Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Bern Preda
Sobota, 7 września 2024 07:00
Bern Zürich Hb Chur Preda
Bern | 07:02 | 21:31 | 22:02 |
Olten | - | - | 22:30 |
Zürich Hb | 07:58 | 22:28 | 23:02 |
Linia | IC8 | IC1 | IC8 |
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 08:07 | 22:38 | 23:12 |
Pfäffikon Sz | - | - | 23:41 |
Ziegelbrücke | - | - | 00:00 |
Sargans | 09:03 | 23:36 | 00:31 |
Landquart | 09:12 | 23:49 | 00:42 |
Chur | 09:22 | 23:57 | 00:51 |
Linia | IC3 | IC3 | IR35 |
Przesiadka | |||
Chur | 09:58 | 06:58 | 07:58 |
Thusis | 10:29 | 07:29 | 08:29 |
Tiefencastel | 10:46 | 07:46 | 08:46 |
Filisur | 11:01 | 08:01 | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 | 08:14 | 09:14 |
Preda | 11:31 | 08:31 | 09:31 |
Numer | 38 | ||
Linia | IR38 | IR38 | |
RE | |||
Czas | 4:29 | 11:00 | 11:29 |
Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz Samedan Preda
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 08:58 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:11 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:17 |
Malans GR | 10:20 |
Schiers | 10:31 |
Küblis | 10:41 |
Klosters Platz | 10:58 |
Numer | 13 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 11:00 |
Zernez | 11:28 |
Zuoz | 11:47 |
Bever | 11:55 |
Samedan | 11:57 |
Numer | 3 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 12:15 |
Preda | 12:29 |
Linia | IR38 |
Czas | 4:27 |
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Bern Zürich Hb Chur Preda
Bern | 07:02 |
Zürich Hb | 07:58 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:31 |
Linia | IR38 |
Czas | 4:29 |
Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz Samedan Preda
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 08:58 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:11 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:17 |
Malans GR | 10:20 |
Schiers | 10:31 |
Küblis | 10:41 |
Klosters Platz | 10:58 |
Numer | 13 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 11:00 |
Zernez | 11:28 |
Zuoz | 11:47 |
Bever | 11:55 |
Samedan | 11:57 |
Numer | 3 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 12:15 |
Preda | 12:29 |
Linia | IR38 |
Czas | 4:27 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Bern Zürich Hb Chur Preda
Bern | 07:02 |
Zürich Hb | 07:58 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:58 |
Thusis | 10:29 |
Tiefencastel | 10:46 |
Filisur | 11:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 |
Preda | 11:31 |
Linia | IR38 |
Czas | 4:29 |
Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz Samedan Preda
Bern | 07:31 |
Zürich Hb | 08:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:41 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Landquart | 09:47 |
Malans GR | 09:50 |
Schiers | 10:00 |
Küblis | 10:11 |
Klosters Platz | 10:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 11:00 |
Zernez | 11:28 |
Zuoz | 11:47 |
Bever | 11:55 |
Samedan | 11:57 |
Numer | 3 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 12:15 |
Preda | 12:29 |
Linia | IR38 |
Czas | 4:58 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Bern Zürich Hb Chur Preda
Bern | 07:02 | 08:02 |
Zürich Hb | 07:58 | 08:58 |
Linia | IC8 | IC81 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 08:07 | 09:12 |
Pfäffikon Sz | - | 09:41 |
Ziegelbrücke | - | 10:00 |
Sargans | 09:03 | - |
Landquart | 09:12 | 10:34 |
Chur | 09:22 | 10:43 |
Linia | IC3 | IR35 |
Przesiadka | ||
Chur | 09:58 | 11:58 |
Thusis | 10:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 10:46 | 12:46 |
Filisur | 11:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 | 13:14 |
Preda | 11:31 | 13:31 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 4:29 | 5:29 |
Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz Samedan Preda
Bern | 07:31 |
Zürich Hb | 08:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:41 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Landquart | 09:47 |
Malans GR | 09:50 |
Schiers | 10:00 |
Küblis | 10:11 |
Klosters Platz | 10:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 11:00 |
Zernez | 11:28 |
Zuoz | 11:47 |
Bever | 11:55 |
Samedan | 11:57 |
Numer | 3 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 12:15 |
Preda | 12:29 |
Linia | IR38 |
Czas | 4:58 |
środa, 11 września 2024 07:00
Bern Zürich Hb Chur Preda
Bern | 07:02 | 07:10 |
Zürich Hb | 07:58 | 08:10 |
Numer | 1411 | |
Linia | IC8 | |
IC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:12 |
Pfäffikon Sz | - | 08:41 |
Ziegelbrücke | - | 09:00 |
Sargans | 09:03 | - |
Landquart | 09:12 | 09:34 |
Chur | 09:22 | 09:43 |
Linia | IC3 | IR35 |
Przesiadka | ||
Chur | 09:58 | 10:58 |
Thusis | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 | 12:14 |
Preda | 11:31 | 12:31 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 4:29 | 5:21 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Bern Zürich Hb Chur Preda
Bern | 07:02 | 07:10 |
Zürich Hb | 07:58 | 08:10 |
Numer | 1411 | |
Linia | IC8 | |
IC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:12 |
Pfäffikon Sz | - | 08:41 |
Ziegelbrücke | - | 09:00 |
Sargans | 09:03 | - |
Landquart | 09:12 | 09:34 |
Chur | 09:22 | 09:43 |
Linia | IC3 | IR35 |
Przesiadka | ||
Chur | 09:58 | 10:58 |
Thusis | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 | 12:14 |
Preda | 11:31 | 12:31 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 4:29 | 5:21 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Bern Zürich Hb Chur Preda
Bern | 07:02 | 07:10 |
Zürich Hb | 07:58 | 08:10 |
Numer | 1411 | |
Linia | IC8 | |
IC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:12 |
Pfäffikon Sz | - | 08:41 |
Ziegelbrücke | - | 09:00 |
Sargans | 09:03 | - |
Landquart | 09:12 | 09:34 |
Chur | 09:22 | 09:43 |
Linia | IC3 | IR35 |
Przesiadka | ||
Chur | 09:58 | 10:58 |
Thusis | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:14 | 12:14 |
Preda | 11:31 | 12:31 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 4:29 | 5:21 |