Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Andermatt Bern Tiefenau
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Andermatt Brig Bahnhofplatz Brig Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Münster Vs | 08:25 |
Fiesch | 08:55 |
Grengiols | 09:10 |
Betten Talstation | 09:15 |
Mörel | 09:22 |
Bitsch | 09:28 |
Brig Bahnhofplatz | 09:33 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Brig | 09:48 |
Visp | 09:57 |
Bern | 10:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 10:59 |
Bern Tiefenau | 11:03 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:26 |
Andermatt Visp Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:37 | 09:37 | 10:37 |
Realp | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Oberwald | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Münster Vs | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Biel (Goms) | - | 10:34 | 11:34 |
Fiesch | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Grengiols | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Betten Talstation | 10:15 | 11:15 | 12:15 |
Mörel | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Bitsch | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Brig Bahnhofplatz | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Visp | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Numer | 43 | 43 | 43 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Visp | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Bern | 11:54 | 12:54 | 13:54 |
Linia | IC6 | IC8 | IC8 |
Przesiadka | |||
Bern | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
Bern Tiefenau | 12:03 | 13:03 | 14:03 |
Numer | 5 | 5 | 5 |
RE | RE | RE | |
Czas | 3:26 | 3:26 | 3:26 |
Andermatt Göschenen Luzern Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 11:00 |
Sursee | 11:18 |
Zofingen | 11:32 |
Bern | 12:00 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Bern | 12:14 |
Bern Tiefenau | 12:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Andermatt Brig Bahnhofplatz Brig Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Münster Vs | 08:25 |
Fiesch | 08:55 |
Grengiols | 09:10 |
Betten Talstation | 09:15 |
Mörel | 09:22 |
Bitsch | 09:28 |
Brig Bahnhofplatz | 09:33 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Brig | 09:48 |
Visp | 09:57 |
Bern | 10:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 10:59 |
Bern Tiefenau | 11:03 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:26 |
Andermatt Visp Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:37 | 09:37 |
Realp | 08:50 | 09:50 |
Oberwald | 09:12 | 10:12 |
Münster Vs | 09:25 | 10:25 |
Biel (Goms) | - | 10:34 |
Fiesch | 09:55 | 10:55 |
Grengiols | 10:10 | 11:10 |
Betten Talstation | 10:15 | 11:15 |
Mörel | 10:22 | 11:22 |
Bitsch | 10:28 | 11:28 |
Brig Bahnhofplatz | 10:38 | 11:38 |
Visp | 10:50 | 11:50 |
Numer | 43 | 43 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Visp | 10:57 | 11:57 |
Bern | 11:54 | 12:54 |
Linia | IC6 | IC8 |
Przesiadka | ||
Bern | 11:59 | 12:59 |
Bern Tiefenau | 12:03 | 13:03 |
Numer | 5 | 5 |
RE | RE | |
Czas | 3:26 | 3:26 |
Andermatt Göschenen Luzern Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 11:00 |
Sursee | 11:18 |
Zofingen | 11:32 |
Bern | 12:00 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Bern | 12:14 |
Bern Tiefenau | 12:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 09:50 |
Göschenen | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 12:02 |
Bern | 12:58 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 13:14 |
Bern Tiefenau | 13:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
środa, 11 września 2024 07:00
Andermatt Brig Bahnhofplatz Brig Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Münster Vs | 08:25 |
Fiesch | 08:55 |
Grengiols | 09:10 |
Betten Talstation | 09:15 |
Mörel | 09:22 |
Bitsch | 09:28 |
Brig Bahnhofplatz | 09:33 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Brig | 09:48 |
Visp | 09:57 |
Bern | 10:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 10:59 |
Bern Tiefenau | 11:03 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:26 |
Andermatt Visp Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:37 | 09:37 |
Realp | 08:50 | 09:50 |
Oberwald | 09:12 | 10:12 |
Münster Vs | 09:25 | 10:25 |
Biel (Goms) | - | 10:34 |
Fiesch | 09:55 | 10:55 |
Grengiols | 10:10 | 11:10 |
Betten Talstation | 10:15 | 11:15 |
Mörel | 10:22 | 11:22 |
Bitsch | 10:28 | 11:28 |
Brig Bahnhofplatz | 10:38 | 11:38 |
Visp | 10:50 | 11:50 |
Numer | 43 | 43 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Visp | 10:57 | 11:57 |
Bern | 11:54 | 12:54 |
Linia | IC6 | IC8 |
Przesiadka | ||
Bern | 11:59 | 12:59 |
Bern Tiefenau | 12:03 | 13:03 |
Numer | 5 | 5 |
RE | RE | |
Czas | 3:26 | 3:26 |
Andermatt Göschenen Luzern Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 11:00 |
Sursee | 11:18 |
Zofingen | 11:32 |
Bern | 12:00 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Bern | 12:14 |
Bern Tiefenau | 12:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 09:50 |
Göschenen | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 12:02 |
Bern | 12:58 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 13:14 |
Bern Tiefenau | 13:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Andermatt Brig Bahnhofplatz Brig Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Münster Vs | 08:25 |
Fiesch | 08:55 |
Grengiols | 09:10 |
Betten Talstation | 09:15 |
Mörel | 09:22 |
Bitsch | 09:28 |
Brig Bahnhofplatz | 09:33 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Brig | 09:48 |
Visp | 09:57 |
Bern | 10:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 10:59 |
Bern Tiefenau | 11:03 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:26 |
Andermatt Visp Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:37 | 09:37 |
Realp | 08:50 | 09:50 |
Oberwald | 09:12 | 10:12 |
Münster Vs | 09:25 | 10:25 |
Biel (Goms) | - | 10:34 |
Fiesch | 09:55 | 10:55 |
Grengiols | 10:10 | 11:10 |
Betten Talstation | 10:15 | 11:15 |
Mörel | 10:22 | 11:22 |
Bitsch | 10:28 | 11:28 |
Brig Bahnhofplatz | 10:38 | 11:38 |
Visp | 10:50 | 11:50 |
Numer | 43 | 43 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Visp | 10:57 | 11:57 |
Bern | 11:54 | 12:54 |
Linia | IC6 | IC8 |
Przesiadka | ||
Bern | 11:59 | 12:59 |
Bern Tiefenau | 12:03 | 13:03 |
Numer | 5 | 5 |
RE | RE | |
Czas | 3:26 | 3:26 |
Andermatt Göschenen Luzern Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 11:00 |
Sursee | 11:18 |
Zofingen | 11:32 |
Bern | 12:00 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Bern | 12:14 |
Bern Tiefenau | 12:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 09:50 |
Göschenen | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 12:02 |
Bern | 12:58 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 13:14 |
Bern Tiefenau | 13:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Andermatt Brig Bahnhofplatz Brig Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Münster Vs | 08:25 |
Fiesch | 08:55 |
Grengiols | 09:10 |
Betten Talstation | 09:15 |
Mörel | 09:22 |
Bitsch | 09:28 |
Brig Bahnhofplatz | 09:33 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Brig | 09:48 |
Visp | 09:57 |
Bern | 10:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 10:59 |
Bern Tiefenau | 11:03 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:26 |
Andermatt Visp Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:37 | 09:37 |
Realp | 08:50 | 09:50 |
Oberwald | 09:12 | 10:12 |
Münster Vs | 09:25 | 10:25 |
Biel (Goms) | - | 10:34 |
Fiesch | 09:55 | 10:55 |
Grengiols | 10:10 | 11:10 |
Betten Talstation | 10:15 | 11:15 |
Mörel | 10:22 | 11:22 |
Bitsch | 10:28 | 11:28 |
Brig Bahnhofplatz | 10:38 | 11:38 |
Visp | 10:50 | 11:50 |
Numer | 43 | 43 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Visp | 10:57 | 11:57 |
Bern | 11:54 | 12:54 |
Linia | IC6 | IC8 |
Przesiadka | ||
Bern | 11:59 | 12:59 |
Bern Tiefenau | 12:03 | 13:03 |
Numer | 5 | 5 |
RE | RE | |
Czas | 3:26 | 3:26 |
Andermatt Göschenen Luzern Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 11:00 |
Sursee | 11:18 |
Zofingen | 11:32 |
Bern | 12:00 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Bern | 12:14 |
Bern Tiefenau | 12:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 09:50 |
Göschenen | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 12:02 |
Bern | 12:58 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 13:14 |
Bern Tiefenau | 13:18 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:28 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Andermatt Brig Bahnhofplatz Brig Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Münster Vs | 08:25 |
Fiesch | 08:55 |
Grengiols | 09:10 |
Betten Talstation | 09:15 |
Mörel | 09:22 |
Bitsch | 09:28 |
Brig Bahnhofplatz | 09:33 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Brig | 09:48 |
Visp | 09:57 |
Bern | 10:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 10:59 |
Bern Tiefenau | 11:03 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:26 |
Andermatt Visp Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:37 | 09:37 |
Realp | 08:50 | 09:50 |
Oberwald | 09:12 | 10:12 |
Münster Vs | 09:25 | 10:25 |
Biel (Goms) | - | 10:34 |
Fiesch | 09:55 | 10:55 |
Grengiols | 10:10 | 11:10 |
Betten Talstation | 10:15 | 11:15 |
Mörel | 10:22 | 11:22 |
Bitsch | 10:28 | 11:28 |
Brig Bahnhofplatz | 10:38 | 11:38 |
Visp | 10:50 | 11:50 |
Numer | 43 | 43 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Visp | 10:57 | 11:57 |
Bern | 11:54 | 12:54 |
Linia | IC6 | IC8 |
Przesiadka | ||
Bern | 11:59 | 12:59 |
Bern Tiefenau | 12:03 | 13:03 |
Numer | 5 | 5 |
RE | RE | |
Czas | 3:26 | 3:26 |
Andermatt Göschenen Olten Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Olten | 11:36 |
Langenthal | 11:48 |
Herzogenbuchsee | 11:55 |
Burgdorf | 12:06 |
Bern | 12:21 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Bern | 12:29 |
Bern Tiefenau | 12:33 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:43 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 09:50 |
Göschenen | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Bern | 13:24 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Bern | 13:29 |
Bern Tiefenau | 13:33 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:43 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Andermatt Brig Bahnhofplatz Brig Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Münster Vs | 08:25 |
Fiesch | 08:55 |
Grengiols | 09:10 |
Betten Talstation | 09:15 |
Mörel | 09:22 |
Bitsch | 09:28 |
Brig Bahnhofplatz | 09:33 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Brig | 09:48 |
Visp | 09:57 |
Bern | 10:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 10:59 |
Bern Tiefenau | 11:03 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:26 |
Andermatt Visp Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:37 | 09:37 |
Realp | 08:50 | 09:50 |
Oberwald | 09:12 | 10:12 |
Münster Vs | 09:25 | 10:25 |
Biel (Goms) | - | 10:34 |
Fiesch | 09:55 | 10:55 |
Grengiols | 10:10 | 11:10 |
Betten Talstation | 10:15 | 11:15 |
Mörel | 10:22 | 11:22 |
Bitsch | 10:28 | 11:28 |
Brig Bahnhofplatz | 10:38 | 11:38 |
Visp | 10:50 | 11:50 |
Numer | 43 | 43 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Visp | 10:57 | 11:57 |
Bern | 11:54 | 12:54 |
Linia | IC6 | IC8 |
Przesiadka | ||
Bern | 11:59 | 12:59 |
Bern Tiefenau | 12:03 | 13:03 |
Numer | 5 | 5 |
RE | RE | |
Czas | 3:26 | 3:26 |
Andermatt Göschenen Olten Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Olten | 11:36 |
Langenthal | 11:48 |
Herzogenbuchsee | 11:55 |
Burgdorf | 12:06 |
Bern | 12:21 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Bern | 12:29 |
Bern Tiefenau | 12:33 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:43 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Bern Bern Tiefenau
Andermatt | 09:50 |
Göschenen | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Bern | 13:24 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Bern | 13:29 |
Bern Tiefenau | 13:33 |
Numer | 5 |
RE | |
Czas | 3:43 |