Rozkład jazdy pociągów
Arosa Petit-martel Rozkład jazdy pociągów 9 września 2024 21:20
06:20 Dzień+1 | Arosa | 6:06 4 przesiadki 22 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | 6:06 | 4 przesiadki 22 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | R16 Peron 1 | |
06:57 | Lüen-Castiel | ||||||
07:19 | Chur | ||||||
08:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
08:18 | Landquart | ||||||
08:27 | Sargans | ||||||
09:22 | Zürich Hb | ||||||
09:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 12 | |||||
10:02 | Olten | ||||||
10:14 | Oensingen | ||||||
10:26 | Solothurn | ||||||
10:34 | Grenchen Süd | ||||||
10:43 | Biel/Bienne | ||||||
10:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
11:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
11:07 | Courtelary | ||||||
11:13 | St-Imier | ||||||
11:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
12:08 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
12:09 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
12:12 | Le Reymond | ||||||
12:15 | La Corbatière | ||||||
12:18 | La Sagne-Eglise | ||||||
12:22 | La Sagne | ||||||
12:24 | Les Coeudres-Est | ||||||
12:25 | Les Coeudres | ||||||
12:26 | Petit-Martel-Est | ||||||
12:26 | Petit-Martel |
07:49 Dzień+1 | Arosa | 5:33 4 przesiadki 24 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 2 | 5:33 | 4 przesiadki 24 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 2 | R16 Peron 2 | |
08:05 | Langwies Gr | ||||||
08:28 | Lüen-Castiel | ||||||
08:44 | Chur Altstadt | ||||||
08:51 | Chur | ||||||
09:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
09:18 | Landquart | ||||||
09:27 | Sargans | ||||||
10:22 | Zürich Hb | ||||||
10:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 16 | |||||
11:02 | Olten | ||||||
11:14 | Oensingen | ||||||
11:26 | Solothurn | ||||||
11:34 | Grenchen Süd | ||||||
11:43 | Biel/Bienne | ||||||
11:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
12:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
12:07 | Courtelary | ||||||
12:13 | St-Imier | ||||||
12:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
13:04 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
13:05 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
13:08 | Le Reymond | ||||||
13:11 | La Corbatière | ||||||
13:14 | La Sagne-Eglise | ||||||
13:18 | La Sagne | ||||||
13:20 | Les Coeudres-Est | ||||||
13:21 | Les Coeudres | ||||||
13:22 | Petit-Martel-Est | ||||||
13:22 | Petit-Martel |
08:49 Dzień+1 | Arosa | 5:33 4 przesiadki 24 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 2 | 5:33 | 4 przesiadki 24 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 2 | R16 Peron 2 | |
09:05 | Langwies Gr | ||||||
09:28 | Lüen-Castiel | ||||||
09:44 | Chur Altstadt | ||||||
09:51 | Chur | ||||||
10:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
10:18 | Landquart | ||||||
10:27 | Sargans | ||||||
11:22 | Zürich Hb | ||||||
11:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 14 | |||||
12:02 | Olten | ||||||
12:14 | Oensingen | ||||||
12:26 | Solothurn | ||||||
12:34 | Grenchen Süd | ||||||
12:43 | Biel/Bienne | ||||||
12:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
13:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
13:07 | Courtelary | ||||||
13:13 | St-Imier | ||||||
13:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
14:04 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
14:05 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
14:08 | Le Reymond | ||||||
14:11 | La Corbatière | ||||||
14:14 | La Sagne-Eglise | ||||||
14:18 | La Sagne | ||||||
14:20 | Les Coeudres-Est | ||||||
14:21 | Les Coeudres | ||||||
14:22 | Petit-Martel-Est | ||||||
14:22 | Petit-Martel |
09:49 Dzień+1 | Arosa | 5:33 4 przesiadki 24 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | 5:33 | 4 przesiadki 24 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | R16 Peron 1 | |
10:05 | Langwies Gr | ||||||
10:28 | Lüen-Castiel | ||||||
10:44 | Chur Altstadt | ||||||
10:51 | Chur | ||||||
11:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
11:18 | Landquart | ||||||
11:27 | Sargans | ||||||
12:22 | Zürich Hb | ||||||
12:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 18 | |||||
13:02 | Olten | ||||||
13:14 | Oensingen | ||||||
13:26 | Solothurn | ||||||
13:34 | Grenchen Süd | ||||||
13:43 | Biel/Bienne | ||||||
13:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
14:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
14:07 | Courtelary | ||||||
14:13 | St-Imier | ||||||
14:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
15:04 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
15:05 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
15:08 | Le Reymond | ||||||
15:11 | La Corbatière | ||||||
15:14 | La Sagne-Eglise | ||||||
15:18 | La Sagne | ||||||
15:20 | Les Coeudres-Est | ||||||
15:21 | Les Coeudres | ||||||
15:22 | Petit-Martel-Est | ||||||
15:22 | Petit-Martel |
10:49 Dzień+1 | Arosa | 5:33 4 przesiadki 24 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | 5:33 | 4 przesiadki 24 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | R16 Peron 1 | |
11:05 | Langwies Gr | ||||||
11:28 | Lüen-Castiel | ||||||
11:44 | Chur Altstadt | ||||||
11:51 | Chur | ||||||
12:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
12:18 | Landquart | ||||||
12:27 | Sargans | ||||||
13:22 | Zürich Hb | ||||||
13:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 15 | |||||
14:02 | Olten | ||||||
14:14 | Oensingen | ||||||
14:26 | Solothurn | ||||||
14:34 | Grenchen Süd | ||||||
14:43 | Biel/Bienne | ||||||
14:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
15:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
15:07 | Courtelary | ||||||
15:13 | St-Imier | ||||||
15:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
16:04 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
16:05 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
16:08 | Le Reymond | ||||||
16:11 | La Corbatière | ||||||
16:14 | La Sagne-Eglise | ||||||
16:18 | La Sagne | ||||||
16:20 | Les Coeudres-Est | ||||||
16:21 | Les Coeudres | ||||||
16:22 | Petit-Martel-Est | ||||||
16:22 | Petit-Martel |
11:49 Dzień+1 | Arosa | 5:33 4 przesiadki 24 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | 5:33 | 4 przesiadki 24 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | R16 Peron 1 | |
12:05 | Langwies Gr | ||||||
12:28 | Lüen-Castiel | ||||||
12:44 | Chur Altstadt | ||||||
12:51 | Chur | ||||||
13:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
13:18 | Landquart | ||||||
13:27 | Sargans | ||||||
14:22 | Zürich Hb | ||||||
14:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 14 | |||||
15:02 | Olten | ||||||
15:14 | Oensingen | ||||||
15:26 | Solothurn | ||||||
15:34 | Grenchen Süd | ||||||
15:43 | Biel/Bienne | ||||||
15:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
16:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
16:07 | Courtelary | ||||||
16:13 | St-Imier | ||||||
16:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
17:04 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
17:05 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
17:08 | Le Reymond | ||||||
17:11 | La Corbatière | ||||||
17:14 | La Sagne-Eglise | ||||||
17:18 | La Sagne | ||||||
17:20 | Les Coeudres-Est | ||||||
17:21 | Les Coeudres | ||||||
17:22 | Petit-Martel-Est | ||||||
17:22 | Petit-Martel |
12:49 Dzień+1 | Arosa | 5:33 4 przesiadki 24 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | 5:33 | 4 przesiadki 24 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | R16 Peron 1 | |
13:05 | Langwies Gr | ||||||
13:28 | Lüen-Castiel | ||||||
13:44 | Chur Altstadt | ||||||
13:51 | Chur | ||||||
14:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
14:18 | Landquart | ||||||
14:27 | Sargans | ||||||
15:22 | Zürich Hb | ||||||
15:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 13 | |||||
16:02 | Olten | ||||||
16:14 | Oensingen | ||||||
16:26 | Solothurn | ||||||
16:34 | Grenchen Süd | ||||||
16:43 | Biel/Bienne | ||||||
16:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
17:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
17:07 | Courtelary | ||||||
17:13 | St-Imier | ||||||
17:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
18:04 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
18:05 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
18:08 | Le Reymond | ||||||
18:11 | La Corbatière | ||||||
18:14 | La Sagne-Eglise | ||||||
18:18 | La Sagne | ||||||
18:20 | Les Coeudres-Est | ||||||
18:21 | Les Coeudres | ||||||
18:22 | Petit-Martel-Est | ||||||
18:22 | Petit-Martel |
13:49 Dzień+1 | Arosa | 5:33 4 przesiadki 24 przystanki R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | 5:33 | 4 przesiadki 24 przystanki | R16 IC3 IC5 RE4 R22 Peron 1 | R16 Peron 1 | |
14:05 | Langwies Gr | ||||||
14:28 | Lüen-Castiel | ||||||
14:44 | Chur Altstadt | ||||||
14:51 | Chur | ||||||
15:08 Dzień+1 | Chur | IC3 Peron 9 | |||||
15:18 | Landquart | ||||||
15:27 | Sargans | ||||||
16:22 | Zürich Hb | ||||||
16:30 Dzień+1 | Zürich Hb | IC5 Peron 14 | |||||
17:02 | Olten | ||||||
17:14 | Oensingen | ||||||
17:26 | Solothurn | ||||||
17:34 | Grenchen Süd | ||||||
17:43 | Biel/Bienne | ||||||
17:47 Dzień+1 | Biel/Bienne | RE4 Peron 1 | |||||
18:00 | Sonceboz-Sombeval | ||||||
18:07 | Courtelary | ||||||
18:13 | St-Imier | ||||||
18:28 | La Chaux-de-Fonds | ||||||
19:04 Dzień+1 | La Chaux-de-Fonds | R22 Peron 2 | |||||
19:05 | La Chaux-de-Fonds-Grenier | ||||||
19:08 | Le Reymond | ||||||
19:11 | La Corbatière | ||||||
19:14 | La Sagne-Eglise | ||||||
19:18 | La Sagne | ||||||
19:20 | Les Coeudres-Est | ||||||
19:21 | Les Coeudres | ||||||
19:22 | Petit-Martel-Est | ||||||
19:22 | Petit-Martel |
Czas podróży
Czas podróży między Arosa a Petit-martel wynosi 5:33