Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Bernina Lagalb Spiez
Poniedziałek, 8 lipca 2024 07:00
Bernina Diavolezza St. Moritz Klosters Platz Landquart Zürich HB Spiez
Bernina Diavolezza | 12:00 |
Pontresina | 12:27 |
St. Moritz | 12:35 |
Numer | 972 |
BEX | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 12:47 |
Celerina | 12:52 |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
Zernez | 13:29 |
Klosters Platz | 13:55 |
Numer | 1342 |
RE3 | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 14:00 |
Küblis | 14:18 |
Schiers | 14:29 |
Malans GR | 14:39 |
Landquart | 14:43 |
Numer | 7042 |
RE13 | |
Przesiadka | |
Landquart | 14:48 |
Sargans | 14:57 |
Zürich HB | 15:53 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 16:02 |
Bern | 17:07 |
Thun | 17:26 |
Spiez | 17:36 |
Linia | IC8 |
Czas | 5:36 |
Bernina Lagalb Pontresina Samedan Chur Olten Spiez
Bernina Lagalb | 07:24 | 08:31 | 09:25 | 10:31 |
Bernina Diavolezza | - | - | - | 10:34 |
Bernina Suot | - | - | - | 10:40 |
Morteratsch | 07:38 | - | 09:40 | 10:47 |
Surovas | - | - | - | 10:53 |
Pontresina | 07:48 | 08:56 | 09:51 | 10:56 |
Numer | 4624 | 4628 | 4632 | 1636 |
R19 | R19 | R19 | RE9 | |
Przesiadka | ||||
Pontresina | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Samedan | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Numer | 1924 | 1928 | 1932 | 1936 |
R15 | R15 | R15 | R15 | |
Przesiadka | ||||
Samedan | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Spinas | 08:22 | - | - | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||||
Chur | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Pfäffikon SZ | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 |
Zürich HB | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Zürich Altstetten | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Olten | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||||
Olten | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 |
Bern | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 |
Thun | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 |
Spiez | 14:02 | 15:03 | 16:02 | 17:03 |
Numer | 57 | |||
Linia | IC61 | IC6 | IC61 | |
EC | ||||
Czas | 6:38 | 6:32 | 6:37 | 6:32 |
Wtorek, 9 lipca 2024 07:00
Bernina Diavolezza St. Moritz Klosters Platz Landquart Zürich HB Spiez
Bernina Diavolezza | 12:00 |
Pontresina | 12:27 |
St. Moritz | 12:35 |
Numer | 972 |
BEX | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 12:47 |
Celerina | 12:52 |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
Zernez | 13:29 |
Klosters Platz | 13:55 |
Numer | 1342 |
RE3 | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 14:00 |
Küblis | 14:18 |
Schiers | 14:29 |
Malans GR | 14:39 |
Landquart | 14:43 |
Numer | 7042 |
RE13 | |
Przesiadka | |
Landquart | 14:48 |
Sargans | 14:57 |
Zürich HB | 15:53 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 16:02 |
Bern | 17:07 |
Thun | 17:26 |
Spiez | 17:36 |
Linia | IC8 |
Czas | 5:36 |
Bernina Lagalb Pontresina Samedan Chur Olten Spiez
Bernina Lagalb | 07:24 | 08:31 | 09:25 | 10:31 |
Bernina Diavolezza | - | - | - | 10:34 |
Bernina Suot | - | - | - | 10:40 |
Morteratsch | 07:38 | - | 09:40 | 10:47 |
Surovas | - | - | - | 10:53 |
Pontresina | 07:48 | 08:56 | 09:51 | 10:56 |
Numer | 4624 | 4628 | 4632 | 1636 |
R19 | R19 | R19 | RE9 | |
Przesiadka | ||||
Pontresina | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Samedan | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Numer | 1924 | 1928 | 1932 | 1936 |
R15 | R15 | R15 | R15 | |
Przesiadka | ||||
Samedan | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Spinas | 08:22 | - | - | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||||
Chur | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Pfäffikon SZ | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 |
Zürich HB | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Zürich Altstetten | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Olten | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||||
Olten | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 |
Bern | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 |
Thun | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 |
Spiez | 14:02 | 15:03 | 16:02 | 17:03 |
Numer | 57 | |||
Linia | IC61 | IC6 | IC61 | |
EC | ||||
Czas | 6:38 | 6:32 | 6:37 | 6:32 |
środa, 10 lipca 2024 07:00
Bernina Diavolezza St. Moritz Chur Zürich HB Bern Spiez
Bernina Diavolezza | 08:56 |
Pontresina | 09:26 |
St. Moritz | 09:35 |
Numer | 1630 |
RE29 | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 09:42 |
Samedan | 09:50 |
Filisur | 10:43 |
Tiefencastel | 11:00 |
Chur | 11:55 |
Numer | 905 |
GEX | |
Przesiadka | |
Chur | 12:08 |
Landquart | 12:18 |
Sargans | 12:27 |
Zürich HB | 13:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 13:32 |
Bern | 14:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Bern | 14:39 |
Münsingen | 14:50 |
Thun | 15:01 |
Spiez | 15:10 |
Numer | 4175 |
RE1 | |
Czas | 6:14 |
Bernina Lagalb Pontresina Samedan Chur Olten Spiez
Bernina Lagalb | 07:24 | 08:31 | 09:25 | 10:31 |
Bernina Diavolezza | - | - | - | 10:34 |
Bernina Suot | - | - | - | 10:40 |
Morteratsch | 07:38 | - | 09:40 | 10:47 |
Surovas | - | - | - | 10:53 |
Pontresina | 07:48 | 08:56 | 09:51 | 10:56 |
Numer | 4624 | 4628 | 4632 | 1636 |
R19 | R19 | R19 | RE9 | |
Przesiadka | ||||
Pontresina | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Samedan | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Numer | 1924 | 1928 | 1932 | 1936 |
R15 | R15 | R15 | R15 | |
Przesiadka | ||||
Samedan | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Spinas | 08:22 | - | - | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||||
Chur | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Pfäffikon SZ | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 |
Zürich HB | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Zürich Altstetten | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Olten | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||||
Olten | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 |
Bern | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 |
Thun | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 |
Spiez | 14:02 | 15:03 | 16:02 | 17:03 |
Numer | 57 | |||
Linia | IC61 | IC6 | IC61 | |
EC | ||||
Czas | 6:38 | 6:32 | 6:37 | 6:32 |
Czwartek, 11 lipca 2024 07:00
Bernina Diavolezza St. Moritz Chur Zürich HB Bern Spiez
Bernina Diavolezza | 08:56 |
Pontresina | 09:26 |
St. Moritz | 09:35 |
Numer | 1630 |
RE29 | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 09:42 |
Samedan | 09:50 |
Filisur | 10:43 |
Tiefencastel | 11:00 |
Chur | 11:55 |
Numer | 905 |
GEX | |
Przesiadka | |
Chur | 12:08 |
Landquart | 12:18 |
Sargans | 12:27 |
Zürich HB | 13:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 13:32 |
Bern | 14:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Bern | 14:39 |
Münsingen | 14:50 |
Thun | 15:01 |
Spiez | 15:10 |
Numer | 4175 |
RE1 | |
Czas | 6:14 |
Bernina Lagalb Pontresina Samedan Chur Olten Spiez
Bernina Lagalb | 07:24 | 08:31 | 09:25 | 10:31 |
Bernina Diavolezza | - | - | - | 10:34 |
Bernina Suot | - | - | - | 10:40 |
Morteratsch | 07:38 | - | 09:40 | 10:47 |
Surovas | - | - | - | 10:53 |
Pontresina | 07:48 | 08:56 | 09:51 | 10:56 |
Numer | 4624 | 4628 | 4632 | 1636 |
R19 | R19 | R19 | RE9 | |
Przesiadka | ||||
Pontresina | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Samedan | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Numer | 1924 | 1928 | 1932 | 1936 |
R15 | R15 | R15 | R15 | |
Przesiadka | ||||
Samedan | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Spinas | 08:22 | - | - | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||||
Chur | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Pfäffikon SZ | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 |
Zürich HB | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Zürich Altstetten | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Olten | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||||
Olten | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 |
Bern | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 |
Thun | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 |
Spiez | 14:02 | 15:03 | 16:02 | 17:03 |
Numer | 57 | |||
Linia | IC61 | IC6 | IC61 | |
EC | ||||
Czas | 6:38 | 6:32 | 6:37 | 6:32 |
Piątek, 12 lipca 2024 07:00
Bernina Diavolezza St. Moritz Klosters Platz Landquart Zürich HB Spiez
Bernina Diavolezza | 12:00 |
Pontresina | 12:27 |
St. Moritz | 12:35 |
Numer | 972 |
BEX | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 12:47 |
Celerina | 12:52 |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
Zernez | 13:29 |
Klosters Platz | 13:55 |
Numer | 1342 |
RE3 | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 14:00 |
Küblis | 14:18 |
Schiers | 14:29 |
Malans GR | 14:39 |
Landquart | 14:43 |
Numer | 7042 |
RE13 | |
Przesiadka | |
Landquart | 14:48 |
Sargans | 14:57 |
Zürich HB | 15:53 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 16:02 |
Bern | 17:07 |
Thun | 17:26 |
Spiez | 17:36 |
Linia | IC8 |
Czas | 5:36 |
Bernina Lagalb Pontresina Samedan Chur Olten Spiez
Bernina Lagalb | 07:24 | 08:31 | 09:25 | 10:31 |
Bernina Diavolezza | - | - | - | 10:34 |
Bernina Suot | - | - | - | 10:40 |
Morteratsch | 07:38 | - | 09:40 | 10:47 |
Surovas | - | - | - | 10:53 |
Pontresina | 07:48 | 08:56 | 09:51 | 10:56 |
Numer | 4624 | 4628 | 4632 | 1636 |
R19 | R19 | R19 | RE9 | |
Przesiadka | ||||
Pontresina | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Samedan | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Numer | 1924 | 1928 | 1932 | 1936 |
R15 | R15 | R15 | R15 | |
Przesiadka | ||||
Samedan | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Spinas | 08:22 | - | - | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||||
Chur | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Pfäffikon SZ | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 |
Zürich HB | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Zürich Altstetten | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Olten | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||||
Olten | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 |
Bern | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 |
Thun | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 |
Spiez | 14:02 | 15:03 | 16:02 | 17:03 |
Numer | 57 | |||
Linia | IC61 | IC6 | IC61 | |
EC | ||||
Czas | 6:38 | 6:32 | 6:37 | 6:32 |
Sobota, 13 lipca 2024 07:00
Bernina Diavolezza St. Moritz Klosters Platz Landquart Zürich HB Spiez
Bernina Diavolezza | 12:00 |
Pontresina | 12:27 |
St. Moritz | 12:35 |
Numer | 972 |
BEX | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 12:47 |
Celerina | 12:52 |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
Zernez | 13:29 |
Klosters Platz | 13:55 |
Numer | 1342 |
RE3 | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 14:00 |
Küblis | 14:18 |
Schiers | 14:29 |
Malans GR | 14:39 |
Landquart | 14:43 |
Numer | 7042 |
RE13 | |
Przesiadka | |
Landquart | 14:48 |
Sargans | 14:57 |
Zürich HB | 15:53 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 16:02 |
Bern | 17:07 |
Thun | 17:26 |
Spiez | 17:36 |
Linia | IC8 |
Czas | 5:36 |
Bernina Lagalb Pontresina Samedan Chur Olten Spiez
Bernina Lagalb | 07:24 | 08:31 | 09:25 | 10:31 |
Bernina Diavolezza | - | - | - | 10:34 |
Bernina Suot | - | - | - | 10:40 |
Morteratsch | 07:38 | - | 09:40 | 10:47 |
Surovas | - | - | - | 10:53 |
Pontresina | 07:48 | 08:56 | 09:51 | 10:56 |
Numer | 4624 | 4628 | 4632 | 1636 |
R19 | R19 | R19 | RE9 | |
Przesiadka | ||||
Pontresina | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Samedan | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Numer | 1924 | 1928 | 1932 | 1936 |
R15 | R15 | R15 | R15 | |
Przesiadka | ||||
Samedan | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Spinas | 08:22 | - | - | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||||
Chur | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Pfäffikon SZ | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 |
Zürich HB | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Zürich Altstetten | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Olten | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||||
Olten | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 |
Bern | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 |
Thun | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 |
Spiez | 14:02 | 15:03 | 16:02 | 17:03 |
Numer | 57 | |||
Linia | IC61 | IC6 | IC61 | |
EC | ||||
Czas | 6:38 | 6:32 | 6:37 | 6:32 |
Niedziela, 14 lipca 2024 07:00
Bernina Lagalb Ospizio Bernina Chur Zürich HB Spiez
Bernina Lagalb | 08:31 |
Ospizio Bernina | 08:38 |
Numer | 4613 |
R19 | |
Przesiadka | |
Ospizio Bernina | 09:58 |
Pontresina | 10:27 |
Bergün/Bravuogn | 11:02 |
Tiefencastel | 11:32 |
Chur | 12:22 |
Numer | 950 |
BEX | |
Przesiadka | |
Chur | 12:38 |
Landquart | 12:48 |
Sargans | 12:57 |
Zürich HB | 13:53 |
Numer | 70 |
ICE | |
Przesiadka | |
Zürich HB | 14:02 |
Bern | 15:07 |
Thun | 15:26 |
Spiez | 15:36 |
Linia | IC8 |
Czas | 7:05 |
Bernina Diavolezza St. Moritz Klosters Platz Landquart Zürich HB Spiez
Bernina Diavolezza | 12:00 |
Pontresina | 12:27 |
St. Moritz | 12:35 |
Numer | 972 |
BEX | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 12:47 |
Celerina | 12:52 |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
Zernez | 13:29 |
Klosters Platz | 13:55 |
Numer | 1342 |
RE3 | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 14:00 |
Küblis | 14:18 |
Schiers | 14:29 |
Malans GR | 14:39 |
Landquart | 14:43 |
Numer | 7042 |
RE13 | |
Przesiadka | |
Landquart | 14:48 |
Sargans | 14:57 |
Zürich HB | 15:53 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 16:02 |
Bern | 17:07 |
Thun | 17:26 |
Spiez | 17:36 |
Linia | IC8 |
Czas | 5:36 |
Bernina Lagalb Pontresina Samedan Chur Olten Spiez
Bernina Lagalb | 08:31 | 09:25 | 10:31 |
Bernina Diavolezza | - | - | 10:34 |
Bernina Suot | - | - | 10:40 |
Morteratsch | - | 09:40 | 10:47 |
Surovas | - | - | 10:53 |
Pontresina | 08:56 | 09:51 | 10:56 |
Numer | 4628 | 4632 | 1636 |
R19 | R19 | RE9 | |
Przesiadka | |||
Pontresina | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Samedan | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Numer | 1928 | 1932 | 1936 |
R15 | R15 | R15 | |
Przesiadka | |||
Samedan | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Spinas | - | - | 11:22 |
Filisur | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Thusis | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Chur | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | |||
Chur | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Landquart | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Walenstadt | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Pfäffikon SZ | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Wädenswil | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
Thalwil | 12:39 | 13:39 | 14:39 |
Zürich HB | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Zürich Altstetten | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Olten | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | |||
Olten | 13:58 | 14:58 | 15:58 |
Bern | 14:34 | 15:34 | 16:34 |
Thun | 14:54 | 15:54 | 16:54 |
Spiez | 15:03 | 16:02 | 17:03 |
Linia | IC61 | IC6 | IC61 |
Czas | 6:32 | 6:37 | 6:32 |