Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Andermatt Zell
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 08:50 | 12:50 |
Göschenen | 09:06 | 13:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 09:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 |
Przesiadka | ||
Luzern | 10:57 | 14:57 |
Wolhusen | 11:13 | 15:13 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Przesiadka | ||
Wolhusen | 11:46 | 15:46 |
Zell Lu | 12:05 | 16:05 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S6 |
Czas | 3:15 | 3:15 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 07:29 | 09:50 | 13:29 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 | 13:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 14:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 14:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 | 14:39 |
Linia | IR46 | IR46 | IR46 |
Przesiadka | |||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 | 14:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 15:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 15:41 |
Linia | IC21 | IC21 | IC21 |
Przesiadka | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 15:57 |
Wolhusen | 10:13 | 12:13 | 16:13 |
Numer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Przesiadka | |||
Wolhusen | 10:46 | 12:46 | 16:46 |
Zell Lu | 11:05 | 13:05 | 17:05 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S6 | S6 |
Czas | 3:36 | 3:15 | 3:36 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 11:16 |
Zell Lu | 11:35 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Czas | 2:45 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linia | IC21 | IC21 |
Przesiadka | ||
Luzern | 09:57 | 11:57 |
Wolhusen | 10:13 | 12:13 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Przesiadka | ||
Wolhusen | 10:46 | 12:16 |
Zell Lu | 11:05 | 12:35 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S7 |
Czas | 3:36 | 2:45 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 11:16 |
Zell Lu | 11:35 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Czas | 2:45 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linia | IC21 | IC21 |
Przesiadka | ||
Luzern | 09:57 | 11:57 |
Wolhusen | 10:13 | 12:13 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Przesiadka | ||
Wolhusen | 10:46 | 12:16 |
Zell Lu | 11:05 | 12:35 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S7 |
Czas | 3:36 | 2:45 |
Andermatt Visp Bern Wolhusen Menznau Zell Lu
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:10 |
Betten Talstation | 12:15 |
Mörel | 12:22 |
Bitsch | 12:28 |
Brig Bahnhofplatz | 12:38 |
Visp | 12:50 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Visp | 12:57 |
Bern | 13:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 14:36 |
Langnau i.E. | 15:06 |
Trubschachen | 15:14 |
Schüpfheim | 15:29 |
Entlebuch | 15:35 |
Wolhusen | 15:43 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 16:00 |
Menznau | 16:05 |
Numer | 102778 |
Linia | S77 |
Przesiadka | |
Menznau | 16:21 |
Zell Lu | 16:35 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Czas | 5:58 |
środa, 11 września 2024 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 11:16 |
Zell Lu | 11:35 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Czas | 2:45 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linia | IC21 | IC21 |
Przesiadka | ||
Luzern | 09:57 | 11:57 |
Wolhusen | 10:13 | 12:13 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Przesiadka | ||
Wolhusen | 10:46 | 12:16 |
Zell Lu | 11:05 | 12:35 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S7 |
Czas | 3:36 | 2:45 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 11:16 |
Zell Lu | 11:35 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Czas | 2:45 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linia | IC21 | IC21 |
Przesiadka | ||
Luzern | 09:57 | 11:57 |
Wolhusen | 10:13 | 12:13 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Przesiadka | ||
Wolhusen | 10:46 | 12:16 |
Zell Lu | 11:05 | 12:35 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S7 |
Czas | 3:36 | 2:45 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 11:16 |
Zell Lu | 11:35 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Czas | 2:45 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linia | IC21 | IC21 |
Przesiadka | ||
Luzern | 09:57 | 11:57 |
Wolhusen | 10:13 | 12:13 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Przesiadka | ||
Wolhusen | 10:46 | 12:16 |
Zell Lu | 11:05 | 12:35 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S7 |
Czas | 3:36 | 2:45 |
Andermatt Visp Bern Wolhusen Menznau Zell Lu
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Münster Vs | 11:25 |
Biel (Goms) | 11:34 |
Fiesch | 11:55 |
Grengiols | 12:10 |
Betten Talstation | 12:15 |
Mörel | 12:22 |
Bitsch | 12:28 |
Brig Bahnhofplatz | 12:38 |
Visp | 12:50 |
Numer | 43 |
R | |
Przesiadka | |
Visp | 12:57 |
Bern | 13:54 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Bern | 14:36 |
Langnau i.E. | 15:06 |
Trubschachen | 15:14 |
Schüpfheim | 15:29 |
Entlebuch | 15:35 |
Wolhusen | 15:43 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 16:00 |
Menznau | 16:05 |
Numer | 102778 |
Linia | S77 |
Przesiadka | |
Menznau | 16:21 |
Zell Lu | 16:35 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Czas | 5:58 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Luzern | 10:57 |
Wolhusen | 11:13 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 11:46 |
Zell Lu | 12:05 |
Numer | 102778 |
Linia | S6 |
Czas | 3:15 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Wolhusen Zell Lu
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linia | IC21 | IC21 |
Przesiadka | ||
Luzern | 09:57 | 11:57 |
Wolhusen | 10:13 | 12:13 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Przesiadka | ||
Wolhusen | 10:46 | 12:46 |
Zell Lu | 11:05 | 13:05 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S6 | S6 |
Czas | 3:36 | 3:15 |