Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Areuse Les Isles Littorail Disentis/mustér
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Olten Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 22:05 |
Colombier NE Les Chézards | 22:06 |
Colombier NE Littorail | 22:08 |
Auvernier Littorail | 22:11 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 22:14 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 22:19 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 22:58 |
Biel/Bienne | 23:17 |
Grenchen Süd | 23:26 |
Solothurn | 23:34 |
Oensingen | 23:46 |
Olten | 23:57 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Olten | 05:26 |
Aarau | 05:36 |
Lenzburg | 05:42 |
Zürich Hb | 06:12 |
Pfäffikon Sz | 06:41 |
Ziegelbrücke | 07:00 |
Landquart | 07:34 |
Chur | 07:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 07:55 |
Domat/Ems | 08:02 |
Reichenau-Tamins | 08:06 |
Trin | 08:12 |
Castrisch | 08:28 |
Ilanz | 08:33 |
Trun | 08:54 |
Disentis/Mustér | 09:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 11:06 |
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 07:41 |
Colombier NE Les Chézards | 07:42 |
Colombier NE Littorail | 07:45 |
Auvernier Littorail | 07:48 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 07:52 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 07:58 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 08:26 |
Biel/Bienne | 08:46 |
Solothurn | 09:01 |
Olten | 09:20 |
Aarau | 09:31 |
Zürich Hb | 09:56 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Numer | 271 |
ICE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 5:30 |
Boudry Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Boudry | 07:32 | 17:39 |
Neuchâtel-Serrières | 07:40 | - |
Neuchâtel | 07:44 | 17:50 |
Numer | 13 | 13 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 07:58 | 17:58 |
Biel/Bienne | 08:17 | 18:17 |
Grenchen Süd | 08:26 | 18:26 |
Solothurn | 08:34 | 18:34 |
Oensingen | 08:46 | 18:46 |
Olten | 08:59 | 18:59 |
Zürich Hb | 09:31 | 19:31 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 09:38 | 19:38 |
Sargans | 10:33 | 20:33 |
Landquart | 10:42 | 20:42 |
Chur | 10:52 | 20:52 |
Linia | IC3 | IC3 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:55 | 06:12 |
Versam-Safien | - | 06:38 |
Domat/Ems | 11:02 | - |
Tavanasa-Breil/Brigels | - | 07:08 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | - |
Trin | 11:12 | - |
Castrisch | 11:28 | - |
Ilanz | 11:33 | 06:53 |
Trun | 11:54 | - |
Disentis/Mustér | 12:11 | 07:31 |
Numer | 7 | 7 |
RE | R | |
Czas | 4:39 | 13:52 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 07:41 | 08:26 |
Colombier NE Les Chézards | 07:42 | 08:27 |
Colombier NE Littorail | 07:45 | 08:30 |
Auvernier Littorail | 07:48 | 08:33 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 07:52 | 08:37 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 07:58 | 08:43 |
Numer | 15 | 15 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 08:26 | 08:58 |
Biel/Bienne | 08:46 | 09:17 |
Grenchen Süd | - | 09:26 |
Solothurn | 09:01 | 09:34 |
Oensingen | - | 09:46 |
Olten | 09:20 | 09:59 |
Aarau | 09:31 | - |
Zürich Hb | 09:56 | 10:30 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 10:07 | 10:38 |
Sargans | 11:03 | 11:33 |
Landquart | 11:12 | 11:42 |
Chur | 11:22 | 11:52 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 11:55 | 12:14 |
Domat/Ems | 12:02 | - |
Reichenau-Tamins | 12:06 | - |
Trin | 12:12 | - |
Castrisch | 12:28 | - |
Ilanz | 12:33 | - |
Trun | 12:54 | - |
Disentis/Mustér | 13:11 | 13:28 |
Numer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Czas | 5:30 | 5:02 |
Boudry Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Boudry | 07:32 |
Neuchâtel-Serrières | 07:40 |
Neuchâtel | 07:44 |
Numer | 13 |
R | |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 07:58 |
Biel/Bienne | 08:17 |
Grenchen Süd | 08:26 |
Solothurn | 08:34 |
Oensingen | 08:46 |
Olten | 08:59 |
Zürich Hb | 09:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:39 |
środa, 11 września 2024 07:00
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 07:41 |
Colombier NE Les Chézards | 07:42 |
Colombier NE Littorail | 07:45 |
Auvernier Littorail | 07:48 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 07:52 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 07:58 |
Numer | 15 |
R | |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 08:26 |
Biel/Bienne | 08:46 |
Solothurn | 09:01 |
Olten | 09:20 |
Aarau | 09:31 |
Zürich Hb | 09:56 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Numer | 271 |
ICE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 5:30 |
Boudry Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Boudry | 07:32 |
Neuchâtel-Serrières | 07:40 |
Neuchâtel | 07:44 |
Numer | 13 |
R | |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 07:58 |
Biel/Bienne | 08:17 |
Grenchen Süd | 08:26 |
Solothurn | 08:34 |
Oensingen | 08:46 |
Olten | 08:59 |
Zürich Hb | 09:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:39 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 07:41 | 08:26 |
Colombier NE Les Chézards | 07:42 | 08:27 |
Colombier NE Littorail | 07:45 | 08:30 |
Auvernier Littorail | 07:48 | 08:33 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 07:52 | 08:37 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 07:58 | 08:43 |
Numer | 15 | 15 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 08:26 | 08:58 |
Biel/Bienne | 08:46 | 09:17 |
Grenchen Süd | - | 09:26 |
Solothurn | 09:01 | 09:34 |
Oensingen | - | 09:46 |
Olten | 09:20 | 09:59 |
Aarau | 09:31 | - |
Zürich Hb | 09:56 | 10:30 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 10:07 | 10:38 |
Sargans | 11:03 | 11:33 |
Landquart | 11:12 | 11:42 |
Chur | 11:22 | 11:52 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 11:55 | 12:14 |
Domat/Ems | 12:02 | - |
Reichenau-Tamins | 12:06 | - |
Trin | 12:12 | - |
Castrisch | 12:28 | - |
Ilanz | 12:33 | - |
Trun | 12:54 | - |
Disentis/Mustér | 13:11 | 13:28 |
Numer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Czas | 5:30 | 5:02 |
Boudry Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Boudry | 07:32 |
Neuchâtel-Serrières | 07:40 |
Neuchâtel | 07:44 |
Numer | 13 |
R | |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 07:58 |
Biel/Bienne | 08:17 |
Grenchen Süd | 08:26 |
Solothurn | 08:34 |
Oensingen | 08:46 |
Olten | 08:59 |
Zürich Hb | 09:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:39 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 07:41 | 08:26 |
Colombier NE Les Chézards | 07:42 | 08:27 |
Colombier NE Littorail | 07:45 | 08:30 |
Auvernier Littorail | 07:48 | 08:33 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 07:52 | 08:37 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 07:58 | 08:43 |
Numer | 15 | 15 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 08:26 | 08:58 |
Biel/Bienne | 08:46 | 09:17 |
Grenchen Süd | - | 09:26 |
Solothurn | 09:01 | 09:34 |
Oensingen | - | 09:46 |
Olten | 09:20 | 09:59 |
Aarau | 09:31 | - |
Zürich Hb | 09:56 | 10:30 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 10:07 | 10:38 |
Sargans | 11:03 | 11:33 |
Landquart | 11:12 | 11:42 |
Chur | 11:22 | 11:52 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 11:55 | 12:14 |
Domat/Ems | 12:02 | - |
Reichenau-Tamins | 12:06 | - |
Trin | 12:12 | - |
Castrisch | 12:28 | - |
Ilanz | 12:33 | - |
Trun | 12:54 | - |
Disentis/Mustér | 13:11 | 13:28 |
Numer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Czas | 5:30 | 5:02 |
Boudry Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Boudry | 07:32 |
Neuchâtel-Serrières | 07:40 |
Neuchâtel | 07:44 |
Numer | 13 |
R | |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 07:58 |
Biel/Bienne | 08:17 |
Grenchen Süd | 08:26 |
Solothurn | 08:34 |
Oensingen | 08:46 |
Olten | 08:59 |
Zürich Hb | 09:30 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:39 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 07:51 | 08:11 |
Colombier NE Les Chézards | 07:52 | 08:12 |
Colombier NE Littorail | 07:54 | 08:14 |
Auvernier Littorail | 07:57 | 08:17 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 08:01 | 08:21 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 08:06 | 08:26 |
Numer | 15 | 15 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 08:26 | 08:58 |
Biel/Bienne | 08:46 | 09:17 |
Grenchen Süd | - | 09:26 |
Solothurn | 09:01 | 09:34 |
Oensingen | - | 09:46 |
Olten | 09:26 | 09:59 |
Zürich Hb | 09:56 | 10:30 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 10:07 | 10:38 |
Sargans | 11:03 | 11:33 |
Landquart | 11:12 | 11:42 |
Chur | 11:22 | 11:52 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 11:55 | 12:14 |
Domat/Ems | 12:02 | - |
Reichenau-Tamins | 12:06 | - |
Trin | 12:12 | - |
Castrisch | 12:28 | - |
Ilanz | 12:33 | - |
Trun | 12:54 | - |
Disentis/Mustér | 13:11 | 13:28 |
Numer | 7 | GEX |
RE | PE | |
Czas | 5:20 | 5:17 |
Boudry Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Boudry | 07:39 | 08:39 |
Neuchâtel | 07:50 | 08:50 |
Numer | 14 | 14 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 07:58 | 09:26 |
Biel/Bienne | 08:17 | 09:46 |
Grenchen Süd | 08:26 | - |
Solothurn | 08:34 | 10:01 |
Oensingen | 08:46 | - |
Olten | 08:59 | 10:26 |
Zürich Hb | 09:30 | 10:56 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 09:38 | 11:07 |
Sargans | 10:33 | 12:03 |
Landquart | 10:42 | 12:12 |
Chur | 10:52 | 12:22 |
Linia | IC3 | IC3 |
Przesiadka | ||
Chur | 11:05 | 12:55 |
Domat/Ems | - | 13:02 |
Reichenau-Tamins | - | 13:06 |
Trin | - | 13:12 |
Castrisch | - | 13:28 |
Ilanz | - | 13:33 |
Trun | - | 13:54 |
Disentis/Mustér | 12:18 | 14:11 |
Numer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Czas | 4:39 | 5:32 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Areuse Littorail Neuchâtel Place Pury Littorail Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Areuse Littorail | 07:51 | 08:51 |
Colombier NE Les Chézards | 07:52 | 08:52 |
Colombier NE Littorail | 07:54 | 08:54 |
Auvernier Littorail | 07:57 | 08:57 |
Neuchâtel Port-de-Serrières | 08:01 | 09:01 |
Neuchâtel Place Pury Littorail | 08:06 | 09:06 |
Numer | 15 | 15 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 08:26 | 09:26 |
Biel/Bienne | 08:46 | 09:46 |
Solothurn | 09:01 | 10:01 |
Olten | 09:26 | 10:26 |
Zürich Hb | 09:56 | 10:56 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 10:07 | 11:07 |
Sargans | 11:03 | 12:03 |
Landquart | 11:12 | 12:12 |
Chur | 11:22 | 12:22 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 11:55 | 12:55 |
Domat/Ems | 12:02 | 13:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 | 13:06 |
Trin | 12:12 | 13:12 |
Castrisch | 12:28 | 13:28 |
Ilanz | 12:33 | 13:33 |
Trun | 12:54 | 13:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 | 14:11 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Czas | 5:20 | 5:20 |
Boudry Neuchâtel Zürich Hb Chur Disentis/Mustér
Boudry | 07:39 | 08:39 |
Neuchâtel | 07:50 | 08:50 |
Numer | 14 | 14 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Neuchâtel | 07:58 | 08:58 |
Biel/Bienne | 08:17 | 09:17 |
Grenchen Süd | 08:26 | 09:26 |
Solothurn | 08:34 | 09:34 |
Oensingen | 08:46 | 09:46 |
Olten | 08:59 | 09:59 |
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
Linia | IC3 | IC3 |
Przesiadka | ||
Chur | 11:05 | 12:14 |
Disentis/Mustér | 12:18 | 13:28 |
Numer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Czas | 4:39 | 4:49 |