Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Schendelbeke Coxyde
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Schendelbeke Denderleeuw Coxyde
Schendelbeke | 07:39 | 08:43 | 09:43 | 11:43 | 12:43 |
Appelterre | 07:47 | 08:51 | 09:51 | 11:51 | 12:51 |
Ninove | 07:54 | 08:58 | 09:58 | 11:58 | 12:58 |
Denderleeuw | 08:04 | 09:08 | 10:08 | 12:08 | 13:08 |
Numer | 1578 | 1579 | 1580 | 1582 | 1583 |
Linia | S6 | S6 | S6 | S6 | S6 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Denderleeuw | 08:27 | 09:28 | 10:28 | 12:28 | 13:28 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 12:53 | 13:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 | 14:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 | 14:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 13:19 | 14:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 13:49 | 14:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 14:01 | 15:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 14:04 | 15:04 |
Numer | 3630 | 3631 | 3632 | 3634 | 3635 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Czas | 2:25 | 2:21 | 2:21 | 2:21 | 2:21 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Schendelbeke Gand-Saint-Pierre Coxyde
Schendelbeke | 07:21 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
Numer | 7975 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:38 |
Dixmude | 10:49 |
Furnes | 11:01 |
Coxyde | 11:04 |
Numer | 3008 |
Linia | IC |
Czas | 3:43 |
Schendelbeke Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Schendelbeke | 08:18 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
Numer | 1557 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
Numer | 4508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Anvers-Berchem | 14:56 |
Anvers-Sud | 15:01 |
Saint-Nicolas | 15:17 |
Lokeren | 15:28 |
Gand-Dampoort | 15:41 |
Gand-Saint-Pierre | 15:53 |
De Pinte | 16:01 |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:38 |
Dixmude | 16:49 |
Furnes | 17:01 |
Coxyde | 17:04 |
Numer | 3014 |
Linia | IC |
Czas | 8:46 |
Schendelbeke Denderleeuw Lichtervelde Coxyde
Schendelbeke | 08:21 | 08:42 |
Appelterre | 08:30 | 08:50 |
Ninove | 08:37 | 08:57 |
Denderleeuw | 08:47 | 09:07 |
Numer | 7977 | 1579 |
Linia | P | S6 |
S | ||
Przesiadka | ||
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 |
Numer | 2331 | 2332 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 |
Dixmude | 10:49 | 11:49 |
Furnes | 11:01 | 12:01 |
Coxyde | 11:04 | 12:04 |
Numer | 3008 | 3009 |
Linia | IC | IC |
Czas | 2:43 | 3:22 |
Schendelbeke Grammont Zottegem Courtrai Deinze Coxyde
Schendelbeke | 07:55 |
Grammont | 07:59 |
Numer | 7979 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Grammont | 08:03 |
Zottegem | 08:17 |
Numer | 1878 |
Linia | S52 |
S | |
Przesiadka | |
Zottegem | 08:27 |
Audenarde | 08:46 |
Courtrai | 09:07 |
Numer | 1679 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Courtrai | 09:17 |
Harelbeke | 09:23 |
Waregem | 09:30 |
Deinze | 09:37 |
Numer | 409 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:49 |
Furnes | 15:01 |
Coxyde | 15:04 |
Numer | 3012 |
Linia | IC |
Czas | 7:09 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Schendelbeke Gand-Saint-Pierre Coxyde
Schendelbeke | 07:21 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
Numer | 7975 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:38 |
Dixmude | 10:49 |
Furnes | 11:01 |
Coxyde | 11:04 |
Numer | 3008 |
Linia | IC |
Czas | 3:43 |
Schendelbeke Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Schendelbeke | 08:18 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
Numer | 1557 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
Numer | 4508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Anvers-Berchem | 14:56 |
Anvers-Sud | 15:01 |
Saint-Nicolas | 15:17 |
Lokeren | 15:28 |
Gand-Dampoort | 15:41 |
Gand-Saint-Pierre | 15:53 |
De Pinte | 16:01 |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:38 |
Dixmude | 16:49 |
Furnes | 17:01 |
Coxyde | 17:04 |
Numer | 3014 |
Linia | IC |
Czas | 8:46 |
Schendelbeke Denderleeuw Lichtervelde Coxyde
Schendelbeke | 08:21 | 08:42 |
Appelterre | 08:30 | 08:50 |
Ninove | 08:37 | 08:57 |
Denderleeuw | 08:47 | 09:07 |
Numer | 7977 | 1579 |
Linia | P | S6 |
S | ||
Przesiadka | ||
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 |
Numer | 2331 | 2332 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 |
Dixmude | 10:49 | 11:49 |
Furnes | 11:01 | 12:01 |
Coxyde | 11:04 | 12:04 |
Numer | 3008 | 3009 |
Linia | IC | IC |
Czas | 2:43 | 3:22 |
Schendelbeke Grammont Zottegem Courtrai Deinze Coxyde
Schendelbeke | 07:55 |
Grammont | 07:59 |
Numer | 7979 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Grammont | 08:03 |
Zottegem | 08:17 |
Numer | 1878 |
Linia | S52 |
S | |
Przesiadka | |
Zottegem | 08:27 |
Audenarde | 08:46 |
Courtrai | 09:07 |
Numer | 1679 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Courtrai | 09:17 |
Harelbeke | 09:23 |
Waregem | 09:30 |
Deinze | 09:37 |
Numer | 409 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:49 |
Furnes | 15:01 |
Coxyde | 15:04 |
Numer | 3012 |
Linia | IC |
Czas | 7:09 |
środa, 11 września 2024 07:00
Schendelbeke Gand-Saint-Pierre Coxyde
Schendelbeke | 07:21 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
Numer | 7975 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
Numer | 3007 |
Linia | IC |
Czas | 2:43 |
Schendelbeke Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Schendelbeke | 08:18 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
Numer | 1557 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
Numer | 4508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Anvers-Berchem | 11:56 |
Anvers-Sud | 12:01 |
Saint-Nicolas | 12:16 |
Lokeren | 12:26 |
Gand-Dampoort | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
Numer | 3011 |
Linia | IC |
Czas | 5:46 |
Schendelbeke Zottegem Lichtervelde Coxyde
Schendelbeke | 08:42 | 09:42 |
Appelterre | 08:50 | 09:50 |
Ninove | 08:57 | 09:57 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 |
Haaltert | 09:16 | 10:16 |
Burst | 09:24 | 10:24 |
Herzele | 09:30 | 10:30 |
Zottegem | 09:36 | 10:36 |
Numer | 1579 | 1580 |
Linia | S6 | S6 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:32 | 11:32 |
Courtrai | 10:55 | 11:55 |
Ingelmunster | 11:06 | 12:06 |
Izegem | 11:10 | 12:10 |
Roulers | 11:17 | 12:17 |
Lichtervelde | 11:23 | 12:23 |
Numer | 2332 | 2333 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Lichtervelde | 16:32 | 17:00 |
Kortemark | 16:38 | 17:06 |
Dixmude | 16:49 | 17:15 |
Furnes | 17:01 | 17:26 |
Coxyde | 17:04 | 17:29 |
Numer | 3014 | 8995 |
Linia | IC | P |
Czas | 8:22 | 7:47 |
Schendelbeke Grammont Zottegem Courtrai Deinze Coxyde
Schendelbeke | 07:55 |
Grammont | 07:59 |
Numer | 7979 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Grammont | 08:03 |
Zottegem | 08:17 |
Numer | 1878 |
Linia | S52 |
S | |
Przesiadka | |
Zottegem | 08:27 |
Audenarde | 08:46 |
Courtrai | 09:07 |
Numer | 1679 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Courtrai | 09:17 |
Harelbeke | 09:23 |
Waregem | 09:30 |
Deinze | 09:37 |
Numer | 409 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Deinze | 11:09 |
Tielt | 11:19 |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:49 |
Furnes | 12:01 |
Coxyde | 12:04 |
Numer | 3009 |
Linia | IC |
Czas | 4:09 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Schendelbeke Gand-Saint-Pierre Coxyde
Schendelbeke | 07:21 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
Numer | 7975 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
Numer | 3007 |
Linia | IC |
Czas | 2:43 |
Schendelbeke Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Schendelbeke | 08:18 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
Numer | 1557 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
Numer | 4508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Anvers-Berchem | 11:56 |
Anvers-Sud | 12:01 |
Saint-Nicolas | 12:16 |
Lokeren | 12:26 |
Gand-Dampoort | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
Numer | 3011 |
Linia | IC |
Czas | 5:46 |
Schendelbeke Zottegem Lichtervelde Coxyde
Schendelbeke | 08:42 | 09:42 |
Appelterre | 08:50 | 09:50 |
Ninove | 08:57 | 09:57 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 |
Haaltert | 09:16 | 10:16 |
Burst | 09:24 | 10:24 |
Herzele | 09:30 | 10:30 |
Zottegem | 09:36 | 10:36 |
Numer | 1579 | 1580 |
Linia | S6 | S6 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:32 | 11:32 |
Courtrai | 10:55 | 11:55 |
Ingelmunster | 11:06 | 12:06 |
Izegem | 11:10 | 12:10 |
Roulers | 11:17 | 12:17 |
Lichtervelde | 11:23 | 12:23 |
Numer | 2332 | 2333 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Lichtervelde | 16:32 | 17:00 |
Kortemark | 16:38 | 17:06 |
Dixmude | 16:49 | 17:15 |
Furnes | 17:01 | 17:26 |
Coxyde | 17:04 | 17:29 |
Numer | 3014 | 8995 |
Linia | IC | P |
Czas | 8:22 | 7:47 |
Schendelbeke Grammont Zottegem Courtrai Deinze Coxyde
Schendelbeke | 07:55 |
Grammont | 07:59 |
Numer | 7979 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Grammont | 08:03 |
Zottegem | 08:17 |
Numer | 1878 |
Linia | S52 |
S | |
Przesiadka | |
Zottegem | 08:27 |
Audenarde | 08:46 |
Courtrai | 09:07 |
Numer | 1679 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Courtrai | 09:17 |
Harelbeke | 09:23 |
Waregem | 09:30 |
Deinze | 09:37 |
Numer | 409 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Deinze | 11:09 |
Tielt | 11:19 |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:49 |
Furnes | 12:01 |
Coxyde | 12:04 |
Numer | 3009 |
Linia | IC |
Czas | 4:09 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Schendelbeke Gand-Saint-Pierre Coxyde
Schendelbeke | 07:21 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
Numer | 7975 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
Numer | 3007 |
Linia | IC |
Czas | 2:43 |
Schendelbeke Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Schendelbeke | 08:18 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
Numer | 1557 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
Numer | 4508 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Anvers-Berchem | 11:56 |
Anvers-Sud | 12:01 |
Saint-Nicolas | 12:16 |
Lokeren | 12:26 |
Gand-Dampoort | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
Numer | 3011 |
Linia | IC |
Czas | 5:46 |
Schendelbeke Zottegem Lichtervelde Coxyde
Schendelbeke | 08:42 | 09:42 |
Appelterre | 08:50 | 09:50 |
Ninove | 08:57 | 09:57 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 |
Haaltert | 09:16 | 10:16 |
Burst | 09:24 | 10:24 |
Herzele | 09:30 | 10:30 |
Zottegem | 09:36 | 10:36 |
Numer | 1579 | 1580 |
Linia | S6 | S6 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:32 | 11:32 |
Courtrai | 10:55 | 11:55 |
Ingelmunster | 11:06 | 12:06 |
Izegem | 11:10 | 12:10 |
Roulers | 11:17 | 12:17 |
Lichtervelde | 11:23 | 12:23 |
Numer | 2332 | 2333 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Lichtervelde | 16:32 | 17:00 |
Kortemark | 16:38 | 17:06 |
Dixmude | 16:49 | 17:15 |
Furnes | 17:01 | 17:26 |
Coxyde | 17:04 | 17:29 |
Numer | 3014 | 8995 |
Linia | IC | P |
Czas | 8:22 | 7:47 |
Schendelbeke Grammont Zottegem Courtrai Deinze Coxyde
Schendelbeke | 07:55 |
Grammont | 07:59 |
Numer | 7979 |
Linia | S6 |
S | |
Przesiadka | |
Grammont | 08:03 |
Zottegem | 08:17 |
Numer | 1878 |
Linia | S52 |
S | |
Przesiadka | |
Zottegem | 08:27 |
Audenarde | 08:46 |
Courtrai | 09:07 |
Numer | 1679 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Courtrai | 09:17 |
Harelbeke | 09:23 |
Waregem | 09:30 |
Deinze | 09:37 |
Numer | 409 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Deinze | 11:09 |
Tielt | 11:19 |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:49 |
Furnes | 12:01 |
Coxyde | 12:04 |
Numer | 3009 |
Linia | IC |
Czas | 4:09 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Schendelbeke Denderleeuw Coxyde
Schendelbeke | 07:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Denderleeuw | 09:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Numer | 11082 | 11084 | 11085 | 11086 | 11087 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | |||||
Denderleeuw | 09:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 |
Erembodegem | 09:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Alost | 09:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Lede | 09:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 |
Schellebelle | 09:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Wetteren | 09:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
De Pinte | 10:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 |
Deinze | 10:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 |
Tielt | 10:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 |
Kortemark | 10:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 |
Dixmude | 10:49 | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 |
Furnes | 11:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:01 |
Coxyde | 11:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 | 16:04 |
Numer | 3631 | 3633 | 3634 | 3635 | 3636 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Czas | 3:09 | 3:09 | 3:09 | 3:09 | 3:09 |