Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Aarburg-Oftringen Li Curt
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Aarburg-Oftringen Olten Chur Samedan Pontresina Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:17 |
Olten | 07:22 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 07:30 |
Zürich Hb | 08:12 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:32 |
Samedan | 11:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 11:48 |
Pontresina | 11:57 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Pontresina | 12:08 |
Bernina Lagalb | 12:31 |
Alp Grüm | 12:53 |
Poschiavo | 13:42 |
Li Curt | 13:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 6:27 |
Aarburg-Oftringen Olten Chur St. Moritz Le Prese Li Curt
Aarburg-Oftringen | 18:59 |
Olten | 19:03 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 19:30 |
Zürich Hb | 20:12 |
Pfäffikon Sz | 20:41 |
Ziegelbrücke | 21:00 |
Sargans | 21:28 |
Landquart | 21:38 |
Chur | 21:47 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 05:09 |
Thusis | 05:41 |
Tiefencastel | 05:57 |
Filisur | 06:14 |
Bergün/Bravuogn | 06:30 |
Bever | 06:57 |
Samedan | 07:09 |
Celerina | 07:13 |
St. Moritz | 07:16 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 08:48 |
Pontresina | 09:04 |
Bernina Diavolezza | 09:23 |
Alp Grüm | 09:44 |
Cavaglia | 09:58 |
Poschiavo | 10:23 |
Le Prese | 10:29 |
Numer | 9 |
RE | |
Przesiadka | |
Le Prese | 11:28 |
Li Curt | 11:33 |
Numer | 9 |
RE | |
Czas | 16:34 |
Aarburg-Oftringen Olten Landquart Zuoz Pontresina Li Curt
Aarburg-Oftringen | 19:17 |
Olten | 19:22 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 19:30 |
Zürich Hb | 20:12 |
Pfäffikon Sz | 20:41 |
Ziegelbrücke | 21:00 |
Sargans | 21:28 |
Landquart | 21:37 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Landquart | 04:54 |
Küblis | 05:14 |
Klosters Platz | 05:30 |
Susch | 05:53 |
Zernez | 06:02 |
S-chanf | 06:19 |
Zuoz | 06:21 |
Numer | 3 |
RE | |
Przesiadka | |
Zuoz | 06:33 |
Bever | 06:43 |
Samedan | 06:48 |
Punt Muragl | 06:51 |
Pontresina | 06:57 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Pontresina | 07:02 |
Bernina Diavolezza | 07:20 |
Bernina Lagalb | 07:24 |
Alp Grüm | 07:44 |
Poschiavo | 08:34 |
Li Curt | 08:37 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 13:20 |
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Chur Poschiavo Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:36 |
Olten | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 07:59 |
Zürich Hb | 08:34 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Numer | 901 |
IC | |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:40 |
Poschiavo | 17:15 |
Numer | BEX |
PE | |
Przesiadka | |
Poschiavo | 17:42 |
Li Curt | 17:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 10:08 |
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Landquart St. Moritz Li Curt
Aarburg-Oftringen | 18:44 |
Olten | 18:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 18:59 |
Zürich Hb | 19:34 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 19:38 |
Sargans | 20:33 |
Landquart | 20:41 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Landquart | 04:54 |
Küblis | 05:14 |
Klosters Platz | 05:30 |
Susch | 05:53 |
Zernez | 06:02 |
S-chanf | 06:19 |
Zuoz | 06:22 |
Bever | 06:31 |
Samedan | 06:36 |
St. Moritz | 06:43 |
Numer | 3 |
RE | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 07:48 |
Pontresina | 08:08 |
Bernina Lagalb | 08:31 |
Alp Grüm | 08:53 |
Poschiavo | 09:42 |
Li Curt | 09:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 15:00 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Aarburg-Oftringen Olten Chur Samedan Pontresina Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:17 |
Olten | 07:22 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 07:30 |
Zürich Hb | 08:12 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:32 |
Samedan | 11:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 11:48 |
Pontresina | 11:57 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Pontresina | 12:08 |
Bernina Lagalb | 12:31 |
Alp Grüm | 12:53 |
Poschiavo | 13:42 |
Li Curt | 13:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 6:27 |
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Chur Poschiavo Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:36 |
Olten | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 07:59 |
Zürich Hb | 08:31 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:40 |
Poschiavo | 17:15 |
Numer | BEX |
PE | |
Przesiadka | |
Poschiavo | 17:42 |
Li Curt | 17:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 10:08 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Aarburg-Oftringen Olten Chur Samedan Pontresina Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:17 |
Olten | 07:22 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 07:30 |
Zürich Hb | 08:12 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:32 |
Samedan | 11:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 11:48 |
Pontresina | 11:57 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Pontresina | 12:08 |
Bernina Lagalb | 12:31 |
Alp Grüm | 12:53 |
Poschiavo | 13:42 |
Li Curt | 13:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 6:27 |
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Chur Poschiavo Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:36 |
Olten | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 07:59 |
Zürich Hb | 08:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:40 |
Poschiavo | 17:15 |
Numer | BEX |
PE | |
Przesiadka | |
Poschiavo | 17:42 |
Li Curt | 17:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 10:08 |
środa, 11 września 2024 07:00
Aarburg-Oftringen Olten Chur Samedan Pontresina Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:17 |
Olten | 07:22 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 07:30 |
Zürich Hb | 08:12 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:32 |
Samedan | 11:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 11:48 |
Pontresina | 11:57 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Pontresina | 12:08 |
Bernina Lagalb | 12:31 |
Alp Grüm | 12:53 |
Poschiavo | 13:42 |
Li Curt | 13:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 6:27 |
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Chur Poschiavo Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:36 |
Olten | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 07:59 |
Zürich Hb | 08:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:40 |
Poschiavo | 17:15 |
Numer | BEX |
PE | |
Przesiadka | |
Poschiavo | 17:42 |
Li Curt | 17:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 10:08 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Aarburg-Oftringen Olten Chur Samedan Pontresina Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:17 |
Olten | 07:22 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 07:30 |
Zürich Hb | 08:12 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:32 |
Samedan | 11:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 11:48 |
Pontresina | 11:57 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Pontresina | 12:08 |
Bernina Lagalb | 12:31 |
Alp Grüm | 12:53 |
Poschiavo | 13:42 |
Li Curt | 13:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 6:27 |
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Chur Poschiavo Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:36 |
Olten | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 07:59 |
Zürich Hb | 08:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:40 |
Poschiavo | 17:15 |
Numer | BEX |
PE | |
Przesiadka | |
Poschiavo | 17:42 |
Li Curt | 17:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 10:08 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Aarburg-Oftringen Olten Chur Samedan Pontresina Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:17 |
Olten | 07:22 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Olten | 07:30 |
Zürich Hb | 08:12 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:32 |
Samedan | 11:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 11:48 |
Pontresina | 11:57 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Pontresina | 12:08 |
Bernina Lagalb | 12:31 |
Alp Grüm | 12:53 |
Poschiavo | 13:42 |
Li Curt | 13:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 6:27 |
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Chur Poschiavo Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:36 |
Olten | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 07:59 |
Zürich Hb | 08:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:40 |
Poschiavo | 17:15 |
Numer | BEX |
PE | |
Przesiadka | |
Poschiavo | 17:42 |
Li Curt | 17:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 10:08 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Aarburg-Oftringen Olten Zürich Hb Chur St. Moritz Li Curt
Aarburg-Oftringen | 07:36 |
Olten | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Olten | 07:59 |
Zürich Hb | 08:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Numer | 901 |
IC | |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:08 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:32 |
Samedan | 11:49 |
Celerina | 11:53 |
St. Moritz | 12:00 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
St. Moritz | 13:48 |
Pontresina | 14:08 |
Bernina Lagalb | 14:31 |
Alp Grüm | 14:53 |
Poschiavo | 15:42 |
Li Curt | 15:44 |
Numer | 19 |
R | |
Czas | 8:08 |