Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Sterpenich-frontiere Coxyde
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Kleinbettingen (Lu) Luxembourg (Lu) Sterpenich-Frontière Bruxelles-Central Lichtervelde Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 10:46 |
Capellen (Lu) | 10:50 |
Mamer (Lu) | 10:54 |
Mamer-Lycée (lu) | 10:57 |
Bertrange Strassen (Lu) | 11:00 |
Luxembourg (Lu) | 11:06 |
Numer | 5910 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Luxembourg (Lu) | 11:11 |
Sterpenich-Frontière | 11:24 |
Numer | 2134 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 11:24 |
Arlon | 11:36 |
Marbehan | 11:49 |
Libramont | 12:07 |
Rochefort-Jemelle | 12:31 |
Marloie | 12:39 |
Ciney | 12:56 |
Namur | 13:15 |
Gembloux | 13:29 |
Ottignies | 13:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 14:06 |
Bruxelles-Schuman | 14:09 |
Bruxelles-Nord | 14:19 |
Bruxelles-Central | 14:23 |
Numer | 2134 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Central | 14:32 |
Bruxelles-Midi | 14:39 |
Anderlecht | 14:46 |
Denderleeuw | 15:00 |
Zottegem | 15:18 |
Audenarde | 15:32 |
Courtrai | 15:55 |
Ingelmunster | 16:06 |
Izegem | 16:10 |
Roulers | 16:17 |
Lichtervelde | 16:23 |
Numer | 2337 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:38 |
Dixmude | 16:49 |
Furnes | 17:01 |
Coxyde | 17:04 |
Numer | 3014 |
Linia | IC |
Czas | 6:18 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Central Lichtervelde Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 08:14 | 09:14 |
Sterpenich-Frontière | 08:16 | 09:16 |
Numer | 5927 | 5928 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Sterpenich-Frontière | 08:16 | 09:16 |
Arlon | 08:23 | 09:23 |
Numer | 5927 | 5928 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Arlon | 08:36 | 09:36 |
Marbehan | 08:49 | 09:49 |
Libramont | 09:07 | 10:07 |
Rochefort-Jemelle | 09:31 | 10:31 |
Marloie | 09:39 | 10:39 |
Ciney | 09:56 | 10:56 |
Namur | 10:15 | 11:15 |
Gembloux | 10:29 | 11:29 |
Ottignies | 10:43 | 11:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:06 | 12:06 |
Bruxelles-Schuman | 11:09 | 12:09 |
Bruxelles-Nord | 11:19 | 12:19 |
Bruxelles-Central | 11:23 | 12:23 |
Numer | 2131 | 2132 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Central | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 11:39 | 12:39 |
Anderlecht | 11:46 | 12:46 |
Denderleeuw | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 12:18 | 13:18 |
Audenarde | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 13:23 | 14:23 |
Numer | 2334 | 2335 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Lichtervelde | 14:32 | 15:32 |
Kortemark | 14:38 | 15:38 |
Dixmude | 14:49 | 15:49 |
Furnes | 15:01 | 16:01 |
Coxyde | 15:04 | 16:04 |
Numer | 3012 | 3013 |
Linia | IC | IC |
Czas | 6:50 | 6:50 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Midi De Pinte Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 12:14 |
Sterpenich-Frontière | 12:16 |
Numer | 5931 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 12:16 |
Arlon | 12:23 |
Numer | 5931 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 12:36 |
Marbehan | 12:49 |
Libramont | 13:07 |
Rochefort-Jemelle | 13:31 |
Marloie | 13:39 |
Ciney | 13:56 |
Namur | 14:15 |
Gembloux | 14:29 |
Ottignies | 14:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 15:06 |
Bruxelles-Schuman | 15:09 |
Bruxelles-Nord | 15:19 |
Bruxelles-Central | 15:24 |
Bruxelles-Midi | 15:28 |
Numer | 2135 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 15:37 |
Gand-Saint-Pierre | 16:09 |
De Pinte | 16:15 |
Numer | 436 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
De Pinte | 16:26 |
Deinze | 16:33 |
Aarsele | 16:40 |
Tielt | 16:46 |
Lichtervelde | 17:00 |
Kortemark | 17:06 |
Dixmude | 17:15 |
Furnes | 17:26 |
Coxyde | 17:29 |
Numer | 8995 |
Linia | P |
Czas | 5:15 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Midi Courtrai Gand-Dampoort Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 10:14 |
Sterpenich-Frontière | 10:16 |
Numer | 5929 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 10:16 |
Arlon | 10:23 |
Numer | 5929 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 10:36 |
Marbehan | 10:49 |
Libramont | 11:07 |
Rochefort-Jemelle | 11:31 |
Marloie | 11:39 |
Ciney | 11:56 |
Namur | 12:15 |
Gembloux | 12:29 |
Ottignies | 12:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:06 |
Bruxelles-Schuman | 13:09 |
Bruxelles-Nord | 13:19 |
Bruxelles-Central | 13:24 |
Bruxelles-Midi | 13:28 |
Numer | 2133 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 14:07 |
Denderleeuw | 14:25 |
Burst | 14:36 |
Zottegem | 14:45 |
Audenarde | 14:58 |
Courtrai | 15:16 |
Numer | 5135 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Courtrai | 15:59 |
Waregem | 16:09 |
Gand-Saint-Pierre | 16:27 |
Gand-Dampoort | 16:35 |
Numer | 737 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:38 |
Dixmude | 17:49 |
Furnes | 18:01 |
Coxyde | 18:04 |
Numer | 3015 |
Linia | IC |
Czas | 7:50 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Kleinbettingen (Lu) Luxembourg (Lu) Sterpenich-Frontière Bruxelles-Central Lichtervelde Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 10:46 |
Capellen (Lu) | 10:50 |
Mamer (Lu) | 10:54 |
Mamer-Lycée (lu) | 10:57 |
Bertrange Strassen (Lu) | 11:00 |
Luxembourg (Lu) | 11:06 |
Numer | 5910 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Luxembourg (Lu) | 11:11 |
Sterpenich-Frontière | 11:24 |
Numer | 2134 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 11:24 |
Arlon | 11:36 |
Marbehan | 11:49 |
Libramont | 12:07 |
Rochefort-Jemelle | 12:31 |
Marloie | 12:39 |
Ciney | 12:56 |
Namur | 13:15 |
Gembloux | 13:29 |
Ottignies | 13:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 14:06 |
Bruxelles-Schuman | 14:09 |
Bruxelles-Nord | 14:19 |
Bruxelles-Central | 14:23 |
Numer | 2134 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Central | 14:32 |
Bruxelles-Midi | 14:39 |
Anderlecht | 14:46 |
Denderleeuw | 15:00 |
Zottegem | 15:18 |
Audenarde | 15:32 |
Courtrai | 15:55 |
Ingelmunster | 16:06 |
Izegem | 16:10 |
Roulers | 16:17 |
Lichtervelde | 16:23 |
Numer | 2337 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:38 |
Dixmude | 16:49 |
Furnes | 17:01 |
Coxyde | 17:04 |
Numer | 3014 |
Linia | IC |
Czas | 6:18 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Central Lichtervelde Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 08:14 | 09:14 |
Sterpenich-Frontière | 08:16 | 09:16 |
Numer | 5927 | 5928 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Sterpenich-Frontière | 08:16 | 09:16 |
Arlon | 08:23 | 09:23 |
Numer | 5927 | 5928 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Arlon | 08:36 | 09:36 |
Marbehan | 08:49 | 09:49 |
Libramont | 09:07 | 10:07 |
Rochefort-Jemelle | 09:31 | 10:31 |
Marloie | 09:39 | 10:39 |
Ciney | 09:56 | 10:56 |
Namur | 10:15 | 11:15 |
Gembloux | 10:29 | 11:29 |
Ottignies | 10:43 | 11:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:06 | 12:06 |
Bruxelles-Schuman | 11:09 | 12:09 |
Bruxelles-Nord | 11:19 | 12:19 |
Bruxelles-Central | 11:23 | 12:23 |
Numer | 2131 | 2132 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Central | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 11:39 | 12:39 |
Anderlecht | 11:46 | 12:46 |
Denderleeuw | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 12:18 | 13:18 |
Audenarde | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 13:23 | 14:23 |
Numer | 2334 | 2335 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Lichtervelde | 14:32 | 15:32 |
Kortemark | 14:38 | 15:38 |
Dixmude | 14:49 | 15:49 |
Furnes | 15:01 | 16:01 |
Coxyde | 15:04 | 16:04 |
Numer | 3012 | 3013 |
Linia | IC | IC |
Czas | 6:50 | 6:50 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Midi De Pinte Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 12:14 |
Sterpenich-Frontière | 12:16 |
Numer | 5931 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 12:16 |
Arlon | 12:23 |
Numer | 5931 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 12:36 |
Marbehan | 12:49 |
Libramont | 13:07 |
Rochefort-Jemelle | 13:31 |
Marloie | 13:39 |
Ciney | 13:56 |
Namur | 14:15 |
Gembloux | 14:29 |
Ottignies | 14:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 15:06 |
Bruxelles-Schuman | 15:09 |
Bruxelles-Nord | 15:19 |
Bruxelles-Central | 15:24 |
Bruxelles-Midi | 15:28 |
Numer | 2135 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 15:37 |
Gand-Saint-Pierre | 16:09 |
De Pinte | 16:15 |
Numer | 436 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
De Pinte | 16:26 |
Deinze | 16:33 |
Aarsele | 16:40 |
Tielt | 16:46 |
Lichtervelde | 17:00 |
Kortemark | 17:06 |
Dixmude | 17:15 |
Furnes | 17:26 |
Coxyde | 17:29 |
Numer | 8995 |
Linia | P |
Czas | 5:15 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Midi Courtrai Gand-Dampoort Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 10:14 |
Sterpenich-Frontière | 10:16 |
Numer | 5929 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 10:16 |
Arlon | 10:23 |
Numer | 5929 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 10:36 |
Marbehan | 10:49 |
Libramont | 11:07 |
Rochefort-Jemelle | 11:31 |
Marloie | 11:39 |
Ciney | 11:56 |
Namur | 12:15 |
Gembloux | 12:29 |
Ottignies | 12:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:06 |
Bruxelles-Schuman | 13:09 |
Bruxelles-Nord | 13:19 |
Bruxelles-Central | 13:24 |
Bruxelles-Midi | 13:28 |
Numer | 2133 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 14:07 |
Denderleeuw | 14:25 |
Burst | 14:36 |
Zottegem | 14:45 |
Audenarde | 14:58 |
Courtrai | 15:16 |
Numer | 5135 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Courtrai | 15:59 |
Waregem | 16:09 |
Gand-Saint-Pierre | 16:27 |
Gand-Dampoort | 16:35 |
Numer | 737 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:38 |
Dixmude | 17:49 |
Furnes | 18:01 |
Coxyde | 18:04 |
Numer | 3015 |
Linia | IC |
Czas | 7:50 |
środa, 11 września 2024 07:00
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Central Lichtervelde Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 07:14 | 08:14 | 09:14 | 10:14 |
Sterpenich-Frontière | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:16 |
Numer | 5926 | 5927 | 5928 | 5929 |
Linia | L | L | L | L |
Przesiadka | ||||
Sterpenich-Frontière | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:16 |
Arlon | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Numer | 5926 | 5927 | 5928 | 5929 |
Linia | L | L | L | L |
Przesiadka | ||||
Arlon | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Marbehan | 07:49 | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Libramont | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Rochefort-Jemelle | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Marloie | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Ciney | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Namur | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Gembloux | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Ottignies | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Bruxelles-Nord | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Bruxelles-Central | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Numer | 2130 | 2131 | 2132 | 2133 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Central | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Bruxelles-Midi | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Anderlecht | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Denderleeuw | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Zottegem | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Audenarde | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Courtrai | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 |
Ingelmunster | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 |
Izegem | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Roulers | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Lichtervelde | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Numer | 2333 | 2334 | 2335 | 2336 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Lichtervelde | 12:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 |
Kortemark | 12:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 |
Dixmude | 12:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 |
Furnes | 13:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 |
Coxyde | 13:04 | 15:04 | 16:04 | 17:04 |
Numer | 3010 | 3012 | 3013 | 3014 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Czas | 5:50 | 6:50 | 6:50 | 6:50 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Midi De Pinte Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 07:46 |
Sterpenich-Frontière | 07:47 |
Numer | 5827 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 07:47 |
Arlon | 07:54 |
Numer | 5827 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 08:15 |
Marbehan | 08:28 |
Libramont | 08:43 |
Namur | 09:41 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:27 |
Bruxelles-Schuman | 10:30 |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Central | 10:49 |
Bruxelles-Midi | 10:53 |
Numer | 7630 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:37 |
Gand-Saint-Pierre | 12:09 |
De Pinte | 12:15 |
Numer | 432 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
Numer | 3011 |
Linia | IC |
Czas | 6:18 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Central Lichtervelde Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 07:14 | 08:14 | 09:14 | 10:14 |
Sterpenich-Frontière | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:16 |
Numer | 5926 | 5927 | 5928 | 5929 |
Linia | L | L | L | L |
Przesiadka | ||||
Sterpenich-Frontière | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:16 |
Arlon | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Numer | 5926 | 5927 | 5928 | 5929 |
Linia | L | L | L | L |
Przesiadka | ||||
Arlon | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Marbehan | 07:49 | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Libramont | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Rochefort-Jemelle | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Marloie | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Ciney | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Namur | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Gembloux | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Ottignies | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Bruxelles-Nord | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Bruxelles-Central | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Numer | 2130 | 2131 | 2132 | 2133 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Central | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Bruxelles-Midi | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Anderlecht | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Denderleeuw | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Zottegem | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Audenarde | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Courtrai | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 |
Ingelmunster | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 |
Izegem | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Roulers | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Lichtervelde | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Numer | 2333 | 2334 | 2335 | 2336 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Lichtervelde | 12:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 |
Kortemark | 12:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 |
Dixmude | 12:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 |
Furnes | 13:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 |
Coxyde | 13:04 | 15:04 | 16:04 | 17:04 |
Numer | 3010 | 3012 | 3013 | 3014 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Czas | 5:50 | 6:50 | 6:50 | 6:50 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Midi De Pinte Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 07:46 |
Sterpenich-Frontière | 07:47 |
Numer | 5827 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 07:47 |
Arlon | 07:54 |
Numer | 5827 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 08:15 |
Marbehan | 08:28 |
Libramont | 08:43 |
Namur | 09:41 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:27 |
Bruxelles-Schuman | 10:30 |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Central | 10:49 |
Bruxelles-Midi | 10:53 |
Numer | 7630 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:37 |
Gand-Saint-Pierre | 12:09 |
De Pinte | 12:15 |
Numer | 432 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
Numer | 3011 |
Linia | IC |
Czas | 6:18 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Central Lichtervelde Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 07:14 | 08:14 | 09:14 | 10:14 |
Sterpenich-Frontière | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:16 |
Numer | 5926 | 5927 | 5928 | 5929 |
Linia | L | L | L | L |
Przesiadka | ||||
Sterpenich-Frontière | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:16 |
Arlon | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Numer | 5926 | 5927 | 5928 | 5929 |
Linia | L | L | L | L |
Przesiadka | ||||
Arlon | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Marbehan | 07:49 | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Libramont | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Rochefort-Jemelle | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Marloie | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Ciney | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Namur | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Gembloux | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Ottignies | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Bruxelles-Schuman | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Bruxelles-Nord | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Bruxelles-Central | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Numer | 2130 | 2131 | 2132 | 2133 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Bruxelles-Central | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Bruxelles-Midi | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Anderlecht | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Denderleeuw | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Zottegem | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
Audenarde | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Courtrai | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 |
Ingelmunster | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 |
Izegem | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 |
Roulers | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Lichtervelde | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Numer | 2333 | 2334 | 2335 | 2336 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | ||||
Lichtervelde | 12:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 |
Kortemark | 12:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 |
Dixmude | 12:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 |
Furnes | 13:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 |
Coxyde | 13:04 | 15:04 | 16:04 | 17:04 |
Numer | 3010 | 3012 | 3013 | 3014 |
Linia | IC | IC | IC | IC |
Czas | 5:50 | 6:50 | 6:50 | 6:50 |
Kleinbettingen (Lu) Sterpenich-Frontière Arlon Bruxelles-Midi De Pinte Coxyde
Kleinbettingen (Lu) | 07:46 |
Sterpenich-Frontière | 07:47 |
Numer | 5827 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Sterpenich-Frontière | 07:47 |
Arlon | 07:54 |
Numer | 5827 |
Linia | L |
Przesiadka | |
Arlon | 08:15 |
Marbehan | 08:28 |
Libramont | 08:43 |
Namur | 09:41 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:27 |
Bruxelles-Schuman | 10:30 |
Bruxelles-Nord | 10:44 |
Bruxelles-Central | 10:49 |
Bruxelles-Midi | 10:53 |
Numer | 7630 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Bruxelles-Midi | 11:37 |
Gand-Saint-Pierre | 12:09 |
De Pinte | 12:15 |
Numer | 432 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
Numer | 3011 |
Linia | IC |
Czas | 6:18 |