Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Bassersdorf Dieni
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Bassersdorf Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:20 | 15:20 |
Kloten | 07:25 | 15:25 |
Zürich Oerlikon | 07:33 | 15:33 |
Zürich Hb | 07:40 | 15:40 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S7 | S7 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 08:05 | 16:05 |
Zug | 08:30 | 16:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 16:54 |
Schwyz | 09:02 | 17:02 |
Brunnen | 09:06 | 17:06 |
Flüelen | 09:15 | 17:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 17:18 |
Erstfeld | 09:25 | 17:25 |
Göschenen | 09:50 | 17:50 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 09:54 | 17:54 |
Andermatt | 10:06 | 18:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 10:28 | 18:28 |
Oberalppass | 10:50 | 18:50 |
Dieni | 11:10 | 19:10 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 3:50 | 3:50 |
Bassersdorf Effretikon Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 07:01 |
Effretikon | 07:06 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Effretikon | 07:09 |
Zürich Hb | 07:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S3 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:38 |
Sargans | 08:33 |
Landquart | 08:42 |
Chur | 08:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 08:55 |
Domat/Ems | 09:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 |
Trin | 09:12 |
Castrisch | 09:28 |
Ilanz | 09:33 |
Trun | 09:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:14 |
Dieni | 10:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:35 |
Bassersdorf Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 14:20 |
Kloten | 14:25 |
Zürich Oerlikon | 14:33 |
Zürich Hb | 14:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 15:05 |
Zug | 15:30 |
Arth-Goldau | 15:45 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 15:54 |
Schwyz | 16:02 |
Brunnen | 16:06 |
Flüelen | 16:15 |
Altdorf Ur | 16:18 |
Erstfeld | 16:25 |
Göschenen | 16:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 16:54 |
Andermatt | 17:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 17:28 |
Oberalppass | 17:50 |
Dieni | 18:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:50 |
Bassersdorf Zürich Oerlikon Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 14:27 |
Zürich Flughafen | 14:34 |
Zürich Oerlikon | 14:38 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Zürich Oerlikon | 14:41 |
Zürich Hb | 14:46 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 15:07 |
Sargans | 16:03 |
Landquart | 16:12 |
Chur | 16:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 16:55 |
Domat/Ems | 17:02 |
Reichenau-Tamins | 17:06 |
Trin | 17:12 |
Castrisch | 17:28 |
Ilanz | 17:33 |
Trun | 17:54 |
Disentis/Mustér | 18:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 18:14 |
Dieni | 18:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:09 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Bassersdorf Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:20 |
Kloten | 07:25 |
Zürich Oerlikon | 07:33 |
Zürich Hb | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:50 |
Bassersdorf Effretikon Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 07:01 |
Effretikon | 07:06 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Effretikon | 07:09 |
Zürich Hb | 07:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S3 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:38 |
Sargans | 08:33 |
Landquart | 08:42 |
Chur | 08:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 08:55 |
Domat/Ems | 09:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 |
Trin | 09:12 |
Castrisch | 09:28 |
Ilanz | 09:33 |
Trun | 09:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:14 |
Dieni | 10:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:35 |
Bassersdorf Zürich Oerlikon Siebnen-Wangen Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 07:27 |
Zürich Flughafen | 07:34 |
Zürich Oerlikon | 07:38 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Zürich Oerlikon | 07:41 |
Zürich Hb | 07:47 |
Zürich Enge | 07:54 |
Thalwil | 08:01 |
Wädenswil | 08:12 |
Siebnen-Wangen | 08:31 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Siebnen-Wangen | 08:48 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 5:09 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Bassersdorf Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:20 |
Kloten | 07:25 |
Zürich Oerlikon | 07:33 |
Zürich Hb | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:50 |
Bassersdorf Effretikon Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 07:01 |
Effretikon | 07:06 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Effretikon | 07:09 |
Zürich Hb | 07:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S3 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:38 |
Sargans | 08:33 |
Landquart | 08:42 |
Chur | 08:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 08:55 |
Domat/Ems | 09:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 |
Trin | 09:12 |
Castrisch | 09:28 |
Ilanz | 09:33 |
Trun | 09:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:14 |
Dieni | 10:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:35 |
środa, 11 września 2024 07:00
Bassersdorf Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:20 |
Kloten | 07:25 |
Zürich Oerlikon | 07:33 |
Zürich Hb | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:50 |
Bassersdorf Effretikon Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 07:01 |
Effretikon | 07:06 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Effretikon | 07:09 |
Zürich Hb | 07:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S3 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:38 |
Sargans | 08:33 |
Landquart | 08:42 |
Chur | 08:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 08:55 |
Domat/Ems | 09:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 |
Trin | 09:12 |
Castrisch | 09:28 |
Ilanz | 09:33 |
Trun | 09:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:14 |
Dieni | 10:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:35 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Bassersdorf Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:20 |
Kloten | 07:25 |
Zürich Oerlikon | 07:33 |
Zürich Hb | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:50 |
Bassersdorf Effretikon Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 07:01 |
Effretikon | 07:06 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Effretikon | 07:09 |
Zürich Hb | 07:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S3 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:38 |
Sargans | 08:33 |
Landquart | 08:42 |
Chur | 08:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 08:55 |
Domat/Ems | 09:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 |
Trin | 09:12 |
Castrisch | 09:28 |
Ilanz | 09:33 |
Trun | 09:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:14 |
Dieni | 10:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:35 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Bassersdorf Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:20 |
Kloten | 07:25 |
Zürich Oerlikon | 07:33 |
Zürich Hb | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:50 |
Bassersdorf Effretikon Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Bassersdorf | 07:01 |
Effretikon | 07:06 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Effretikon | 07:09 |
Zürich Hb | 07:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S3 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:38 |
Sargans | 08:33 |
Landquart | 08:42 |
Chur | 08:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 08:55 |
Domat/Ems | 09:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 |
Trin | 09:12 |
Castrisch | 09:28 |
Ilanz | 09:33 |
Trun | 09:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:14 |
Dieni | 10:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:35 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Bassersdorf Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:20 |
Kloten | 07:25 |
Zürich Oerlikon | 07:33 |
Zürich Hb | 07:40 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 3:50 |
Bassersdorf Rapperswil Sg Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Bassersdorf | 07:50 |
Kloten | 07:55 |
Zürich Oerlikon | 08:03 |
Zürich Hb | 08:11 |
Meilen | 08:28 |
Stäfa | 08:38 |
Uerikon | 08:41 |
Feldbach | 08:46 |
Rapperswil Sg | 08:52 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Rapperswil Sg | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:20 |