |
Jurbise | 08:32 |
Soignies | 08:41 |
Braine-Le-Comte | 08:47 |
Bruxelles-Midi | 09:09 |
Bruxelles-Central | 09:14 |
Bruxelles-Nord | 09:18 |
Numer | 3708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:23 |
Louvain | 09:40 |
Numer | 1507 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Louvain | 09:57 |
Heverlee | 10:03 |
Sint-Joris-Weert | 10:12 |
Florival | 10:18 |
Gastuche | 10:23 |
Basse-Wavre | 10:26 |
Numer | 3080 |
Linia | S20 |
S | |
Czas | 2:35 |