Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Walcourt Watermael
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Watermael
Walcourt | 08:49 | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 |
Charleroi-Central | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 |
Numer | 11918 | 11919 | 11920 | 11921 | 11922 |
Linia | BUS | BUS | BUS | BUS | BUS |
Przesiadka | |||||
Charleroi-Central | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 | 17:50 |
Charleroi-Ouest | 09:54 | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 |
Fleurus | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 |
Court-Saint-Etienne | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Ottignies | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 | 18:38 |
Numer | 4580 | 4582 | 4584 | 4586 | 4588 |
Linia | S61 | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Ottignies | 10:44 | 12:44 | 14:44 | 16:44 | 18:44 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 | 19:04 |
Numer | 2131 | 2133 | 2135 | 2137 | 2139 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Bruxelles-Luxembourg | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 | 19:08 |
Etterbeek | 11:12 | 13:12 | 15:12 | 17:12 | 19:12 |
Watermael | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 19:14 |
Numer | 6559 | 6561 | 6563 | 6565 | 6567 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 2:25 | 2:25 | 2:25 | 2:25 | 2:25 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Numer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linia | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Przesiadka | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:35 | 10:35 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:40 | 10:40 |
Roux | 08:47 | 09:44 | 10:44 |
Luttre | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Obaix-Buzet | - | 10:00 | 11:00 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Numer | 3928 |
Linia | S64 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Numer | 5708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Numer | 6580 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Numer | 7764 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Numer | 4578 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Numer | 2129 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:08 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Numer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linia | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Przesiadka | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Numer | 3928 |
Linia | S64 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Numer | 5708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Numer | 6580 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Numer | 7764 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Numer | 4578 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Numer | 2129 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:08 |
środa, 11 września 2024 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Numer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linia | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Przesiadka | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Numer | 3928 |
Linia | S64 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Numer | 5708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Numer | 6580 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Numer | 7764 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Numer | 4578 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Numer | 2129 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:08 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Numer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linia | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Przesiadka | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Numer | 3928 |
Linia | S64 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Numer | 5708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Numer | 6580 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Numer | 7764 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Numer | 4578 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Numer | 2129 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:08 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Walcourt Charleroi-Central Arcades
Walcourt | 07:35 | 08:42 | 09:42 |
Berzée | - | 08:48 | - |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | - | - |
Charleroi-Central | 08:10 | 09:08 | 10:08 |
Numer | 7765 | 3929 | 3930 |
Linia | P | S64 | S64 |
S | S | ||
Przesiadka | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Roux | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Luttre | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Nivelles | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Waterloo | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Linkebeek | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Saint-Job | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Boondael | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Arcades | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Numer | 4008 | 4009 | 4010 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 2:08 | 2:01 | 2:01 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Watermael
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
Numer | 3928 |
Linia | S64 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 09:02 |
Ottignies | 09:07 |
Numer | 5708 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 09:17 |
Profondsart | 09:22 |
Genval | 09:28 |
La Hulpe | 09:31 |
Watermael | 09:44 |
Numer | 6580 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:44 |
Walcourt Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Numer | 7764 |
Linia | P |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Numer | 4578 |
Linia | S61 |
S | |
Przesiadka | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Numer | 2129 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Numer | 4030 |
Linia | S19 |
S | |
Czas | 2:08 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Walcourt Charleroi-Central Braine-L'alleud Boondael
Walcourt | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 |
Charleroi-Central | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
Numer | 3927 | 3929 | 3931 | 3933 | 3935 |
Linia | S64 | S64 | S64 | S64 | S64 |
S | S | S | S | S | |
Przesiadka | |||||
Charleroi-Central | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 |
Luttre | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 |
Nivelles | 08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Braine-L'alleud | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 | 16:39 |
Numer | 3108 | 3110 | 3112 | 3114 | 3116 |
Linia | IC | IC | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||||
Braine-L'alleud | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 |
Waterloo | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 |
Linkebeek | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 |
Saint-Job | 09:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 |
Boondael | 09:27 | 11:27 | 13:27 | 15:27 | 17:27 |
Numer | 4008 | 4010 | 4012 | 4014 | 4016 |
Linia | S19 | S19 | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | S | S | |
Czas | 2:11 | 2:11 | 2:11 | 2:11 | 2:11 |